Liga

Kadetska liga Srbije 21/22

15.08.2021 17:00
Požega Užička
3
0
1
0
15.08.2021 17:00
Zemun
3
0
2
0
15.08.2021 11:00
Veternik
4
1
1
0
14.08.2021 10:00
Subotica
3
2
2
1
14.08.2021 17:30
Kraljevo
2
1
0
0
15.08.2021 15:00
Lučani
0
0
0
0
14.08.2021 10:00
Beograd
12
0
7
0
15.08.2021 10:00
Beograd
2
5
1
2
21.08.2021 11:00
Kruševac
0
7
0
2
22.08.2021 20:00
Beograd
0
3
0
1
04.09.2021 12:30
Beograd
1
5
0
2
21.08.2021 15:00
Beograd
0
2
0
2
22.08.2021 17:00
Niš
2
1
1
1
21.08.2021 17:00
Zemun
1
3
0
1
21.08.2021 13:30
Novi Beograd
1
2
1
2
22.08.2021 17:00
Požega Užička
1
5
1
3
29.08.2021 13:00
Zemun
2
1
0
0
29.08.2021 13:00
Veternik
5
0
3
0
30.08.2021 15:00
Subotica
3
2
2
1
28.08.2021 17:00
Kraljevo
4
2
3
1
29.08.2021 14:00
Lučani
7
2
3
0
27.08.2021 18:00
Beograd
3
1
1
1
28.08.2021 10:00
Beograd
2
1
0
0
28.08.2021 12:30
Beograd
6
0
3
0
11.09.2021 13:00
Kruševac
1
0
0
0
11.09.2021 20:00
Beograd
0
4
0
2
11.09.2021 11:00
Beograd
1
5
1
2
11.09.2021 16:00
Niš
1
3
1
1
11.09.2021 15:00
Zemun
2
1
1
1
10.09.2021 12:00
Novi Beograd
3
0
1
0
11.09.2021 11:00
Požega Užička
1
2
0
1
11.09.2021 12:30
Zemun
3
4
0
3
18.09.2021 13:00
Veternik
3
0
2
0
19.09.2021 11:00
Subotica
2
1
1
0
18.09.2021 16:00
Kraljevo
2
2
1
0
19.09.2021 13:00
Lučani
3
0
0
0
18.09.2021 11:00
Beograd
0
0
0
0
20.09.2021 17:00
Beograd
5
1
2
1
18.09.2021 12:30
Beograd
5
3
2
2
18.09.2021 18:15
Beograd
0
1
0
0
26.09.2021 15:00
Kruševac
0
0
0
0
25.09.2021 12:30
Beograd
5
2
4
0
25.09.2021 15:00
Niš
1
4
1
1
25.09.2021 10:00
Zemun
2
4
0
2
25.09.2021 10:30
Novi Beograd
2
0
2
0
24.10.2021 13:30
Požega Užička
1
1
0
0
25.09.2021 15:00
Zemun
7
1
2
0
26.09.2021 13:00
Veternik
3
0
1
0
29.09.2021 11:00
Subotica
0
1
0
1
29.09.2021 15:00
Kraljevo
1
1
0
1
29.09.2021 15:30
Lučani
1
3
1
3
29.09.2021 14:30
Beograd
2
0
1
0
29.09.2021 16:30
Beograd
2
1
1
1
29.09.2021 14:30
Beograd
1
4
0
2
29.09.2021 13:00
Beograd
2
4
0
1
29.09.2021 13:45
Beograd
3
0
1
0
04.10.2021 15:00
Kruševac
2
6
1
1
03.10.2021 15:00
Niš
0
4
0
3
03.10.2021 15:00
Zemun
6
0
2
0
03.10.2021 10:30
Novi Beograd
2
2
1
1
03.10.2021 13:00
Požega Užička
2
6
0
3
03.10.2021 10:00
Zemun
4
0
3
0
03.10.2021 13:00
Veternik
5
0
