Судије

Куп Србије 20/21 - Делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Мирослав Буквић

Главни судија: Станко Остраћанин

I помоћник: Милан Пашајлић

II помоћник: Милан Пешовић

Четврти судија: Драган Чоловић

Посматрач: Бошко Јованетић

Стадион: Стадион ФК Јединство

Делегат: Хасиб Бакић

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Драган Перановић

II помоћник: Иван Микалачки

Четврти судија: Марко Делибашић

Посматрач: Сава Чоканица

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Благоје Милошевић

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Атила Хармат

Четврти судија: Давид Матић

Посматрач: Дејан Сантрач

Стадион: Стадион Младост-Крушевац

Делегат: Жарко Анђелковић

Главни судија: Бојан Николић

I помоћник: Срђан Минић

II помоћник: Милан Минић

Четврти судија: Павле Илић

Посматрач: Светислав Марушић

Стадион: Градски стадион Пирот

Делегат: Милош Митровић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Милоје Милићевић

Четврти судија: Далибор Манојловић

Посматрач: Нинослав Спасић

Стадион: Рајко Митић

Делегат: Љубомир Ковачевић

Главни судија: Петар Пипер

I помоћник: Павле Пипер

II помоћник: Милан Пашајлић

Четврти судија: Дејан Трифковић

Посматрач: Дејан Сантрач

Стадион: стадион ФК Младост природна трава

Делегат: Иван Карапетровић

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Горан Бељин

II помоћник: Бојан Томовић

Четврти судија: Предраг Јањуш

Посматрач: Миле Гавриловић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Момчило Марић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Никола Боровић

Четврти судија: Дејан Трифковић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Стадион: Стадион Партизана

Делегат: Мирослав Стојановић

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Четврти судија: Иван Стаменковић

Посматрач: Драган Радуловић

Стадион: Стадион Младост-Крушевац

Делегат: Драган Стојиљковић

Главни судија: Зоран Широки

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Милош Мишкељин

Четврти судија: Милан Стефановић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Раденко Стевовић

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Четврти судија: Никола Ђорђевић

Посматрач: Зоран Ћупић

Стадион: Градски стадион Нови Пазар

Делегат: Мирослав Миливојевић

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Далибор Ђурђевић

Четврти судија: Марко Срећковић

Посматрач: Иван Радисављевић

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Делегат: Вук Блечић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Миодраг Здравковић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Драган Крстић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Миодраг Јанковић

Главни судија: Петар Пипер

I помоћник: Павле Пипер

II помоћник: Слободан Павловић

Четврти судија: Андрија Стојановић

Посматрач: Михаило Јекнић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Миодраг Радаковић

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Светлана Билић

Четврти судија: Душан Панчић

Посматрач: Зоран Петровић - Бгд

Стадион: Стадион ФК"Сушица"

Делегат: Часлав Лукић

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Стефан Војнић

II помоћник: Чедомир Андрејић

Четврти судија: Иван Никитовић

Посматрач: Милован Срећковић

Стадион: Краљ Петар Први

Нема података

Стадион: Карађорђе

Делегат: Драган Ковић

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Далибор Ђурђевић

Посматрач: Драган Симић

Четврти судија: Александар Живковић

Стадион: Стадион Металац

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Милан Минић

Четврти судија: Петар Пипер

Посматрач: Бошко Јованетић

Делегат: Часлав Лукић

Стадион: Стадион ФК Радник

Делегат: Иван Николић

Главни судија: Срђан Јовановић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Милан Михајловић

Четврти судија: Милош Милановић

Посматрач: Нинослав Спасић

Стадион: Стадион ФК Сента

Делегат: Милан Лојаница

I помоћник: Горан Бељин

II помоћник: Милош Караџић

Четврти судија: Никола Радаковић

Посматрач: Дејан Филиповић

Главни судија: Зоран Широки

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Стефан Војнић

II помоћник: Чедомир Андрејић

Четврти судија: Ђорђе Максимовић

Посматрач: Никола Томичић

Делегат: Бранко Баглава

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Ненад Николић

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Четврти судија: Јован Шегрт

Посматрач: Зоран Шипчић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Раде Поповић

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Атила Хармат

Четврти судија: Бојан Николић

Посматрач: Горан Јовановић

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података