Судије

Куп Србије за жене 20/21 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Градски стадион Чачак

Делегат: Горан Илић

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Мирела Малешевић

II помоћник: Дуња Вукчевић

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Душан Милић

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Милица Миловановић

II помоћник: Александра Томић

Стадион: стадион ХЕРОЈ

Делегат: Живка Комленац

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Стадион: СЦ Гладијатор

Делегат: Давид Милић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Љубица Чубрило

Главни судија: Марина Живковић

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Маја Милошевић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

Делегат: Душан Петковић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Маша Алексић

II помоћник: Андреа Маринковић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Марко Антић

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Андријана Дамјановић

II помоћник: Александра Томић

Стадион: стадион ФК ЦЕМЕНТ

Главни судија: Милица Стевановић

I помоћник: Јована Милић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Делегат: Радивој Мушкиња

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Делегат: Драгољуб Обрадовић

I помоћник: Милица Миловановић

II помоћник: Александра Томић

Главни судија: Андријана Дамјановић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Велимир Миљковић

Стадион: Градски стадион

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Марко Антић

Стадион:

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Јелена Трнинић

II помоћник: Љубица Чубрило

Посматрач: Јелена Морача

Делегат: Живка Комленац

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Милица Стевановић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Давид Милић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Марија Ђорђевић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Градски стадион Чачак

Делегат: Марко Антић

II помоћник: Мирела Малешевић

Четврти судија: Андријана Дамјановић

Посматрач: Јелена Бањеглав

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Маја Милошевић