1
0
03.10.2021 11:00
Subotica
0
1
0
0
09.10.2021 13:00
Kraljevo
4
1
1
1
09.10.2021 14:00
Lučani
0
0
0
0
09.10.2021 13:00
Beograd
1
1
1
0
09.10.2021 11:00
Beograd
5
2
2
1
09.10.2021 13:00
Beograd
3
0
1
0
09.10.2021 20:15
Beograd
1
0
1
0
09.10.2021 15:30
Beograd
1
0
0
0
09.10.2021 15:00
Beograd
3
0
1
0
13.10.2021 13:00
Kruševac
6
2
1
0
13.10.2021 10:00
Zemun
3
2
2
2
13.10.2021 11:00
Novi Beograd
1
1
1
0
13.10.2021 15:00
Požega Užička
4
0
1
0
13.10.2021 12:30
Zemun
1
0
0
0
17.11.2021 12:00
Veternik
1
1
0
0
13.10.2021 13:00
Subotica
1
1
0
1
13.10.2021 13:00
Kraljevo
1
0
0
0
31.10.2021 11:30
Lučani
2
1
1
1
31.10.2021 14:00
Beograd
0
0
0
0
31.10.2021 12:00
Beograd
5
2
3
1
30.10.2021 11:00
Beograd
1
1
0
0
30.10.2021 18:15
Beograd
0
5
0
2
31.10.2021 16:00
Beograd
1
0
0
0
31.10.2021 10:30
Beograd
2
1
1
0
31.10.2021 14:30
Niš
0
2
0
2
06.11.2021 11:00
Kruševac
1
0
0
0
06.11.2021 13:00
Novi Beograd
3
0
2
0
07.11.2021 13:00
Požega Užička
4
0
1
0
06.11.2021 13:30
Zemun
3
1
1
0
07.11.2021 13:00
Veternik
6
0
3
0
07.11.2021 13:00
Subotica
1
5
0
2
06.11.2021 12:00
Kraljevo
0
2
0
2
07.11.2021 14:00
Lučani
1
0
1
0
13.11.2021 17:00
Beograd
0
0
0
0
13.11.2021 13:00
Beograd
3
0
1
0
13.11.2021 13:00
Beograd
4
1
2
1
14.11.2021 15:30
Beograd
0
2
0
2
13.11.2021 15:30
Beograd
0
1
0
1
13.11.2021 10:30
Beograd
0
2
0
1
14.11.2021 13:30
Niš
0
7
0
3
13.11.2021 13:00
Zemun
2
1
1
1
20.11.2021 13:00
Kruševac
3
0
0
0
20.11.2021 13:00
Požega Užička
1
1
1
0
20.11.2021 14:00
Zemun
9
0
3
0
21.11.2021 13:00
Veternik
9
1
3
1
21.11.2021 13:00
Subotica
3
0
2
0
20.11.2021 13:00
Kraljevo
3
1
2
0
20.11.2021 15:00
Lučani
1
4
0
3
21.11.2021 11:00
Beograd
1
3
0
1
24.11.2021 13:00
Beograd
9
0
3
0
24.11.2021 13:30
Beograd
4
1
1
0
24.11.2021 13:00
Beograd
0
4
0
3
24.11.2021 15:30
Beograd
0
1
0
1
24.11.2021 14:00
Beograd
3
0
0
0
25.11.2021 11:00
Niš
1
5
1
0
24.11.2021 13:00
Zemun
1
2
1
1
24.11.2021 13:30
Novi Beograd
3
0
1
0
27.11.2021 13:00
Kruševac
0
0
0
0
28.11.2021 13:30
Novi Beograd
1
3
0
1
28.11.2021 12:00
Zemun
0
0
0
0
28.11.2021 11:00
Niš
1
5
0
3
28.11.2021 13:30
Beograd
0
0
0
0
28.11.2021 15:00
Beograd
1
1
0
0
27.11.2021 13:15
Beograd
0
1
0
0
