Liga

Mozzart Bet Super liga Srbije 22/23

04.02.2023
Niš
/
/
/
/
04.02.2023
Lazarevac
/
/
/
/
04.02.2023
Beograd
/
/
/
/
04.02.2023
Kragujevac
/
/
/
/
04.02.2023
Subotica
/
/
/
/
04.02.2023
Novi Sad
/
/
/
/
04.02.2023
Kruševac
/
/
/
/
04.02.2023
Novi Pazar
/
/
/
/
10.07.2022 20:00
Beograd
/
/
/
/
11.07.2022 20:00
Lazarevac
1
1
1
1
09.07.2022 20:00
Lučani
1
1
0
1
10.07.2022 20:00
Surdulica
1
2
0
1
10.07.2022 20:00
Novi Sad
1
0
0
0
08.07.2022 20:00
Beograd
1
0
1
0
09.07.2022 20:00
Beograd
1
4
0
1
09.07.2022 20:00
Ivanjica
0
4
0
1
15.07.2022 20:00
Niš
3
3
1
1
16.07.2022 20:00
Bačka Topola
0
0
0
0
15.07.2022 20:00
Novi Pazar
1
2
1
1
17.07.2022 20:00
Kruševac
0
0
0
0
16.07.2022 20:00
Novi Sad
0
4
0
1
15.07.2022 20:00
Subotica
2
0
1
0
17.07.2022 17:30
Kragujevac
1
0
0
0
16.07.2022 20:00
Beograd
5
0
5
0
17.08.2022 19:00
Lazarevac
1
0
1
0
24.07.2022 21:00
Lučani
1
2
0
1
23.07.2022 21:00
Surdulica
0
0
0
0
24.07.2022 21:00
Novi Sad
0
0
0
0
24.07.2022 21:00
Beograd
0
0
0
0
24.07.2022 21:00
Beograd
1
0
1
0
22.07.2022 20:00
Ivanjica
2
1
2
1
23.07.2022 21:00
Beograd
0
0
0
0
31.07.2022 18:55
Niš
0
3
0
0
29.07.2022 18:55
Novi Pazar
1
0
1
0
30.07.2022 21:00
Kruševac
2
4
0
1
31.07.2022 21:00
Novi Sad
0
2
0
1
30.07.2022 21:00
Subotica
3
0
1
0
30.07.2022 17:30
Kragujevac
0
2
0
0
29.07.2022 21:00
Beograd
6
0
1
0
31.07.2022 21:00
Lazarevac
3
2
2
1
06.08.2022 21:00
Lučani
2
2
1
1
07.08.2022 18:55
Surdulica
0
0
0
0
20.10.2022 18:55
Novi Sad
0
2
0
0
05.08.2022 19:00
Beograd
1
0
0
0
07.08.2022 21:00
Beograd
2
0
0
0
08.08.2022 19:00
Ivanjica
2
1
1
1
20.10.2022 16:45
Beograd
1
0
1
0
06.08.2022 18:55
Bačka Topola
0
1
0
0
12.08.2022 18:00
Niš
1
3
0
1
13.08.2022 19:00
Kruševac
0
0
0
0
14.08.2022 19:30
Novi Sad
0
1
0
0
14.08.2022 19:00
Subotica
2
2
2
1
15.08.2022 17:00
Kragujevac
1
1
1
0
13.08.2022 20:45
Beograd
4
0
2
0
13.08.2022 19:00
Lazarevac
2
2
1
0
14.08.2022 19:00
Lučani
3
2
1
1
21.08.2022 18:00
Surdulica
1
3
0
1
20.08.2022 17:55
Novi Sad
1
1
0
0
22.08.2022 17:00
Beograd
1
0
0
0
10.11.2022 18:45
Beograd
0
2
0
1
20.08.2022 20:00
Ivanjica
0
1
0
0
10.11.2022 16:30
Beograd
0
1
0
0
21.08.2022 18:00
Bačka Topola
3
0
2
0
19.08.2022 20:00
Novi Pazar
2
1
1
0
26.08.2022 20:00
Niš
3
2
1
2
26.08.2022 18:00
Novi Sad
1
2
0
2
26.08.2022 20:00
Subotica
0
0
0
0
28.08.2022 17:00
Kragujevac
0
1
0
0
27.08.2022 20:30
Beograd
4
1
1
1
27.08.2022 20:00
Lazarevac
3
2
3
1
27.08.2022 18:00
Lučani
1
2
0
0
25.08.2022 18:00
Surdulica
1
1
1
0
30.08.2022 18:30
Novi Sad
3
0
1
0
31.08.2022 16:30
Beograd
4
1
1
1
01.09.2022 18:00
Beograd
3
1
2
1
31.08.2022 16:30
Ivanjica
0
1
0
1
31.08.2022 20:00
Beograd
1
1
0
1
31.08.2022 18:30
Bačka Topola
2
0
1
0
30.08.2022 16:30
Novi Pazar
2
0
1
0
30.08.2022 18:30
Kruševac
1
0
1
0
03.09.2022 18:00
Niš
1
1
1
1
03.09.2022 20:00
Subotica
1
2
0
1
05.09.2022 16:00
Kragujevac
