Судије

Супер лига жене 20/21 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Марко Антић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Посматрач: Јелена Бањеглав

Стадион:

Посматрач: Драгана Вељковић

Делегат: Душан Милић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Александра Костић

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Делегат: Зоран Митровић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион:

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Стадион: Стадион Чика Дача

Делегат: Жељко Рељић

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Мирела Малешевић

Посматрач: Зорана Пуношевац

Стадион: Градски стадион Позаревац

Главни судија: Јасмина Мицкоска

Посматрач: Наташа Кричак-Грбовић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Душко Милановић

Стадион: Фк Потисје

Делегат: Илија Вукановић

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Андреа Хернаус

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Живка Комленац

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Зорица Жујовић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Радивој Мушкиња

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Мирела Малешевић

Делегат: Душан Петковић

Стадион:

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Сања Котуровић

Посматрач: Милица Кикановић

Делегат: Мирослав Радуловић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Маја Милошевић

Посматрач: Јелена Морача

Делегат: Новица Живковић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Посматрач: Даница Стојиљковић

Делегат: Слађана Брадић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Андреа Хернаус

Делегат: Горан Илић

Стадион: Градски стадион Позаревац

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Александра Стојанац

Посматрач: Зорана Пуношевац

Делегат: Марко Антић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Мирјана Радовановић

Стадион:

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Душан Милић

Посматрач: Марина Драгичевић - Јојкић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Посматрач: Драгана Вељковић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Мирела Малешевић

Делегат: Илија Вукановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Кристина Крстић

Посматрач: Драгана Вељковић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Јована Милић

II помоћник: Јелена Поповић

I помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Драган Исаиловић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Посматрач: Даница Стојиљковић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Славка Пашти

Стадион: Стадион у Кањижи

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Андреа Хернаус

Делегат: Ненад Јеринић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Јелена Поповић

Делегат: Новица Живковић

Стадион: Градски стадион

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Маша Алексић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Душан Петковић

Стадион: Стадион Чика Дача

Посматрач: Биљана Трифуновић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Слађана Брадић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Посматрач: Јелена Морача

Делегат: Мирослав Радуловић

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Зорица Жујовић

II помоћник: Љубица Чубрило

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Посматрач: Даница Стојиљковић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Мирела Малешевић

II помоћник: Андреа Хернаус

Делегат: Жељко Рељић

Посматрач: Јелена Бањеглав

Стадион:

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Душко Милановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Душан Петковић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Андреа Маринковић

II помоћник: Маја Милошевић

Стадион: Стадион у Кањижи

Главни судија: Јасмина Мицкоска

II помоћник: Маријана Рајовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Јована Милић

I помоћник: Јелена Поповић

II помоћник: Сања Котуровић

Делегат: Драган Исаиловић

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Кристина Крстић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Слађана Брадић

Посматрач: Наташа Кричак-Грбовић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Мирослав Радуловић

Стадион: Градски стадион Позаревац

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Марија Ђорђевић

Делегат: Славка Пашти

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Мирјана Радовановић

Посматрач: Зорана Пуношевац

Стадион: Стадион ФК Колубара

Посматрач: Биљана Трифуновић

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Мирела Малешевић

Делегат: Радивој Мушкиња

Стадион: Стадион у Кањижи

Посматрач: Јелена Бањеглав

II помоћник: Бојана Шћепановић

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Давид Милић

Стадион: стадион ФК ЦЕМЕНТ

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Андреа Хернаус

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Стадион: Стадион у Кањижи

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Марко Антић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Велимир Миљковић

Посматрач: Зорана Пуношевац

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Посматрач: Јелена Морача

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Мирослав Радуловић

Стадион: стадион ФК ЦЕМЕНТ

Посматрач: Марина Драгичевић - Јојкић

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Славка Пашти

Стадион: ФЦ ФСБ

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Душан Милић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Главни судија: Маша Алексић

I помоћник: Ивана Чолаковић

II помоћник: Александра Костић

Посматрач: Зорана Пуношевац

Делегат: Велимир Миљковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Маја Милошевић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Делегат: Новица Живковић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Марко Антић

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Илија Вукановић

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Маријана Рајовић

Стадион: стадион ФК ЦЕМЕНТ

Делегат: Душан Милић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Андреа Маринковић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Стадион у Кањижи

Делегат: Мирјана Радовановић

Главни судија: Јована Милић

I помоћник: Јелена Поповић

II помоћник: Сања Котуровић

Посматрач: Јелена Бањеглав

Стадион: Градски стадион

Делегат: Ненад Јеринић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Главни судија: Јована Полић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Делегат: Душко Милановић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Зорица Жујовић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Мирела Малешевић

Посматрач: Наташа Кричак-Грбовић

Делегат: Радивој Мушкиња

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Живка Комленац

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Којовић

Делегат: Драган Исаиловић

Стадион: Фк Потисје

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Костић

Посматрач: Марина Драгичевић - Јојкић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Душан Милић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Данијела Стојановић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Марко Антић

Стадион: Градски стадион Вашариште

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Посматрач: Зорана Пуношевац

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: стадион ФК ЦЕМЕНТ

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Марко Антић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Мирела Малешевић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Делегат: Мирослав Радуловић

Стадион: Фк Потисје

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Делегат: Илија Вукановић

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Горан Илић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: ФК БЕЖАНИЈА

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Маја Милошевић

Посматрач: Драгана Вељковић

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: стадион ФК ЦЕМЕНТ

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Маја Милошевић

Посматрач: Јелена Бањеглав

Делегат: Славка Пашти

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Мирјана Радовановић

Стадион: Градски стадион Позаревац

Делегат: Марко Антић

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Стојанац

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Драган Исаиловић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Андреа Маринковић

Посматрач: Наташа Кричак-Грбовић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Јелена Трнинић

II помоћник: Мирела Малешевић

Посматрач: Даница Стојиљковић

Делегат: Давид Милић

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Делегат: Драгољуб Обрадовић

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Андреа Милошевић

Стадион: Стадион Чика Дача

Делегат: Слађана Брадић

Главни судија: Јелена Цветковић

II помоћник: Александра Костић

I помоћник: Јелена Цојкић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Томић

II помоћник: Зорица Жујовић

Посматрач: Драгана Вељковић

Делегат: Новица Живковић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Маша Алексић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: стадион ФК ЦЕМЕНТ

Делегат: Мирослав Радуловић

Главни судија: Јована Полић

I помоћник: Александра Којовић

II помоћник: Бојана Шћепановић

Стадион: Фк Потисје

Делегат: Душко Милановић

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Јелена Трнинић

II помоћник: Тамара Лазаревски

Стадион: ФК БЕЖАНИЈА

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Андреа Милошевић

Стадион:

Делегат: Душан Милић

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Јелена Цојкић

II помоћник: Андреа Маринковић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Јелена Трнинић

II помоћник: Тамара Лазаревски

Делегат: Горан Илић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Катарина Петровић

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Стадион Чика Дача

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Александра Костић

Посматрач: Биљана Трифуновић

Делегат: Давид Милић

Стадион: Градски стадион

Главни судија: Јелена Цојкић

I помоћник: Ивана Чолаковић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Душан Петковић