Судије

Кадетска лига - делегирање 21/22

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Никола Кубуровић

Главни судија: Александар Лукић

Делегат: Милован Ђоковић

Стадион: ФК "Слога"Пожега

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Урош Радовановић

Делегат: Иван Бојовић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Бранислав Љубинковић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

I помоћник: Горан Божовић

Главни судија: Иван Стаменковић

II помоћник: Стефан Милановић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

II помоћник: Владимир Николић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Урош Стојић

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: стадион ФК Металац

II помоћник: Срђан Кантар

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Александар Говедаровић

Делегат: Зоран Велимировић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Урош Бакић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Делегат: Бранислав Буровац

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Никола Глишић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Стефан Вучић

II помоћник: Предраг Свиленковић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Иван Благојевић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: ФК "Слога"Пожега

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Марко Јевремовић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Слободан Крстић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Миодраг Миљковић

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Ненад Радоичић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Александар Анђелић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Владимир Тешић

I помоћник: Димитрије Власачевић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Александар Марјановић

Делегат: Миланко Милићевић

II помоћник: Стефан Калезић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Срђан Новаковић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Срђан Ћирић

I помоћник: Никола Глишић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Лазар Трипковић

II помоћник: Ђорђе Петровић

Делегат: Марко Драшкић

I помоћник: Јован Филиповић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Иван Крстић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Горан Шаин

II помоћник: Никола Грујић

Делегат: Александар Калањ

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Србобран Илић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Немања Малешевић

II помоћник: Урош Стојић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Александар Радовановић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Бранко Галић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

I помоћник: Милорад Јовановић

Главни судија: Александар Лукић

II помоћник: Небојша Савић

Делегат: Милован Ђоковић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Слободан Крстић

Делегат: Бобан Илић

II помоћник: Александар Ђорђевић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

I помоћник: Жељко Ђурић

Главни судија: Марко Бура

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Милан Јеремић

Делегат: Бранислав Буровац

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Стефан Ћирић

II помоћник: Милош Тошић

Делегат: Томислав Илић

I помоћник: Милош Митић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

I помоћник: Марко Хрутка

Главни судија: Александар Анђелић

Делегат: Јелена Манце

II помоћник: Ненад Обренић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Милан Пашајлић

II помоћник: Срђан Милићевић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Бојан Томовић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Никола Кубуровић

II помоћник: Марко Јевремовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Кристијан Чапо

I помоћник: Слободан Даниловић

Делегат: Александар Калањ

II помоћник: Ненад Вукановић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Растко Петровић

I помоћник: Бранислав Љубинковић

II помоћник: Стефан Петровић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

II помоћник: Страхиња Ковач

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Невен Зекоња

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Бранислав Буровац

Главни судија: Урош Бакић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Ненад Николић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Делегат: Зоран Велимировић

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Стефан Јеремић

II помоћник: Урош Шаренац

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Србобран Илић

Главни судија: Ђорђе Томић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Бранислав Гашић

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Зоран Алимпић

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Бранислав Љубинковић

II помоћник: Стефан Вучић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Бобан Илић

I помоћник: Никола Антић

Главни судија: Стефан Филиповић

II помоћник: Немања Тодоровић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Лазар Милојковић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Драган Зорић

I помоћник: Вања Дрндаревић

II помоћник: Дејан Радишић

Делегат: Бранислав Буровац

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Никола Глишић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Стефан Јеремић

II помоћник: Жељко Шолајић

Делегат: Милован Ђоковић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Драган Арсић

I помоћник: Немања Малешевић

II помоћник: Владимир Миоданић

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Марко Ивковић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Александар Лајшић

Делегат: Иван Бојовић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

II помоћник: Слободан Татомировић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Денис Сулејмановић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Жељко Ђурић

Делегат: Миодраг Миљковић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Стефан Војнић

II помоћник: Петар Петковић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Немања Братић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

I помоћник: Павле Пипер

Главни судија: Ненад Ђорђевић

II помоћник: Илија Новаковић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Ненад Николић

II помоћник: Стефан Милановић

Делегат: Јелена Манце

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Ранко Стојановић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Мирослав Кантор

