Sudije

Futsal Druga liga - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Bojan Spasić

Drugi sudija: Dalibor Stanković

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Sead Čočić

Stadion: sportski centar Mladost

Drugi sudija: Ivan Stanković

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Nebojša Ristić

Stadion: sportska hala Breza

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Dušan Arsović

Delegat: Tomislav Čolić

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Vladan Đermanović

Delegat: Nenad Mitić

Stadion: hala Banjica

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Đorđe Bilić

Stadion: hala OŠ Jelica Milovanović

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Aleksandar Radojičić

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: hala Čair

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Ivan Stanković

Delegat: Darko Stojiljković

Stadion: hala Banjica

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Goran Starčević

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Miroslav Cimeša

Stadion: sportska hala Mladost

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Dragutin Božović

Delegat: Robert Petrović

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Oliver Nikolić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Milivoje Tomić

Stadion: hala sportova Valjevo

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Aleksandar Radojičić

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Miloš Grujić

Treći sudija: Stevan Lazarević

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: hala OŠ Jelica Milovanović

Prvi sudija: Bojan Burojević

Drugi sudija: Bratislav Dinić

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Slobodan Korićanac

Stadion: hala Šumice

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Marjan Sarka

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: sportski centar Mladost

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Danijel Ristić

Delegat: Đorđe Bilić

Stadion: sportska hala Breza

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Aleksandar Radojičić

Delegat: Tomislav Jakovljević

Stadion: SRC Jedinstvo

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Miloš Jocović

Delegat: Boris Pravilović

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Delegat: Tomislav Jakovljević

Prvi sudija: Marko Martinović

Drugi sudija: Aleksandar Radojičić

Treći sudija: Aleksandar Ristić

Stadion: hala Banjica

Delegat: Miloš Lazarević

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Vladan Đermanović

Stadion: hala OŠ Jelica Milovanović

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Miroslav Cimeša

Stadion: Kristalna Dvorana

Treći sudija: Marjan Sarka

Delegat: Vladan Miladinović

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Oliver Nikolić

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Aleksandar Radojičić

Delegat: Jovica Životić

Stadion: sportska hala Mladost

Prvi sudija: Bojan Burojević

Drugi sudija: Dušan Arsović

Treći sudija: Bratislav Dinić

Delegat: Dejan Prodanović

Stadion: Hala 15 Septembar

Drugi sudija: Dalibor Stanković

Prvi sudija: Bojan Spasić

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Milivoje Tomić

Stadion: hala Šumice

Prvi sudija: Dragutin Božović

Drugi sudija: Marjan Sarka

Treći sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Robert Petrović

Stadion: sportski centar Mladost

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Dejan Stajić

Delegat: Nebojša Ristić

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Boris Pravilović

Stadion: sportska hala Breza

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Nikola Rabrenović

Treći sudija: Aleksandar Radojičić

Delegat: Slobodan Korićanac

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Marko Savić

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: hala Ranko Žeravica

Drugi sudija: Marko Martinović

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Treći sudija: Aleksandar Radojičić

Delegat: Nenad Mitić

Stadion: dvorana Smederevo

Drugi sudija: Vladan Radulović

Prvi sudija: Petar Radojčić

Treći sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: hala OŠ Jelica Milovanović

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Jovica Životić

Stadion: sportska hala Mladost

Delegat: Mile Bekrić

Prvi sudija: Miloš Jocović

Drugi sudija: Bojan Graovac

Treći sudija: Marjan Sarka

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Strahinja Radović

Treći sudija: Aleksandar Ristić

Delegat: Vladan Miladinović

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Prvi sudija: Bane Papišta

Drugi sudija: Vladan Đermanović

Treći sudija: Bojan Burojević

Delegat: Milivoje Tomić

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Bojan Graovac

Delegat: Boris Pravilović

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Dragutin Božović

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Marjan Sarka

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: hala Šumice

Prvi sudija: Đorđe Petrović

Drugi sudija: Aleksandar Jakšić

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Robert Petrović

Stadion: hala sportova Valjevo

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Nikola Aleksić

Delegat: Tomislav Jakovljević

Stadion: sportski centar Mladost

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Oliver Nikolić

Treći sudija: Stevan Lazarević

Delegat: Marjan Đorđević

Stadion: sportska hala Breza

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Dušan Arsović

Delegat: Nebojša Dinić

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Dušan Arsović

Delegat: Goran Starčević

Stadion: sportska hala Breza

Delegat: Miroslav Cimeša

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Vladan Đermanović

Stadion: hala Banjica

Prvi sudija: Đorđe Petrović

Drugi sudija: Bratislav Dinić

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Dejan Prodanović

Stadion: hala OŠ Jelica Milovanović

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Aleksandar Ristić

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: sportska hala Mladost

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Aleksandar Radojičić

Treći sudija: Marjan Sarka

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Jovica Životić

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Aleksandar Ristić

Delegat: Darko Stojiljković

Stadion: sportski centar Mladost

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Marjan Đorđević

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Dragutin Božović

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: hala Šumice

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Vladan Miladinović

Stadion: hala sportova Valjevo

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Aleksandar Radojičić

Delegat: Đorđe Bilić

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Marjan Sarka

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: sportska hala Mladost

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Vladan Đermanović

Treći sudija: Bane Papišta

Delegat: Boris Pravilović

Stadion: hala OŠ Jelica Milovanović

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: hala Banjica

Prvi sudija: Blagoje Mijailović

Drugi sudija: Marjan Sarka

Treći sudija: Aleksandar Radojičić

Delegat: Goran Starčević

Stadion: sportska hala Breza

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Darko Stojiljković

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Đorđe Petrović

Drugi sudija: Aleksandar Jakšić

Treći sudija: Bojan Burojević

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: sportski centar Mladost

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Aleksandar Ristić

Delegat: Nenad Mutavdžić

Stadion: hala Šumice

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Aleksandar Radojičić

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Miroslav Cimeša

Stadion: hala sportova Valjevo

Prvi sudija: Dragutin Božović

Drugi sudija: Bojan Graovac

Treći sudija: Bane Papišta

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Dušan Arsović

Treći sudija: Bojan Burojević

Delegat: Slobodan Korićanac

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Prvi sudija: Bratislav Dinić

