Liga

Mozzart Bet Super liga Srbije 22/23

12.08.2022 18:00
Niš
1
3
0
1
13.08.2022 19:00
Kruševac
0
0
0
0
14.08.2022 19:30
Novi Sad
0
1
0
0
14.08.2022 19:00
Subotica
2
2
2
1
15.08.2022 17:00
Kragujevac
/
/
/
/
13.08.2022 20:45
Beograd
4
0
2
0
13.08.2022 19:00
Lazarevac
2
2
1
0
14.08.2022 19:00
Lučani
3
2
1
1
10.07.2022 20:00
Beograd
/
/
/
/
11.07.2022 20:00
Lazarevac
1
1
1
1
09.07.2022 20:00
Lučani
1
1
0
1
10.07.2022 20:00
Surdulica
1
2
0
1
10.07.2022 20:00
Novi Sad
1
0
0
0
08.07.2022 20:00
Beograd
1
0
1
0
09.07.2022 20:00
Beograd
1
4
0
1
09.07.2022 20:00
Ivanjica
0
4
0
1
15.07.2022 20:00
Niš
3
3
1
1
16.07.2022 20:00
Bačka Topola
0
0
0
0
15.07.2022 20:00
Novi Pazar
1
2
1
1
17.07.2022 20:00
Kruševac
0
0
0
0
16.07.2022 20:00
Novi Sad
0
4
0
1
15.07.2022 20:00
Subotica
2
0
1
0
17.07.2022 17:30
Kragujevac
1
0
0
0
16.07.2022 20:00
Beograd
5
0
5
0
23.07.2022
Lazarevac
/
/
/
/
24.07.2022 21:00
Lučani
1
2
0
1
23.07.2022 21:00
Surdulica
0
0
0
0
24.07.2022 21:00
Novi Sad
0
0
0
0
24.07.2022 21:00
Beograd
0
0
0
0
24.07.2022 21:00
Beograd
1
0
1
0
22.07.2022 20:00
Ivanjica
2
1
2
1
23.07.2022 21:00
Beograd
0
0
0
0
31.07.2022 18:55
Niš
0
3
0
0
29.07.2022 18:55
Novi Pazar
1
0
1
0
30.07.2022 21:00
Kruševac
2
4
0
1
31.07.2022 21:00
Novi Sad
0
2
0
1
30.07.2022 21:00
Subotica
3
0
1
0
30.07.2022 17:30
Kragujevac
0
2
0
0
29.07.2022 21:00
Beograd
6
0
1
0
31.07.2022 21:00
Lazarevac
3
2
2
1
06.08.2022 21:00
Lučani
2
2
1
1
07.08.2022 18:55
Surdulica
0
0
0
0
06.08.2022
Novi Sad
/
/
/
/
05.08.2022 19:00
Beograd
1
0
0
0
07.08.2022 21:00
Beograd
2
0
0
0
08.08.2022 19:00
Ivanjica
2
1
1
1
06.08.2022
Beograd
/
/
/
/
06.08.2022 18:55
Bačka Topola
0
1
0
0
12.08.2022 18:00
Niš
1
3
0
1
13.08.2022 19:00
Kruševac
0
0
0
0
14.08.2022 19:30
Novi Sad
0
1
0
0
14.08.2022 19:00
Subotica
2
2
2
1
15.08.2022 17:00
Kragujevac
/
/
/
/
13.08.2022 20:45
Beograd
4
0
2
0
13.08.2022 19:00
Lazarevac
2
2
1
0
14.08.2022 19:00
Lučani
3
2
1
1
20.08.2022
Surdulica
/
/
/
/
20.08.2022
Novi Sad
/
/
/
/
20.08.2022
Beograd
/
/
/
/
20.08.2022
Beograd
/
/
/
/
20.08.2022
Ivanjica
/
/
/
/
20.08.2022
Beograd
/
/
/
/
20.08.2022
Bačka Topola
/
/
/
/
20.08.2022
Novi Pazar
/
/
/
/
27.08.2022
Niš
/
/
/
/
27.08.2022
Novi Sad
/
/
/
/
27.08.2022
Subotica
/
/
/
/
27.08.2022
Kragujevac
/
/
/
/
27.08.2022
Beograd
/
/
/
/
27.08.2022
Lazarevac
/
/
/
/
27.08.2022
Lučani
/
/
/
/
27.08.2022
Surdulica
/
/
/
/
31.08.2022
Novi Sad
/
/
/
/
31.08.2022
Beograd
/
/
/
/
31.08.2022
Beograd
/
/
/
/
31.08.2022
Ivanjica
/
/
/
/
31.08.2022
Beograd
/
/
/
/
31.08.2022
Bačka Topola
/
/
/
/
31.08.2022
Novi Pazar
/
/
/
/
31.08.2022
