Судије

Супер лига (ж) - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Новица Живковић

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Марко Антић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Душан Милић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Марина Вишњић

I помоћник: Александра Милојевић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Градски стадион Позаревац

Делегат: Зоран Митровић

I помоћник: Марија Ђорђевић

Главни судија: Јелена Међедовић

II помоћник: Маријана Рајовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Цветковић

Делегат: Велимир Миљковић

I помоћник: Јасмина Зафировиц

II помоћник: Ивана Јовановић

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Делегат: Снежана Радојевић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Андреа Маринковић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Делегат: Горан Илић

Главни судија: Зорана Стоиљковић

II помоћник: Мирела Малешевић

I помоћник: Љубица Чубрило

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Радивој Мушкиња

Главни судија: Марина Вишњић

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Александра Томић

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Драган Исаиловић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Андреа Маринковић

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Делегат: Небојша Арсић

I помоћник: Александра Милојевић

II помоћник: Маја Милошевић

Главни судија: Милица Миловановић

Стадион: Стадион Чика Дача

Делегат: Душко Милановић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Главни судија: Јелена Међедовић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Дуња Вукчевић

Делегат: Мирјана Радовановић

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Главни судија: Јована Милић

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Марија Ђоковић

Делегат: Живка Комленац

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Зорана Стоиљковић

II помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Жељко Рељић

I помоћник: Мирела Малешевић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Делегат: Драгољуб Обрадовић

I помоћник: Александра Томић

Главни судија: Марина Вишњић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

II помоћник: Андреа Маринковић

I помоћник: Андреа Милошевић

Главни судија: Милица Миловановић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Стадион Чика Дача

Делегат: Небојша Арсић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Маша Алексић

Стадион: Градски стадион Позаревац

I помоћник: Светлана Билић

II помоћник: Љубица Чубрило

Главни судија: Јелена Трнинић

Делегат: Илија Вукановић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Душан Милић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Делегат: Душко Милановић

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Маша Алексић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Велимир Миљковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Горан Илић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Катарина Петровић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Стадион: Градски стадион Суботица

II помоћник: Љубица Чубрило

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Јелена Трнинић

Делегат: Драган Исаиловић

Стадион: Градски стадион Позаревац

Делегат: Марко Антић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Александра Милојевић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Андријана Дамјановић

II помоћник: Александра Томић

Стадион: Стадион Чика Дача

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Главни судија: Милица Јоксић

II помоћник: Невена Корићанац

I помоћник: Сања Котуровић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Ивана Јовановић

Делегат: Живка Комленац

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Јована Полић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Горан Илић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Марија Стојилковић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Душан Петковић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Мирјана Радовановић

Стадион: Градски стадион Позаревац

Главни судија: Милица Стевановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Сања Котуровић

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Андреа Мијаиловић

II помоћник: Мирела Малешевић

Делегат: Радивој Мушкиња

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђоковић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Андреа Маринковић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Душан Милић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Марија Јовановић

Делегат: Новица Живковић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Андреа Маринковић

II помоћник: Маша Алексић

Делегат: Небојша Арсић

Стадион: Градски стадион Позаревац

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Снежана Радојевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Марина Вишњић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Марија Јовановић

Делегат: Мирјана Радовановић

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Невена Корићанац

Делегат: Драган Исаиловић

Стадион: Градски стадион Позаревац

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Душан Петковић

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Милица Миловановић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Марко Антић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Илија Вукановић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Андреа Маринковић

II помоћник: Јелена Цојкић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Марина Вишњић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Живка Комленац

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Мирела Малешевић

II помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Илија Вукановић

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Горан Илић

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Небојша Арсић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Маша Алексић

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Новица Живковић

Стадион: Градски стадион Позаревац

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Марија Ђоковић

Делегат: Снежана Радојевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Марија Тодоровић

Главни судија: Јелена Међедовић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Марко Антић

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Миња Митровић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Мирела Малешевић

Делегат: Драган Исаиловић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Зорана Стоиљковић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Душан Милић