II помоћник: Страхиња Ковач

Делегат: Александар Калањ

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Срђан Тановић

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Милош Шавија

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Небојша Зељковић

I помоћник: Стефан Милановић

II помоћник: Бошко Рашковић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Иван Јеремић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Бранислав Буровац

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Немања Тодоровић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Никола Кубуровић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Марио Богићевић

I помоћник: Вања Дрндаревић

II помоћник: Здравко Вујанов

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Новак Новаковић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Марко Хрутка

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Милош Витић

I помоћник: Слободан Павловић

II помоћник: Небојша Савић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Бранислав Гашић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Делегат: Милован Ђоковић

Главни судија: Милан Курлагић

I помоћник: Милан Недељковић

II помоћник: Урош Шаренац

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Миодраг Миљковић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Милан Бањеглав

Главни судија: Давид Ђумић

I помоћник: Милош Шавија

II помоћник: Стефан Мијановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Александар Калањ

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Предраг Рађен

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Дејан Божић

Стадион: ФК Металац

Делегат: Бобан Илић

Главни судија: Урош Вуковић

I помоћник: Никола Марковић

II помоћник: Марко Јевремовић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Зоран Велимировић

Главни судија: Милан Митић

II помоћник: Милош Митић

I помоћник: Милан Минић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Марко Драшкић

Главни судија: Марко Срећковић

II помоћник: Никола Манојловић

I помоћник: Никола Марковић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Србобран Илић

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Јелена Манце

Главни судија: Урош Бакић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Стефан Милановић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Томислав Илић

Главни судија: Милан Илић

II помоћник: Иван Благојевић

I помоћник: Александар Марјановић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Јован Боровић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Маријана Рајовић

Главни судија: Урош Ржић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Бранислав Гашић

I помоћник: Горан Бељин

II помоћник: Бојан Томовић

Главни судија: Драган Зорић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Владимир Тешић

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Слободан Татомировић

II помоћник: Ивана Јовановић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Марко Ивковић

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Никола Обрадовић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Срђан Милићевић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Главни судија: Иван Вучићевић

II помоћник: Ранко Стојановић

I помоћник: Никола Стојановић

Делегат: Иван Бојовић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Филип Марковић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Урош Шаренац

Делегат: Милован Ђоковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Богдан Љубојевић

II помоћник: Стефан Милановић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Небојша Зељковић

I помоћник: Слободан Даниловић

II помоћник: Невен Зекоња

Делегат: Радослав Максимовић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Бошко Рашковић

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Иван Крстић

II помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Миодраг Миљковић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Неђо Мрђа

II помоћник: Бошко Рашковић

Делегат: Србобран Илић

I помоћник: Бојан Томовић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Душан Белић

I помоћник: Иван Микалачки

Делегат: Жељко Петковић

II помоћник: Вања Дрндаревић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Милоје Милићевић

II помоћник: Чедомир Андрејић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Филип Тодић

I помоћник: Ђорђе Станојчев

II помоћник: Предраг Свиленковић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Милош Караџић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Марко Мајсторовић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Делегат: Бранислав Буровац

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Урош Живковић

Делегат: Слободан Петровић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Дејан Божић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Главни судија: Милош Витић

I помоћник: Никола Кубуровић

II помоћник: Марко Јевремовић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Алекса Граховац

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Владимир Миоданић

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Филип Петронијевић

I помоћник: Вања Белић

II помоћник: Павле Давидовић

Делегат: Иван Бојовић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Урош Стојковић

Главни судија: Стефан Филиповић

Делегат: Зоран Велимировић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

I помоћник: Милош Шавија

II помоћник: Слободан Даниловић

Главни судија: Марко Делибашић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Никола Глишић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Срђан Димитријевић

Делегат: Миланко Милићевић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Душко Ђурић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Главни судија: Андрија Стојановић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Петар Пековић

II помоћник: Бојана Шћепановић

I помоћник: Милан Јеремић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Ђорђе Томић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Урош Бакић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Урош Живковић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Стефан Милановић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Србобран Илић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Главни судија: Иван Јеремић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Слободан Татомировић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Витомир Мирковић

