Sudije

Omladinska liga Srbije 22/23 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Boško Božović

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

I pomoćnik: Bojan Laluja

II pomoćnik: Marko Maravić

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Aleksandar Vladić

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Ivan Blagojević

II pomoćnik: Nemanja Todorović

Delegat: Zoran Velimirović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Predrag Svilenković

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Miloš Šavija

II pomoćnik: Vladimir Miodanić

Delegat: Saša Popov

Stadion: RADNIČKI

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: stadion FK Voždovac

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

Glavni sudija: Ivan Vučićević

Delegat: Zoran Velimirović

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Pavle Davidović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Bojan Laluja

Delegat: Srđan Belović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Milan Jeremić

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

I pomoćnik: Željko Đurić

II pomoćnik: Nemanja Perišić

Delegat: Zoran Marinković

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Srbobran Ilić

I pomoćnik: Njegoš Tubić

II pomoćnik: Andreja Piljak

Glavni sudija: Dušan Pančić

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Luka Živković

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

I pomoćnik: Ivan Blagojević

Glavni sudija: Milan Ilić

II pomoćnik: Nikola Manojlović

Delegat: Igor Tomić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Dušan Sretenović

I pomoćnik: Marko Živković

II pomoćnik: Miloš Rajković

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Marko Nikolić

II pomoćnik: Miroslav Kantor

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Dušan Savić

I pomoćnik: Ivan Blagojević

II pomoćnik: Stefan Kalezić

Delegat: Igor Vulović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Delegat: Slobodan Petrović

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Delegat: Zoran Marinković

Stadion: FK Radnički

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Boško Božović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: Dušan Pančić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Luka Živković

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Marko Stojković

II pomoćnik: Uroš Šarenac

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Glavni sudija: Denis Aćimović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Boško Božović

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Delegat: Željko Petković

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Dejan Božić

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

Glavni sudija: Predrag Simić

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Ilija Novaković

Delegat: Ivan Bojović

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Goran Šain

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Setmer Sulejmanović

Glavni sudija: Dušan Pančić

I pomoćnik: Njegoš Tubić

II pomoćnik: Luka Živković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Srđan Kantar

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Aleksandar Vukadinović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Predrag Hristov

Stadion: FK Radnički

Delegat: Stevan Pucar

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Igor Vulović

II pomoćnik: Ranko Stojanović

Glavni sudija: Ivan Vučićević

I pomoćnik: Milan Pešović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Danilo Jerinić

II pomoćnik: Ivan Cvetković

I pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Željko Petković

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Petar Davidović

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Marko Stojković

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Bojan Laluja

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Glavni sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

I pomoćnik: Milan Runić

II pomoćnik: Dejan Radišić

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Vladimir Tešić

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Milan Jeremić

II pomoćnik: Marko Majstorović

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Delegat: Saša Popov

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Slobodan Danilović

II pomoćnik: Vladimir Nikolić

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

Delegat: Zoran Velimirović

Glavni sudija: Predrag Simić

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Uroš Šarenac

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Marko Majstorović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Delegat: Zoran Marinković

Stadion: FK BASK

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Predrag Rađen

II pomoćnik: Miloš Šavija

Delegat: Saša Popov

Stadion: Stadion FK IMT

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Glavni sudija: Milan Stefanović

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Setmer Sulejmanović

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Slobodan Tatomirović

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Srbobran Ilić

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Glavni sudija: Nikola Bikić

Delegat: Siniša Santrač

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Aleksa Bibin

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Bojan Laluja

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: FK Radnički

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Njegoš Tubić

II pomoćnik: Branko Galić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Petar Davidović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Stefan Đokić

Delegat: Jovan Marjanović

II pomoćnik: Aleksandar Đorđević

I pomoćnik: Slobodan Krstić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Boško Božović

Delegat: Stevan Pucar

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Marko Hrutka

Delegat: Željko Petković

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

I pomoćnik: Srđan Kantar

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Glavni sudija: Nikola Đorđević

Delegat: Zoran Velimirović

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Slobodan Petrović

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Nemanja Bratić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Miroslav Matić

I pomoćnik: Nikola Čotrić

II pomoćnik: Filip Đurić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Goran Šain

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Bojan Laluja

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Srbobran Ilić

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Miloš Tošić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Miloš Goronjić

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Glavni sudija: Ivan Gospavić

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Stadion: FK BASK

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Boško Božović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Ranko Stojanović

Glavni sudija: Dušan Miladinovic

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Aleksa Bibin

II pomoćnik: Milan Runić

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: FK Radnički

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

Delegat: Željko Petković

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Predrag Rađen

II pomoćnik: Nemanja Malešević

Stadion: SC Šutenovac

Glavni sudija: Miloš Vitić

I pomoćnik: Milan Nedeljković

II pomoćnik: Đorđe Petrović

Delegat: Zoran Velimirović

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Nikola Kostić

Glavni sudija: Stefan Filipović

Delegat: Igor Vulović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Nebojša Savić

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Delegat: Petar Davidović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Željko Petković

