Liga

Kadetska liga Srbije 22/23

04.03.2023 00:03
Beograd
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Beograd
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Beograd
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Subotica
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Kruševac
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Zemun
/
/
/
/
14.08.2022 10:00
Beograd
2
2
1
1
14.08.2022 17:00
Zemun
5
2
2
2
14.08.2022 13:00
Bačka Topola
0
0
0
0
13.08.2022 13:00
Beograd
5
1
2
0
13.08.2022 11:00
Kraljevo
1
0
0
0
14.08.2022 10:00
Jagodina
3
1
3
1
13.08.2022 11:00
Veternik
6
0
3
0
13.08.2022 19:00
Beograd
2
1
0
0
21.08.2022 17:00
Beograd
1
1
1
0
20.08.2022 10:00
Zemun
0
4
0
2
20.08.2022 15:30
Kruševac
1
1
1
1
19.08.2022 11:00
Subotica
3
0
1
0
20.08.2022 11:00
Kraljevo
4
0
4
0
20.08.2022 12:30
Novi Beograd
2
1
1
0
20.08.2022 13:30
Beograd
5
0
3
0
21.08.2022 17:00
Beograd
0
2
0
0
24.08.2022 17:00
Zemun
4
0
2
0
24.08.2022 13:30
Bačka Topola
0
3
0
2
24.08.2022 12:30
Beograd
0
2
0
2
24.08.2022 17:00
Kraljevo
2
3
0
3
24.08.2022 11:00
Jagodina
2
0
1
0
24.08.2022 11:00
Veternik
5
0
1
0
24.08.2022 15:00
Beograd
7
0
1
0
24.08.2022 13:00
Lučani
1
0
1
0
28.08.2022 17:00
Beograd
2
3
0
3
27.08.2022 15:30
Kruševac
1
3
0
1
27.08.2022 11:00
Subotica
1
4
1
2
28.08.2022 13:00
Kraljevo
3
3
1
2
28.08.2022 15:30
Novi Beograd
1
2
1
0
28.08.2022 13:00
Beograd
7
0
2
0
28.08.2022 10:00
Beograd
2
2
1
0
07.09.2022 17:00
Zemun
4
1
3
1
03.09.2022 13:30
Bačka Topola
2
1
1
0
04.09.2022 13:00
Beograd
1
1
1
1
03.09.2022 16:30
Kraljevo
2
1
1
0
04.09.2022 13:00
Jagodina
1
7
1
3
03.09.2022 13:00
Veternik
1
0
0
0
03.09.2022 13:00
Beograd
9
0
6
0
03.09.2022 10:00
Lučani
2
2
1
1
03.09.2022 17:00
Zemun
2
1
1
1
11.09.2022 15:00
Beograd
2
2
1
1
10.09.2022 13:00
Subotica
2
1
1
1
11.09.2022 10:00
Kraljevo
2
2
1
2
11.09.2022 10:00
Novi Beograd
1
4
1
1
10.09.2022 13:30
Beograd
5
1
2
1
11.09.2022 16:30
Beograd
4
3
4
0
11.09.2022 13:00
Zemun
7
0
3
0
11.09.2022 13:30
Bačka Topola
0
3
0
1
17.09.2022 11:00
Beograd
1
1
0
0
17.09.2022 13:00
Kraljevo
2
0
0
0
18.09.2022 13:00
Jagodina
1
2
0
0
17.09.2022 13:00
Veternik
2
2
0
0
17.09.2022 15:00
Beograd
0
3
0
1
18.09.2022 15:30
Lučani
4
1
3
1
17.09.2022 13:00
Zemun
3
2
1
0
17.09.2022 10:00
Kruševac
0
3
0
0
01.10.2022 13:00
Beograd
2
1
1
1
01.10.2022 11:00
Kraljevo
1
0
0
0
02.10.2022 13:30
Novi Beograd
3
0
0
0
01.10.2022 15:30
Beograd
4
1
2
0
01.10.2022 13:30
Beograd
0
7
0
4
01.10.2022 13:30
Zemun
0
2
0
1
01.10.2022 13:00
Bačka Topola
5
4
2
2
01.10.2022 13:00
Beograd
1
0
1
0
08.10.2022 13:00
Kraljevo
0
4
0
2
09.10.2022 13:00
Jagodina
3
0
1
0
08.10.2022 13:00
Veternik
1
0
1
0
19.10.2022 11:00
Beograd
2
4
0
2
09.10.2022 16:30
Lučani
3
0
1
0
08.10.2022 13:30
Zemun
1
3
0
1
08.10.2022 15:30
Kruševac
2
4
1
1
09.10.2022 11:00
Subotica
6
2
3
0
15.10.2022 15:00
Beograd
1
0
1
0
15.10.2022 15:30
Novi Beograd
2
2
0
1
15.10.2022 13:15
Beograd
5
1
2
0
16.10.2022 12:00
Beograd
0
3
0
0
15.10.2022 15:00
Zemun
2
0
1
0
15.10.2022 13:00
Bačka Topola
2
4
0
3
16.10.2022 15:00
Beograd
1
2
1
0
15.10.2022 13:00
Kraljevo
3
1
1
0
22.10.2022 13:00
Jagodina
1
3
1
3
22.10.2022 13:30
Veternik
1
2
0
1
23.10.2022 10:00
Beograd
7
1
1
0
22.10.2022 10:00
Lučani
3
0
2
0
23.10.2022 11:00
Zemun
1
3
0
1
22.10.2022 12:00
Kruševac
2
4
0
3
22.10.2022 13:00
Subotica
2
3
1
1
23.10.2022 13:00
Kraljevo
1
1
0
0
12.11.2022 10:00
Beograd
0
1
0
0
12.11.2022 13:00
Beograd
3
0
1
0
12.11.2022 13:00
Beograd
2
3
0
1
12.11.2022 13:00
Zemun
3
0
1
0
13.11.2022 13:00
Bačka Topola
2
1
1
0
12.11.2022 12:00
Beograd
2
1
1
1
12.11.2022 13:00
Kraljevo
0
4
0
2
13.11.2022 13:30
Jagodina
1
1
1
1
16.11.2022 13:00
Veternik
0
0
0
0
16.11.2022 13:00
Beograd
7
0
3
0
16.11.2022 14:00
Lučani
5
0
3
0
16.11.2022 11:00
Zemun
4
3
2
0
16.11.2022 11:00
Kruševac
0
1
0
0
16.11.2022 13:00
Subotica
2
2
1
1
16.11.2022 13:00
Kraljevo
2
2
0
2
16.11.2022 13:00
Novi Beograd
0
3
0
1
20.11.2022 11:00
Beograd
0
2
0
0
20.11.2022 12:30
Beograd
3
4
3
2
20.11.2022 13:00
Zemun
3
0
1
0
20.11.2022 13:00
Bačka Topola
0
2
0
1
20.11.2022 14:00
Beograd
1
2
0
1
19.11.2022 13:00
Kraljevo
0
2
0
1
20.11.2022 13:00
Jagodina
4
0
2
0
20.11.2022 11:00
Veternik
3
2
0
1
26.11.2022 13:00
Beograd
1
0
0
0
27.11.2022 13:00
Lučani
3
3
0
2
26.11.2022 13:30
Zemun
4
0
3
0
26.11.2022 11:00
Kruševac
3
1
1
1
26.11.2022 13:00
Subotica
2
0
1
0
27.11.2022 11:00
Kraljevo
2
0
2
0
26.11.2022 10:30
Novi Beograd
2
1
1
1
26.11.2022 12:30
Beograd
11
1
6
0
03.12.2022 11:00
Beograd
3
0
2
0
03.12.2022 12:30
Beograd
0
2
0
0
03.12.2022 13:00
Novi Beograd
1
1
1
0
03.12.2022 13:00
Kraljevo
3
0
2
0
03.12.2022 11:00
Subotica
2
1
1
1
03.12.2022 11:00
Kruševac
3
1
1
0
03.12.2022 11:00
Zemun
2
0
0
0
03.12.2022 11:00
Lučani
0
3
0
2
07.12.2022 13:00
Lučani
1
2
1
2
07.12.2022 11:00
Beograd
3
0
1
0
07.12.2022 12:00
Veternik
3
1
2
1
07.12.2022 13:00
Jagodina
1
1
0
0
07.12.2022 11:00
Kraljevo
2
0
0
0
07.12.2022 10:00
Beograd
1
2
0
1
