Судије

Куп Србије за жене 22/23 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава

Главни судија: Наталија Крстић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Јована Миленковић

Делегат: Предраг Тороман

Стадион: ФК"Борац 1926"-вештачка трава

Главни судија: Милица Миловановић

II помоћник: Марија Јовановић

Делегат: Марко Антић

I помоћник: Александра Радовановић

Стадион: стадион Рајко Митић - север - природна трава бр 2

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Ивана Јовановић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Делегат: Јелена Станковић

II помоћник: Зорица Жујовић

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Андреа Милошевић

Стадион: СЛОГА

Делегат: Душан Петковић

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Мина Павловић

Стадион: СЦ ФСС Стара Пазова

II помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Горан Илић

I помоћник: Бојана Шћепановић

Главни судија: Драгана Тадић

Стадион: Краљ Петар Први

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Андреа Мијаиловић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Жељко Рељић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Мила Мошорински

Главни судија: Јована Шијан

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Бојана Шћепановић

Посматрач: Јелена Ранков

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Стадион у Кањижи

Делегат: Давид Милић

I помоћник: Ивана Јовановић

Посматрач: Јелена Морача

Главни судија: Милица Миловановић

II помоћник: Александра Радовановић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Делегат: Марко Антић

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Марија Јовановић

Посматрач: Ана Минић

Стадион:

Делегат: Жељко Рељић

II помоћник: Мила Мошорински

Посматрач: Сузана Секулић

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Мирела Голић

Стадион: Стадион у Кањижи

Делегат: Љубиша Станојловић

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Мирела Голић

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Андреа Маринковић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Стадион: Стадион Радомир Антић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Четврти судија: Зорана Стоиљковић

Посматрач: Милица Кикановић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Снежана Радојевић

Делегирање 22/23

Делегирање 21/22