Stadion: stadion FK Rakovica
Glavni sudija: Zoran Široki
I pomoćnik: Goran Stanojević
II pomoćnik: Goran Božović
Delegat: Slobodan Petrović
Stadion: stadion FK TSC škola fudbala
Delegat: Saša Bogićević
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Miloš Simović
II pomoćnik: Nikola Rijavec
Stadion: Gradski stadion veštačka trava
Delegat: Vojislav Kesić
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ
II pomoćnik: Atila Harmat
Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava
Glavni sudija: Lazar Tripković
I pomoćnik: Milan Pešović
II pomoćnik: Nebojša Savić
Delegat: Milanko Milićević
Stadion: stadion Rajko Mitić - sever - prirodna trava br 2
Glavni sudija: Igor Stojilković
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Miloš Miškeljin
Delegat: Zoran Jovanović
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Delegat: Boban Ilić
II pomoćnik: Nikola Antić
Glavni sudija: Aleksandar Živković
I pomoćnik: Čedomir Andrejić
Stadion: stadion FK Železničar
Delegat: Igor Tomić
I pomoćnik: Miodrag Zdravković
Glavni sudija: Danilo Grujić
II pomoćnik: Jovan Grujić
Stadion: SC Vujadin Boškov
Glavni sudija: Nebojša Zeljković
I pomoćnik: Dragan Peranović
II pomoćnik: Miloš Simović
Delegat: Zoran Alimpić
Stadion: stadion FK Rakovica
Glavni sudija: Bogdan Džaković
Delegat: Zoran Jovanović
I pomoćnik: Marko Rakić
II pomoćnik: Marko Hrutka
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
Delegat: Srđan Ćirić
I pomoćnik: Aleksandar Stanojković
II pomoćnik: Jovan Jovčić
Glavni sudija: Miroslav Milenković
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Dejan Petković
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Nenad Radoičić
II pomoćnik: Ivan Cvetković
Stadion: stadion FK Brodarac
Delegat: Željko Petković
Glavni sudija: Miloš Đorđić
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Goran Stanojević
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Delegat: Jovan Marjanović
Glavni sudija: Aleksandar Živković
I pomoćnik: Oliver Petrović
II pomoćnik: Čedomir Andrejić
Stadion: Omladinski stadion veštačka trava
II pomoćnik: Andreja Piljak
I pomoćnik: Miloš Miškeljin
Glavni sudija: Marko Vukićević
Delegat: Aleksandar Simić
Stadion: SC Partizan-Teleoptik
Delegat: Jovan Borović
Glavni sudija: Ivan Gospavić
I pomoćnik: Miloš Karadžić
II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
Stadion: stadion FK Rad veštačka trava
Delegat: Željko Mohora
Glavni sudija: Danilo Jerinić
I pomoćnik: Nikola Milosavljević
II pomoćnik: Goran Bogićević
Stadion: stadion FK Rakovica
I pomoćnik: Milovan Ristić
II pomoćnik: Miloš Miškeljin
Glavni sudija: Miloš Živanović (M)
Delegat: Jovan Borović
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
Glavni sudija: Ivan Stamenković
I pomoćnik: Boško Božović
II pomoćnik: Goran Bogićević
Delegat: Zoran Milovanović
Stadion: SC Vujadin Boškov
Delegat: Vojislav Kesić
Glavni sudija: Kristijan Čapo
I pomoćnik: Petar Radić
II pomoćnik: Nemanja Bosin
Stadion: Gradski stadion veštačka trava
Glavni sudija: Đorđe Maksimović
I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ
II pomoćnik: Miloš Simović
Delegat: Radomir Rudić Vranić
Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava
Delegat: Filip Janković
Glavni sudija: Lazar Tripković
I pomoćnik: Slobodan Pavlović
II pomoćnik: Nebojša Savić
Stadion: stadion FK Car Konstantin
I pomoćnik: Srđan Minić
II pomoćnik: Ivica Stojanović
Glavni sudija: Aleksandar Živković
Delegat: Jovan Marjanović
Stadion: stadion FK TSC škola fudbala
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Milan Šutulović
II pomoćnik: Dragan Peranović
Delegat: Milan Banjeglav
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)
II pomoćnik: Aleksandar Ranđelović
Delegat: Igor Tomić
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Delegat: Boban Ilić
Glavni sudija: Miloš Grujičić
I pomoćnik: Aleksandar Ranđelović
II pomoćnik: Dušan Milenković
Stadion: stadion Rajko Mitić - sever - prirodna trava br 2
