Судије

Омладинска лига - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Атила Хармат

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион Рајко Митић - југ - природна трава

I помоћник: Бојан Бановић

Главни судија: Игор Стојилковић

II помоћник: Милош Мишкељин

Делегат: Зоран Јовановић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Никола Ријавец

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Небојша Зељковић

I помоћник: Драган Перановић

II помоћник: Милош Симовић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Зоран Широки

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

I помоћник: Чедомир Андрејић

Главни судија: Александар Живковић

II помоћник: Никола Антић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Данило Грујић

II помоћник: Јован Грујић

I помоћник: Миодраг Здравковић

Делегат: Игор Томић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Небојша Савић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

I помоћник: Милош Караџић

Главни судија: Иван Госпавић

Делегат: Јован Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Горан Богићевић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: Стадион ФК Вождовац

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Иван Цветковић

Главни судија: Јован Шегрт

Делегат: Дејан Петковић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Чедомир Андрејић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Богдан Џаковић

Делегат: Зоран Јовановић

I помоћник: Марко Ракић

II помоћник: Марко Хрутка

Стадион: Омладински стадион вештачка трава

I помоћник: Милош Мишкељин

Главни судија: Марко Вукићевић

Делегат: Александар Симић

II помоћник: Андреја Пиљак

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

I помоћник: Александар Станојковић

Главни судија: Мирослав Миленковић

Делегат: Срђан Ћирић

II помоћник: Јован Јовчић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Горан Станојевић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Слободан Павловић

II помоћник: Небојша Савић

Делегат: Филип Јанковић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Милош Симовић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Милан Шутуловић

II помоћник: Драган Перановић

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

I помоћник: Петар Радић

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Кристијан Чапо

II помоћник: Немања Босин

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Милош Живановић

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Милош Мишкељин

Делегат: Јован Боровић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Делегат: Игор Томић

II помоћник: Александар Ранђеловић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Срђан Минић

II помоћник: Ивица Стојановић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Горан Богићевић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион Рајко Митић - југ - природна трава

Делегат: Бранислав Гашић

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Александар Станојковић

II помоћник: Иван Крстић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Ненад Николић

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Милан Бањеглав

Главни судија: Драган Арсић

II помоћник: Милан Шутуловић

I помоћник: Светозар Живин

Стадион: Омладински стадион вештачка трава

Делегат: Зоран Јовановић

Главни судија: Јован Шегрт

II помоћник: Андреја Пиљак

I помоћник: Ненад Обренић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Делегат: Бобан Илић

Главни судија: Милош Грујичић

I помоћник: Александар Ранђеловић

II помоћник: Душан Миленковић

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Милош Мишкељин

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Новак Новаковић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Александар Симић

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Милош Рајковић

Главни судија: Зоран Широки

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Милоје Милићевић

Делегат: Миомир Грчић

II помоћник: Слободан Крстић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Милош Васиљевић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Александар Симић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Зоран Јовановић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

I помоћник: Милорад Јовановић

Делегат: Филип Јанковић

Главни судија: Марко Срећковић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

I помоћник: Никола Ријавец

II помоћник: Петар Радић

Делегат: Војислав Кесић

Главни судија: Небојша Зељковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

I помоћник: Светозар Живин

Делегат: Радослав Максимовић

Главни судија: Новак Симовић

II помоћник: Милан Шутуловић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Далибор Ђурђевић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Јован Грујић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Иван Крстић

II помоћник: Милош Караџић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Оливер Петровић

Стадион: Омладински стадион вештачка трава

Делегат: Срђан Ћирић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Мирољуб Петковић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Ненад Обренић

II помоћник: Бранко Галић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Жељко Мохора

Главни судија: Богдан Џаковић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Иван Цветковић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Атила Хармат

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Дарко Савовић

II помоћник: Драган Перановић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Јован Грујић

Делегат: Игор Томић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Иван Госпавић

I помоћник: Иван Крстић

Делегат: Слободан Петровић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Јован Јовчић

Делегат: Зоран Јовановић

Стадион: Стадион ФК "Цар Константин"

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Никола Ђоровић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: стадион ФК Раковица

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Милош Рајковић

Делегат: Зоран Миловановић

Главни судија: Андрија Стојановић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

