Liga

Mozzart Bet Prva liga Srbije 23/24 - PLAY OFF

25.05.2024. 17:00
Beograd
1
1
1
1
24.05.2024. 17:00
Ub
2
1
1
1
24.05.2024. 17:00
Inđija
2
2
0
0
24.05.2024. 17:00
Odžaci
0
0
0
0
21.04.2024 16:00
Beograd
2
1
0
0
20.04.2024 16:00
Smederevo
1
0
0
0
21.04.2024 18:00
Šabac
2
0
1
0
20.04.2024 16:00
Inđija
0
1
0
1
27.04.2024 16:00
Sremska Mitrovica
1
0
0
0
27.04.2024 16:00
Beograd
2
1
0
1
27.04.2024 16:00
Odžaci
1
2
0
0
01.05.2024 16:00
Smederevo
0
0
0
0
01.05.2024 16:00
Sremska Mitrovica
1
0
0
0
01.05.2024 16:00
Beograd
3
0
2
0
01.05.2024 16:00
Ub
2
1
1
1
07.05.2024 19:00
Šabac
2
0
0
0
07.05.2024 17:00
Inđija
3
1
3
0
07.05.2024 17:00
Beograd
2
4
1
4
07.05.2024 17:00
Odžaci
2
0
1
0
12.05.2024 17:00
Beograd
0
1
0
0
12.05.2024 17:00
Odžaci
1
1
1
1
12.05.2024 17:00
Ub
2
1
1
0
12.05.2024 17:00
Inđija
0
0
0
0
18.05.2024 17:00
Beograd
1
1
1
1
18.05.2024 17:00
Smederevo
1
1
0
1
18.05.2024 17:00
Sremska Mitrovica
0
1
0
1
18.05.2024 17:00
Šabac
2
2
1
1
25.05.2024 17:00
Beograd
1
1
1
1
24.05.2024 17:00
Ub
2
1
1
1
24.05.2024 17:00
Inđija
2
2
0
0
24.05.2024 17:00
Odžaci
0
0
0
0
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.OFK BEOGRAD37227863323173
2.JEDINSTVO372071051391267
3.INĐIJA Tojo Tires (Inđija)371781246351159
4.TEKSTILAC3715121044271757
5.SMEDEREVO 192437141494031956
6.MAČVA371312123629751
7.RADNIČKI (SM)371311133032-250
8.RFK GRAFIČAR371212135154-348
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

4 gola

Georgijević Dejan (OFK BEOGRAD) Karikari Kwaku (JEDINSTVO) Ukachukwu Prince Luckj (TEKSTILAC)

3 gola

Ajdar Ognjen (RFK GRAFIČAR) Desančić Aleksandar (INĐIJA Tojo Tires (Inđija)) Ibrahim Zubairu (JEDINSTVO) Mituljikić Jovan (OFK BEOGRAD)

2 gola

Babacar Mboup (RFK GRAFIČAR) Dimitrić Ognjen (JEDINSTVO) Janjić Vasilije (INĐIJA Tojo Tires (Inđija)) Novaković Martin (MAČVA) Stoisavljević Dragan (OFK BEOGRAD) Stojanović Jovan (JEDINSTVO)

1 gol

Adamović Miloš (MAČVA) Čižik Pavel (SMEDEREVO 1924) Davidović Ivan (TEKSTILAC) Dimitrijević Nikola (SMEDEREVO 1924) Đukanović Aleksandar (RADNIČKI (SM)) Jovanović Nikola (SMEDEREVO 1924) Jovanović Saša (SMEDEREVO 1924) Lokosa Anthonj Abidemi (SMEDEREVO 1924) Mijailović Andrija (INĐIJA Tojo Tires (Inđija)) Milićević Dejan (JEDINSTVO) Milošev Lazar (INĐIJA Tojo Tires (Inđija)) Mladenović Veljko (RFK GRAFIČAR) Pejović Luka (MAČVA) Pivaš Miodrag (JEDINSTVO) Radosavljević Dragan (INĐIJA Tojo Tires (Inđija)) Radunović Pavle (MAČVA) Ristić Petar (MAČVA) Spasojević Mihajlo (RFK GRAFIČAR) Stanojević Stefan (MAČVA) Stojanović Marko (INĐIJA Tojo Tires (Inđija)) Stojanović Strahinja (RFK GRAFIČAR) Vićentijević Igor (RADNIČKI (SM)) Zličić Miloš (TEKSTILAC)