Судије

Mozzart Bet Прва лига Србије 22/23 PLAY OFF - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Главни судија: Стефан Ђокић

Посматрач: Михаило Јекнић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Александар Лукић

Делегат: Милан Лојаница

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Саша Старчевић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Бојан Лалуја

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Игор Пауновић

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Главни судија: Павле Илић

Посматрач: Миодраг Гогић

Делегат: Златан Хаскић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Данило Јеринић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Марко Хрутка

Делегат: Срђан Завишин

II помоћник: Андреја Пиљак

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Здравко Савић

Стадион: ФК Раднички

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Бошко Божовић

Четврти судија: Дејан Петровић

Посматрач: Горан Јовановић

Делегат: Момчило Марић

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Предраг Јањуш

Посматрач: Зоран Ћупић

Делегат: Љубомир Ковачевић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Радомир Елезовић

Посматрач: Драган Радовановић

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Никола Петровић

Стадион: СЦ Младост

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Делегат: Родољуб Рончевић

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Јовица Шавија

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Стефан Ђокић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Делегат: Марко Јовановић

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Четврти судија: Никола Катић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Андреја Пиљак

Главни судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Милан Јеремић

Делегат: Марко Осмајлић

Стадион: СЦ Младост

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Новак Новаковић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Марко Поповић

Делегат: Немања Милановић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Главни судија: Љубиша Борисављевић

II помоћник: Никола Чотрић

I помоћник: Његош Тубић

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Миодраг Гогић

Делегат: Ненад Николић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Александар Вукадиновић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Делегат: Бранислав Пандуров

Стадион: ФК Раднички

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Лазар Пршић

Делегат: Велибор Нововић

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Четврти судија: Марко Гњатовић

Делегат: Новак Кострешевић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Посматрач: Бранко Павловић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Иван Мркић

Делегат: Милош Митровић

Стадион: СЦ Младост

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Делегат: Миодраг Радаковић

Посматрач: Милорад Вујачић

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Делегат: Златан Хаскић

Посматрач: Миодраг Гогић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Главни судија: Јелена Цветковић

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Делегат: Раденко Стевовић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Драган Зорић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Бојан Лалуја

Четврти судија: Младен Јаковљевић

Делегат: Миодраг Јовичић

Посматрач: Небојша Шијаковић

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Делегат: Мирослав Стојановић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Младен Јаковљевић

Посматрач: Марко Поповић

Главни судија: Милан Илић

Стадион: ФК Раднички

Делегат: Мирослав Буквић

Посматрач: Крстивоје Филиповић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Данило Јеринић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Небојша Савић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Милан Лојаница

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Срђан Завишин

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Бранко Стојаковић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Бојан Лалуја

Четврти судија: Урош Ржић

Посматрач: Владимир Недељковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Момчило Марић

Главни судија: Игор Ковачевић

II помоћник: Урош Стојковић

Четврти судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Милан Пешовић

Посматрач: Крстивоје Филиповић

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Делегат: Драгослав Ђерман

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Павле Илић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Стадион ФК Бежанија

Делегат: Велибор Нововић

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Никола Чотрић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Зоран Ћупић

Делегирање 22/23

Делегирање 21/22