I помоћник: Горан Божовић

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Милан Стефановић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Марко Димитријевић

II помоћник: Марко Живковић

Делегат: Филип Јанковић

Стадион: Омладински стадион вештачка трава

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Мирољуб Петковић

Делегат: Зоран Јовановић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Илија Ловре

Делегат: Никола Вучинић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Оливер Петровић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Александар Станојковић

II помоћник: Милош Мишкељин

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

I помоћник: Горан Богићевић

Главни судија: Дејан Трифковић

II помоћник: Марко Хрутка

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Атила Хармат

II помоћник: Никола Ријавец

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

I помоћник: Светозар Живин

Делегат: Радослав Максимовић

Главни судија: Немања Гајдобрански

II помоћник: Милан Шутуловић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Дарко Савовић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Главни судија: Давид Матић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Александар Станојковић

II помоћник: Горан Божовић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Милан Пенчић

Делегат: Зоран Јовановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Ненад Обренић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Иван Цветковић

Делегат: Витомир Симовић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Главни судија: Далибор Манојловић

I помоћник: Чедомир Андрејић

II помоћник: Иван Благојевић

Делегат: Игор Томић

Стадион: Стадион ФК "Цар Константин"

I помоћник: Ивица Стојановић

Главни судија: Стефан Ћирић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Делегат: Миомир Грчић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Марко Димитријевић

Делегат: Филип Јанковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Дарко Савовић

II помоћник: Светлана Билић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Никола Глишић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Главни судија: Далибор Манојловић

I помоћник: Милан Минић

II помоћник: Ивица Стојановић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Атила Хармат

II помоћник: Никола Ријавец

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: стадион Рајко Митић - југ - природна трава

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Александар Станојковић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Милош Живановић

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Милош Мишкељин

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Бојан Паштар

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: Омладински стадион вештачка трава

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Милан Михајловић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Горан Богићевић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Драган Перановић

II помоћник: Милан Шутуловић

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Зоран Јовановић

Главни судија: Богдан Џаковић

I помоћник: Немања Братић

II помоћник: Денис Сулејмановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Момчило Грковић

Главни судија: Александар Анђелић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Филип Јанковић

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Павле Пипер

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Делегат: Игор Томић

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Милоје Милићевић

II помоћник: Милош Милићевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Витомир Симовић

Главни судија: Милош Живановић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Милош Караџић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Делегат: Томислав Илић

Главни судија: Далибор Манојловић

I помоћник: Ивица Стојановић

II помоћник: Милош Митић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Никола Боровић

Делегат: Жељко Мохора

Стадион: Омладински стадион вештачка трава

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Бојан Бановић

II помоћник: Иван Крстић

Делегат: Зоран Јовановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Милош Симовић

Делегат: Никола Вучинић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Никола Ријавец

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Дарко Савовић

II помоћник: Светлана Билић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Игор Стојилковић

II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Миодраг Здравковић

II помоћник: Стефан Војнић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Милош Милићевић

II помоћник: Милоје Милићевић

Делегат: Игор Томић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Ненад Курчубић

II помоћник: Никола Марковић

Делегат: Филип Јанковић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Горан Станојевић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Момчило Марковић

I помоћник: Александар Станојковић

II помоћник: Иван Крстић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Ненад Радоичић

Делегат: Слободан Петровић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Стефан Војнић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Милош Караџић

Делегат: Александар Симић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Бранко Галић

Стадион: стадион ФК Железничар

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Јован Грујић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Делегат: Миомир Грчић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Немања Гајдобрански

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Бојан Бановић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Горан Станојевић

II помоћник: Мирољуб Петковић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Милош Милићевић

Делегат: Бобан Илић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Новица Анђеловски

I помоћник: Горан Бељин

II помоћник: Горан Шаин

Делегат: Срђан Ћирић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Милош Симовић

II помоћник: Дарко Савовић

Делегат: Радослав Максимовић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Ненад Минаковић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Никола Ријавец

Делегат: Војислав Кесић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Делегат: Филип Јанковић

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Павле Пипер

II помоћник: Никола Ђоровић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Мирољуб Петковић

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Никола Вучинић

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Крстић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Делегат: Игор Томић