07.12.2022 13:00
Bačka Topola
2
3
1
1
07.12.2022 13:30
Zemun
1
0
0
0
04.03.2023 00:03
Beograd
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Beograd
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Beograd
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Subotica
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Kruševac
/
/
/
/
04.03.2023 00:03
Zemun
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Zemun
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Lučani
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Beograd
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Veternik
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Jagodina
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Beograd
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Bačka Topola
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Zemun
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Subotica
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Kruševac
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Kruševac
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Zemun
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Lučani
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Veternik
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Jagodina
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Kraljevo
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Bačka Topola
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Zemun
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Novi Beograd
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Kraljevo
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Subotica
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Subotica
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Kruševac
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Zemun
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Lučani
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Veternik
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Jagodina
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Kraljevo
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Bačka Topola
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Zemun
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Novi Beograd
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Kraljevo
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Kraljevo
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Subotica
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Kruševac
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Zemun
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Lučani
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Veternik
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Jagodina
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Kraljevo
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Bačka Topola
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Zemun
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Novi Beograd
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Novi Beograd
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Kraljevo
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Subotica
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Kruševac
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Zemun
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Lučani
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Veternik
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Jagodina
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Kraljevo
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Bačka Topola
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Zemun
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Novi Beograd
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Kraljevo
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Subotica
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Kruševac
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Zemun
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Lučani
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
27.05.2023
Beograd
/
/
/
/
27.05.2023 00:07
Veternik
/
/
/
/
27.05.2023 00:07
Jagodina
/
/
/
/
27.05.2023 00:07
Kraljevo
/
/
/
/
27.05.2023 00:07
Beograd
/
/
/
/
27.05.2023 00:07
Bačka Topola
/
/
/
/
27.05.2023 00:07
Zemun
/
/
/
/
27.05.2023 00:07
Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.ČUKARIČKI DOO17150268175145
2.CRVENA ZVEZDA17140370165442
3.PARTIZAN17132246143241
4.VOJVODINA1786335231230
5.SPARTAK178453428628
6.BRODARAC178452828028
7.TELEOPTIK178092735-824
8.RFK GRAFIČAR176562422223
9.MLADOST176473129222
10.KIKER1760111645-2918
11.GFK JAGODINA1752102845-1717
12.SLOGA (KV)174492342-1916
13.RAD1743102335-1215
14.TSC1742111639-2314
15.OLE1734102652-2613
16.NAPREDAK1732122045-2511
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

