Судије

Куп Србије 19/20 - Делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: стадион Спортског центра Фудбалског савеза Србије

Делегат: Вук Блечић

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милош Симовић

Четврти судија: Ђорђе Максимовић

Посматрач: Драган Крстић

Стадион: Стадион Младост-Крушевац

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Горан Бељин

II помоћник: Дејан Поточан

Четврти судија: Далибор Манојловић

Посматрач: Бојан Стојановић

Делегат: Мирослав Миливојевић

Стадион: стадион ФК Водојажа

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Четврти судија: Милош Милановић

Посматрач: Дејан Андрејић

Делегат: Иван Николић

Стадион: Стадион ФК Синђелић

Главни судија: Милош Живановић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Светлана Билић

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Драгомир Станковић

Делегат: Момчило Марић

Стадион: Стадион ФК Инђија

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Ненад Радоичић

Четврти судија: Немања Гајдобрански

Делегат: Миодраг Јанковић

Посматрач: Дејан Сантрач

Стадион: Славко Малетин Вава

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Милоје Милићевић

II помоћник: Никола Антић

Четврти судија: Стефан Ћирић

Посматрач: Бранко Павловић

Делегат: Новак Кострешевић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Милош Караџић

Четврти судија: Иван Никитовић

Делегат: Станислав Караси

Посматрач: Драган Крстић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Посматрач: Зоран Шипчић

Главни судија: Марко Срећковић

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Марко Ђуричић

Четврти судија: Зоран Широки

Делегат: Иван Пешић

Стадион: Стадион ФК Будућност

I помоћник: Чедомир Андрејић

Четврти судија: Павле Томић

Главни судија: Милан Митић

II помоћник: Стефан Војнић

Посматрач: Зоран Шипчић

Делегат: Александар Јовановић-Џајић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Далибор Ђурђевић

Четврти судија: Душан Панчић

Посматрач: Здравко Савић

Делегат: Душан Томић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Оливер Петровић

Четврти судија: Лазар Трипковић

II помоћник: Јован Грујић

Посматрач: Светислав Марушић

Делегат: Мирослав Буквић

Стадион: Стадион ФК Пролетер

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Далибор Ђурђевић

Четврти судија: Јован Шегрт

Посматрач: Ђорђе Жутић

Делегат: Љубомир Ковачевић

Стадион: Стадион Младост-Крушевац

Главни судија: Петар Пипер

I помоћник: Павле Пипер

II помоћник: Марко Ђуричић

Четврти судија: Марко Срећковић

Посматрач: Нинослав Спасић

Делегат: Благоје Милошевић

Стадион: Омладински стадион

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Ивица Стојановић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Стеван Четник

Делегат: Раденко Стевовић

Стадион: Стадион ФК Чукарички

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Александар Станојковић

II помоћник: Горан Станојевић

Четврти судија: Дејан Трифковић

Посматрач: Дејан Филиповић

Делегат: Мирослав Стојановић

Стадион: Горан Несванулица Клипи Пригревица

Главни судија: Марко Ивковић

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Слободан Павловић

Четврти судија: Томислав Мудринић

Посматрач: Милорад Вујачић

Делегат: Хасиб Бакић

Стадион: Омладински стадион природна трава

Делегат: Ратомир Бабић

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Срђан Минић

Четврти судија: Дејан Трифковић

Посматрач: Дејан Делевић

Стадион: Стадион ФК Инђија

Делегат: Милан Лојаница

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Александар Станојковић

II помоћник: Горан Станојевић

Четврти судија: Немања Гајдобрански

Посматрач: Драган Крстић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Александар Грдинић

Главни судија: Марко Ивковић

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Слободан Павловић

Четврти судија: Јован Шегрт

Посматрач: Михаило Јекнић

Стадион: Градски стадион Чаир

Делегат: Драган Стојиљковић

Главни судија: Далибор Манојловић

I помоћник: Стефан Војнић

II помоћник: Чедомир Андрејић

Четврти судија: Александар Живковић

Посматрач: Зоран Петровић - Сокобања

Стадион: Рајко Митић

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Далибор Ђурђевић

Четврти судија: Александар Живковић

Посматрач: Драган Крстић

Делегат: Марко Јовановић

Стадион: Карађорђе

Делегат: Велибор Нововић

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Далибор Ђурђевић

Четврти судија: Новак Симовић

Посматрач: Милан Караџић

Стадион: стадион ФК Младост природна трава

Делегат: Раде Поповић

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Ивица Стојановић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Четврти судија: Петар Пипер

Посматрач: Миле Гавриловић

Стадион: Стадион Партизана

Делегат: Бранко Стојаковић

Главни судија: Петар Пипер

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Павле Пипер

Четврти судија: Новица Анђеловски

Посматрач: Милан Караџић

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података