Liga

Prva liga Srbije 21/22

07.08.2021
Beograd
/
/
/
/
06.08.2021 20:00
Ivanjica
2
0
0
0
07.08.2021 17:30
Inđija
3
0
2
0
07.08.2021 17:30
Beograd
3
0
2
0
07.08.2021 20:00
Šabac
1
0
1
0
08.08.2021 17:30
Beograd
0
0
0
0
08.08.2021 20:00
Bačka Palanka
1
0
1
0
08.08.2021 17:30
Zlatibor
0
1
0
1
14.08.2021 17:30
Sremska Mitrovica
5
2
2
1
15.08.2021 17:30
Novi Beograd
0
0
0
0
14.08.2021 17:30
Čelarevo
1
0
0
0
14.08.2021 17:30
Dobanovci
3
2
0
1
14.08.2021 17:30
Pančevo
1
1
0
1
15.08.2021 17:30
Novi Sad
0
3
0
2
13.08.2021 17:30
Loznica
0
2
0
1
14.08.2021 20:00
Beograd
1
1
0
1
20.08.2021 19:00
Ivanjica
4
0
4
0
21.08.2021 17:30
Inđija
1
0
0
0
22.08.2021 17:30
Beograd
1
0
1
0
21.08.2021 20:00
Šabac
1
0
0
0
20.08.2021 17:30
Beograd
0
3
0
2
21.08.2021 20:00
Bačka Palanka
0
1
0
1
22.08.2021 17:30
Zlatibor
0
0
0
0
22.08.2021 17:30
Zaječar
1
1
0
1
28.08.2021 17:00
Sremska Mitrovica
1
2
1
0
28.08.2021 17:00
Čelarevo
2
1
0
1
27.08.2021 17:00
Dobanovci
1
1
0
1
28.08.2021 17:00
Pančevo
1
2
1
1
29.08.2021 17:00
Novi Sad
1
4
1
3
29.08.2021 17:00
Loznica
4
1
3
1
28.08.2021 20:00
Beograd
1
1
0
0
27.08.2021 20:00
Ivanjica
1
3
1
1
03.09.2021 16:30
Inđija
1
1
1
1
03.09.2021 16:30
Beograd
2
1
0
1
03.09.2021 19:00
Šabac
4
0
2
0
16.12.2021 13:00
Beograd
2
1
1
0
03.09.2021 19:00
Bačka Palanka
0
0
0
0
03.09.2021 16:30
Zlatibor
2
0
1
0
03.09.2021 16:30
Zaječar
5
0
3
0
03.09.2021 16:30
Novi Beograd
0
1
0
1
13.09.2021 16:30
Sremska Mitrovica
0
1
0
1
12.09.2021 16:30
Dobanovci
2
3
2
0
13.09.2021 16:30
Pančevo
3
2
2
0
12.09.2021 16:30
Novi Sad
1
1
1
1
12.09.2021 16:30
Loznica
2
0
1
0
12.09.2021 16:30
Beograd
2
1
2
0
10.09.2021 19:00
Ivanjica
0
0
0
0
12.09.2021 16:30
Inđija
1
0
1
0
18.09.2021 16:00
Beograd
1
0
0
0
18.09.2021 19:00
Šabac
2
1
1
1
17.09.2021 16:00
Beograd
1
2
1
1
18.09.2021 16:00
Bačka Palanka
0
1
0
0
18.09.2021 16:00
Zlatibor
0
0
0
0
17.09.2021 16:00
Zaječar
2
0
2
0
18.09.2021 16:00
Novi Beograd
0
0
0
0
18.09.2021 16:00
Čelarevo
1
0
0
0
22.09.2021 16:00
Sremska Mitrovica
3
0
2
0
22.09.2021 16:00
Pančevo
3
0
2
0
22.09.2021 16:00
Novi Sad
0
3
0
2
22.09.2021 16:00
Loznica
2
0
0
0
22.09.2021 16:00
Beograd
2
1
2
0
22.09.2021 19:00
Ivanjica
2
0
1
0
22.09.2021 16:00
Inđija
5
3
3
2
22.09.2021 16:00