24 gola

Mihajlo Cvetković (ČUKARIČKI DOO)

17 golova

Andrija Maksimović (CRVENA ZVEZDA)

16 golova

Andrej Subotić (ČUKARIČKI DOO)

12 golova

Stefan Golubović (CRVENA ZVEZDA)

11 golova

Matija Popović (PARTIZAN) Lazar Jovanović (VOJVODINA)

10 golova

Veljko Jocić (GFK JAGODINA)

9 golova

Milan Desnica (SPARTAK)

8 golova

Nikola Vujović (SPARTAK) Ognjen Đorić (OLE) Adam Konja (TSC)

7 golova

Nikola Gačić (RFK GRAFIČAR) Veljko Vukojević (CRVENA ZVEZDA) Andrej Stamenković (TELEOPTIK) Stefan Mitrović (ČUKARIČKI DOO) Vukašin Mitrović (MLADOST) Ognjen Alempijević (MLADOST)

6 golova

Joshua Sora Tucker (RFK GRAFIČAR) Dušan Jovanović (PARTIZAN) Matija Ninić (TELEOPTIK) Stefan Trajković (NAPREDAK) Zoran Alilović (PARTIZAN) Jovan Kaličanin (SLOGA (KV)) Đorđe Skočajić (NAPREDAK) Andrej Popov (MLADOST) Petar Mitrović (OLE) Andrej Petrović (CRVENA ZVEZDA) Dženis Totić (PARTIZAN) Matija Ćirić (BRODARAC) Mihajlo Butraković (VOJVODINA)

5 golova

Uroš Tegeltija (CRVENA ZVEZDA) Vuk Boškan (VOJVODINA) Konstantin Kršljanin (RAD) Vukašin Ivanović (CRVENA ZVEZDA) Luka Mićić (BRODARAC) Anđelko Pavlović (SPARTAK) Nemanja Šekularac (TELEOPTIK) Miloš Jović (BRODARAC)

4 gola

Mihajlo Nedeljković (GFK JAGODINA) Luka Nikolić (SLOGA (KV)) Veljko Milosavljević (CRVENA ZVEZDA) Bojan Prelević (OLE) Milan Ajduković (RFK GRAFIČAR) Darije Markočević (CRVENA ZVEZDA) Ognjen Vujašević (ČUKARIČKI DOO) Ilija Batrićević (PARTIZAN) Irfan Kahrović (RFK GRAFIČAR) Jovan Stefanović (GFK JAGODINA)

3 gola

Stefan Grbić (SPARTAK) Vladimir Ristić (GFK JAGODINA) Andrej Bačanin (ČUKARIČKI DOO) Nikola Čudić (BRODARAC) Matija Živadinović (RAD) Dušan Došlov (PARTIZAN) Đorđe Marinković (MLADOST) Vuk Stanojević (SLOGA (KV)) Dimitrije Miljković (TELEOPTIK) Jovan Milosavljević (BRODARAC) Ognjen Pilić (VOJVODINA) Radislav Ćurčić (SPARTAK) Filip Kirti (SPARTAK) Stefan Mladenović (ČUKARIČKI DOO)

