Судије

Кадетска лига - делегирање 21/22

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: стадион ФК Металац

II помоћник: Срђан Кантар

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Александар Говедаровић

Делегат: Зоран Велимировић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Никола Кубуровић

Делегат: Милован Ђоковић

Главни судија: Александар Лукић

Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Урош Стојић

II помоћник: Владимир Николић

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Бранислав Љубинковић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Стефан Милановић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: ФК "Слога"Пожега

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Урош Радовановић

Делегат: Иван Бојовић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Никола Глишић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Марко Срећковић

II помоћник: Иван Благојевић

Делегат: Јован Марјановић

I помоћник: Марко Живковић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Стефан Вучић

II помоћник: Предраг Свиленковић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Урош Бакић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Делегат: Бранислав Буровац

Стадион: ФК "Слога"Пожега

II помоћник: Марко Јевремовић

Делегат: Петар Давидовић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Урош Радовановић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Александар Анђелић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Владимир Тешић

I помоћник: Димитрије Власачевић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Слободан Крстић

Делегат: Витомир Мирковић

Главни судија: Борко Мијајловић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Миодраг Миљковић

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Ненад Радоичић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Александар Радовановић

I помоћник: Дејан Божић

II помоћник: Бранко Галић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Давид Матић

II помоћник: Урош Стојић

Делегат: Војислав Кесић

I помоћник: Немања Малешевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Србобран Илић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Лазар Трипковић

II помоћник: Ђорђе Петровић

Делегат: Марко Драшкић

I помоћник: Јован Филиповић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Иван Крстић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Александар Марјановић

Делегат: Миланко Милићевић

II помоћник: Стефан Калезић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Срђан Новаковић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Срђан Ћирић

I помоћник: Никола Глишић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Горан Шаин

II помоћник: Никола Грујић

Делегат: Александар Калањ

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Слободан Татомировић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Слободан Крстић

Делегат: Бобан Илић

II помоћник: Александар Ђорђевић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Стефан Ћирић

II помоћник: Милош Тошић

Делегат: Томислав Илић

I помоћник: Милош Митић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

I помоћник: Милорад Јовановић

Главни судија: Александар Лукић

II помоћник: Небојша Савић

Делегат: Милован Ђоковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

I помоћник: Жељко Ђурић

Главни судија: Марко Бура

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Никола Божовић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Милан Јеремић

Делегат: Бранислав Буровац

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

I помоћник: Марко Хрутка

Главни судија: Александар Анђелић

Делегат: Јелена Манце

II помоћник: Ненад Обренић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Растко Петровић

Делегат: Жељко Мохора

I помоћник: Бранислав Љубинковић

II помоћник: Стефан Петровић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Петар Давидовић

I помоћник: Никола Кубуровић

II помоћник: Марко Јевремовић

Главни судија: Лазар Трипковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Кристијан Чапо

I помоћник: Слободан Даниловић

Делегат: Александар Калањ

II помоћник: Ненад Вукановић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

II помоћник: Страхиња Ковач

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Невен Зекоња

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Бојан Томовић

Стадион: ФК Металац

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Милан Пашајлић

II помоћник: Срђан Милићевић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: ФК БАСК

II помоћник: Ратко Ђорђевић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Никола Обрадовић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Денис Сулејмановић

II помоћник: Марко Мајсторовић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Стефан (Вл) Ђокић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Лазар Милојковић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Делегат: Зоран Велимировић

Главни судија: Милош Витић

II помоћник: Лазар Јовашевић

I помоћник: Слободан Павловић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Зоран Алимпић

Главни судија: Драгутин Меничанин

I помоћник: Бранислав Љубинковић

II помоћник: Стефан Вучић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Бобан Илић

I помоћник: Никола Антић

Главни судија: Стефан Филиповић

II помоћник: Немања Тодоровић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Ведран Мишић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Бранислав Гашић

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Бранислав Буровац

Главни судија: Урош Бакић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Ненад Николић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Србобран Илић

Главни судија: Ђорђе Томић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: ФК Металац

Делегат: Иван Бојовић

Главни судија: Марко Ивковић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Александар Лајшић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Драган Арсић

I помоћник: Немања Малешевић

II помоћник: Владимир Миоданић

Делегат: Дејан Ђуровић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Драган Зорић

I помоћник: Вања Дрндаревић

II помоћник: Дејан Радишић

Делегат: Бранислав Буровац

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Никола Глишић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: ЛЛубиша Борисављевић

I помоћник: Стефан Јеремић

II помоћник: Жељко Шолајић

Делегат: Милован Ђоковић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Филип Марковић

I помоћник: Тихомир Шошкић

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

II помоћник: Слободан Татомировић

Главни судија: Петар Пековић

I помоћник: Денис Сулејмановић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Душан Вићентијевић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Жељко Ђурић

Делегат: Миодраг Миљковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Дарко Јекнић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Немања Братић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Главни судија: Стефан Микавица

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Стефан Војнић

II помоћник: Петар Петковић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Павле Пипер

II помоћник: Илија Новаковић

Делегат: Петар Давидовић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Срђан Тановић

I помоћник: Лука Живковић

II помоћник: Милош Шавија

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Мирослав Кантор

II помоћник: Страхиња Ковач

Делегат: Александар Калањ

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Ранко Стојановић

Делегат: Витомир Мирковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Марко Карановић

I помоћник: Ненад Николић

II помоћник: Стефан Милановић

Делегат: Јелена Манце

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Новак Новаковић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Немања Тодоровић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: ФК Металац

Делегат: Лазар Стевановић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Милорад Јовановић

II помоћник: Никола Кубуровић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Марко Хрутка

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Марио Богићевић

I помоћник: Вања Дрндаревић

II помоћник: Здравко Вујанов

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: ФК БАСК

Главни судија: Иван Јеремић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Дејан Божић

Делегат: Бранислав Буровац

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Милош Витић

I помоћник: Слободан Павловић

II помоћник: Небојша Савић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Небојша Зељковић

II помоћник: Бошко Рашковић

Делегат: Момчило Грковић

I помоћник: Стефан Милановић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Миодраг Миљковић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Милан Бањеглав

Главни судија: Давид Ђумић

I помоћник: Милош Шавија

II помоћник: Стефан Мијановић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Делегат: Зоран Велимировић

Главни судија: Милан Митић

II помоћник: Милош Митић

I помоћник: Милан Минић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Витомир Симовић

II помоћник: Дејан Божић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Никола Обрадовић

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Делегат: Бранислав Гашић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Стадион: ФК Металац

Делегат: Бобан Илић

Главни судија: Урош Вуковић

I помоћник: Никола Марковић

II помоћник: Марко Јевремовић

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Делегат: Милован Ђоковић

Главни судија: Милан Курлагић

I помоћник: Милан Недељковић

II помоћник: Урош Шаренац

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: ФК БАСК

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: ФК ЦАР КОНСТАНТИН

Нема података

Стадион: ФК БРОДАРАЦ

Нема података

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: ФК Металац

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Стадион ФК"Слога"

Нема података