Liga

Mozzart Bet Prva liga Srbije 23/24 - PLAY OFF

25.05.2024 17:00
Beograd
/
/
/
/
24.05.2024 17:00
Ub
/
/
/
/
24.05.2024 17:00
Inđija
/
/
/
/
24.05.2024 17:00
Odžaci
/
/
/
/
21.04.2024 16:00
Beograd
/
/
/
/
20.04.2024 16:00
Smederevo
1
0
0
0
21.04.2024 18:00
Šabac
2
0
1
0
20.04.2024 16:00
Inđija
0
1
0
1
27.04.2024 16:00
Sremska Mitrovica
1
0
0
0
27.04.2024 16:00
Beograd
2
1
0
1
27.04.2024 16:00
Odžaci
1
2
0
0
27.04.2024 16:00
Ub
1
2
1
0
01.05.2024 16:00
Smederevo
0
0
0
0
01.05.2024 16:00
Sremska Mitrovica
1
0
0
0
01.05.2024 16:00
Beograd
3
0
2
0
01.05.2024 16:00
Ub
2
1
1
1
07.05.2024 19:00
Šabac
2
0
0
0
07.05.2024 17:00
Inđija
3
1
3
0
07.05.2024 17:00
Beograd
2
4
1
4
07.05.2024 17:00
Odžaci
2
0
1
0
12.05.2024 17:00
Beograd
0
1
0
0
12.05.2024 17:00
Odžaci
1
1
1
1
12.05.2024 17:00
Ub
2
1
1
0
12.05.2024 17:00
Inđija
0
0
0
0
18.05.2024 17:00
Beograd
1
1
1
1
18.05.2024 17:00
Smederevo
1
1
0
1
18.05.2024 17:00
Sremska Mitrovica
0
1
0
1
18.05.2024 17:00
Šabac
2
2
1
1
25.05.2024 17:00
Beograd
/
/
/
/
24.05.2024 17:00
Ub
/
/
/
/
24.05.2024 17:00
Inđija
/
/
/
/
24.05.2024 17:00
Odžaci
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.OFK BEOGRAD36226862313172
2.JEDINSTVO361971049381164
3.INĐIJA Tojo Tires361771244331158
4.TEKSTILAC3615111044271756
5.SMEDEREVO 1924361414839291056
6.MAČVA361311123629750
7.RADNIČKI (SM)361310132931-249
8.RFK GRAFIČAR361211134952-347
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

4 gola

Prince Luckj Ukachukwu (TEKSTILAC)

3 gola

Dejan Georgijević (OFK BEOGRAD) Jovan Mituljikić (OFK BEOGRAD) Kwaku Karikari (JEDINSTVO) Aleksandar Desančić (INĐIJA Tojo Tires)

2 gola

Martin Novaković (MAČVA) Ognjen Ajdar (RFK GRAFIČAR) Jovan Stojanović (JEDINSTVO) Dragan Stoisavljević (OFK BEOGRAD) Vasilije Janjić (INĐIJA Tojo Tires) Ognjen Dimitrić (JEDINSTVO) Zubairu Ibrahim (JEDINSTVO) MBOUP BABACAR (RFK GRAFIČAR)

1 gol

Saša Jovanović (SMEDEREVO 1924) Nikola Dimitrijević (SMEDEREVO 1924) Dejan Milićević (JEDINSTVO) Marko Stojanović (INĐIJA Tojo Tires) Anthonj Abidemi Lokosa (SMEDEREVO 1924) Stefan Stanojević (MAČVA) Pavel Čižik (SMEDEREVO 1924) Miodrag Pivaš (JEDINSTVO) Aleksandar Đukanović (RADNIČKI (SM)) Luka Pejović (MAČVA) Ivan Davidović (TEKSTILAC) Pavle Radunović (MAČVA) Miloš Adamović (MAČVA) Mihajlo Spasojević (RFK GRAFIČAR) Dragan Radosavljević (INĐIJA Tojo Tires) Veljko Mladenović (RFK GRAFIČAR) Petar Ristić (MAČVA) Miloš Zličić (TEKSTILAC)