II pomoćnik: Predrag Svilenković

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Bojan Tomović

Stadion: FK Radnički

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Marko Rakić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Aleksandar Vladić

II pomoćnik: Stefan Mijanović

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Bojan Laluja

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Delegat: Saša Popov

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Aleksa Raščanin

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Delegat: Vladimir Tešić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: FK BASK

Delegat: Miloš Goronjić

II pomoćnik: Nemanja Rosić

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Miloš Rajković

Delegat: Milan Krstić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Vojislav Kesić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Predrag Rađen

Glavni sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Igor Vulović

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Srđan Kantar

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Aleksandar Vukadinović

I pomoćnik: Slobodan Krstić

II pomoćnik: Jovan Gajić

Delegat: Igor Tomić

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Stefan Jeremić

II pomoćnik: Nebojša Savić

Delegat: Ivan Bojović

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Aleksa Bibin

II pomoćnik: Dejan Radišić

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: SC Šutenovac

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Duško Đurić

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Andreja Piljak

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Branko Galić

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Uroš Ržić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Denis Aćimović

I pomoćnik: Nemanja Rosić

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Delegat: Željko Petković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Aleksa Raščanin

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Marko Živković

Delegat: Igor Vulović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Stadion: FK BASK

Delegat: Srbobran Ilić

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Glavni sudija: Ivan Repček

II pomoćnik: Nenad Vukanović

I pomoćnik: Marko Nikolić

Delegat: Saša Popov

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Milan Ilić

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Delegat: Igor Tomić

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Predrag Rađen

II pomoćnik: Strahinja Kovač

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Jovan Filipović

II pomoćnik: Lazar Jovašević

Delegat: Ivan Bojović

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Stadion: SC Šutenovac

I pomoćnik: Ranko Stojanović

II pomoćnik: Milan Pešović

Delegat: Zoran Velimirović

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

Stadion: stadion FK Brodarac

II pomoćnik: Andreja Piljak

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Jovan Jovčić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Delegat: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Branko Galić

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Boško Rašković

II pomoćnik: Vladimir Radosavljević

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Bojan Laluja

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

I pomoćnik: Uroš Radovanović

II pomoćnik: Nemanja Todorović

Glavni sudija: Stefan Filipović

Delegat: Igor Vulović

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Glavni sudija: Dušan Belić

II pomoćnik: Dejan Radišić

I pomoćnik: Milan Runić

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Branko Galić

Stadion: FK Radnički

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

II pomoćnik: Miloš Rajković

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

II pomoćnik: Goran Božović

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

Glavni sudija: Denis Aćimović

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Vedran Mišić

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: Šutenovac

Delegat: Zoran Velimirović

II pomoćnik: Ranko Stojanović

Glavni sudija: Nikola Vujović

I pomoćnik: Milan Pešović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Aleksandar Vukadinović

II pomoćnik: Miloš Mitić

I pomoćnik: Jovan Gajić

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Andreja Piljak

Delegat: Željko Petković

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Glavni sudija: Mario Bogićević

I pomoćnik: Dejan Radišić

II pomoćnik: Aleksa Bibin

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Miroslav Matić

I pomoćnik: Nikola Čotrić

II pomoćnik: Nemanja Vučićević

Delegat: Ivan Bojović

Stadion: Stadion FK Bežanija

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Delegat: Milan Krstić

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Neđo Mrđa

I pomoćnik: Vladimir Radosavljević

II pomoćnik: Boško Rašković

Stadion: FK BASK

Delegat: Zoran Marinković

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Andreja Piljak

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Ivan Cvetković

Delegat: Željko Petković

II pomoćnik: Dejan Božić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

I pomoćnik: Nemanja Todorović

II pomoćnik: Nikola Stojanović

Glavni sudija: Stefan Filipović

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: Stadion FK Bežanija

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Branko Galić

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: Šutenovac

Glavni sudija: Ljubiša Borisavljević

I pomoćnik: Nebojša Savić

Delegat: Milanko Milićević

II pomoćnik: Đorđe Petrović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

I pomoćnik: Uroš Radovanović

Glavni sudija: Milan Ilić

II pomoćnik: Nikola Marković

Delegat: Petar Davidović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Marko Hrutka

Delegat: Slobodan Petrović

II pomoćnik: Novak Novaković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Delegat: Saša Popov

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Luka Živković

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Nenad Đorđević

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Đorđe Petrović

Delegat: Zoran Velimirović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Nikolić

I pomoćnik: Željko Đurić

II pomoćnik: Lazar Jovašević

Delegat: Ivan Bojović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Stefan Mijanović

II pomoćnik: Draško Relić

Stadion: FK Radnički

Delegat: Jovan Borović

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Branko Galić

Glavni sudija: Ivan Gospavić

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Radnički

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: FK Radnički

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK Radnički

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: FK Radnički

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Radnički

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Atletski stadion Novi Pazar

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Akademija TSC Bačka Topola

Nema podataka

Stadion: FK Radnički

Nema podataka