Судије

Прва лига жене - делегирање 21/22

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Горан Илић

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: Градски стадион Пирот

Делегат: Велимир Миљковић

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Андреа Маринковић

Стадион: Стадион "Радослав Шиља Тадић"

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Драган Исаиловић

II помоћник: Јована Старчевић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

Главни судија: Маша Алексић

I помоћник: Наталија Крстић

II помоћник: Милена Ристић

Посматрач: Даница Стојиљковић

Делегат: Слађана Брадић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Изабела Ковач

Делегат: Горан Илић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

Главни судија: Мима Станковић

Делегат: Велимир Миљковић

I помоћник: Наталија Крстић

II помоћник: Андреа Маринковић

Стадион: Стадион ФК Левач

Делегат: Мирјана Радовановић

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Андреа Милошевић

Стадион: Стадион Чика Дача

Делегат: Живка Комленац

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Стадион: Градски стадион Земун

II помоћник: Мина Павловић

Делегат: Душан Петковић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Љубица Чубрило

Стадион: Карађорђе Мишар

Делегат: Радивој Мушкиња

I помоћник: Андреа Мијаиловић

II помоћник: Николина Пуртић

Посматрач: Милица Кикановић

Главни судија: Зорана Стоиљковић

Стадион: Стадион "Радослав Шиља Тадић"

Делегат: Марко Антић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Радивој Мушкиња

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Мирела Малешевић

Посматрач: Јелена Ранков

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Драгана Тадић

Стадион: Градски стадион Пирот

II помоћник: Мина Павловић

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Марија Јовановић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

I помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Давид Милић

Главни судија: Маша Алексић

II помоћник: Милена Ристић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Стадион: Стадион ФК Левач

Делегат: Слађана Брадић

Главни судија: Наталија Крстић

I помоћник: Милена Ристић

II помоћник: Марија (ЛЕ) Ђорђевић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

I помоћник: Драгана Тадић

II помоћник: Љубица Чубрило

Главни судија: Катарина Петровић

Делегат: Ана Тепшић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Главни судија: Јована Полић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Стадион Чика Дача

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Јована Старчевић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Стадион: Градски стадион Земун

Делегат: Жељко Рељић

I помоћник: Мирела Малешевић

II помоћник: Изабела Ковач

Посматрач: Јелена Морача

Главни судија: Јелена Трнинић

Стадион: Градски стадион Пирот

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Душан Милић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Мина Павловић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Стадион "Радослав Шиља Тадић"

I помоћник: Јована Старчевић

II помоћник: Јелена Поповић

Главни судија: Милица Миловановић

Делегат: Велимир Миљковић

Стадион: Карађорђе Мишар

Делегат: Новица Живковић

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Андреа Мијаиловић

II помоћник: Изабела Ковач

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Мила Мошорински

II помоћник: Мирела Малешевић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Зорана Стоиљковић

Делегат: Дејан Лекић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Изабела Ковач

Стадион: Стадион ФК "Слога"

Делегат: Слађана Брадић

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Наталија Крстић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Стадион: Градски стадион Земун

Делегат: Мирјана Радовановић

II помоћник: Јелена Поповић

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Александра Томић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Мина Павловић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Стадион: Стадион Чика Дача

Делегат: Славко Костадиновић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Мирела Малешевић

Посматрач: Јелена Морача

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Стадион "Радослав Шиља Тадић"

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Драгана Тадић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Делегат: Марко Антић

Стадион: Градски стадион Пирот

Главни судија: Маша Алексић

I помоћник: Милена Ристић

II помоћник: Марија (ЛЕ) Ђорђевић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Стадион ФК Левач

Главни судија: Марија Јовановић

I помоћник: Андријана Дамјановић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Душан Петковић

Стадион: Карађорђе Мишар

I помоћник: Мила Мошорински

Главни судија: Тамара Лазаревски

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Посматрач: Милица Кикановић

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: Стадион Чика Дача

Делегат: Слађана Брадић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Александра Костић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Горан Илић

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Мирела Малешевић

II помоћник: Маријана Рајовић

Стадион: Градски стадион Пирот

Делегат: Велимир Миљковић

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Мина Павловић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Радивој Мушкиња

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Тамара Лазаревски

II помоћник: Дуња Вукчевић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Маја Милошевић

Посматрач: Јасмина Зафировић Стијеља

Главни судија: Драгана Тадић

Делегат: Давид Милић

Стадион: Карађорђе Мишар

Делегат: Зоран Митровић

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Тамара Лазаревски

II помоћник: Бојана Шћепановић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Градски стадион Земун

Главни судија: Николина Пуртић

Делегат: Новица Живковић

I помоћник: Драгана Тадић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Делегат: Горан Илић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: Стадион ФК Левач

Делегат: Мирјана Радовановић

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Александра Томић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Стадион: Стадион "Радослав Шиља Тадић"

Главни судија: Маша Алексић

I помоћник: Наталија Крстић

II помоћник: Анђела Сретеновић

Посматрач: Сузана Секулић

Делегат: Душан Милић

Стадион: Градски стадион Земун

Делегат: Зоран Митровић

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Милица Јоксић

Стадион: Стадион Чика Дача

Делегат: Ненад Јеринић

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Јована Старчевић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Стадион: Стадион ФК Левач

