Судије

Супер лига жене - делегирање 20/21

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион:

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Стадион:

Делегат: Душан Милић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Александра Костић

Посматрач: Драгана Вељковић

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Марко Антић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Посматрач: Јелена Бањеглав

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Делегат: Зоран Митровић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: Стадион Чика Дача

Делегат: Жељко Рељић

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Мирела Малешевић

Посматрач: Зорана Пуношевац

Стадион: Фк Потисје

Делегат: Илија Вукановић

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Андреа Хернаус

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Душко Милановић

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Живка Комленац

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Зорица Жујовић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Радивој Мушкиња

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Маја Милошевић

Стадион: Градски стадион Позаревац

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Александра Стојанац

Посматрач: Наташа Кричак-Грбовић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Андреа Хернаус

Делегат: Горан Илић

Стадион:

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Сања Котуровић

Посматрач: Милица Кикановић

Делегат: Мирослав Радуловић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Мирела Малешевић

Делегат: Душан Петковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Маја Милошевић

Посматрач: Јелена Морача

Делегат: Новица Живковић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Посматрач: Даница Стојиљковић

Делегат: Слађана Брадић

Стадион: Градски стадион Позаревац

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Александра Стојанац

Посматрач: Зорана Пуношевац

Делегат: Марко Антић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Маја Милошевић

Посматрач: Драгана Вељковић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион:

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Душан Милић

Посматрач: Марина Драгичевић - Јојкић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Мирјана Радовановић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Јована Милић

II помоћник: Јелена Поповић

I помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Драган Исаиловић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Славка Пашти

Посматрач: Даница Стојиљковић

Стадион: Стадион у Кањижи

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Андреа Хернаус

Делегат: Ненад Јеринић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Кристина Крстић

Посматрач: Драгана Вељковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Мирела Малешевић

Делегат: Илија Вукановић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Слађана Брадић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Јелена Поповић

Делегат: Новица Живковић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Мирослав Радуловић

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Љубица Чубрило

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: Градски стадион

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Маша Алексић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Душан Петковић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Посматрач: Даница Стојиљковић

Стадион:

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Душко Милановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Андреа Маринковић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Душан Петковић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Мирела Малешевић

II помоћник: Андреа Хернаус

Делегат: Жељко Рељић

Посматрач: Јелена Бањеглав

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Јована Милић

I помоћник: Јелена Поповић

II помоћник: Сања Котуровић

Делегат: Драган Исаиловић

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: Стадион у Кањижи

Главни судија: Јасмина Мицкоска

II помоћник: Маријана Рајовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Мирјана Радовановић

Посматрач: Зорана Пуношевац

Стадион: Градски стадион Позаревац

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Марија Ђорђевић

Делегат: Славка Пашти

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Кристина Крстић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Слађана Брадић

Посматрач: Наташа Кричак-Грбовић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Мирослав Радуловић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Давид Милић

Стадион: Стадион у Кањижи

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Зоран Митровић

Посматрач: Јелена Бањеглав

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Мирела Малешевић

Делегат: Радивој Мушкиња

Посматрач: Биљана Трифуновић

Стадион: стадион ФК ЦЕМЕНТ

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Андреа Хернаус

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Мирослав Радуловић

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: ФЦ ФСБ

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Душан Милић

Стадион: стадион ФК ЦЕМЕНТ

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Славка Пашти

Посматрач: Марина Драгичевић - Јојкић

Стадион: Стадион у Кањижи

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Марко Антић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Велимир Миљковић

Посматрач: Зорана Пуношевац

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Маја Милошевић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Делегат: Новица Живковић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Марко Антић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Главни судија: Маша Алексић

I помоћник: Ивана Чолаковић

II помоћник: Александра Костић

Посматрач: Зорана Пуношевац

Делегат: Велимир Миљковић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Илија Вукановић

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података