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Александар Марјановић

II помоћник: Милош Митић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Душан Вићентијевић

II помоћник: Дејан Божић

I помоћник: Његош Тубић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Ђорђе Анђелковић

I помоћник: Милан Миленковић

II помоћник: Марко Михајловић

Делегат: Томислав Илић

Стадион: ФК БАСК

I помоћник: Новак Новаковић

Главни судија: Игор Ковачевић

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Урош Живковић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Делегат: Бранислав Буровац

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Душан Миладиновиц

I помоћник: Срђан Милићевић

II помоћник: Александар Ранђеловић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Стефан Милановић

II помоћник: Стефан Зимоњић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Миодраг Миљковић

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Маријана Рајовић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Зоран Алимпић

I помоћник: Здравко Вујанов

II помоћник: Дејан Радишић

Главни судија: Душан Белић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Ђорђе Томић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Андреја Пиљак

Стадион: ФК Металац

Делегат: Зоран Велимировић

Главни судија: Бојан Бошковић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Никола Марковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Србобран Илић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Стефан Милановић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Милан Бањеглав

Главни судија: Немања Кузмановић

I помоћник: Марко Николић

II помоћник: Владимир Николић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Милован Ђоковић

Главни судија: Урош Вуковић

I помоћник: Стефан Јеремић

II помоћник: Марко Јевремовић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Марко Ивковић

I помоћник: Марко Ђуричић

II помоћник: Милорад Јовановић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Никола Кубуровић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Драган Зорић

I помоћник: Иван Микалачки

II помоћник: Здравко Вујанов

Делегат: Јован Боровић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Бошко Рашковић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Немања Тодоровић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Бранислав Буровац

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Маријана Рајовић

II помоћник: Слободан Татомировић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Срђан Милићевић

II помоћник: Милош Митић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Стефан Милановић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Душан Зорић

II помоћник: Бојан Лалуја

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

I помоћник: Ратко Ђорђевић

Главни судија: Иван Јеремић

II помоћник: Милан Јеремић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Иван Микалачки

Делегат: Зоран Алимпић

II помоћник: Урош Стојић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Урош Вуковић

I помоћник: Милан Недељковић

II помоћник: Марко Јевремовић

Делегат: Милован Ђоковић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Дејан Божић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Делегат: Иван Бојовић

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Марко Стојковић

II помоћник: Вања Белић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Стефан Зимоњић

II помоћник: Ненад Обренић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Вања Дрндаревић

II помоћник: Милош Максимовић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Бранислав Буровац

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Витомир Мирковић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Милоје Милићевић

II помоћник: Лазар Милојковић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Томислав Илић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Чедомир Андрејић

II помоћник: Срђан Милићевић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Срђан Ћирић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Слободан Татомировић

II помоћник: Ненад Николић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Стефан Зимоњић

II помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Стефан Милановић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Иван Јеремић

I помоћник: Ратко Ђорђевић

II помоћник: Милан Јеремић

Делегат: Србобран Илић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Павле Пипер

II помоћник: Милан Пашајлић

Делегат: Зоран Велимировић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: ФК Земун

Главни судија: Милош Роган

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Марко Ракић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Слободан Даниловић

II помоћник: Невен Зекоња

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Стефан Јеремић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Бранко Галић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Делегат: Милован Ђоковић

Главни судија: Милан Курлагић

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Слободан Павловић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Бобан Илић

Главни судија: Ђорђе Анђелковић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Оливер Петровић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Јован Боровић

I помоћник: Тихомир Шошкић

Главни судија: Душан Вићентијевић

II помоћник: Дејан Божић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Миодраг Миљковић

Главни судија: Добривоје Шишмановић

I помоћник: Никола Кубуровић

II помоћник: Жељко Шолајић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Никола Обрадовић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Чедомир Андрејић

II помоћник: Стефан Војнић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

II помоћник: Предраг Свиленковић

Делегат: Радослав Максимовић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Милош Тошић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Илија Новаковић

Делегат: Зоран Велимировић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Иван Вучићевић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Урош Радовановић

Делегат: Иван Бојовић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Срђан Новаковић

I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Урош Живковић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Ненад Николић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Ивана Јовановић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Маријана Рајовић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Андреја Пиљак

