Linglong Tire Супер лигa Србије 9.коло| Инђија - Раднички (Н) 0:1, Спартак ЖК - Јавор 1:0, Чукарички - Младост 1:0, Напредак - ТСЦ 1:3, Рад - Радник 0:1, Мачва - Пролетер (НС) 0:1, Војводина - Вождовац 1:2, Партизан - Црвена звезда 2:0
Парови 1/16 финала Купа Србије| Водојажа - Партизан, Трепча - Црвена звезда, Синђелић - Земун, Будућност - Раднички (Н), Мачва - Металац, Напредак - ТСЦ , Пролетер (НС) - Јавор Матис, Златибор - Војводина, Чукарички - Жарково, Инђија - Динамо (В), ОФК Београд - Рад, Вождовац - Телеоптик, Спартак ЖК - Нови Пазар, Братство 1946 - Младост (Л), Бачка - Раднички 1923, Трајал - Радник

ОРЛОВИ — „А” СЕЛЕКЦИЈА

Упознај тим
Календар

Утакмице репрезентације

Септембар

01.

Нед

КПЕ 2021- женска А селекција

Казахстан — Србија

06.

Пет

КПЕ 2021- селекција до 21

Русија — Србија

06.

Пет

Пријатељска селекција до 19

Србија — Израел

07.

Суб

КПЕ 2020 – А селекција

Србија — Португалија

07.

Суб

Пријатељска селекција до 18

Италија — Србија

08.

Нед

Пријатељска селекција до 19

Србија — Мађарска

09.

Пон

Пријатељска селекција до 18

Италија — Србија

10.

Уто

КПЕ 2020 – А селекција

Луксембург — Србија

10.

Уто

Пријатељска селекција до 19

Србија — Црна Гора

10.

Уто

КПЕ 2021 - селекција до 21

Србија — Летонија

18.

Сре

Пријатељска женска селекција до 19

Србија — Црна Гора

20.

Пет

Пријатељска женска селекција до 19

Србија — Црна Гора

23.

Пон

Пријатељска фустал - А селекција

Холандија — Србија

23.

Пон

Пријатељска женска селекција до 17

Италија — Србија

24.

Уто

Пријатељска фустал - А селекција

Холандија — Србија

25.

Сре

Пријатељска женска селекција до 17

Италија — Србија

Октобар

01.

Уто

Пријатељска футсал - женска А селекција

Србија — Украјина

02.

Сре

КПЕ 2020 – женска селекција до 19

Белорусија — Србија

02.

Сре

Пријатељска футсал - женска А селекција

Србија — Украјина

05.

Суб

КПЕ 2021 – женска А селекција

Северна Македонија — Србија

05.

Суб

КПЕ 2020 – женска селекција до 19

Србија — Кипар

08.

Уто

КПЕ 2020 - селекција до 19

Румунија — Србија

08.

Уто

КПЕ 2020 – женска селекција до 19

Србија — Енглеска

08.

Уто

КПЕ 2021 - женска А селекција

Србија — Аустрија

10.

Чет

Пријатељска - А селекција

Србија — Парагвај

11.

Пет

КПЕ 2020 - селекција до 19

Србија — Литванија

11.

Пет

КПЕ 2021 – селекција до 21

Бугарска — Србија

14.

Пон

КПЕ 2020 - селекција до 19

Србија — Шпанија

14.

Пон

КПЕ 2020 – А селекција

Литванија — Србија

15.

Уто

КПЕ 2021 – селекција до 21

Пољска — Србија

23.

Сре

КПС 2020 - Футсал А селекција

Швајцарска — Србија

24.

Чет

КПС 2020 - Футсал А селекција

Белгија — Србија

26.

Суб

КПС 2020 - Футсал А селекција

Француска — Србија

30.

Сре

КПЕ 2020 – селекција до 17

Србија — Мађарска

Новембар

09.

Суб

КПЕ 2021- женска А селекција

Француска — Србија

14.

Чет

КПЕ 2020 – А селекција

Србија — Луксембург

15.

Пет

КПЕ 2021 – селекција до 21

Србија — Естонија

16.

Суб

Пријатељска футсал – женска А селекција

Мађарска — Србија

17.

Нед

Пријатељска футсал – женска А селекција

Србија — Мађарска

17.

Нед

КПЕ 2020 – А селекција

Србија — Украјина

19.

Уто

КПЕ 2021 – селекција до 21

Србија — Русија