Beograd
1
3
0
1
26.09.2021 19:00
Šabac
0
3
0
2
26.09.2021 15:00
Beograd
3
0
1
0
26.09.2021 15:00
Bačka Palanka
0
0
0
0
26.09.2021 15:00
Zlatibor
0
0
0
0
26.09.2021 15:00
Zaječar
1
1
1
1
27.09.2021 15:00
Novi Beograd
2
0
1
0
26.09.2021 15:00
Čelarevo
4
0
1
0
27.09.2021 15:00
Dobanovci
1
3
1
1
02.10.2021 15:00
Sremska Mitrovica
2
1
2
0
02.10.2021 15:00
Novi Sad
0
0
0
0
02.10.2021 15:00
Loznica
1
1
1
0
02.10.2021 15:00
Beograd
1
0
1
0
01.10.2021 19:00
Ivanjica
2
0
0
0
02.10.2021 15:00
Inđija
3
1
3
1
02.10.2021 15:00
Beograd
0
1
0
0
02.10.2021 19:00
Šabac
2
1
1
1
27.10.2021 14:00
Beograd
0
2
0
0
06.10.2021 18:00
Bačka Palanka
0
0
0
0
06.10.2021 15:00
Zlatibor
0
5
0
1
06.10.2021 15:00
Zaječar
0
1
0
1
06.10.2021 15:00
Novi Beograd
0
1
0
1
06.10.2021 15:00
Čelarevo
1
0
0
0
06.10.2021 15:00
Dobanovci
2
1
1
1
06.10.2021 15:00
Pančevo
2
0
1
0
10.10.2021 15:00
Sremska Mitrovica
2
3
1
2
11.10.2021 15:00
Loznica
2
1
1
0
10.10.2021 18:00
Beograd
3
4
2
3
10.10.2021 18:00
Ivanjica
0
1
0
0
10.10.2021 15:00
Inđija
4
0
1
0
10.10.2021 15:00
Beograd
2
1
0
0
20.10.2021 17:00
Šabac
1
0
0
0
13.10.2021 15:00
Beograd
4
0
2
0
17.10.2021 15:00
Bačka Palanka
1
1
1
0
17.10.2021 15:00
Zlatibor
2
0
1
0
16.10.2021 15:00
Zaječar
0
1
0
0
18.10.2021 15:00
Novi Beograd
0
1
0
0
16.10.2021 15:00
Čelarevo
2
3
1
2
16.10.2021 15:00
Dobanovci
0
0
0
0
16.10.2021 15:00
Pančevo
2
1
1
1
17.10.2021 15:00
Novi Sad
1
1
1
0
23.10.2021 14:00
Sremska Mitrovica
1
2
0
1
23.10.2021 14:00
Beograd
3
2
2
0
23.10.2021 14:00
Ivanjica
3
3
2
2
23.10.2021 14:00
Inđija
2
1
1
0
24.11.2021 13:00
Beograd
0
1
0
0
24.10.2021 17:00
Šabac
1
1
1
0
23.10.2021 14:00
Beograd
2
0
2
0
24.10.2021 14:00
Bačka Palanka
2
0
2
0
01.11.2021 13:00
Zlatibor
2
1
1
0
31.10.2021 13:00
Zaječar
2
2
1
2
31.10.2021 13:00
Novi Beograd
3
0
1
0
01.11.2021 13:00
Čelarevo
2
0
1
0
01.11.2021 13:00
Dobanovci
2
0
0
0
01.11.2021 13:00
Pančevo
0
0
0
0
31.10.2021 13:00
Novi Sad
1
2
1
1
01.11.2021 13:00
Loznica
0
0
0
0
07.11.2021 13:00
Sremska Mitrovica
0
0
0
0
11.12.2021 13:00
Šabac
0
0
0
0
06.11.2021 13:00
Novi Sad
0
3
0
1
06.11.2021 13:00
Pančevo
2
2
1
0
06.11.2021 13:00
Dobanovci
1
1
0
1
06.11.2021 13:00
Čelarevo
2
0
2
0
05.11.2021 13:00
Novi Beograd
1
1
0
0
06.11.2021 13:00