Kruševac
/
/
/
/
04.09.2022
Niš
/
/
/
/
04.09.2022
Subotica
/
/
/
/
04.09.2022
Kragujevac
/
/
/
/
04.09.2022
Beograd
/
/
/
/
04.09.2022
Lazarevac
/
/
/
/
04.09.2022
Lučani
/
/
/
/
04.09.2022
Surdulica
/
/
/
/
04.09.2022
Novi Sad
/
/
/
/
10.09.2022
Beograd
/
/
/
/
10.09.2022
Beograd
/
/
/
/
10.09.2022
Ivanjica
/
/
/
/
10.09.2022
Beograd
/
/
/
/
10.09.2022
Bačka Topola
/
/
/
/
10.09.2022
Novi Pazar
/
/
/
/
10.09.2022
Kruševac
/
/
/
/
10.09.2022
Novi Sad
/
/
/
/
17.09.2022
Niš
/
/
/
/
17.09.2022
Kragujevac
/
/
/
/
17.09.2022
Beograd
/
/
/
/
17.09.2022
Lazarevac
/
/
/
/
17.09.2022
Lučani
/
/
/
/
17.09.2022
Surdulica
/
/
/
/
17.09.2022
Novi Sad
/
/
/
/
17.09.2022
Beograd
/
/
/
/
01.10.2022
Beograd
/
/
/
/
01.10.2022
Ivanjica
/
/
/
/
01.10.2022
Beograd
/
/
/
/
01.10.2022
Bačka Topola
/
/
/
/
01.10.2022
Novi Pazar
/
/
/
/
01.10.2022
Kruševac
/
/
/
/
01.10.2022
Novi Sad
/
/
/
/
01.10.2022
Subotica
/
/
/
/
08.10.2022
Niš
/
/
/
/
08.10.2022
Beograd
/
/
/
/
08.10.2022
Lazarevac
/
/
/
/
08.10.2022
Lučani
/
/
/
/
08.10.2022
Surdulica
/
/
/
/
08.10.2022
Novi Sad
/
/
/
/
08.10.2022
Beograd
/
/
/
/
08.10.2022
Beograd
/
/
/
/
15.10.2022
Ivanjica
/
/
/
/
15.10.2022
Beograd
/
/
/
/
15.10.2022
Bačka Topola
/
/
/
/
15.10.2022
Novi Pazar
/
/
/
/
15.10.2022
Kruševac
/
/
/
/
15.10.2022
Novi Sad
/
/
/
/
15.10.2022
Subotica
/
/
/
/
15.10.2022
Kragujevac
/
/
/
/
23.10.2022
Niš
/
/
/
/
23.10.2022
Kragujevac
/
/
/
/
23.10.2022
Subotica
/
/
/
/
23.10.2022
Novi Sad
/
/
/
/
23.10.2022
Kruševac
/
/
/
/
23.10.2022
Novi Pazar
/
/
/
/
23.10.2022
Bačka Topola
/
/
/
/
23.10.2022
Beograd
/
/
/
/
29.10.2022
Beograd
/
/
/
/
29.10.2022
Ivanjica
/
/
/
/
29.10.2022
Beograd
/
/
/
/
29.10.2022
Beograd
/
/
/
/
29.10.2022
Novi Sad
/
/
/
/
29.10.2022
Surdulica
/
/
/
/
29.10.2022
Lučani
/
/
/
/
29.10.2022
Lazarevac
/
/
/
/
05.11.2022
Niš
/
/
/
/
05.11.2022
Beograd
/
/
/
/
05.11.2022
Kragujevac
/
/
/
/
05.11.2022
Subotica
/
/
/
/
05.11.2022
Novi Sad
/
/
/
/
05.11.2022
Kruševac
/
/
/
/
05.11.2022
Novi Pazar
/
/
/
/
05.11.2022
Bačka Topola
/
/
/
/
13.11.2022
Bačka Topola
/
/
/
/
13.11.2022
Beograd
/
/
/
/
13.11.2022
Ivanjica
/
/
/
/
13.11.2022
Beograd
/
/
/
/
13.11.2022
Beograd
/
/
/
/
13.11.2022
Novi Sad
/
/
/
/
13.11.2022
Surdulica
/
/
/
/
13.11.2022
Lučani
/
/
/
/
04.02.2023
Niš
/
/
/
/
04.02.2023
Lazarevac
/
/
/
/
04.02.2023
Beograd
/
/
/
/
04.02.2023
Kragujevac
/
/
/
/
04.02.2023
Subotica
/
/
/
/
04.02.2023
Novi Sad
/
/
/
/
04.02.2023
Kruševac
/
/
/
/
04.02.2023
Novi Pazar
/
/
/
/
11.02.2023
Novi Pazar
/
/
/
/
11.02.2023
Bačka Topola
/
/
/
/
11.02.2023
Beograd
/
/
/
/