Delegat: Branislav Gašić
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Aleksandar Stanojković
II pomoćnik: Ivan Krstić
Stadion: stadion FK Rakovica
Delegat: Rajko Katanić
Glavni sudija: Lazar Lukić
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Miloš Miškeljin
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Željko Petković
Glavni sudija: Pavle Tomić
I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
II pomoćnik: Nenad Nikolić
Stadion: SC Partizan-Teleoptik
Delegat: Aleksandar Simić
Glavni sudija: Zoran Široki
I pomoćnik: Miroljub Petković
II pomoćnik: Miloš Rajković
Stadion: Gradski stadion Subotica
Delegat: Milan Banjeglav
Glavni sudija: Dragan Arsić
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Milan Šutulović
Stadion: stadion FK Brodarac
Delegat: Slobodan Petrović
Glavni sudija: Danilo Jerinić
I pomoćnik: Goran Bogićević
II pomoćnik: Novak Novaković
Stadion: Omladinski stadion veštačka trava
Delegat: Zoran Jovanović
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Nenad Obrenić
II pomoćnik: Andreja Piljak
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
Glavni sudija: Miloš Vasiljević
I pomoćnik: Ivan Cvetković
II pomoćnik: Nikola Borović
Delegat: Aleksandar Simić
Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava
Glavni sudija: Marko Srećković
I pomoćnik: Milorad Jovanović
II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić
Delegat: Filip Janković
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Delegat: Boban Ilić
II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)
Glavni sudija: Aleksandar Živković
I pomoćnik: Jovan Grujić
Stadion: stadion FK TSC škola fudbala
Glavni sudija: Nebojša Zeljković
I pomoćnik: Nikola Rijavec
II pomoćnik: Petar Radić
Delegat: Vojislav Kesić
Stadion: stadion FK Rad veštačka trava
Delegat: Zoran Jovanović
Glavni sudija: Momčilo Marković
I pomoćnik: Nikola Milosavljević
II pomoćnik: Nenad Radoičić
Stadion: stadion FK Car Konstantin
Delegat: Miomir Grčić
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Miloje Milićević
II pomoćnik: Slobodan Krstić
Stadion: stadion FK Rakovica
I pomoćnik: Milovan Ristić
II pomoćnik: Dalibor Đurđević
Glavni sudija: Ivan Stamenković
Delegat: Jovan Borović
Stadion: SC Vujadin Boškov
Delegat: Radoslav Maksimović
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Milan Šutulović
Stadion: stadion FK Rakovica
Delegat: Momčilo Grković
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Novak Novaković
II pomoćnik: Goran Bogićević
Stadion: stadion FK Brodarac
Glavni sudija: Nikola Rabrenović
I pomoćnik: Nenad Obrenić
II pomoćnik: Branko Galić
Delegat: Setmer Sulejmanović
Stadion: Omladinski stadion veštačka trava
Delegat: Srđan Ćirić
Glavni sudija: Pavle Tomić
I pomoćnik: Goran Stanojević
II pomoćnik: Miroljub Petković
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Delegat: Jovan Marjanović
Glavni sudija: Danilo Grujić
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Oliver Petrović
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
Delegat: Željko Mohora
Glavni sudija: Bogdan Džaković
I pomoćnik: Nenad Radoičić
II pomoćnik: Ivan Cvetković
Stadion: SC Partizan-Teleoptik
Delegat: Slobodan Petrović
Glavni sudija: Đorđe Maksimović
I pomoćnik: Ivan Krstić
II pomoćnik: Miloš Karadžić
Stadion: stadion FK TSC škola fudbala
Delegat: Radomir Rudić Vranić
Glavni sudija: Nikola Radaković
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Milan Šutulović
Stadion: Gradski stadion Subotica
Glavni sudija: Marko Delibašić
I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ
II pomoćnik: Atila Harmat
Delegat: Milan Banjeglav
Stadion: Stadion FK "Car Konstantin"
Delegat: Jovan Marjanović
Glavni sudija: Milan Mitić
I pomoćnik: Nenad Kurčubić
II pomoćnik: Nikola Đorović
Stadion: stadion FK Rakovica
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Nenad Radoičić
II pomoćnik: Miloš Rajković
Delegat: Zoran Milovanović
Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava
Glavni sudija: Pavle Ilić
I pomoćnik: Marko Dimitrijević
II pomoćnik: Marko Živković
Delegat: Filip Janković
Stadion: stadion FK Rad veštačka trava
Delegat: Zoran Jovanović
Glavni sudija: Igor Kovačević
I pomoćnik: Nikola Borović
II pomoćnik: Jovan Jovčić
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Glavni sudija: Milan Ilić
I pomoćnik: Milan Minić
II pomoćnik: Jovan Grujić
Delegat: Igor Tomić
Stadion: Stadion FK Voždovac
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Goran Božović
II pomoćnik: Goran Bogićević
Delegat: Rajko Katanić
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
Glavni sudija: Ivan Gospavić
I pomoćnik: Ivan Krstić
II pomoćnik: Bogdan Ljubojević
Delegat: Slobodan Petrović
Stadion: SC Vujadin Boškov
Glavni sudija: David Matić
I pomoćnik: Darko Savović
II pomoćnik: Dragan Peranović
Delegat: Zoran Alimpić
Stadion: Gradski stadion veštačka trava
Glavni sudija: David Matić
I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ
II pomoćnik: Darko Savović
Delegat: Radomir Rudić Vranić
Stadion: stadion FK TSC škola fudbala
Delegat: Vojislav Kesić
Glavni sudija: Stefan Jeknić
I pomoćnik: Atila Harmat
II pomoćnik: Nikola Rijavec
Stadion: SC Vujadin Boškov
Glavni sudija: Nemanja Gajdobranski
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Milan Šutulović
Delegat: Radoslav Maksimović
Stadion: SC Partizan-Teleoptik
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Ilija Lovre
Delegat: Nikola Vučinić
Stadion: Omladinski stadion veštačka trava
Glavni sudija: Lazar Lukić
I pomoćnik: Goran Stanojević
II pomoćnik: Miroljub Petković
Delegat: Zoran Jovanović
Stadion: stadion FK Rakovica
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Aleksandar Stanojković
II pomoćnik: Miloš Miškeljin
Delegat: Budimir Davidović
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
I pomoćnik: Goran Bogićević
II pomoćnik: Marko Hrutka
Glavni sudija: Dejan Trifković
Delegat: Setmer Sulejmanović
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Milan Minić
II pomoćnik: Oliver Petrović
Delegat: Boban Ilić
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Željko Mohora
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Aleksandar Stanojković
II pomoćnik: Goran Božović
Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava
Glavni sudija: Ivan Nikitović
I pomoćnik: Nenad Kurčubić
II pomoćnik: Marko Dimitrijević
Delegat: Filip Janković
Stadion: stadion FK Rakovica
Delegat: Rajko Katanić
Glavni sudija: Ivan Stamenković
I pomoćnik: Miloš Karadžić
II pomoćnik: Nenad Radoičić
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Glavni sudija: Dalibor Manojlović
I pomoćnik: Čedomir Andrejić
II pomoćnik: Ivan Blagojević
Delegat: Igor Tomić
Stadion: stadion FK Brodarac
Delegat: Zoran Jovanović
Glavni sudija: Pavle Tomić
I pomoćnik: Goran Bogićević
II pomoćnik: Milan Penčić
Stadion: stadion FK Rad veštačka trava
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Novak Novaković
II pomoćnik: Ivan Cvetković
Delegat: Vitomir Simović
Stadion: Stadion FK "Car Konstantin"
Glavni sudija: Stefan Ćirić
I pomoćnik: Ivica Stojanović
II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)
Delegat: Miomir Grčić
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
Glavni sudija: Aleksandar Anđelić
I pomoćnik: Andreja Piljak
II pomoćnik: Nenad Obrenić
Delegat: Željko Petković
Stadion: stadion Rajko Mitić - sever - prirodna trava br 2
Delegat: Rajko Katanić
Glavni sudija: Miroslav Milenković
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Aleksandar Stanojković
Stadion: stadion FK TSC škola fudbala
Delegat: Milan Banjeglav
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Atila Harmat
II pomoćnik: Nikola Rijavec
Stadion: SC Vujadin Boškov
Glavni sudija: Đorđe Maksimović
I pomoćnik: Darko Savović
II pomoćnik: Svetlana Bilić
Delegat: Vojislav Kesić
Stadion: Omladinski stadion veštačka trava
Delegat: Momčilo Grković