Zaječar
1
2
0
1
10.11.2021 13:00
Zaječar
0
1
0
1
10.11.2021 13:00
Zlatibor
0
0
0
0
10.11.2021 17:00
Bačka Palanka
0
0
0
0
01.12.2021 13:00
Beograd
2
2
1
0
10.11.2021 17:00
Šabac
0
1
0
1
10.11.2021 13:00
Beograd
2
0
1
0
10.11.2021 13:00
Inđija
0
0
0
0
10.11.2021 17:00
Ivanjica
2
0
0
0
15.11.2021 13:00
Sremska Mitrovica
1
1
0
0
14.11.2021 13:00
Beograd
4
0
2
0
15.11.2021 13:00
Loznica
0
1
0
0
15.11.2021 13:00
Novi Sad
0
0
0
0
18.11.2021 13:00
Pančevo
1
0
0
0
14.11.2021 13:00
Dobanovci
0
1
0
0
15.11.2021 13:00
Čelarevo
2
3
2
1
15.11.2021 13:00
Novi Beograd
4
0
3
0
20.11.2021 13:00
Novi Beograd
1
1
0
0
20.11.2021 13:00
Zaječar
0
1
0
1
20.11.2021 13:00
Zlatibor
0
2
0
1
22.11.2021 13:00
Bačka Palanka
2
2
1
0
22.11.2021 13:00
Beograd
3
1
1
1
20.11.2021 17:00
Šabac
0
1
0
0
20.11.2021 13:00
Beograd
0
1
0
1
22.11.2021 13:00
Inđija
0
2
0
0
27.11.2021 13:00
Sremska Mitrovica
0
3
0
0
28.11.2021 15:00
Ivanjica
3
2
2
2
27.11.2021 13:00
Beograd
0
1
0
0
27.11.2021 13:00
Loznica
2
0
1
0
27.11.2021 13:00
Novi Sad
1
1
0
1
28.11.2021 13:00
Pančevo
1
0
0
0
27.11.2021 13:00
Dobanovci
0
2
0
0
29.11.2021 13:00
Čelarevo
1
1
1
0
05.12.2021 13:00
Čelarevo
0
1
0
0
06.12.2021 13:00
Novi Beograd
3
2
1
0
05.12.2021 13:00
Zaječar
0
1
0
1
06.12.2021 13:00
Užice
7
0
3
0
06.12.2021 13:00
Bačka Palanka
3
1
1
1
06.12.2021 13:00
Beograd
3
1
2
0
06.12.2021 15:00
Šabac
1
4
1
2
04.12.2021 13:00
Beograd
1
2
1
0
26.02.2022 13:00
Sremska Mitrovica
2
0
0
0
26.02.2022 13:00
Inđija
2
1
2
1
25.02.2022 15:00
Ivanjica
0
0
0
0
26.02.2022 13:00
Beograd
1
1
1
1
26.02.2022 13:00
Loznica
4
1
1
0
26.02.2022 13:00
Novi Sad
0
3
0
2
27.02.2022 13:00
Pančevo
1
2
1
1
26.02.2022 13:00
Dobanovci
1
1
1
1
02.03.2022 13:00
Dobanovci
1
0
1
0
03.03.2022 13:00
Novi Sad
2
1
1
1
03.03.2022 13:00
Novi Beograd
4
1
0
1
02.03.2022 13:00
Zaječar
0
1
0
0
16.03.2022 14:00
Priboj
1
0
0
0
02.03.2022 15:00
Bačka Palanka
2
2
0
1
02.03.2022 13:00
Beograd
1
1
0
1
02.03.2022 17:00
Šabac
0
2
0
0
06.03.2022 14:00
Sremska Mitrovica
2
0
0
0
06.03.2022 14:00
Beograd
0
3
0
2
06.03.2022 14:00
Inđija
1
1
0
0
06.04.2022 18:00
Ivanjica
/
/
/
/
06.03.2022 14:00
Beograd
1
2
0
1
30.03.2022 16:00
Loznica
2
1
1
0
07.03.2022 14:00
Novi Sad
0
3
0
1
07.03.2022 14:00