Делегат: Душан Петковић

Главни судија: Наталија Крстић

I помоћник: Милена Ристић

II помоћник: Марија (ЛЕ) Ђорђевић

Стадион: СЦ ФЕНИX

Делегат: Драган Исаиловић

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Николина Пуртић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Делегат: Горан Илић

Главни судија: Јована Шијан

II помоћник: Изабела Ковач

Посматрач: Јелена Морача

I помоћник: Мирела Малешевић

Стадион: Стадион "Радослав Шиља Тадић"

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Јелена Трнинић

II помоћник: Мирела Малешевић

Посматрач: Сузана Секулић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

I помоћник: Јелена Цојкић

Главни судија: Мима Станковић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Делегат: Велимир Миљковић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Јована Старчевић

II помоћник: Изабела Ковач

Делегат: Мирјана Радовановић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Главни судија: Милена Ристић

I помоћник: Наталија Крстић

II помоћник: Марија (ЛЕ) Ђорђевић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Делегат: Ана Тепшић

Стадион: Градски стадион Пирот

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Стадион: Стадион ФК Левач

I помоћник: Наталија Крстић

II помоћник: Марија (ЛЕ) Ђорђевић

Главни судија: Милица Миловановић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Карађорђе Мишар

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Маријана Рајовић

Главни судија: Мима Станковић

Делегат: Живка Комленац

Стадион: Стадион ФК "Слога"

II помоћник: Јована Старчевић

Посматрач: Јасмина Зафировић Стијеља

Делегат: Слађана Брадић

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Милица Јоксић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

II помоћник: Изабела Ковач

Делегат: Радивој Мушкиња

I помоћник: Јована Шијан

Главни судија: Зорана Стоиљковић

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Мирјана Радовановић

Стадион: Градски стадион Пирот

Делегат: Кристина Крстић

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Мима Станковић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Стадион: СЦ ФЕНИX

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Анђела Сретеновић

II помоћник: Јована Старчевић

Посматрач: Милица Кикановић

Делегат: Душко Милановић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Драгољуб Обрадовић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Андреа Милошевић

Главни судија: Марина Живковић

Стадион: Стадион "Радослав Шиља Тадић"

Делегат: Славко Костадиновић

Посматрач: Сузана Секулић

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Драгана Тадић

II помоћник: Мина Павловић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

Делегат: Слађана Брадић

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Мина Павловић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Јована Шијан

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Горан Илић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Делегат: Жељко Рељић

II помоћник: Маја Милошевић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Данијела Митровић

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Јелена Трнинић

II помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Радивој Мушкиња

Стадион: Стадион ФК Левач

Главни судија: Наталија Крстић

I помоћник: Марија (ЛЕ) Ђорђевић

II помоћник: Андреа Маринковић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Делегат: Душан Петковић

Стадион: Стадион ФК Левач

Главни судија: Јелена Цојкић

I помоћник: Александра Костић

Делегат: Душан Милић

II помоћник: Зорица Жујовић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Стадион: Стадион "Радослав Шиља Тадић"

Главни судија: Марија (ЛЕ) Ђорђевић

I помоћник: Наталија Крстић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Кристина Крстић

Стадион: ФК ТЕК СЛОГА

Делегат: Ненад Јеринић

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Марија Ђорђевић

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: Градски стадион Пирот

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Андреа Маринковић

II помоћник: Мина Павловић

Делегат: Давид Милић

Посматрач: Јасмина Зафировић Стијеља

Стадион: Карађорђе Мишар

Делегат: Драган Исаиловић

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Николина Пуртић

II помоћник: Андреа Милошевић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Мирела Малешевић

Делегат: Живка Комленац

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

I помоћник: Данијела Митровић

II помоћник: Андреа Маринковић

Главни судија: Јелена Цојкић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Делегат: Душан Петковић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Ана Тепшић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Давид Милић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Новица Живковић

Главни судија: Јована Шијан

I помоћник: Николина Пуртић

II помоћник: Дуња Вукчевић

Посматрач: Сузана Секулић

Стадион: Карађорђе Мишар

Главни судија: Андријана Дамјановић

Делегат: Зоран Митровић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Љубица Чубрило

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Стадион "Радослав Шиља Тадић"

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Мирела Малешевић

II помоћник: Марија Ђорђевић

Делегат: Славко Костадиновић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Делегат: Горан Илић

Главни судија: Јована Шијан

II помоћник: Дуња Вукчевић

I помоћник: Андреа Мијаиловић

Стадион: Стадион ФК Левач

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Дејан Лекић

Главни судија: Наталија Крстић

I помоћник: Драгана Тадић

II помоћник: Милена Ристић

Посматрач: Сузана Секулић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Наталија Крстић

II помоћник: Данијела Митровић

Делегат: Душан Милић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Милена Ристић

I помоћник: Марија (ЛЕ) Ђорђевић

Делегат: Драгољуб Обрадовић

II помоћник: Зорица Жујовић

Стадион: Градски стадион Пирот

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Главни судија: Марија Јовановић

Стадион: СЦ" Орион"

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Велимир Миљковић

Посматрач: Јасмина Зафировић Стијеља

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Делегат: Мирјана Радовановић

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегирање 21/22