1
3
1
1
04.09.2022 20:00
Beograd
1
1
1
1
04.09.2022 18:00
Lazarevac
1
5
1
4
05.09.2022 18:00
Lučani
4
1
3
1
05.09.2022 18:00
Surdulica
0
4
0
3
04.09.2022 18:00
Novi Sad
2
1
0
0
12.09.2022 18:00
Beograd
1
0
0
0
11.09.2022 19:00
Beograd
2
0
2
0
12.09.2022 16:00
Ivanjica
2
2
0
0
11.09.2022 19:30
Beograd
6
0
2
0
10.09.2022 19:00
Bačka Topola
3
1
1
0
11.09.2022 17:00
Novi Pazar
1
2
1
1
10.09.2022 19:00
Kruševac
1
0
1
0
11.09.2022 17:00
Novi Sad
1
0
1
0
19.09.2022 19:00
Niš
3
0
1
0
16.09.2022 16:00
Kragujevac
3
0
2
0
18.09.2022 17:00
Beograd
1
0
0
0
19.09.2022 17:00
Lazarevac
1
0
1
0
16.09.2022 19:00
Lučani
2
5
1
2
18.09.2022 19:00
Surdulica
0
2
0
1
18.09.2022 17:00
Novi Sad
2
0
1
0
18.09.2022 13:00
Beograd
0
3
0
2
03.10.2022 16:00
Beograd
2
2
1
1
01.10.2022 17:00
Ivanjica
0
2
0
1
02.10.2022 19:00
Beograd
4
1
2
0
01.10.2022 15:00
Bačka Topola
2
1
1
1
30.09.2022 17:00
Novi Pazar
3
1
1
1
01.10.2022 19:00
Kruševac
4
0
3
0
02.10.2022 17:00
Novi Sad
0
4
0
1
02.10.2022 15:00
Subotica
1
2
1
2
10.10.2022 16:00
Niš
1
3
0
2
09.10.2022 15:30
Beograd
3
0
3
0
08.10.2022 17:00
Lazarevac
0
0
0
0
08.10.2022 15:00
Lučani
3
1
1
0
07.10.2022 17:00
Surdulica
1
1
1
1
08.10.2022 19:00
Novi Sad
1
2
1
2
09.10.2022 19:30
Beograd
0
4
0
3
09.10.2022 15:00
Beograd
3
0
1
0
15.10.2022 17:00
Ivanjica
0
2
0
1
16.10.2022 18:30
Beograd
3
2
1
1
14.10.2022 19:00
Bačka Topola
3
0
1
0
14.10.2022 17:00
Novi Pazar
1
1
1
0
15.10.2022 19:00
Kruševac
1
0
0
0
14.10.2022 15:00
Novi Sad
1
1
1
0
15.10.2022 15:00
Subotica
2
1
0
1
16.10.2022 14:00
Kragujevac
0
1
0
0
23.10.2022 17:00
Niš
1
2
0
0
23.10.2022 14:00
Kragujevac
3
0
1
0
24.10.2022 18:00
Subotica
1
1
0
0
24.10.2022 16:00
Novi Sad
2
1
0
1
24.10.2022 20:00
Kruševac
0
2
0
1
23.10.2022 19:00
Novi Pazar
0
0
0
0
22.10.2022 19:30
Bačka Topola
1
1
1
0
23.10.2022 19:00
Beograd
3
3
2
1
30.10.2022 19:00
Beograd
4
0
2
0
29.10.2022 14:00
Ivanjica
0
1
0
0
29.10.2022 16:00
Beograd
2
2
1
1
29.10.2022 18:00
Beograd
0
0
0
0
29.10.2022 20:00
Novi Sad
2
0
1
0
30.10.2022 13:00
Surdulica
2
0
0
0
30.10.2022 18:30
Lučani
0
0
0
0
30.10.2022 17:00
Lazarevac
0
2
0
1
05.11.2022 16:00
Niš
1
1
0
1
06.11.2022 15:30
Beograd
2
0
1
0
05.11.2022 13:00
Kragujevac
1
0
1
0
05.11.2022 18:00
Subotica
1
1
0
0
04.11.2022 16:00
Novi Sad
1
2
0
1
04.11.2022 20:00
Kruševac
0
0
0
0
04.11.2022 18:00
Novi Pazar
3
1
0
1
06.11.2022 19:30
Bačka Topola
2
3
1
1
12.11.2022 17:00
Bačka Topola
2
0
1
0
13.11.2022 15:30
Beograd
1
0
0
0
11.11.2022 18:00
Ivanjica
2
1
0
1
13.11.2022 17:30
Beograd
2
0
2
0
13.11.2022 19:30
Beograd
2
0
1
0
12.11.2022 19:00
Novi Sad
2
1
0
0
13.11.2022 13:30
Surdulica
1
2
0
1
12.11.2022 15:00
Lučani
2
0
1
0
04.02.2023
Niš
/
/
/
/
04.02.2023
Lazarevac
/
/
/
/
04.02.2023
Beograd
/
/
/
/
04.02.2023
Kragujevac
/
/
/
/
04.02.2023
Subotica
/
/
/
/
04.02.2023
Novi Sad
/
/