28.11.2021 13:00
Beograd
2
3
0
0
04.12.2021 13:00
Beograd
1
0
1
0
04.12.2021 15:00
Beograd
2
0
1
0
04.12.2021 11:00
Beograd
2
1
1
0
04.12.2021 15:00
Lučani
3
2
1
1
04.12.2021 13:00
Kraljevo
4
1
1
1
04.12.2021 13:30
Subotica
0
3
0
1
05.12.2021 13:00
Veternik
4
0
1
0
04.12.2021 14:00
Zemun
2
0
2
0
12.03.2022 13:00
Kruševac
0
2
0
1
13.03.2022 13:00
Požega Užička
1
2
0
1
14.03.2022 15:00
Novi Beograd
3
1
1
0
12.03.2022 13:00
Zemun
1
0
1
0
12.03.2022 13:00
Niš
1
2
0
1
13.03.2022 11:00
Beograd
1
1
0
1
14.03.2022 15:30
Beograd
0
5
0
3
13.03.2022 14:00
Beograd
0
6
0
2
19.03.2022 12:00
Beograd
1
3
0
1
19.03.2022 14:00
Beograd
2
1
2
0
19.03.2022 13:00
Beograd
3
3
1
1
20.03.2022 15:00
Beograd
5
0
1
0
18.03.2022 15:00
Lučani
1
0
1
0
19.03.2022 13:00
Kraljevo
3
0
2
0
19.03.2022 14:00
Subotica
0
1
0
0
19.03.2022 13:00
Veternik
0
1
0
1
02.04.2022 14:00
Kruševac
0
0
0
0
02.04.2022 14:00
Zemun
2
1
0
1
03.04.2022 14:00
Požega Užička
0
0
0
0
02.04.2022 15:30
Novi Beograd
1
1
1
0
02.04.2022 16:00
Zemun
2
1
0
0
03.04.2022 13:30
Niš
0
7
0
5
02.04.2022 13:00
Beograd
4
1
2
1
04.04.2022 13:30
Beograd
4
1
3
0
10.04.2022 13:00
Zemun
1
0
0
0
09.04.2022 20:00
Beograd
0
9
0
3
09.04.2022 15:30
Beograd
9
0
4
0
09.04.2022 17:00
Beograd
3
0
1
0
09.04.2022 13:00
Beograd
0
1
0
1
10.04.2022 13:30
Lučani
1
1
1
1
09.04.2022 13:00
Kraljevo
0
3
0
0
09.04.2022 10:00
Subotica
2
1
1
1
13.04.2022 11:00
Kruševac
1
0
0
0
13.04.2022 13:00
Veternik
4
0
2
0
13.04.2022 15:00
Zemun
3
1
3
0
13.04.2022 14:00
Požega Užička
1
2
1
1
13.04.2022 12:30
Novi Beograd
0
4
0
2
13.04.2022 10:00
Zemun
0
2
0
1
14.04.2022 14:00
Niš
1
2
0
1
13.04.2022 15:00
Beograd
3
0
0
0
17.04.2022 15:00
Beograd
0
1
0
0
18.04.2022 14:00
Beograd
1
0
0
0
17.04.2022 20:15
Beograd
0
1
0
0
17.04.2022 15:30
Beograd
3
1
1
0
17.04.2022 17:00
Beograd
2
0
1
0
17.04.2022 13:00
Beograd
0
0
0
0
17.04.2022 15:30
Lučani
2
1
1
0
16.04.2022 11:00
Kraljevo
3
1
1
1
21.04.2022 13:00
Kruševac
0
0
0
0
21.04.2022 11:00
Subotica
3
1
0
0
21.04.2022 11:00
Veternik
3
1
0
1
21.04.2022 10:30
Zemun
3
3
1
2
21.04.2022 16:00
Požega Užička
2
3
0
0
21.04.2022 12:30
Novi Beograd
5
1
3
0
21.04.2022 15:30
Zemun
0
0
0
0
21.04.2022 14:00
Niš
1
2
0
1
01.05.2022 11:00
Niš
0
1
0
0
30.04.2022 13:00
Beograd
2
0
1
0
30.04.2022 15:00
Zemun
3
0
0
0
30.04.2022 16:00
Beograd
0
7
0
4
30.04.2022 15:00
Beograd
3
2
2
1
30.04.2022 16:00
Beograd
3
3
1
1
30.04.2022 14:00
Beograd
4
0
1
0
30.04.2022 11:00
Lučani
1
1
1
0
04.05.2022 13:00
Kruševac
2
0
2
0
04.05.2022 16:00
Kraljevo
0
0
0
0
04.05.2022 11:00
Subotica
1
7
0
3
04.05.2022 13:00
Veternik
4
2
2
1
04.05.2022 12:30
Zemun
10
1
5
0
04.05.2022 16:00
Požega Užička
1
0
1
0
04.05.2022 12:30
Novi Beograd
1
0
0
0
04.05.2022 16:30
Zemun
5
0
0
0
08.05.2022 16:30
Zemun
2
0
1
0
08.05.2022 13:00
Niš
0
1
0
0
07.05.2022 15:00
Beograd
2
1
0
0
08.05.2022 15:30
Zemun
0
4
0
3
08.05.2022 14:15
Beograd
0
3
0
1
08.05.2022 15:30
Beograd
0
1
0
1
07.05.2022 11:00
Beograd
3
0
2
0
07.05.2022 15:00
Beograd
1
0
0
0
14.05.2022 13:00
Kruševac
2
0
1
0
15.05.2022 11:00
Lučani
1
2
1
0
14.05.2022 17:00
Kraljevo
0
1
0
1
15.05.2022 15:00
Subotica
4
2
3
1
15.05.2022 11:00
Veternik
0
1
0
1
15.05.2022 12:30
Zemun
5
1
4
0
15.05.2022 16:00
Požega Užička
3
0
1
0
15.05.2022 10:00
Novi Beograd
1
0
1
0
21.05.2022 13:00
Novi Beograd
3
0
0
0
21.05.2022 13:00
Zemun
3
0
0
0
22.05.2022 17:00
Niš
0
8
0
2
21.05.2022 13:00
Beograd
1
1
1
0
21.05.2022 13:00
Zemun
2
5
1
2
21.05.2022 13:00
Beograd
1
4
1
3
21.05.2022 13:00
Beograd
4
2
1
2
21.05.2022 09:00
Beograd
2
1
2
0
28.05.2022 13:00
Kruševac
2
1
1
1
28.05.2022 16:00
Beograd
2
0
2
0
28.05.2022 13:00
Lučani
3
1
0
1
28.05.2022 13:00
Kraljevo
4
1
3
0
28.05.2022 13:00
Subotica
0
4
0
2
29.05.2022 17:00
Veternik
1
0
0
0
28.05.2022 12:30
Zemun
1
2
0
1
28.05.2022 13:00
Požega Užička
1
5
1
0
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA302442107357276
2.PARTIZAN302325101307171
3.ČUKARIČKI DOO30212794405465
4.VOJVODINA30188478255362
5.TELEOPTIK301441246361046
6.RFK GRAFIČAR301281050321844
7.KIKER30128104143-244
8.SPARTAK30132154661-1541
9.NAPREDAK30125132949-2041
10.RAD30124146261140
11.MLADOST30117124346-340
12.BRODARAC30123154348-539
13.ZEMUN30105153048-1835
14.SLOGA (P)3086164553-830
15.RADNIČKI30202821120-996
16.ADA30202816125-1096
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