Glavni sudija: Igor Kovačević
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Stadion: stadion FK Rakovica
Delegat: Budimir Davidović
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Nikola Borović
II pomoćnik: Nikola Glišić
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Glavni sudija: Dalibor Manojlović
I pomoćnik: Milan Minić
II pomoćnik: Ivica Stojanović
Delegat: Boban Ilić
Stadion: SC Partizan-Teleoptik
Delegat: Slobodan Petrović
Glavni sudija: Miloš Živanović (M)
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Miloš Miškeljin
Stadion: Gradski stadion Subotica
Delegat: Radomir Rudić Vranić
Glavni sudija: Nikola Radaković
I pomoćnik: Ilija Lovre
II pomoćnik: Bojan Paštar
Stadion: stadion FK Brodarac
Glavni sudija: Đorđe Maksimović
I pomoćnik: Dragan Peranović
II pomoćnik: Milan Šutulović
Delegat: Jovan Borović
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
Glavni sudija: Miloš Živanović (M)
I pomoćnik: Goran Božović
II pomoćnik: Miloš Karadžić
Delegat: Vitomir Simović
Stadion: stadion FK Rad veštačka trava
Glavni sudija: Aleksandar Anđelić
I pomoćnik: Ivan Cvetković
II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković
Delegat: Momčilo Grković
Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava
Delegat: Filip Janković
Glavni sudija: Ivan Nikitović
I pomoćnik: Nenad Kurčubić
II pomoćnik: Pavle Piper
Stadion: stadion FK Car Konstantin
Glavni sudija: Dalibor Manojlović
I pomoćnik: Ivica Stojanović
II pomoćnik: Miloš Mitić
Delegat: Tomislav Ilić
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Delegat: Igor Tomić
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Miloje Milićević
II pomoćnik: Miloš Milićević
Stadion: stadion FK Rakovica
II pomoćnik: Denis Sulejmanović
Glavni sudija: Bogdan Džaković
I pomoćnik: Nemanja Bratić
Delegat: Zoran Jovanović
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Setmer Sulejmanović
Glavni sudija: Lazar Lukić
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Goran Bogićević
Stadion: stadion FK TSC škola fudbala
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Milan Šutulović
Delegat: Vojislav Kesić
Stadion: SC Vujadin Boškov
Glavni sudija: David Matić
I pomoćnik: Darko Savović
II pomoćnik: Svetlana Bilić
Delegat: Zoran Alimpić
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Delegat: Boban Ilić
Glavni sudija: Milan Ilić
I pomoćnik: Miodrag Zdravković
II pomoćnik: Stefan Vojnić
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
Delegat: Nikola Vučinić
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Miloš Simović
Stadion: Gradski stadion Subotica
Glavni sudija: Nikola Radaković
I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ
II pomoćnik: Nikola Rijavec
Delegat: Milan Banjeglav
Stadion: Omladinski stadion veštačka trava
II pomoćnik: Ivan Krstić
Glavni sudija: Dejan Trifković
I pomoćnik: Bojan Banović
Delegat: Zoran Jovanović
Stadion: stadion FK Rakovica
Delegat: Srđan Ćirić
Glavni sudija: Igor Stojilković
II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković
Stadion: SC Partizan-Teleoptik
Delegat: Željko Mohora
Glavni sudija: Igor Kovačević
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Nikola Borović
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Delegat: Igor Tomić
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Miloš Milićević
II pomoćnik: Miloje Milićević
Stadion: Stadion FK Voždovac
Glavni sudija: Miloš Đorđić
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Goran Stanojević
Delegat: Željko Petković
Stadion: stadion FK Železničar
Delegat: Jovan Marjanović
Glavni sudija: Danilo Grujić
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Stefan Vojnić
Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava
Glavni sudija: Lazar Tripković
I pomoćnik: Nenad Kurčubić
II pomoćnik: Nikola Marković
Delegat: Filip Janković
Stadion: stadion FK Rakovica
Glavni sudija: Momčilo Marković
I pomoćnik: Aleksandar Stanojković
II pomoćnik: Ivan Krstić