Делегат: Бранислав Буровац

II помоћник: Стефан Зимоњић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Делегат: Милован Ђоковић

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Никола Кубуровић

II помоћник: Милан Недељковић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Дејан Ђуровић

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Предраг Рађен

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Срђан Ћирић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Марко Мајсторовић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

I помоћник: Милоје Милићевић

Главни судија: Стефан Филиповић

Делегат: Вељко Белоица

II помоћник: Милош Митић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Никола Обрадовић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Витомир Мирковић

Главни судија: Борко Мијајловић

II помоћник: Лазар Милојковић

I помоћник: Никола Стојановић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Александар Калањ

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Александар Владић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Александар Марјановић

II помоћник: Слободан Крстић

Делегат: Вељко Белоица

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Бошко Божовић

Делегат: Момчило Грковић

II помоћник: Бранислав Љубинковић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Алекса Бибин

I помоћник: Иван Микалачки

II помоћник: Здравко Вујанов

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Урош Вуковић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Марко Живковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Слободан Татомировић

Стадион: ФК БАСК

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Делегат: Ведран Мишић

Главни судија: Милош Роган

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Србобран Илић

II помоћник: Богдан Љубојевић

I помоћник: Стефан Милановић

Главни судија: Милош Васиљевић

Стадион: ФК Земун

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Немања Братић

Стадион: ФК Металац

I помоћник: Милан Пашајлић

II помоћник: Милан Пешовић

Главни судија: Иван Вучићевић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

II помоћник: Милош Шавија

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Невен Зекоња

Делегат: Радослав Максимовић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Милош Рајковић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милан Митић

Делегат: Зоран Велимировић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Никола Антић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Бранко Галић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Делегат: Иван Бојовић

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Урош Радовановић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Урош Живковић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Предраг Рађен

Главни судија: Данило Николић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Никола Катић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Урош Вуковић

I помоћник: Никола Марковић

II помоћник: Душко Ђурић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Милош Рајковић

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: ФК Земун

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Никола Кубуровић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Вукашин Делевић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Милоје Милићевић

II помоћник: Милош Митић

Делегат: Лазар Стевановић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Бранислав Буровац

Главни судија: Срђан Новаковић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Маријана Рајовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Миодраг Миљковић

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Никола Чотрић

II помоћник: Никола Симић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Душан Зорић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Иван Јеремић

I помоћник: Бранислав Љубинковић

II помоћник: Стефан Петровић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Александар Калањ

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Страхиња Ковач

II помоћник: Бојан Лалуја

Стадион: ФК Металац

I помоћник: Ранко Стојановић

Главни судија: Никола Ђорђевић

II помоћник: Никола Стојановић

Делегат: Марко Драшкић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Стефан Јеремић

Делегат: Зоран Велимировић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Стефан Ђокић

II помоћник: Александар Ранђеловић

I помоћник: Предраг Христов

Делегат: Вељко Белоица

Стадион: ФК БАСК

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Зоран Миловановић

Главни судија: Марко Бура

I помоћник: Марко Мајсторовић

II помоћник: Милош Рајковић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Рајко Катанић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Александар Говедаровић

Главни судија: Никола Ђорђевић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Марко Ивковић

I помоћник: Марко Ђуричић

II помоћник: Милорад Јовановић

Стадион: ФК Земун

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Бојан Бановић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Јован Боровић

I помоћник: Невен Зекоња

Главни судија: Небојша Зељковић

II помоћник: Предраг Свиленковић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Александар Вукадиновић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Предраг Христов

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Миодраг Миљковић

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Драган Арсић

I помоћник: Урош Стојић

II помоћник: Милош Шавија

Делегат: Радослав Максимовић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Александар Радовановић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Жељко Шолајић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Зоран Алимпић

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Петар Радић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Миланко Милићевић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Павле Давидовић

II помоћник: Вања Белић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Урош Радовановић

Делегат: Вељко Белоица

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Главни судија: Вукашин Делевић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Јован Јовчић

Стадион: ФК Металац

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Марко Ивковић

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Милош Митић

Делегат: Зоран Велимировић

Делегирање 21/22