Sudije

Kadetska liga Srbije 22/23 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Glavni sudija: Aleksandar Vukadinović

II pomoćnik: Slobodan Krstić

I pomoćnik: Uroš Stojković

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Stefan Zimonjić

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Aleksandar Vladić

II pomoćnik: Stefan Mijanović

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Marko Hrutka

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

I pomoćnik: Željko Đurić

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Dušan Zorić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Aleksa Bibin

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: FK Metalac

Glavni sudija: Predrag Simić

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Milan Pešović

Delegat: Petar Davidović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Glavni sudija: Stefan Filipović

Delegat: Nemanja Milanović

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

Glavni sudija: Miloš Vitić

I pomoćnik: Uroš Šarenac

II pomoćnik: Đorđe Petrović

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Predrag Svilenković

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Goran Šain

Delegat: Stevan Pucar

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

I pomoćnik: Srđan Kantar

Glavni sudija: Marko Mihailović

Delegat: Vitomir Simović

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Kristijan Čapo

I pomoćnik: Vladimir Nikolić

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Nikola Todorović

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Stefan Mijanović

II pomoćnik: Draško Relić

Delegat: Duško Milanović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

I pomoćnik: Dejan Božić

Delegat: Srbobran Ilić

Glavni sudija: Miroslav Milenković

II pomoćnik: Nemanja Perišić

Stadion: FK Metalac

Delegat: Zoran Velimirović

Glavni sudija: Miroslav Miletić

II pomoćnik: Marko Živković

I pomoćnik: Uroš Radovanović

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Glavni sudija: Ivan Repček

I pomoćnik: Bojan Laluja

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Delegat: Saša Popov

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Ivan Bojović

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Ilija Novaković

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Milan Krstić

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Miloš Tošić

II pomoćnik: Miloš Šavija

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Delegat: Nemanja Milanović

Glavni sudija: Uroš Vuković

I pomoćnik: Nikola Kostić

II pomoćnik: Đorđe Milosavljević

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Ivan Blagojević

II pomoćnik: Stefan Kalezić

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Milan Jeremić

Delegat: Srđan Belović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Zoran Velimirović

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Marko Živković

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Delegat: Jovan Borović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Ilija Radisavljević

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Delegat: Radomir Rudić Vranić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Bojan Laluja

Glavni sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Andreja Piljak

Delegat: Milan Krstić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Željko Đurić

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Zoran Marinković

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Delegat: Nemanja Milanović

Glavni sudija: Marko Mihailović

II pomoćnik: Mladen Krasić

I pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Slobodan Petrović

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

Glavni sudija: Dejan Trifković

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Kristijan Čapo

I pomoćnik: Dušan Zorić

II pomoćnik: Uroš Stojić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Miloš Tošić

II pomoćnik: Predrag Svilenković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Setmer Sulejmanović

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Nemanja Perišić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Stadion: FK Metalac

Delegat: Milanko Milićević

I pomoćnik: Željko Đurić

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Zoran Velimirović

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Đorđe Milosavljević

Glavni sudija: Dušan Sretenović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Branko Galić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Ilija Radisavljević

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: FK BASK

I pomoćnik: Nemanja Vučićević

Delegat: Zoran Milovanović

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Glavni sudija: Miroslav Matić

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Milan Jeremić

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Slobodan Danilović

Glavni sudija: Marko Delibašić

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

II pomoćnik: Lazar Jovanović

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Ivan Blagojević

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Stefan Milanović

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Dejan Radišić

II pomoćnik: Aleksa Bibin

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Andreja Piljak

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Stefan Milanović

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Jovan Borović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Glavni sudija: Uroš Bakić

Stadion: FK Metalac

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Vlatko Urošević

II pomoćnik: Marko Stojković

Delegat: Ivan Bojović

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Delegat: Nemanja Milanović

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Nikola Kostić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Igor Tomić

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Glavni sudija: Stefan Filipović

I pomoćnik: Ivan Blagojević

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Dušan Pančić

I pomoćnik: Aleksandar Vladić

II pomoćnik: Stefan Petrović

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Đorđe Petrović

Glavni sudija: Miloš Vitić

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Milan Krstić

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Aleksa Bigović

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Vedran Mišić

II pomoćnik: Nemanja Perišić

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Stefan Milanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Marko Rakić

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

Delegat: Zoran Velimirović

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Marko Stojković

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Delegat: Srđan Belović

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Ratko Đorđević

Stadion: FK BASK

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Branko Galić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Saša Popov

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Željko Đurić

Glavni sudija: Igor Kovačević

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

I pomoćnik: Luka Živković

II pomoćnik: Dušan Zorić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

II pomoćnik: Marko Živković

I pomoćnik: Uroš Radovanović

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Dušan Sretenović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Marko Mihailović

I pomoćnik: Srđan Kantar

II pomoćnik: Pavle Davidović

Delegat: Ivan Bojović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Dragutin Meničanin

I pomoćnik: Đorđe Stanojčev

II pomoćnik: Predrag Svilenković

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Glavni sudija: Dušan Pančić

I pomoćnik: Marko Nikolić

II pomoćnik: Vladimir Nikolić

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Glavni sudija: Aleksandar Vukadinović

I pomoćnik: Slobodan Krstić

II pomoćnik: Igor Mladenović

Delegat: Nemanja Milanović

Stadion: FK Metalac

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Kraljevo

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Jagodina

Nema podataka

Stadion: FK Metalac

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka