Судије

Прва Футсал лига - делегирање 21/22 PLAY OFF

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Славенко Матовић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Посматрач: Ђорђе Билић

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Предраг Лазаревић

Делегат: Драгутин Божовић

Стадион: Спортска сала Пендик

Трећи судија: Немања Радић

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Александар Минић

Делегат: Микица Стојиљковић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Бранко Галић

Делегат: Марјан Ђорђевић

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Делегат: Бојан Николић

Посматрач: Жељко Станков

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Милић

Трећи судија: Бојан Буројевић

Стадион: УФК Лагатор

Посматрач: Драган Радисавчевић

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Милић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Трећи судија: Жељко Стоилков

Делегат: Братислав Денић

Посматрач: Божидар Нинчић

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Александар Минић

Стадион: УФК Лагатор

Други судија: Бојан Милић

Посматрач: Зоран Антонић

Први судија: Оливер Николић

Трећи судија: Срђан Михајловић

Делегат: Ненад Митић

Стадион: Дворана Врање

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Данијел Ристић

Делегат: Братислав Денић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Посматрач: Драган Радовановић

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Бранко Галић

Делегат: Драгутин Божовић

Стадион: Дворана Врање

Посматрач: Сретен Васић

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Стеван Лазаревић

Делегат: Владан Миладиновић

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Марко Мајсторовић

Трећи судија: Радослав Миленковић

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Никола Рабреновић

Посматрач: Сретен Васић

Први судија: Петар Радојчић

Делегат: Роберт Петровић

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Душан Арсовић

Посматрач: Рајко Катанић

Делегат: Саша Стефановић

Делегирање 21/22