P |
Naziv kluba |
OU |
BP |
BN |
BI |
DG |
PG |
GR |
B |
1. | ZLATIBOR | 30 | 14 | 12 | 4 | 33 | 18 | 15 | 54 |
2. | RFK GRAFIČAR | 30 | 16 | 6 | 8 | 49 | 27 | 22 | 54 |
3. | OFK BAČKA | 30 | 16 | 5 | 9 | 40 | 26 | 14 | 53 |
4. | METALAC | 30 | 16 | 5 | 9 | 41 | 34 | 7 | 53 |
5. | KOLUBARA | 30 | 13 | 8 | 9 | 35 | 25 | 10 | 47 |
6. | RADNIČKI | 30 | 12 | 7 | 11 | 34 | 33 | 1 | 43 |
7. | KABEL (-10) | 30 | 14 | 10 | 6 | 31 | 20 | 11 | 42 |
8. | RADNIČKI 1923 | 30 | 11 | 9 | 10 | 31 | 26 | 5 | 42 |
9. | OFK ŽARKOVO | 30 | 10 | 10 | 10 | 35 | 36 | -1 | 40 |
10. | NOVI PAZAR | 30 | 11 | 7 | 12 | 32 | 31 | 1 | 40 |
11. | DINAMO | 30 | 10 | 7 | 13 | 34 | 38 | -4 | 37 |
12. | ZEMUN | 30 | 8 | 9 | 13 | 25 | 29 | -4 | 33 |
13. | TRAJAL | 30 | 7 | 10 | 13 | 21 | 30 | -9 | 31 |
14. | SINĐELIĆ | 30 | 6 | 7 | 17 | 27 | 55 | -28 | 25 |
15. | BUDUĆNOST | 30 | 5 | 7 | 18 | 21 | 41 | -20 | 22 |
16. | SMEDEREVO 1924 (-10) | 30 | 9 | 5 | 16 | 27 | 47 | -20 | 22 |
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi
* Na osnovu pravosnažne Odluke Disciplinske komisije FS Srbije seniorski timovi fudbalskih klubova Smederevo i Kabel kažnjeni su oduzimanjem 10 bodova
19 golova
Aleksandar Katanić (METALAC)
14 golova
Dimitrije Pobulić (RFK GRAFIČAR)
11 golova
Dejan Đenić (KOLUBARA) Sladan Nikodijević (RADNIČKI 1923) Krsta Đorđević (OFK BAČKA)
10 golova
Miloš Spasić (RADNIČKI)
9 golova
Stevo Nikolić (OFK ŽARKOVO)
8 golova
Nikola Žakula (OFK BAČKA) Mlađan Stevanović (DINAMO) Igor Aničić (BUDUĆNOST)
7 golova
Jug Stanojev (RFK GRAFIČAR) Željko Gavrić (RFK GRAFIČAR) Milan Basrak (SMEDEREVO 1924) Nikola Nedeljković (ZLATIBOR)
6 golova
Miloš Milisavljević (KOLUBARA) Stefan Vukić (ZLATIBOR) Nemanja Krstić (OFK BAČKA) Vasilije Đurić (SINĐELIĆ)
5 golova
Davor Nedeljković (DINAMO) Admir Kecap (TRAJAL) Zoran Karać (KABEL) Ousman Marong (RFK GRAFIČAR) Ivica Jovanović (TRAJAL) Nenad Radonjić (KOLUBARA) Miloš Đokić (NOVI PAZAR)
4 gola
Nikola Ristović (ZEMUN) Aleksandar Mirkov (SMEDEREVO 1924) Cjril Izuchukwu Junior Nebo (KABEL) Nikola Popović (METALAC) Stefan Cvetković (RFK GRAFIČAR) Andreja Stojanović (KOLUBARA) Đurađ Dobrijević (BUDUĆNOST) Predrag Govedarica (KABEL) Stevan Kovačević (RADNIČKI 1923) Nikola Đorđević (SMEDEREVO 1924) Enver Alivodić (NOVI PAZAR) Marko Živanović (BUDUĆNOST) Nemanja Zdravković (RADNIČKI 1923) Irfan Vusljanin (NOVI PAZAR)