Delegat: Jovan Borović
Stadion: stadion FK Brodarac
Delegat: Setmer Sulejmanović
Glavni sudija: Pavle Tomić
I pomoćnik: Goran Božović
II pomoćnik: Branko Galić
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Miroljub Petković
II pomoćnik: Miloš Karadžić
Delegat: Aleksandar Simić
Stadion: stadion FK Rad veštačka trava
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Novak Novaković
II pomoćnik: Nenad Radoičić
Delegat: Slobodan Petrović
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
Glavni sudija: Dejan Trifković
I pomoćnik: Goran Stanojević
II pomoćnik: Miroljub Petković
Delegat: Branislav Gašić
Stadion: stadion FK Rakovica
Delegat: Srđan Ćirić
Glavni sudija: Novica Anđelovski
I pomoćnik: Goran Beljin
II pomoćnik: Goran Šain
Stadion: SC Partizan-Teleoptik
Glavni sudija: Nemanja Gajdobranski
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Bojan Banović
Delegat: Zoran Milovanović
Stadion: stadion FK TSC škola fudbala
Delegat: Saša Bogićević
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Milan Šutulović
Glavni sudija: Nikola Radaković
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Delegat: Boban Ilić
II pomoćnik: Miloš Milićević
Glavni sudija: Borko Mijajlović
I pomoćnik: Ivan Blagojević
Stadion: Gradski stadion Subotica
Glavni sudija: Nenad Minaković
I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ
II pomoćnik: Nikola Rijavec
Delegat: Vojislav Kesić
Stadion: SC Vujadin Boškov
II pomoćnik: Darko Savović
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Miloš Simović
Delegat: Radoslav Maksimović
Stadion: stadion FK Železničar
Delegat: Miomir Grčić
Glavni sudija: Danilo Grujić
I pomoćnik: Jovan Grujić
II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)
Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava
Delegat: Filip Janković
Glavni sudija: Ivan Nikitović
I pomoćnik: Pavle Piper
II pomoćnik: Nikola Đorović
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Željko Petković
Glavni sudija: Jovan Šegrt
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Miroljub Petković
Stadion: stadion FK Brodarac
Glavni sudija: Dejan Trifković
I pomoćnik: Goran Božović
II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
Delegat: Slobodan Petrović
Stadion: Omladinski stadion
Glavni sudija: Ivan Stamenković
I pomoćnik: Milovan Ristić
II pomoćnik: Dalibor Đurđević
Delegat: Zoran Jovanović
Stadion: stadion FK Rakovica
Glavni sudija: Miloš Đorđić
I pomoćnik: Goran Bogićević
II pomoćnik: Ivan Krstić
Delegat: Nikola Vučinić
Stadion: stadion FK Rad veštačka trava
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Miloš Karadžić
II pomoćnik: Nenad Radoičić
Delegat: Aleksandar Simić
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Glavni sudija: Aleksandar Živković
I pomoćnik: Oliver Petrović
II pomoćnik: Čedomir Andrejić
Delegat: Igor Tomić
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
Glavni sudija: Igor Stojilković
I pomoćnik: Nikola Milosavljević
II pomoćnik: Novak Novaković
Delegat: Setmer Sulejmanović
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Miloš Karadžić
II pomoćnik: Novak Novaković
Delegat: Branislav Gašić
Stadion: stadion FK Brodarac
Delegat: Rajko Katanić
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Goran Božović
II pomoćnik: Goran Bogićević
Stadion: stadion FK Rad veštačka trava
Delegat: Željko Petković
Glavni sudija: Srđan Jovanović
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Stadion: Stadion FK Voždovac
Delegat: Zoran Milovanović
Glavni sudija: Nikola Rabrenović
I pomoćnik: Ivan Krstić
II pomoćnik: Ivan Cvetković
Stadion: stadion FK Rakovica
Delegat: Aleksandar Simić
Glavni sudija: Miroslav Milenković
I pomoćnik: Nikola Borović
II pomoćnik: Andreja Piljak
Stadion: SC Partizan-Teleoptik
Glavni sudija: Dejan Trifković
I pomoćnik: Bojan Banović
II pomoćnik: Miloš Miškeljin
Delegat: Jovan Borović
Stadion: Omladinski stadion veštačka trava
Delegat: Dejan Petković