11.02.2023
Ivanjica
/
/
/
/
11.02.2023
Beograd
/
/
/
/
11.02.2023
Beograd
/
/
/
/
11.02.2023
Novi Sad
/
/
/
/
11.02.2023
Surdulica
/
/
/
/
18.02.2023
Niš
/
/
/
/
18.02.2023
Lučani
/
/
/
/
18.02.2023
Lazarevac
/
/
/
/
18.02.2023
Beograd
/
/
/
/
18.02.2023
Kragujevac
/
/
/
/
18.02.2023
Subotica
/
/
/
/
18.02.2023
Novi Sad
/
/
/
/
18.02.2023
Kruševac
/
/
/
/
25.02.2023
Kruševac
/
/
/
/
25.02.2023
Novi Pazar
/
/
/
/
25.02.2023
Bačka Topola
/
/
/
/
25.02.2023
Beograd
/
/
/
/
25.02.2023
Ivanjica
/
/
/
/
25.02.2023
Beograd
/
/
/
/
25.02.2023
Beograd
/
/
/
/
25.02.2023
Novi Sad
/
/
/
/
01.03.2023
Niš
/
/
/
/
01.03.2023
Surdulica
/
/
/
/
01.03.2023
Lučani
/
/
/
/
01.03.2023
Lazarevac
/
/
/
/
01.03.2023
Beograd
/
/
/
/
01.03.2023
Kragujevac
/
/
/
/
01.03.2023
Subotica
/
/
/
/
01.03.2023
Novi Sad
/
/
/
/
05.03.2023
Novi Sad
/
/
/
/
05.03.2023
Kruševac
/
/
/
/
05.03.2023
Novi Pazar
/
/
/
/
05.03.2023
Bačka Topola
/
/
/
/
05.03.2023
Beograd
/
/
/
/
05.03.2023
Ivanjica
/
/
/
/
05.03.2023
Beograd
/
/
/
/
05.03.2023
Beograd
/
/
/
/
11.03.2023
Niš
/
/
/
/
11.03.2023
Novi Sad
/
/
/
/
11.03.2023
Surdulica
/
/
/
/
11.03.2023
Lučani
/
/
/
/
11.03.2023
Lazarevac
/
/
/
/
11.03.2023
Beograd
/
/
/
/
11.03.2023
Kragujevac
/
/
/
/
11.03.2023
Subotica
/
/
/
/
18.03.2023
Subotica
/
/
/
/
18.03.2023
Novi Sad
/
/
/
/
18.03.2023
Kruševac
/
/
/
/
18.03.2023
Novi Pazar
/
/
/
/
18.03.2023
Bačka Topola
/
/
/
/
18.03.2023
Beograd
/
/
/
/
18.03.2023
Ivanjica
/
/
/
/
18.03.2023
Beograd
/
/
/
/
01.04.2023
Niš
/
/
/
/
01.04.2023
Beograd
/
/
/
/
01.04.2023
Novi Sad
/
/
/
/
01.04.2023
Surdulica
/
/
/
/
01.04.2023
Lučani
/
/
/
/
01.04.2023
Lazarevac
/
/
/
/
01.04.2023
Beograd
/
/
/
/
01.04.2023
Kragujevac
/
/
/
/
05.04.2023
Kragujevac
/
/
/
/
05.04.2023
Subotica
/
/
/
/
05.04.2023
Novi Sad
/
/
/
/
05.04.2023
Kruševac
/
/
/
/
05.04.2023
Novi Pazar
/
/
/
/
05.04.2023
Bačka Topola
/
/
/
/
05.04.2023
Beograd
/
/
/
/
05.04.2023
Ivanjica
/
/
/
/
09.04.2023
Niš
/
/
/
/
09.04.2023
Beograd
/
/
/
/
09.04.2023
Beograd
/
/
/
/
09.04.2023
Novi Sad
/
/
/
/
09.04.2023
Surdulica
/
/
/
/
09.04.2023
Lučani
/
/
/
/
09.04.2023
Lazarevac
/
/
/
/
09.04.2023
Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA55002112015
2.ČUKARIČKI DOO540185312
3.VOJVODINA532092711
4.JAVOR MATIS63211010011
5.TSC62317259
6.SPARTAK62318539
7.NOVI PAZAR63037619
8.PARTIZAN52218448
9.VOŽDOVAC622227-58
10.KOLUBARA5131610-46
11.MLADOST6123911-25
12.RADNIČKI 1923512224-25
13.MLADOST GAT6114310-74
14.NAPREDAK502326-42
15.RADNIČKI5023615-92
16.RADNIK6024313-102
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

