Судије

Футсал куп Србије 20/21

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Чика Душко Јовановић

Први судија: Оливер Николић

Други судија: Александар Ранђеловић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Братислав Денић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: Спортска сала Пендик

Први судија: Александар Јакшић

Други судија: Страхиња Радовић

Трећи судија: Бојан Буројевић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Први судија: Никола Алексић

Други судија: Иван Биорац

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Сеад Чочић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Спортска сала Алексинац

Први судија: Милош Грујић

Други судија: Стеван Лазаревић

Трећи судија: Жељко Стоилков

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: КСЦ Пинки

Први судија: Бранко Галић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Божидар Нинчић

Стадион: Сала Слодес

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Марко Савић

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: СРЦ Јединство

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Владимир Тошић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Бранислав Љубинковић

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Бранко Галић

Други судија: Иван Биорац

Трећи судија: Марко Савић

Делегат: Божидар Нинчић

Стадион: Спортска сала Алексинац

Први судија: Александар Минић

Други судија: Братислав Јовић

Трећи судија: Милош Грујић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Први судија: Милош Јоцовић

Други судија: Владимир Тошић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Први судија: Марјан Сарка

Други судија: Благоје Мијаиловић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Милош Лазаревић

Стадион: УФК Лагатор

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Милош Јоцовић

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: Спортска сала Пендик

Други судија: Немања Радић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Слободан Корићанац

Посматрач: Драган Милосављевић

Први судија: Александар Јакшић

Стадион: Центар Миленијум

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Оливер Николић

Делегат: Ненад Митић

Трећи судија: Марјан Сарка

Посматрач: Сретен Васић