Главни судија: Александар Живковић

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Чедомир Андрејић

Стадион: Омладински стадион

Делегат: Зоран Јовановић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Милован Ристић

II помоћник: Далибор Ђурђевић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Слободан Петровић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Игор Стојилковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Новак Новаковић

Делегат: Сетмер Сулејмановић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Ненад Радоичић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Срђан Јовановић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Милан Михајловић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Милош Караџић

II помоћник: Новак Новаковић

Делегат: Бранислав Гашић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Главни судија: Дејан Трифковић

II помоћник: Милош Мишкељин

I помоћник: Бојан Бановић

Делегат: Јован Боровић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Горан Божовић

II помоћник: Горан Богићевић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Андреја Пиљак

Делегат: Александар Симић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Главни судија: Данило Грујић

I помоћник: Оливер Петровић

II помоћник: Јован Грујић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: Омладински стадион вештачка трава

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Бошко Божовић

Делегат: Дејан Петковић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Главни судија: Никола Рабреновић

I помоћник: Иван Крстић

II помоћник: Иван Цветковић

Делегат: Зоран Миловановић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Атила Хармат

II помоћник: Бојан Паштар

Делегат: Милан Бањеглав

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Матија Олајош Нађ

II помоћник: Милош Симовић

Делегат: Радомир Рудић Вранић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Немања Петровић

II помоћник: Слободан Павловић

Делегат: Миланко Милићевић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Милош Милановић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Никола Антић

Делегат: Јован Марјановић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Главни судија: Милан Митић

I помоћник: Ивица Стојановић

II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)

Делегат: Бобан Илић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Срђан Јовановић

I помоћник: Урош Стојковић

II помоћник: Милан Михајловић

Делегат: Рајко Катанић

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Горан Богићевић

Делегат: Момчило Грковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Ђорђе Максимовић

I помоћник: Дарко Савовић

II помоћник: Милан Шутуловић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Павле Томић

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Иван Цветковић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Будимир Давидовић

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Мирољуб Петковић

II помоћник: Милош Караџић

Стадион: стадион ФК Бродарац

Делегат: Јован Боровић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Дејан Љешњак

II помоћник: Марко Хрутка

Стадион: стадион ФК Раковица

Делегат: Зоран Маринковић

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Ненад Радоичић

Стадион: Омладински стадион вештачка трава

Делегат: Зоран Јовановић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Иван Крстић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Делегат: Бранислав Гашић

Главни судија: Милош Живановић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Горан Божовић

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Делегат: Славко Мишић

Главни судија: Милош Ђорђић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Бојан Бановић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Делегат: Бобан Илић

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Милоје Милићевић

II помоћник: Никола Антић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Милан Шутуловић

Делегат: Зоран Алимпић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Главни судија: Душан Миладиновиц

I помоћник: Душан Миленковић

II помоћник: Урош Стојковић

Делегат: Игор Томић

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Делегат: Милан Бањеглав

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Никола Ријавец

II помоћник: Невен Зекоња

Стадион: стадион ФК Раковица

Главни судија: Марко Вукићевић

I помоћник: Димитрије Власачевић

II помоћник: Богдан Љубојевић

Делегат: Будимир Давидовић

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Главни судија: Стефан Ћирић

I помоћник: Александар Марјановић

II помоћник: Слободан Крстић

Делегат: Миомир Грчић

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Марко Живковић

Делегат: Филип Јанковић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Главни судија: Јован Шегрт

I помоћник: Милош Мишкељин

II помоћник: Иван Крстић

Делегат: Александар Симић

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Делегат: Рајко Катанић

Главни судија: Дејан Трифковић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Његош Тубић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Омладински стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Суботица

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Омладински стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Градски стадион Суботица

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: Градски стадион Суботица

Нема података

Стадион: Омладински стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: Градски стадион Суботица

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Омладински стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података

Стадион: Градски стадион Суботица

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: Омладински стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: Стадион ФК Вождовац

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава

Нема података

Стадион: Омладински стадион вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Бродарац

Нема података

Стадион: стадион ФК Раковица

Нема података

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала

Нема података

Стадион: Градски стадион Суботица

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава

Нема података

Стадион: стадион ФК Цар Константин

Нема података

Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик

Нема података

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Нема података