Судије

Прва Футсал лига 22/23 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: ОШ. Св. Сава

Делегат: Предраг Бељевић

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Милан Јеремић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: УФК Лагатор

Делегат: Роберт Петровић

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Бане Папишта

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: СПЦ Војводина

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Ђорђе Билић

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Ђорђе Нинић

Трећи судија: Марко Савић

Стадион: Сала Језеро

Делегат: Милован Марјановић

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Милош Грујић

Трећи судија: Иван Станковић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: ош.Кирило Савић

Делегат: Владан Миладиновић

Први судија: Александар Минић

Други судија: Стеван Лазаревић

Трећи судија: Немања Радић

Посматрач: Александар Јакшић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Делегат: Драгутин Божовић

Посматрач: Зоран Богданов

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Срђан Михајловић

Трећи судија: Милан Јеремић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Први судија: Бранко Галић

Други судија: Иван Биорац

Трећи судија: Марко Пурић

Делегат: Милош Лазаревић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: СРЦ Обреновац

Први судија: Марјан Сарка

Други судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Милош Живановић

Делегат: Миленко Марић

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Божидар Нинчић

Стадион: Дворана Врање

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Дејан Стајић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: Сала Пендик

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Славиша Јаковљевић

Делегат: Братислав Денић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: Сала Језеро

Посматрач: Александар Вељовић

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Срђан Михајловић

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Милован Марјановић

Стадион: СПЦ Војводина

Трећи судија: Марко Пурић

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Предраг Лазаревић

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: ош.Кирило Савић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Драган Милосављевић

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Бојан Манигода

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Милан Јеремић

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Бојан Милић

Трећи судија: Славиша Јаковљевић

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: Дворана Врање

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Милош Грујић

Трећи судија: Данијел Ристић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Први судија: Александар Минић

Други судија: Стеван Лазаревић

Трећи судија: Марјан Сарка

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: СРЦ Јединство

Други судија: Срђан Михајловић

Први судија: Никола Рабреновић

Трећи судија: Филип Рељић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: СПЦ Војводина

Делегат: Миленко Марић

Посматрач: Зоран Антонић

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Предраг Вујић

Стадион: Сала Пендик

Посматрач: Драган Милосављевић

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Милан Јеремић

Делегат: Дарко Петронијевић

Стадион: ош.Кирило Савић

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Митар Недељковић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Делегат: Миленко Марић

Стадион: Сала Језеро

Други судија: Стеван Лазаревић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Први судија: Оливер Николић

Посматрач: Александар Јакшић

Делегат: Микица Стојиљковић

Стадион: УФК Лагатор

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Божидар Нинчић

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Срђан Михајловић

Трећи судија: Бане Папишта

Стадион: СРЦ Обреновац

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Далибор Златковић

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: Сала Врање

Посматрач: Саша Стефановић

Први судија: Александар Минић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Оливер Николић

Делегат: Владан Миладиновић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Делегат: Миленко Марић

Посматрач: Жељко Станков

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Стефан Батиница

Први судија: Ђорђе Нинић

Стадион: СПЦ Војводина

Први судија: Бранко Галић

Други судија: Иван Биорац

Трећи судија: Филип Рељић

Делегат: Милош Лазаревић

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Предраг Лазаревић

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Марко Пурић

Делегат: Драгутин Божовић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: СРЦ Обреновац

Посматрач: Божидар Нинчић

Први судија: Марјан Сарка

Други судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Бојан Милић

Трећи судија: Славиша Јаковљевић

Делегат: Мухамед Бихорац

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: Дворана Врање

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Дејан Стајић

Делегат: Предраг Бељевић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Милош Грујић

Делегат: Микица Стојиљковић

Посматрач: Зоран Антонић

Други судија: Стеван Лазаревић

Трећи судија: Срђан Михајловић

Стадион: ОШ. Кирило Савић

Делегат: Миленко Марић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Први судија: Предраг Лазаревић

Други судија: Милан Јеремић

Трећи судија: Митар Недељковић

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Срђан Михајловић

Други судија: Марко Мајсторовић

Трећи судија: Радослав Миленковић

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Александар Јакшић

Стадион: СПЦ Војводина

Први судија: Небојша Панић

Делегат: Драгутин Божовић

Посматрач: Зоран Богданов

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Иван Биорац

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Посматрач: Жељко Станков

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Владан Радуловић

Делегат: Мирослав Цимеша

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Братислав Денић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Филип Рељић

Делегат: Милош Петковић

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: ош.Кирило Савић

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Бранко Галић

Делегат: Мухамед Бихорац

Посматрач: Драган Радисавчевић

Трећи судија: Милан Јеремић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Срђан Михајловић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: Дворана Врање

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Немања Костић

Делегат: Братислав Денић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: СРЦ Обреновац

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Славиша Јаковљевић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Никола Алексић

Делегат: Дејан Продановић

Трећи судија: Стефан Батиница

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Бане Папишта

Делегат: Славенко Матовић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: СРЦ Обреновац

Трећи судија: Жељко Стоилков

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Александар Минић

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: Дворана Врање

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Стеван Лазаревић

Делегат: Мирослав Марјановић

Посматрач: Александар Вељовић

Трећи судија: Стефан Филиповић С.

