Судије

Футсал Прва лига - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: спортска хала Врање

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Александар Минић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Братислав Денић

Стадион: хала Чаир

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Божидар Нинчић

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

Први судија: Ђорђе Петровић

Други судија: Александар Јакшић

Трећи судија: Бојан Буројевић

Делегат: Дејан Продановић

Стадион: хала Шумице

Први судија: Петар Радојчић

Трећи судија: Марко Савић

Делегат: Роберт Петровић

Други судија: Милош Јоцовић

Стадион: хала ОШ Свети Сава

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Драгутин Божовић

Трећи судија: Марјан Сарка

Делегат: Борис Правиловић

Стадион: спортска дворана Пендик

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Бојан Спасић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Делегат: Миле Бекрић

Стадион: хала Чаир

Први судија: Александар Минић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Оливер Николић

Делегат: Небојша Динић

Стадион: хала Шумице

Први судија: Бојан Спасић

Други судија: Александар Јакшић

Трећи судија: Душан Арсовић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: хала Језеро

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Марјан Ђорђевић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Драгутин Божовић

Трећи судија: Владан Ђермановић

Делегат: Сеад Чочић

Стадион: спортска хала Врање

Делегат: Томислав Чолић

Први судија: Ђорђе Петровић

Други судија: Александар Јакшић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Стадион: хала Ранко Жеравица

Делегат: Ненад Митић

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Бојан Спасић

Трећи судија: Марко Савић

Стадион: хала ОШ Мика Антић

Први судија: Драгутин Божовић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Благоје Мијаиловић

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: хала ОШ Свети Сава

Делегат: Роберт Петровић

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

Делегат: Милош Берисавац

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Бојан Милић

Стадион: хала Чаир

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Дарко Стојиљковић

Стадион: спортска дворана Пендик

Делегат: Горан Старчевић

Први судија: Бојан Буројевић

Други судија: Братислав Динић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Стадион: хала Језеро

Делегат: Томислав Чолић

Други судија: Оливер Николић

Први судија: Александар Минић

Трећи судија: Братислав Динић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Ђорђе Петровић

Други судија: Александар Јакшић

Трећи судија: Душан Арсовић

Делегат: Томислав Јаковљевић

Стадион: хала Шумице

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Владан Ђермановић

Делегат: Сеад Чочић

Стадион: хала ОШ Свети Сава

Први судија: Бојан Спасић

Други судија: Никола Алексић

Трећи судија: Марко Савић

Делегат: Милош Лазаревић

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Оливер Николић

Трећи судија: Стеван Лазаревић

Делегат: Ненад Мутавџић

Стадион: спортска хала Врање

Први судија: Александар Минић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Данијел Ристић

Делегат: Братислав Денић

Стадион: хала Бањица

Први судија: Драгутин Божовић

Други судија: Александар Јакшић

Трећи судија: Душан Арсовић

Делегат: Мирослав Цимеша

Стадион: хала Чаир

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Ђорђе Нинић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Ђорђе Билић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Драгутин Божовић

Трећи судија: Милош Јоцовић

Делегат: Сеад Чочић

Стадион: хала Чаир

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Небојша Динић

Стадион: спортска дворана Пендик

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Бојан Спасић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Делегат: Слободан Корићанац

Стадион: хала Шумице

Делегат: Миле Бекрић

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Бранко Галић

Стадион: спортска хала Врање

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Марко Савић

Трећи судија: Дејан Стајић

Делегат: Ненад Мутавџић

Стадион: хала Језеро

Други судија: Никола Рабреновић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Први судија: Никола Алексић

Делегат: Миливоје Томић

Стадион: хала ОШ Свети Сава

Други судија: Оливер Николић

Први судија: Александар Минић

Трећи судија: Стеван Лазаревић

Делегат: Братислав Денић

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Братислав Динић

Делегат: Ненад Мутавџић

Стадион: хала Ранко Жеравица

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Јовица Животић

Стадион: хала Чаир

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Ђорђе Петровић

Трећи судија: Бојан Буројевић

Делегат: Небојша Ристић

Стадион: хала ОШ Свети Сава

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Бранко Галић

Делегат: Ненад Митић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Драгутин Божовић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Сеад Чочић