/
/
04.02.2023
Kruševac
/
/
/
/
04.02.2023
Novi Pazar
/
/
/
/
11.02.2023
Novi Pazar
/
/
/
/
11.02.2023
Bačka Topola
/
/
/
/
11.02.2023
Beograd
/
/
/
/
11.02.2023
Ivanjica
/
/
/
/
11.02.2023
Beograd
/
/
/
/
11.02.2023
Beograd
/
/
/
/
11.02.2023
Novi Sad
/
/
/
/
11.02.2023
Surdulica
/
/
/
/
18.02.2023
Niš
/
/
/
/
18.02.2023
Lučani
/
/
/
/
18.02.2023
Lazarevac
/
/
/
/
18.02.2023
Beograd
/
/
/
/
18.02.2023
Kragujevac
/
/
/
/
18.02.2023
Subotica
/
/
/
/
18.02.2023
Novi Sad
/
/
/
/
18.02.2023
Kruševac
/
/
/
/
25.02.2023
Kruševac
/
/
/
/
25.02.2023
Novi Pazar
/
/
/
/
25.02.2023
Bačka Topola
/
/
/
/
25.02.2023
Beograd
/
/
/
/
25.02.2023
Ivanjica
/
/
/
/
25.02.2023
Beograd
/
/
/
/
25.02.2023
Beograd
/
/
/
/
25.02.2023
Novi Sad
/
/
/
/
01.03.2023
Niš
/
/
/
/
01.03.2023
Surdulica
/
/
/
/
01.03.2023
Lučani
/
/
/
/
01.03.2023
Lazarevac
/
/
/
/
01.03.2023
Beograd
/
/
/
/
01.03.2023
Kragujevac
/
/
/
/
01.03.2023
Subotica
/
/
/
/
01.03.2023
Novi Sad
/
/
/
/
05.03.2023
Novi Sad
/
/
/
/
05.03.2023
Kruševac
/
/
/
/
05.03.2023
Novi Pazar
/
/
/
/
05.03.2023
Bačka Topola
/
/
/
/
05.03.2023
Beograd
/
/
/
/
05.03.2023
Ivanjica
/
/
/
/
05.03.2023
Beograd
/
/
/
/
05.03.2023
Beograd
/
/
/
/
11.03.2023
Niš
/
/
/
/
11.03.2023
Novi Sad
/
/
/
/
11.03.2023
Surdulica
/
/
/
/
11.03.2023
Lučani
/
/
/
/
11.03.2023
Lazarevac
/
/
/
/
11.03.2023
Beograd
/
/
/
/
11.03.2023
Kragujevac
/
/
/
/
11.03.2023
Subotica
/
/
/
/
18.03.2023
Subotica
/
/
/
/
18.03.2023
Novi Sad
/
/
/
/
18.03.2023
Kruševac
/
/
/
/
18.03.2023
Novi Pazar
/
/
/
/
18.03.2023
Bačka Topola
/
/
/
/
18.03.2023
Beograd
/
/
/
/
18.03.2023
Ivanjica
/
/
/
/
18.03.2023
Beograd
/
/
/
/
01.04.2023
Niš
/
/
/
/
01.04.2023
Beograd
/
/
/
/
01.04.2023
Novi Sad
/
/
/
/
01.04.2023
Surdulica
/
/
/
/
01.04.2023
Lučani
/
/
/
/
01.04.2023
Lazarevac
/
/
/
/
01.04.2023
Beograd
/
/
/
/
01.04.2023
Kragujevac
/
/
/
/
05.04.2023
Kragujevac
/
/
/
/
05.04.2023
Subotica
/
/
/
/
05.04.2023
Novi Sad
/
/
/
/
05.04.2023
Kruševac
/
/
/
/
05.04.2023
Novi Pazar
/
/
/
/
05.04.2023
Bačka Topola
/
/
/
/
05.04.2023
Beograd
/
/
/
/
05.04.2023
Ivanjica
/
/
/
/
09.04.2023
Niš
/
/
/
/
09.04.2023
Beograd
/
/
/
/
09.04.2023
Beograd
/
/
/
/
09.04.2023
Novi Sad
/
/
/
/
09.04.2023
Surdulica
/
/
/
/
09.04.2023
Lučani
/
/
/
/
09.04.2023
Lazarevac
/
/
/
/
09.04.2023
Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA1917205074353
2.PARTIZAN19134246153143
3.TSC19116234122239
4.ČUKARIČKI DOO19105435201535
5.VOJVODINA1996428181033
6.NOVI PAZAR199462719831
7.VOŽDOVAC199461722-531
8.RADNIČKI 1923197481817125
9.KOLUBARA195591635-1920
10.NAPREDAK1954101621-519
11.SPARTAK194691525-1018
12.MLADOST194692637-1118
13.RADNIČKI1945102338-1517
14.JAVOR MATIS1944112039-1916
15.MLADOST GAT1934121032-2213
16.RADNIK1915131438-248
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