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Делегат: Милош Лазаревић

Посматрач: Зоран Богданов

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Филип Рељић

Трећи судија: Марко Пурић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Радослав Миленковић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: Сала Језеро

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Делегат: Микица Стојиљковић

Посматрач: Александар Комадинић

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Данијел Ристић

Стадион: ош.Кирило Савић

Први судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Драгутин Божовић

Други судија: Никола Алексић

Посматрач: Александар Јакшић

Стадион: СПЦ Војводина

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Божидар Нинчић

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Иван Биорац

Трећи судија: Стефан Батиница

Стадион: УФК Лагатор

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Миле Бекрић

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Ђорђе Нинић

Трећи судија: Бранко Галић

Стадион: Спортска сала Пендик

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Саша Стефановић

Први судија: Марко Мајсторовић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Немања Радић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Данијел Ристић

Други судија: Далибор Златковић

Трећи судија: Милан Јеремић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: ОШ Свети Сава

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Стеван Лазаревић

Трећи судија: Милош Грујић

Делегат: Славенко Матовић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: Дворана Врање

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Срђан Михајловић

Трећи судија: Стефан Филиповић С.

Делегат: Микица Стојиљковић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Делегат: Драгутин Божовић

Посматрач: Зоран Богданов

Трећи судија: Марко Пурић

Стадион: СРЦ Обреновац

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Братислав Денић

Посматрач: Божидар Нинчић

Први судија: Александар Минић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Други судија: Стеван Лазаревић

Стадион: УФК Лагатор

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Ђорђе Билић

Први судија: Бојан Буројевић

Други судија: Митар Недељковић

Трећи судија: Бојан Манигода

Стадион: Спортска сала Пендик

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Драган Милосављевић

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Бојан Милић

Трећи судија: Славиша Јаковљевић

Стадион: хала ОШ Кирил Савић

Трећи судија: Предраг Лазаревић

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Иван Биорац

Делегат: Мухамед Бихорац

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: СРЦ Обреновац

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Милан Јеремић

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Александар Јакшић

Први судија: Никола Рабреновић

Стадион: Сала ОШ.СВ.Сава

Први судија: Срђан Михајловић

Други судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Предраг Вујић

Посматрач: Жељко Станков

Делегат: Милош Петковић

Стадион: СПЦ Војводина

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Иван Биорац

Посматрач: Ђорђе Билић

Делегат: Драгутин Божовић

Стадион: Дворана Врање

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Ђорђе Нинић

Трећи судија: Немања Костић

Делегат: Мирослав Марјановић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Делегат: Милош Лазаревић

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Милан Јеремић

Посматрач: Зоран Богданов

Први судија: Братислав Јовић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Миле Бекрић

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Марко Пурић

Стадион: Спортска сала Пендик

Други судија: Бојан Милић

Трећи судија: Славиша Јаковљевић

Делегат: Владан Миладиновић

Посматрач: Драган Милосављевић

Први судија: Братислав Јовић

Стадион: Сала ОШ. Кирило Савић

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Митар Недељковић

Посматрач: Александар Јакшић

Делегат: Дејан Продановић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Срђан Михајловић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Предраг Бељевић

Посматрач: Божидар Нинчић

Стадион: Сала Језеро

Делегат: Мухамед Бихорац

Посматрач: Сретен Васић

Трећи судија: Немања Радић

Први судија: Александар Минић

Други судија: Стеван Лазаревић

Стадион: СРЦ Обреновац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Марко Мартиновић

Делегат: Миленко Марић

Посматрач: Зоран Антонић

Први судија: Бојан Граовац

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Никола Рабреновић

Трећи судија: Филип Рељић

Делегат: Милош Лазаревић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Славиша Јаковљевић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: УФК Лагатор

Други судија: Милан Јеремић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Ђорђе Билић

Први судија: Иван Биорац

Стадион: СЦ Слана Бара

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Стеван Лазаревић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: Сала ОШ.СВ.Сава

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Срђан Михајловић

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: ош.Кирило Савић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Први судија: Срђан Михајловић

Други судија: Радослав Миленковић

Делегат: Ненад Митић

Трећи судија: Митар Недељковић

Стадион: СРЦ Обреновац

Први судија: Данијел Ристић

Други судија: Далибор Златковић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Миле Бекрић

Трећи судија: Милан Јеремић

Стадион: спортска хала Врање

Први судија: Александар Минић

Други судија: Милош Грујић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Небојша Ристић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: Спортска сала Пендик

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Милош Лазаревић

Посматрач: Александар Јакшић

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Владимир Тошић

Други судија: Предраг Вујић

Трећи судија: Марко Пурић

Делегат: Миленко Марић

Посматрач: Божидар Нинчић

Стадион: СПЦ Војводина

Први судија: Петар Радојчић

Делегат: Драгутин Божовић

Трећи судија: Милан Јеремић

Други судија: Предраг Вујић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: УФК Лагатор

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Александар Јакшић

Трећи судија: Немања Радић

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Славиша Јаковљевић

Стадион: Сала Језеро

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Братислав Денић

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Александар Ранђеловић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа

Други судија: Владимир Тошић

Посматрач: Божидар Нинчић

Први судија: Иван Биорац

Трећи судија: Марко Пурић

Делегат: Милован Марјановић

Стадион: хала ОШ Свети Сава

Делегат: Борис Правиловић

Трећи судија: Бојан Манигода

Посматрач: Ђорђе Билић

Први судија: Срђан Михајловић

Други судија: Бојан Буројевић

Делегирање 22/23

Делегирање 21/22