3 gola
Aleksandar Ješić (METALAC) Strahinja Petrović (RADNIČKI) Filip Kukuličić (RFK GRAFIČAR) Filip Đurović (TRAJAL) Milan Đokić (ZLATIBOR) Ousman Joof (TRAJAL) Ivan Pejaković (NOVI PAZAR) Elmir Asani (OFK BAČKA) Danko Kiković (OFK ŽARKOVO) Stefan Ilić (OFK BAČKA) Nemanja Perić (BUDUĆNOST) Nikola Nešović (OFK ŽARKOVO) Anes Hot (NOVI PAZAR) Igor Savić (METALAC) Nikola Stojković (SMEDEREVO 1924) Nikola Grbović (METALAC) Đorđe Veličković (DINAMO) Predrag Vladić (KABEL) Draško Đorđević (SINĐELIĆ) Stefan Đurić (METALAC) Đorđe Maksimović (RADNIČKI 1923) Dejan Vidić (RFK GRAFIČAR) Dejan Babić (OFK ŽARKOVO) Filip Tolić (RADNIČKI) Faruk Bihorac (KABEL) Uroš Tomović (SINĐELIĆ) Nikola Vukajlović (ZEMUN)
2 gola
Ivan Joković (SINĐELIĆ) Nikola Divac (ZLATIBOR) Ifet Đakovac (ZLATIBOR) Luka Grgić (ZEMUN) Luka Ratković (OFK BAČKA) Miloš Vranjanin (METALAC) Vladimir Petrović (OFK ŽARKOVO) Aleksandar Jovanović (KOLUBARA) Filip Bajić (DINAMO) Marko Đalović (ZEMUN) Kosta Dražić (KABEL) Miloš Čudić (OFK ŽARKOVO) Strahinja Eraković (RFK GRAFIČAR) Boško Vraštanović (SINĐELIĆ) Nikola Gajić (KABEL) Mirza Delimeđac (NOVI PAZAR) Bojan Dojkić (RADNIČKI) Miloš Bajić (SMEDEREVO 1924) Edin Selimović (NOVI PAZAR) Nikola Tripković (SMEDEREVO 1924) Mladen Popović (DINAMO) Igor Maksimović (METALAC) Lazar Petrović (RADNIČKI 1923) Nikola Bogdanovski (OFK ŽARKOVO) Slađan Rakić (SMEDEREVO 1924) Janko Simović (DINAMO) Jovan Jovanović (KOLUBARA) Aleksa Kostić Milutinović (RADNIČKI) Aleksandar Milić (NOVI PAZAR) Ertan Marovac (NOVI PAZAR) Nemanja Branković (SINĐELIĆ) Dušan Čelar (ZEMUN) Milenko Škorić (OFK BAČKA) Stefan Marjanović (RFK GRAFIČAR) Pavle Radunović (SINĐELIĆ) Đorđe Pantelić (KABEL) Nikola Krstović (RFK GRAFIČAR) Maksim Aleksandrovič Artemčuk (ZLATIBOR)
1 gol
Vladimir Ćirović (RADNIČKI 1923) Strahinja Karišić (SINĐELIĆ) Uroš Vesić (ZLATIBOR) Bojan Mijailović (METALAC) Aleksandar Dimitrić (OFK BAČKA) Aleksandar Vasiljević (ZEMUN) Matija Miketić (NOVI PAZAR) Stefan Fićović (RFK GRAFIČAR) Dženan Plojović (DINAMO) Milosav Sićović (SINĐELIĆ) Vladimir Ilić (SINĐELIĆ) Bojan Mlađović (METALAC) Semir Hadžibulić (NOVI