11 golova

Ricardo Jorge Pires Gomes (PARTIZAN) Milan Bojović (MLADOST)

10 golova

Bibars Natcho (PARTIZAN) Nikola Štulić (RADNIČKI)

9 golova

Aleksandar Katai (CRVENA ZVEZDA) Muhammed Badamosi (ČUKARIČKI DOO)

7 golova

Ifet Đakovac (TSC) Andrija Majdevac (NOVI PAZAR) Aleksandar Pešić (CRVENA ZVEZDA)

6 golova

Đorđe Ivanović (ČUKARIČKI DOO) Miloš Pantović (VOŽDOVAC) Nikola Čumić (VOJVODINA) Martin Mirchevski (TSC) Veljko Simić (VOJVODINA)

5 golova

Mirko Ivanić (CRVENA ZVEZDA) Petar Gigić (JAVOR MATIS) Miloš Spasić (RADNIK) Milan Pavkov (CRVENA ZVEZDA)

4 gola

Samed Baždar (PARTIZAN) Kangwa Kings (CRVENA ZVEZDA) Marko Docić (ČUKARIČKI DOO) Borisav Burmaz (VOŽDOVAC) Milutin Vidosavljević (RADNIČKI 1923) Guelor Kanga Kaku (CRVENA ZVEZDA) Ante Vukušić (KOLUBARA) Miloš Mijić (NOVI PAZAR) Petar Ratkov (TSC) Nikola Jojić (MLADOST) Luka Bijelović (SPARTAK) Nikola Srećković (SPARTAK) Andrija Radulović (MLADOST GAT) Osman Bukari (CRVENA ZVEZDA) Slobodan Urošević (PARTIZAN) Marko Šarić (NAPREDAK) Bojica Nikčević (NOVI PAZAR)

3 gola

Zoran Danoski (RADNIK) Bertrand Jves Baraje (VOJVODINA) Nemanja Tomić (RADNIČKI 1923) Saša Marjanović (RADNIČKI) Luka Gojković (JAVOR MATIS) Nebojša Bastajić (NAPREDAK) Marko Putinčanin (NAPREDAK) Nemanja Nikolić (VOJVODINA) Ibrahima Ndiaje (ČUKARIČKI DOO) Norman Odale Campbell (JAVOR MATIS) Vladimir Radivojević (MLADOST) Saša Jovanović (TSC) Damjan Krajišnik (RADNIČKI 1923) Nemanja Milojević (KOLUBARA) Luka Ilić (TSC) Queensj Miguel Sajmon Menig (PARTIZAN) Đorđe Gordić (MLADOST)