Pančevo
2
0
1
0
13.03.2022 14:00
Pančevo
1
0
0
0
13.03.2022 14:00
Dobanovci
1
0
0
0
13.03.2022 14:00
Novi Sad
0
0
0
0
11.03.2022 14:00
Novi Beograd
2
0
1
0
12.03.2022 14:00
Zaječar
0
0
0
0
13.03.2022 14:00
Priboj
1
0
1
0
12.03.2022 16:00
Bačka Palanka
0
2
0
2
12.03.2022 14:00
Beograd
3
0
2
0
19.03.2022 15:00
Sremska Mitrovica
1
0
1
0
18.03.2022 17:00
Šabac
2
0
1
0
19.03.2022 15:00
Beograd
0
0
0
0
19.03.2022 15:00
Inđija
0
1
0
0
19.03.2022 15:00
Ivanjica
1
2
1
0
19.03.2022 15:00
Beograd
0
2
0
1
19.03.2022 15:00
Loznica
0
1
0
0
19.03.2022 15:00
Novi Sad
0
1
0
1
23.03.2022 15:00
Novi Sad
0
4
0
2
23.03.2022 15:00
Pančevo
0
0
0
0
23.03.2022 15:00
Dobanovci
0
0
0
0
23.03.2022 15:00
Novi Sad
0
0
0
0
23.03.2022 15:00
Novi Beograd
2
2
2
0
23.03.2022 15:00
Zaječar
0
0
0
0
23.03.2022 15:00
Priboj
1
1
1
1
06.04.2022 16:00
Bačka Palanka
0
0
0
0
28.03.2022 16:00
Sremska Mitrovica
1
1
0
0
28.03.2022 16:00
Beograd
5
1
2
1
27.03.2022 16:00
Šabac
0
0
0
0
27.03.2022 16:00
Beograd
2
2
1
1
27.03.2022 16:00
Inđija
2
1
1
1
27.03.2022 18:00
Ivanjica
2
1
0
1
27.03.2022 16:00
Beograd
0
1
0
0
26.03.2022 16:00
Loznica
1
0
0
0
02.04.2022 16:00
Loznica
1
2
0
1
02.04.2022 16:00
Novi Sad
0
3
0
2
02.04.2022 16:00
Pančevo
1
3
0
0
02.04.2022 16:00
Dobanovci
0
1
0
0
02.04.2022 16:00
Novi Sad
2
0
1
0
04.04.2022 16:00
Novi Beograd
6
1
2
0
02.04.2022 16:00
Zaječar
1
0
1
0
02.04.2022 16:00
Zlatibor
0
0
0
0
10.04.2022 16:00
Sremska Mitrovica
1
0
1
0
10.04.2022 16:00
Bačka Palanka
0
1
0
0
10.04.2022 14:00
Beograd
1
3
1
2
10.04.2022 16:00
Šabac
0
0
0
0
10.04.2022 16:00
Beograd
1
1
0
1
09.04.2022 16:00
Inđija
1
3
1
1
10.04.2022 18:00
Ivanjica
4
0
1
0
10.04.2022 16:00
Beograd
1
0
0
0
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.INĐIJA Tojo Tires30177648291958
2.MLADOST GAT30169535171857
3.JAVOR MATIS301511446222456
4.ŽELEZNIČAR30157842311152
5.IMT301310749301949
6.RADNIČKI (SM)301371039291046
7.OFK ŽARKOVO30126123532342
8.LOZNICA30118112926341
9.MAČVA30109112637-1139
10.BUDUĆNOST3098133041-1135
11.RFK GRAFIČAR30105154443135
12.RAD3098132834-635
13.ZLATIBOR30810122835-734
14.TIMOK 19193096152935-633
15.OFK BAČKA3061592230-833
16.KABEL3016231271-599
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