PAZAR) Miloš Džugurdić (RFK GRAFIČAR) Nemanja Milisavljević (TRAJAL) Marko Šarić (RADNIČKI) Aleksandar Stojković (BUDUĆNOST) Nenad Adžibaba (ZEMUN) Nemanja Milovanović (OFK BAČKA) Guj Serge Edoa (RADNIČKI) Mateja Njamculović (ZEMUN) Vukašin Jelić (DINAMO) Drago Bumbar (SINĐELIĆ) Uroš Stamenić (ZLATIBOR) Miloš Tošeski (ZEMUN) Marko Stojanović (OFK BAČKA) Đorđe Mihailović (KOLUBARA) Dobrivoje Velemir (OFK BAČKA) Marko Simić (OFK BAČKA) Tomislav Todorović (RADNIČKI 1923) Marko Konatar (RFK GRAFIČAR) Emeka Emerum (BUDUĆNOST) Nemanja Stojić (RFK GRAFIČAR) Jue Zhang (SINĐELIĆ) Dušan Crnomut (ZEMUN) Saša Manić (OFK ŽARKOVO) Miloš Zlatković (DINAMO) Miloš Gordić (NOVI PAZAR) Dušan Živić (NOVI PAZAR) Veljko Jovković (SMEDEREVO 1924) Nemanja Cvetković (KOLUBARA) Nikola Jovanović (DINAMO) Strahinja Urošević (SMEDEREVO 1924) Milan Ilić (ZLATIBOR) Miloš Đorđević (BUDUĆNOST) Krsta Bojić (ZLATIBOR) Rade Glišović (ZLATIBOR) Vukašin Ilić (DINAMO) Milan Bubalo (BUDUĆNOST) Darko Gojković (METALAC) Stefan Dabić (RFK GRAFIČAR) M Agon John (SMEDEREVO 1924) Uroš Mirković (RADNIČKI) Marko Lazić (KOLUBARA) Ljubiša Pecelj (KOLUBARA) Filip Stamenković (DINAMO) Vojislav Balabanović (KABEL) Ratko Minić (SINĐELIĆ) Nikola Milošević (TRAJAL) Srđan Kočić (KOLUBARA) Matija Mrkela (RFK GRAFIČAR) Nikola Rađen (RADNIČKI 1923) Marko Šiškov (OFK ŽARKOVO) Milovan Petrić (KABEL) Stefan Kovačević (OFK ŽARKOVO) Uroš Milovanović (RFK GRAFIČAR) Andrija Mijailović (ZEMUN) Marjan Petrović (DINAMO) Stefan Petrović (KABEL) Đorđe Radovanović (TRAJAL) Nikola Stojanović (ZLATIBOR) Tigran Goranović (SINĐELIĆ) Miloš Stanković (ZLATIBOR) Slobodan Lučić (BUDUĆNOST) Enes Dolovac (DINAMO) Aleksandar Varjačić (RADNIČKI 1923) Jovan Kastratović (ZEMUN) Luka Jovanić (KABEL) Marko Vučetić (KOLUBARA) Filip Antonijević (KOLUBARA) Miloš Pantović (RFK GRAFIČAR) Miodrag Milenković (RADNIČKI 1923) Marko Bjeković (KABEL) Marko Stojanović (ZLATIBOR) Mitar Radivojević (RADNIČKI) Slobodan Rubežić (NOVI PAZAR) Luka Čumić (METALAC) Dejan Đurić (OFK ŽARKOVO) Milan Vidakov (KABEL) Vukan Đorđević (RFK GRAFIČAR) Stefan Todorović (ZLATIBOR) Uroš Aleksijević (RADNIČKI 1923) Uroš Stepanović (TRAJAL) Milan Jezdimirović (ZLATIBOR) Miloš Pavlović (ZEMUN) Nikola Tasić (OFK ŽARKOVO)