Стадион: хала ОШ Мика Антић

Трећи судија: Никола Алексић

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Владан Радуловић

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: хала Шумице

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Бранко Галић

Делегат: Братислав Денић

Стадион: спортска хала Врање

Први судија: Александар Минић

Други судија: Оливер Николић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Небојша Динић

Стадион: спортска дворана Пендик

Први судија: Александар Минић

Други судија: Оливер Николић

Трећи судија: Милош Грујић

Делегат: Владан Миладиновић

Стадион: хала Ранко Жеравица

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Дејан Стајић

Трећи судија: Данијел Ристић

Делегат: Марјан Ђорђевић

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

Делегат: Томислав Чолић

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Марко Савић

Стадион: хала Језеро

Први судија: Бојан Спасић

Други судија: Далибор Станковић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: хала Чаир

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Дејан Продановић

Стадион: хала Језеро

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Мирослав Цимеша

Стадион: хала Чаир

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Александар Јакшић

Делегат: Дарко Стојиљковић

Трећи судија: Бојан Буројевић

Стадион: спортска дворана Пендик

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Далибор Станковић

Делегат: Божидар Нинчић

Стадион: хала Ранко Жеравица

Први судија: Благоје Мијаиловић

Други судија: Марјан Сарка

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Миле Бекрић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Марко Савић

Делегат: Сеад Чочић

Стадион: хала Ранко Жеравица

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Бранко Галић

Делегат: Ђорђе Билић

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Александар Јакшић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Дејан Продановић

Стадион: хала ОШ Мика Антић

Делегат: Небојша Ристић

Први судија: Бојан Спасић

Други судија: Далибор Станковић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Стадион: спортска хала Врање

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Дејан Стајић

Делегат: Братислав Денић

Стадион: хала ОШ Свети Сава

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Никола Алексић

Делегат: Борис Правиловић

Стадион: хала Чаир

Први судија: Драгутин Божовић

Други судија: Александар Јакшић

Трећи судија: Милош Јоцовић

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: спортска дворана Пендик

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Стеван Лазаревић

Трећи судија: Милош Грујић

Делегат: Владан Миладиновић

Стадион: хала Шумице

Први судија: Милош Јоцовић

Други судија: Марјан Сарка

Трећи судија: Марко Савић

Делегат: Милош Лазаревић

Стадион: хала Језеро

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Владан Ђермановић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Миливоје Томић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Бојан Спасић

Трећи судија: Марко Мартиновић

Делегат: Ненад Митић

Стадион: спортска хала Врање

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Ненад Мутавџић

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Марко Савић

Делегат: Небојша Ристић

Стадион: хала ОШ Свети Сава

Први судија: Милош Јоцовић

Други судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Бане Папишта

Делегат: Сеад Чочић

Стадион: хала Ранко Жеравица

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Владан Ђермановић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: хала Чаир

Први судија: Александар Минић

Други судија: Жељко Стоилков

Трећи судија: Стеван Лазаревић

Делегат: Братислав Денић

Стадион: хала Језеро

Први судија: Небојша Панић

Други судија: Владан Радуловић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Миле Бекрић

Стадион: хала Шумице

Први судија: Бојан Буројевић

Други судија: Братислав Динић

Трећи судија: Душан Арсовић

Делегат: Божидар Нинчић

Стадион: хала Чаир

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Марјан Ђорђевић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Владан Ђермановић

Делегат: Ненад Митић

Стадион: спортска дворана Пендик

Први судија: Александар Минић

Други судија: Оливер Николић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: хала Језеро

Нема података

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

Нема података

Стадион: хала Ранко Жеравица

Нема података

Стадион: хала Чаир

Нема података

Стадион: хала ОШ Свети Сава

Нема података

Стадион: спортска хала Врање

Нема података

Стадион: спортска дворана Пендик

Нема података

Стадион: хала Шумице

Нема података

Стадион: хала Чаир

Нема података

Стадион: КСЦ Пинки

Нема података

Стадион: хала Језеро

Нема података

Стадион: хала Чаир

Нема података

Стадион: хала Ранко Жеравица

Нема података

Стадион: спортска дворана Пендик

Нема података

Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић

Нема података

Стадион: спортска хала Врање

Нема података

Стадион: КСЦ Пинки

Нема података

Стадион: хала Чаир

Нема података

Стадион: хала ОШ Свети Сава

Нема података

Стадион: хала Шумице

Нема података