5 golova

Milan Pavkov (CRVENA ZVEZDA)

4 gola

Veljko Simić (VOJVODINA) Milan Bojović (MLADOST) Muhammed Badamosi (ČUKARIČKI DOO)

3 gola

Nikola Štulić (RADNIČKI) Nikola Srećković (SPARTAK) Aleksandar Katai (CRVENA ZVEZDA) Osman Bukari (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Milojević (KOLUBARA)

2 gola

Nebojša Bastajić (NAPREDAK) Norman Odale Campbell (JAVOR MATIS) Đorđe Ivanović (ČUKARIČKI DOO) Luka Luković (JAVOR MATIS) Andrej Todoroski (SPARTAK) Kangwa Kings (CRVENA ZVEZDA) Milan Mirosavljev (MLADOST GAT) Petar Gigić (JAVOR MATIS) Mirko Ivanić (CRVENA ZVEZDA) Guelor Kanga Kaku (CRVENA ZVEZDA) Zoran Danoski (NOVI PAZAR) Luka Gojković (JAVOR MATIS) Ricardo Jorge Pires Gomes (PARTIZAN) Nemanja Nikolić (VOJVODINA) Luka Bijelović (SPARTAK) Bibars Natcho (PARTIZAN)

1 gol

Marko Obradović (SPARTAK) Radomir Milosavljević (VOJVODINA) Stefan Dimić (RADNIČKI) Lazar Jovanović (RADNIČKI) El Fardu Ben Mohamed (CRVENA ZVEZDA) Jug Stanojev (TSC) Samed Baždar (PARTIZAN) Nemanja Stojić (TSC) Đorđe Gordić (MLADOST) Milan Joksimović (NOVI PAZAR) Miloš Filipović (KOLUBARA) Nikola Jojić (MLADOST) Stefan Marjanović (KOLUBARA) Stefan Vukić (TSC) Mihajlo Vesnić (MLADOST) Eliomar Correia Silva (JAVOR MATIS) Igor Cvetojević (KOLUBARA) Boubacari Doucoure (JAVOR MATIS) Josip Ćalušić (TSC) Bertrand Jves Baraje (VOJVODINA) Stefan Mitrović (CRVENA ZVEZDA) Miloš Mijić (NOVI PAZAR) Nikša Vujanović (VOŽDOVAC) Andrija Radulović (MLADOST GAT) Goran Antonić (TSC) Bojica Nikčević (NOVI PAZAR) Davor Nedeljković (RADNIK) Andrija Majdevac (NOVI PAZAR) Vojo Ubiparip (RADNIČKI 1923) Mihajlo Banjac (TSC) Mihajlo Spasojević (ČUKARIČKI DOO) Stefan Hajdin (VOŽDOVAC) Slobodan Urošević (PARTIZAN) Bojan Mlađović (RADNIČKI) Filip Malbašić (VOJVODINA) Nikola Leković (MLADOST) Slobodan Rubežić (NOVI PAZAR) Aleksandar Pešić (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Tošić (ČUKARIČKI DOO) Svetozar Marković (PARTIZAN) Uroš Stojanović (RADNIK) Mihajlo Petković (PARTIZAN) David Dunđerski (MLADOST) Slobodan Stanojlović (TSC) Damjan Krajišnik (RADNIČKI 1923)