31 gol

Mateja Bubanj (CRVENA ZVEZDA)

25 golova

Nikša Delibašić (ČUKARIČKI DOO)

22 gola

Marko Popovic (RAD)

21 gol

Novak Petrušić (PARTIZAN)

18 golova

Veljko Radosavljević (ČUKARIČKI DOO)

17 golova

Bogdan Mirčetić (PARTIZAN)

16 golova

Marko Arsović (ČUKARIČKI DOO)

15 golova

Stefan Miladinović (CRVENA ZVEZDA) Jovan Milošević (VOJVODINA)

14 golova

Adrian Dobrosavljević (NAPREDAK) Ognjen Krsmanović (SLOGA (P))

13 golova

Kerim Kurtanović (KIKER) Nemanja Ilić (PARTIZAN) Andrija Nikolić (RAD) Milan Kovačev (VOJVODINA)

12 golova

Jovan Mijatović (CRVENA ZVEZDA) Uroš Sremčević (MLADOST) Andrej Subotić (ČUKARIČKI DOO)

11 golova

Danilo Bojović (KIKER) Mateja Radonjić (CRVENA ZVEZDA) Miloš Obrenović (ZEMUN)

10 golova

Andrej Bjelajac (PARTIZAN) Stefan Vidaković (RFK GRAFIČAR) Konstantin Ristović (SLOGA (P))

9 golova

Dario Janjić (VOJVODINA) Janko Rakonjac (ČUKARIČKI DOO) Stefan Radujko (RFK GRAFIČAR)

8 golova

Stefan Simin (SPARTAK) Denis Stajki (VOJVODINA) Jovan Šljivić (CRVENA ZVEZDA) Strahinja Aleksić (VOJVODINA) Aleksej Vukičević (CRVENA ZVEZDA) Andrej Škobalj (RFK GRAFIČAR) Ognjen Kostadinović (VOJVODINA)

7 golova

Milan Aleksić (PARTIZAN) Mihajlo Petrović (TELEOPTIK) Danijel Kolarić (SPARTAK) Ognjen Laušević (TELEOPTIK)

6 golova

Vukašin Klašnja (KIKER) Kadir Pepić (BRODARAC) Marko Simović (TELEOPTIK) Mateja Milosavljević (MLADOST) Marko Radojičić (MLADOST) Stefan Grbić (SPARTAK) Strahinja Kekić (TELEOPTIK) Vanja Đorđević (TELEOPTIK)

5 golova

Mihajlo Butraković (VOJVODINA) Luka Petrović (NAPREDAK) Luka Tanasijević (PARTIZAN) Lazar Đurić (CRVENA ZVEZDA) Miloš Jović (BRODARAC) Kosta Vasiljević (SLOGA (P)) Matija Stojanović (PARTIZAN)

4 gola

Ognjen Ergarac (ADA) Đorđe Marinković (MLADOST) Kristijan Bažalac (KIKER) Mateja Pantić (RADNIČKI) Lazar Konstantinov (RAD) Lazar Stevanović (BRODARAC) Lazar Milosavljević (BRODARAC) Veljko Petrović (RAD) Danilo Avramović (ZEMUN) Aleksej Đukanović (RADNIČKI) Nikola Milojković (RFK GRAFIČAR) Vuk Janković (BRODARAC) Veljko Vukojević (CRVENA ZVEZDA) Nirman Kolašinac (BRODARAC) David Ivić (PARTIZAN) Aleksa Popović (ADA) Mihailo Stojiljković (BRODARAC)

3 gola

Miljan Vujić (SPARTAK) Nikola Skrobonja (PARTIZAN) Novak Gojkov (RFK GRAFIČAR) Aleksa Koloni (ČUKARIČKI DOO) Ognjen Krajnović (PARTIZAN) Veljko Videnović (SPARTAK) Luka Peić Tukuljac (SPARTAK) Jovan Jovanović (BRODARAC) Ilija Đorđević (ADA) Darko Ristić (RADNIČKI) Boris Todorović (ČUKARIČKI DOO) Arsenije Nikolić (SLOGA (P)) Siniša Popović (RFK GRAFIČAR) Radovan Rakić (RFK GRAFIČAR) Andrej Milinković (TELEOPTIK) Vuk Atanasijević (BRODARAC) Mihajlo Dragićević (KIKER) Srđan Bošković (ZEMUN) Matija Dragićević (SLOGA (P)) Andrija Mandić (RFK GRAFIČAR) Marko Ćuk (SPARTAK) Uroš Tegeltija (ČUKARIČKI DOO) Veljko Ilić (BRODARAC) Uroš Ilijev (RAD) Pavle Ivezić (NAPREDAK)