Drugi sudija: Strahinja Radović

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Nebojša Ristić

Stadion: hala Šumice

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: sportska hala Mladost

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Vladan Đermanović

Delegat: Robert Petrović

Stadion: hala sportova Valjevo

Drugi sudija: Vladan Radulović

Prvi sudija: Dragutin Božović

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Milivoje Tomić

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Goran Starčević

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Treći sudija: Dejan Stajić

Delegat: Tomislav Čolić

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Ivan Stanković

Delegat: Nenad Mutavdžić

Stadion: hala Šumice

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Dragutin Božović

Treći sudija: Vladan Đermanović

Delegat: Jovica Životić

Stadion: sportski centar Mladost

Delegat: Nebojša Dinić

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Stadion: sportska hala Breza

Prvi sudija: Đorđe Ninić

Drugi sudija: Marko Savić

Treći sudija: Bojan Burojević

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: SRC Jedinstvo

Delegat: Predrag Beljević

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Nebojša Panić

Treći sudija: Bane Papišta

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Marjan Sarka

Delegat: Tomislav Jakovljević

Stadion: hala OŠ Jelica Milovanović

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Miloš Grujić

Treći sudija: Ivan Stanković

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Miroslav Cimeša

Stadion: hala sportova Valjevo

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Dalibor Stanković

Delegat: Dejan Prodanović

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Stevan Lazarević

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Delegat: Slobodan Korićanac

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Đorđe Ninić

Stadion: sportska hala Mladost

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Dragutin Božović

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: hala Banjica

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Marjan Đorđević

Stadion: SRC Jedinstvo

Drugi sudija: Strahinja Radović

Prvi sudija: Bratislav Dinić

Treći sudija: Marjan Sarka

Delegat: Đorđe Bilić

Stadion: dvorana Smederevo

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Miloš Grujić

Treći sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: sportski centar Mladost

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Dragutin Božović

Treći sudija: Ivan Stanković

Delegat: Darko Stojiljković

Stadion: hala Šumice

Prvi sudija: Bojan Spasić

Drugi sudija: Dalibor Stanković

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Goran Starčević

Stadion: sportska hala Breza

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Dejan Stajić

Treći sudija: Danijel Ristić

Delegat: Tomislav Jakovljević

Stadion: hala sportova Valjevo

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Dušan Arsović

Delegat: Robert Petrović

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Prvi sudija: Bojan Spasić

Drugi sudija: Dalibor Stanković

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: hala Banjica

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Aleksandar Jakšić

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Đorđe Bilić

Stadion: sportska hala Mladost

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Boris Pravilović

Stadion: hala OŠ Jelica Milovanović

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Robert Petrović

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Dragutin Božović

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Marjan Sarka

Delegat: Miroslav Cimeša

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Milivoje Tomić

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: hala Šumice

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Oliver Nikolić

Treći sudija: Nikola Aleksić

Delegat: Goran Starčević

Stadion: hala sportova Valjevo

Prvi sudija: Branko Galić

Drugi sudija: Marko Savić

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: SRC Jedinstvo

Drugi sudija: Miloš Jocović

Prvi sudija: Petar Radojčić

Treći sudija: Bojan Graovac

Delegat: Boris Pravilović

Stadion: sportski centar Mladost

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Darko Stojiljković

Stadion: sportska hala Breza

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Dušan Arsović

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Delegat: Slobodan Korićanac

Stadion: sportska hala Mladost

Nema podataka

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Nema podataka

Stadion: dvorana Smederevo

Nema podataka

Stadion: hala Banjica

Nema podataka

Stadion: hala OŠ Jelica Milovanović

Nema podataka

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Nema podataka

Stadion: Kristalna Dvorana

Nema podataka

Stadion: sportski centar Mladost

Nema podataka

Stadion: hala sportova Valjevo

Nema podataka

Stadion: hala Šumice

Nema podataka

Stadion: SRC Jedinstvo

Nema podataka

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Nema podataka

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Nema podataka

Stadion: dvorana Smederevo

Nema podataka

Stadion: hala OŠ Jelica Milovanović

Nema podataka

Stadion: sportska hala Mladost

Nema podataka

Stadion: hala Banjica

Nema podataka

Stadion: sportska hala Breza

Nema podataka

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Nema podataka

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Nema podataka

Stadion: Kristalna Dvorana

Nema podataka

Stadion: SRC Jedinstvo

Nema podataka

Stadion: hala sportova Valjevo

Nema podataka

Stadion: hala Šumice

Nema podataka

Stadion: dvorana Smederevo

Nema podataka

Stadion: sportska hala Mladost

Nema podataka

Stadion: hala Banjica

Nema podataka

Stadion: sportski centar Mladost

Nema podataka

Stadion: hala OŠ Jelica Milovanović

Nema podataka

Stadion: sportska hala Breza

Nema podataka