15 golova

Milan Vidakov (MLADOST GAT)

11 golova

Pavle Ivelja (JAVOR MATIS) Lazar Milošev (ŽELEZNIČAR)

10 golova

Vladan Milosavljev (INĐIJA Tojo Tires) Mateja Zuvić (OFK ŽARKOVO)

8 golova

Vladimir Lučić (IMT) Filip Obadović (LOZNICA)

7 golova

Luka Luković (JAVOR MATIS) Luka Čumić (ZLATIBOR) Ibrahim Mustapha (RADNIČKI (SM)) Nikola Nedeljković (INĐIJA Tojo Tires) Nikola Žakula (INĐIJA Tojo Tires) Brana Ilić (ŽELEZNIČAR) Đorđe Ivković (IMT) Nikola Kodžić (BUDUĆNOST)

6 golova

Andrija Radulović (RFK GRAFIČAR) Damjan Dostanić (OFK ŽARKOVO) Luka Gojković (RAD) Obiorah Emmanuel Odita (JAVOR MATIS) Slaviša Stojanović (RAD) Vladimir Radočaj (IMT) Nikola Tripković (BUDUĆNOST) Ilija Babić (RFK GRAFIČAR)

5 golova

Jovan Mituljikić (RFK GRAFIČAR) Lazar Nikolić (JAVOR MATIS) Marko Kovačević (INĐIJA Tojo Tires) Dragan Radosavljević (ZLATIBOR) Petar Gigić (ŽELEZNIČAR) Dejan Vidić (RFK GRAFIČAR) Tanko Ibrahim (JAVOR MATIS) Damjan Gojkov (OFK ŽARKOVO) Ivan Dragićević (TIMOK 1919) Aleksej Golijanin (RFK GRAFIČAR)

4 gola

Marko Rajković (RADNIČKI (SM)) Strahinja Karišić (OFK BAČKA) Stefan Ilić (BUDUĆNOST) Nikola Popović (MLADOST GAT) Igor Pantić (TIMOK 1919) Stefan Stefanović (IMT) Goran Matić (LOZNICA) Vladimir Petrović (RADNIČKI (SM)) Andreja Lazović (IMT) Ognjen Dimitrić (RADNIČKI (SM)) Mladen Mićanović (MAČVA) Nikola Mituljikić (RFK GRAFIČAR) Bogdan Mandić (RAD) Aleksandar Đorđević (ŽELEZNIČAR)

3 gola

Danilo Milenković (OFK BAČKA) Vukašin Bogdanović (OFK BAČKA) Boško Vraštanović (LOZNICA) Uroš Stamenić (IMT) Aleksandar Križan (RADNIČKI (SM)) Slavoljub Đokić (INĐIJA Tojo Tires) Borisav Burmaz (RFK GRAFIČAR) Martin Novaković (IMT) Nikola Nović (RADNIČKI (SM)) Željko Arsić (BUDUĆNOST) Miroljub Pešić (MAČVA) Ivica Jovanović (TIMOK 1919) Dušan Vukčević (INĐIJA Tojo Tires) Nemanja Stevanović (MAČVA) Danilo Sekulić (MLADOST GAT) Eliomar Correia Silva (JAVOR MATIS) Marko Stojanović (INĐIJA Tojo Tires) Milan Ilić (RFK GRAFIČAR) Miloš Adamović (MAČVA) Mirko Milikić (OFK ŽARKOVO) Ognjen Đuričin (IMT) Srđan Dimitrov (MLADOST GAT) Nikola Knežević (RFK GRAFIČAR) Ivan Davidović (TIMOK 1919) Dragiša Komarčević (LOZNICA) Zoran Karać (MLADOST GAT) Nikola Savić (IMT) Siniša Nijemčević (KABEL) Nikola Glišić (IMT) Alen Stevanović (IMT)

2 gola

Miroljub Kostić (ŽELEZNIČAR) Strahinja Jovanović (OFK ŽARKOVO) Milan Janjić (BUDUĆNOST) Lazar Marković (ŽELEZNIČAR) Predrag Vladić (RADNIČKI (SM)) Miloš Radivojević (RAD) Lazar Marjanović (MAČVA) Aleksandar Mitrović (TIMOK 1919) Saša Manić (OFK ŽARKOVO) Uroš Ignjatović (INĐIJA Tojo Tires) Nikola Milinković (LOZNICA) Đorđe Belić (MAČVA) Aleksandar Desančić (INĐIJA Tojo Tires) Luka Petrović (ŽELEZNIČAR) Stefan Đurić (INĐIJA Tojo Tires) Slobodan Lučić (BUDUĆNOST) Lazar Ivić (LOZNICA) Milan Basrak (BUDUĆNOST) Savo Arambašić (MAČVA) Nikola Pavlica (KABEL) Predrag Sikimić (ŽELEZNIČAR) Dušan Lalatović (RAD) Radoš Protić (RADNIČKI (SM)) Srđan Grabež (JAVOR MATIS) Andrija Milić (OFK ŽARKOVO) Filip Markišić (BUDUĆNOST) Luka Zorić (IMT) Matvej Martinkevič (KABEL) Filip Ivelja (KABEL) Igor Bašić (ZLATIBOR) Nikola Ristovski (OFK BAČKA) Miloš Luković (IMT) Filip Rajevac (LOZNICA) Milenko Škorić (RADNIČKI (SM)) Ivan Božović (TIMOK 1919) Vladimir Mijailović (MAČVA) Milan Delević (OFK ŽARKOVO) Dragoljub Radoman (ZLATIBOR) Luis Ezequiel Ibanez (RFK GRAFIČAR) Kristijan Tojčić (MAČVA) Loue Bajere Junior (ŽELEZNIČAR)