2 gola

Miloš Filipović (KOLUBARA) Lazar Nikolić (JAVOR MATIS) Goran Antonić (TSC) Novica Maksimović (MLADOST GAT) Aleksandar Busnić (VOJVODINA) Dušan Stoiljković (RADNIČKI 1923) Luka Luković (JAVOR MATIS) Marko Gobeljić (CRVENA ZVEZDA) Mihajlo Spasojević (ČUKARIČKI DOO) Stefan Hajdin (VOŽDOVAC) Andrija Pavlović (PARTIZAN) Filip Malbašić (VOJVODINA) Slobodan Rubežić (NOVI PAZAR) Slobodan Stanojlović (NOVI PAZAR) Marko Obradović (SPARTAK) Stefan Dimić (RADNIČKI) Aleksandar Pejović (RADNIČKI) Milan Mirosavljev (MLADOST GAT) Stefan Cvetković (RADNIČKI) El Fardu Ben Mohamed (CRVENA ZVEZDA) Uroš Drezgić (ČUKARIČKI DOO) Nemanja Krstić (NAPREDAK) Milan Joksimović (NOVI PAZAR) Uroš Nikolić (VOJVODINA) Stefan Vukić (TSC) Igor Vujačić (PARTIZAN) Stefan Mitrović (CRVENA ZVEZDA) Miloš Vidović (RADNIČKI 1923) Andrej Todoroski (SPARTAK)

1 gol

Srđan Dimitrov (MLADOST GAT) David Dunđerski (MLADOST) Sava Petrov (RADNIČKI) Petar Kunić (RADNIK) Luka Adžić (ČUKARIČKI DOO) Miloš Cvetković (TSC) Radomir Milosavljević (VOJVODINA) Saša Jovanović (RADNIČKI) Nikola Vujadinović (ČUKARIČKI DOO) Žarko Udovičić (MLADOST) Evandro Da Silva (RADNIČKI 1923) Ohikhuaeme Anthonj Omoijuanfo (CRVENA ZVEZDA) Lazar Jovanović (RADNIČKI) Marko Živković (PARTIZAN) Mitar Ergelaš (NOVI PAZAR) Stefan Čolović (RADNIČKI 1923) Bojan Mlađović (RADNIČKI) Aleksandar Tanasin (SPARTAK) Samuel Kwame Owusu (ČUKARIČKI DOO) Veljko Nikolić (CRVENA ZVEZDA) Veljko Trifunović (VOŽDOVAC) Borko Duronjić (RADNIK) Davor Nedeljković (RADNIK) Nikola Bogdanovski (NOVI PAZAR) Mihailo Oreščanin (RADNIK) Marko Mijailović (VOŽDOVAC) Stefan Kovač (ČUKARIČKI DOO) Jug Stanojev (TSC) Milan Marčić (JAVOR MATIS) Arihiro Sentoku (VOŽDOVAC) Bojan Kovačević (ČUKARIČKI DOO) Nemanja Stojić (TSC) Tanko Ibrahim (JAVOR MATIS) Nenad Gavrić (NOVI PAZAR) Nikša Vujanović (VOŽDOVAC) Vladimir Vitorović (SPARTAK) Viktor Rogan (ČUKARIČKI DOO) Milan Rodić (CRVENA ZVEZDA) Uroš Kabić (VOJVODINA) Aleksa Janković (ČUKARIČKI DOO) Igor Cvetojević (KOLUBARA) Mihajlo Banjac (TSC) Bojan Čečarić (NAPREDAK) Vojo Ubiparip (RADNIČKI 1923) Kristijan Belić (PARTIZAN) Stefan Marjanović (KOLUBARA) Nikola Terzić (PARTIZAN) Haris Kadrić (KOLUBARA) Nemanja Đeković (NAPREDAK) Vladimir Lučić (ČUKARIČKI DOO) Mihajlo Vesnić (MLADOST) Eliomar Correia Silva (JAVOR MATIS) Damir Sadiković (KOLUBARA) Nemanja Jović (PARTIZAN) Aleksa Marušić (MLADOST GAT) Kalifa Coulibalj (CRVENA ZVEZDA) Miloš Milović (VOŽDOVAC) Edin Rustemović (RADNIK) Boubacari Doucoure (JAVOR MATIS) Josip Ćalušić (TSC) Marko Šimić (RADNIČKI 1923) Aleksandar Filipović (PARTIZAN) Petar Đuričković (KOLUBARA) Dejan Kerkez (NAPREDAK) Bojan Matić (NAPREDAK) Nemanja Subotić (RADNIK) Nemanja Tošić (ČUKARIČKI DOO) Nikola Leković (MLADOST) Svetozar Marković (PARTIZAN) Uroš Stojanović (RADNIK) Siniša Saničanin (PARTIZAN) Stefan Lončar (NOVI PAZAR) Sead Islamović (NOVI PAZAR) Marko Mirić (MLADOST) Srđan Hrstić (SPARTAK) Mihajlo Petković (PARTIZAN) Aleksandar Lutovac (PARTIZAN)