2 gola

Ilija Tadić (NAPREDAK) Veljko Vuković (SLOGA (KV)) Mihajlo Petrović (TELEOPTIK) Andreja Raičević (RAD) Lazar Mlađenović (OLE) Pavle Ivezić (NAPREDAK) Strahinja Belaćević (SLOGA (KV)) Vasilije Mijalkov (MLADOST) Miloš Bakić (ČUKARIČKI DOO) Uroš Sremčević (MLADOST) Marko Karanović (ČUKARIČKI DOO) Lazar Pavlović (VOJVODINA) Miloš Suvodolac (RAD) Mladen Tričković (OLE) Uroš Dinić (PARTIZAN) Samin Jusufović (KIKER) Dimitrije Janković (PARTIZAN) Stevan Atanasijević (GFK JAGODINA) Petar Milašinović (TELEOPTIK) Đorđe Samardžija (RAD) Dušan Žagar (CRVENA ZVEZDA) Dalibor Lazić (TSC) Stefan Petrović (BRODARAC) Srđan Popović (VOJVODINA) Stefan Djordjević (ČUKARIČKI DOO) Nemanja Nenadović (RAD) Andrej Popović (PARTIZAN) Danilo Vlašković (ČUKARIČKI DOO) Pavle Stojanović (KIKER) Vedran Mačković (TSC) Nebojša Marković (GFK JAGODINA) Novak Milić (KIKER) Jovan Stepović (KIKER) Vukašin Živković (KIKER) Đorđe Dimitrijević (KIKER)

1 gol

lazar Đokić (OLE) Miljan Đurđević (GFK JAGODINA) Ognjen Brajić (VOJVODINA) Ognjen Milošević (CRVENA ZVEZDA) David Trajković (TSC) Nikola Ninković (VOJVODINA) Nikola Virijević (SLOGA (KV)) Avram Lukić (SLOGA (KV)) Stefan Antonijević (SLOGA (KV)) Vuk Topličević (MLADOST) Lazar Velicki (VOJVODINA) Đorđe Perišić (BRODARAC) Daris Dražanin (KIKER) Mateja Prokopijević (ČUKARIČKI DOO) Vanja Đorđević (TELEOPTIK) Uroš Ćuk (PARTIZAN) Vuk Vojnović (SPARTAK) Veljko Milovanović (OLE) Lazar Milosavljević (GFK JAGODINA) Afan Ugljanin (KIKER) Uroš Stanojčić (NAPREDAK) Pavle Bezarević (RAD) Marko Radojičić (MLADOST) Viktor Stojanović (CRVENA ZVEZDA) Ognjan Petrović (NAPREDAK) Uroš Petrović (TELEOPTIK) Đorđe Pavlović (SLOGA (KV)) Ognjen Milenović (CRVENA ZVEZDA) Miloš Maraš (RFK GRAFIČAR) Mateja Marković (TSC) Nikola Nikolić (RAD) Vladimir Mićunović (VOJVODINA) Andrija Đorđević (RAD) Marko Zdravković (GFK JAGODINA) Ognjen Vučićević (MLADOST) Lazar Peranović (VOJVODINA) Veljko Milivojević (BRODARAC) Petar Bojović (RAD) Uroš Pavković Bugarski (RAD) Omer Kahrović (PARTIZAN) Igor Bubanja (CRVENA ZVEZDA) Pavle Mihajlović (NAPREDAK) Luka Đorđević (ČUKARIČKI DOO) Mijat Ivanović (ČUKARIČKI DOO) Teodor Ilić (CRVENA ZVEZDA) Marko Zonić (SPARTAK) Mateja Ostojić (CRVENA ZVEZDA) Matija Vasiljević (KIKER) Sava Savić (BRODARAC) Stefan Gudelj (RFK GRAFIČAR) Dušan Poznanović (RFK GRAFIČAR) Viktor Petrović (NAPREDAK) Ognjen Stojkov (TSC) Luka Krstić (RAD) Aleksa Babić (SLOGA (KV)) Ivan Bežan (OLE) Nikolaj Crnovčić (VOJVODINA) Eldin Bajramović (PARTIZAN) Andrija Dakić (SLOGA (KV)) Aleksandar Stančić (TSC) Danilo Ilijašević (OLE) Ognjen Ugrešić (PARTIZAN) Ognjen Bondžulić (MLADOST) Aleksa Krnjaja (BRODARAC) Miodrag Vasović (RAD) David Đurić (CRVENA ZVEZDA)