2 gola

Anđelko Pavlović (SPARTAK) Stefan Mitrović (ČUKARIČKI DOO) Andrej Blagojević (RADNIČKI) Milan Nikolić (RFK GRAFIČAR) Bojan Jović (VOJVODINA) Andrej Panev (RAD) Veljko Trajković (NAPREDAK) Luka Kosanović (RFK GRAFIČAR) Dušan Jovanović (PARTIZAN) Filip Čolović (SLOGA (P)) Dušan Milosavljević (RADNIČKI) Marko Jovanović (RADNIČKI) Matija Budinčević (SPARTAK) Andrija Živanović (ZEMUN) Kosta Ristivojević (ČUKARIČKI DOO) Mladen Ristić (MLADOST) Stefan Puretić (TELEOPTIK) Nemanja Romić (VOJVODINA) Mihailo Madžarević (ČUKARIČKI DOO) Vuk Vujović (RAD) Vasilije Mijalkov (SLOGA (P)) Veljko Todorović (MLADOST) Petar Petrović (TELEOPTIK) Boris Opančina (MLADOST) Ognjen Kokotović (SLOGA (P)) Luka Krstović (RAD) Andrej Bašić Palković (SPARTAK) Nikola Prodanović (ZEMUN) Milan Radosavljević (SPARTAK) Veljko Đokić (BRODARAC) Dušan Pešić (MLADOST) Filip Bašić Palković (SPARTAK) Luka Nikolić (CRVENA ZVEZDA) Vuk Tokin (VOJVODINA) Marko Bebek (PARTIZAN) Dragan Keser (ADA) Vukašin Arsić (TELEOPTIK) Dušan Mitrović (RAD) Veljko Dimitrijević (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Šekularac (TELEOPTIK) Mladen Stanković (SPARTAK) Aleksa Cvetković (CRVENA ZVEZDA)

1 gol

Blagoje Unković (SLOGA (P)) Veljko Nikolić (BRODARAC) Lazar Stojanović (TELEOPTIK) Ilija Čutović (VOJVODINA) Luka Stojsavljević (CRVENA ZVEZDA) Todor Stojanović (RADNIČKI) Nemanja Kalat (ZEMUN) Andrej Drinčić (TELEOPTIK) Luka Nedović (ZEMUN) Lazar Majstorović (RFK GRAFIČAR) Ranko Kljajić (SPARTAK) Matija Bajagić (RFK GRAFIČAR) Kristijan Radović (ZEMUN) Lazar Stojković (RADNIČKI) Luka Đurić (RAD) Dušan Poznanović (RFK GRAFIČAR) Mirko Nikolašević (CRVENA ZVEZDA) Stefan Cimbaljević (PARTIZAN) Kosta Nedeljković (CRVENA ZVEZDA) Pavle Bezarević (RAD) Ilija Kostić (RFK GRAFIČAR) Veljko Mirosavić (ČUKARIČKI DOO) Đorđe Perišić (BRODARAC) Aleksa Andrić (PARTIZAN) Stefan Bastaja (ZEMUN) Stefan Trajkovski (ZEMUN) Mateja Mladenović (PARTIZAN) Stefan Gudelj (RFK GRAFIČAR) Pavle Tomić (NAPREDAK) Stefan Bukinac (VOJVODINA) Strahinja Jevtić (RFK GRAFIČAR) Stevan Grandić (ADA) Nikola Grandić (ADA) Aleksa Šajinović (MLADOST) Pavle Radojković (ČUKARIČKI DOO) Nikola Jovanovski (RFK GRAFIČAR) Damjan Milić (MLADOST) Ognjen Vučićević (MLADOST) Luka Bojović (MLADOST) Teodor Ilić (RFK GRAFIČAR) Dušan Đorđević (BRODARAC) Bogdan Stamatović (SLOGA (P)) Andrija Stanojlović (ZEMUN) Mateja Vukomanović (RAD) Radovan Bunijevac (ADA) Filip Momčilović (ZEMUN) Mihajlo Hromiš (VOJVODINA) Lazar Stojanović (ČUKARIČKI DOO) Viktor Petrović (MLADOST) Andrej Trkulja (RAD) Lazar Jovanović (VOJVODINA) Vuk Miladinović (RAD) Mihajlo Terzić (RADNIČKI) Luka Pantelić (ČUKARIČKI DOO) Ognjan Petrović (NAPREDAK) Uroš Karić (NAPREDAK) Jovan Bogdan (PARTIZAN) Kristijan Gospodinović (NAPREDAK) Nikola Savić (TELEOPTIK) Jovan Milosavljević (BRODARAC) Mihajlo Marković (KIKER) Aleksa Jovanović (NAPREDAK) Relja Zorić (ZEMUN) Bogdan Jadžić (SLOGA (P)) Matija Popović (PARTIZAN) Stefan Lazović (RADNIČKI) Milan Ajduković (RFK GRAFIČAR)