1 gol

Jersival Sousa Santos (MLADOST GAT) Slađan Rakić (RADNIČKI (SM)) Uroš Gajić (RADNIČKI (SM)) Filip Kukuličić (MAČVA) Luka Marković (OFK BAČKA) Bojan Balaž (ŽELEZNIČAR) Živorad Arnautović (RADNIČKI (SM)) Strahinja Čarapić (OFK ŽARKOVO) Nikola Stanković (RFK GRAFIČAR) Dragan Kokanović (KABEL) Branimir Spasojević (ZLATIBOR) Filip Damjanović (IMT) Miloš Plavšić (INĐIJA Tojo Tires) Regan Obeng (ŽELEZNIČAR) Lazar Mićić (OFK ŽARKOVO) Matija Košanin (OFK BAČKA) Miloš Nikolić (LOZNICA) Igor Petrović (JAVOR MATIS) Marko Jeremić (ZLATIBOR) Luka Stojanović (IMT) Milan Srbijanac (INĐIJA Tojo Tires) Nikola Đorić (RAD) Strahinja Petrović (TIMOK 1919) Damir Anđelović (TIMOK 1919) Danilo Radonjić (TIMOK 1919) Marko Renić (MLADOST GAT) Stefan Denić (ZLATIBOR) Nenad Kačar (TIMOK 1919) Milan Marčić (JAVOR MATIS) Danilo Dašić (ŽELEZNIČAR) Danilo Bacanović (RAD) Obuja Pius (KABEL) Uroš Miloradović (ZLATIBOR) Stefan Stanisavljević (OFK BAČKA) Milovan Petrić (OFK BAČKA) Miloš Savanović (MLADOST GAT) Sadick Abubakar (RADNIČKI (SM)) Tomislav Todorović (OFK BAČKA) Nenad Radonjić (OFK BAČKA) Uroš Nikolić (TIMOK 1919) Marko Momčilović (JAVOR MATIS) Marko Blažić (RAD) Miloš Kukolj (INĐIJA Tojo Tires) Luka Pejović (RADNIČKI (SM)) Nikola Dimitrijević (JAVOR MATIS) Nemanja Lakić-Pešić (JAVOR MATIS) Andrej Đukić (TIMOK 1919) Nikola Stajić (RFK GRAFIČAR) Kingslej Chukwuebuka Nnaji (TIMOK 1919) Pavle Radunović (TIMOK 1919) Jordan Jovanović (ŽELEZNIČAR) Igor Ristivojević (LOZNICA) Stefan Stojanović (RAD) Sergej Stamenić (ZLATIBOR) Aleksa Vidić (RADNIČKI (SM)) Đorđe Petrović (BUDUĆNOST) Aleksa Jovanović (INĐIJA Tojo Tires) Vanja Zvekanov (JAVOR MATIS) Marko Ilić (OFK ŽARKOVO) Nemanja Zdravković (BUDUĆNOST) Aleksandar Dimitrić (MLADOST GAT) Stefan Radojičić (ŽELEZNIČAR) Stefan Cvijić (RADNIČKI (SM)) Aleksandar Popović (MAČVA) Vido Marković (MLADOST GAT) Stefan Milosavljević (RAD) Lazar Nikolić (TIMOK 1919) Branimir Jočić (MLADOST GAT) Leontije Vasić (IMT) Dino Šarac (RAD) Vladimir Ilić (RADNIČKI (SM)) Aleksandar Kostić (OFK BAČKA) Veljko Kijevčanin (LOZNICA) Miroslav Maričić (JAVOR MATIS) Aleksa Matić (RFK GRAFIČAR) Nikola Tričković (TIMOK 1919) Milan Lučić (KABEL) Nemanja Vukmanović (OFK BAČKA)