I pomoćnik: Nikola Milosavljević
II pomoćnik: Boško Božović
Glavni sudija: Jovan Šegrt
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Glavni sudija: Danilo Grujić
I pomoćnik: Oliver Petrović
II pomoćnik: Jovan Grujić
Delegat: Jovan Marjanović
Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava
I pomoćnik: Nemanja Petrović
Glavni sudija: Lazar Tripković
II pomoćnik: Slobodan Pavlović
Delegat: Milanko Milićević
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Glavni sudija: Milan Mitić
I pomoćnik: Ivica Stojanović
II pomoćnik: Dejan Dimitrijević (Vranje)
Delegat: Boban Ilić
Stadion: SC Vujadin Boškov
Glavni sudija: Đorđe Maksimović
I pomoćnik: Darko Savović
II pomoćnik: Milan Šutulović
Delegat: Zoran Alimpić
Stadion: stadion FK Car Konstantin
Delegat: Jovan Marjanović
Glavni sudija: Miloš Milanović
I pomoćnik: Slobodan Krstić
II pomoćnik: Nikola Antić
Stadion: Gradski stadion Subotica
Glavni sudija: Novak Simović
I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ
II pomoćnik: Miloš Simović
Delegat: Radomir Rudić Vranić
Stadion: stadion FK TSC škola fudbala
Glavni sudija: Danilo Nikolić
I pomoćnik: Atila Harmat
II pomoćnik: Bojan Paštar
Delegat: Milan Banjeglav
Stadion: stadion FK Rakovica
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Novak Novaković
II pomoćnik: Goran Bogićević
Delegat: Momčilo Grković
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
Delegat: Rajko Katanić
Glavni sudija: Srđan Jovanović
I pomoćnik: Uroš Stojković
II pomoćnik: Milan Mihajlović
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
I pomoćnik: Goran Bogićević
II pomoćnik: Goran Božović
Glavni sudija: Miloš Živanović (M)
Delegat: Branislav Gašić
Stadion: Stadion FK Voždovac
Glavni sudija: Pavle Tomić
I pomoćnik: Miloš Miškeljin
II pomoćnik: Ivan Cvetković
Delegat: Željko Petković
Stadion: stadion FK Rad veštačka trava
Glavni sudija: Milan Stefanović
I pomoćnik: Miroljub Petković
II pomoćnik: Miloš Karadžić
Delegat: Budimir Davidović
Stadion: SC Partizan-Teleoptik
Glavni sudija: Miloš Đorđić
I pomoćnik: Dragan Bogićević
II pomoćnik: Bojan Banović
Delegat: Slavko Mišić
Stadion: stadion FK Rakovica
Glavni sudija: Andrija Stojanović
I pomoćnik: Novak Novaković
II pomoćnik: Nenad Radoičić
Delegat: Zoran Marinković
Stadion: stadion FK Brodarac
Glavni sudija: Dejan Trifković
I pomoćnik: Dejan Lješnjak
II pomoćnik: Marko Hrutka
Delegat: Jovan Borović
Stadion: Omladinski stadion veštačka trava
Glavni sudija: Ivan Stamenković
I pomoćnik: Nikola Milosavljević
II pomoćnik: Ivan Krstić
Delegat: Zoran Jovanović
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Glavni sudija: Borko Mijajlović
I pomoćnik: Miloje Milićević
II pomoćnik: Nikola Antić
Delegat: Boban Ilić
Stadion: stadion FK Rakovica
I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević
II pomoćnik: Bogdan Ljubojević
Glavni sudija: Marko Vukićević
Delegat: Budimir Davidović
Stadion: stadion FK Car Konstantin
Glavni sudija: Stefan Ćirić
I pomoćnik: Aleksandar Marjanović
II pomoćnik: Slobodan Krstić
Delegat: Miomir Grčić
Stadion: stadion FK Rad veštačka trava
Delegat: Rajko Katanić
Glavni sudija: Dejan Trifković
I pomoćnik: Boško Božović
II pomoćnik: Njegoš Tubić
Stadion: SC Kruševac veštačka trava
Glavni sudija: Dušan Miladinovic
I pomoćnik: Dušan Milenković
II pomoćnik: Uroš Stojković
Delegat: Igor Tomić
Stadion: stadion FK TSC škola fudbala
Glavni sudija: Marko Delibašić
I pomoćnik: Nikola Rijavec
II pomoćnik: Neven Zekonja
Delegat: Milan Banjeglav
Stadion: SC Vujadin Boškov
Glavni sudija: David Matić
I pomoćnik: Svetozar Živin
II pomoćnik: Milan Šutulović
Delegat: Zoran Alimpić
Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava br 4
I pomoćnik: Miloš Miškeljin
Glavni sudija: Jovan Šegrt
II pomoćnik: Ivan Krstić
Delegat: Aleksandar Simić
Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava
Glavni sudija: Ivan Nikitović
I pomoćnik: Nikola Đorović
II pomoćnik: Marko Živković
Delegat: Filip Janković