Liga

Omladinska liga Srbije 22/23

30.10.2022 13:30
Beograd
2
3
1
1
30.10.2022 11:00
Beograd
4
6
2
2
30.10.2022 13:00
Beograd
2
2
1
0
29.10.2022 13:00
Zemun
6
0
4
0
30.10.2022 13:00
Bačka Topola
3
1
2
1
30.10.2022 13:00
Beograd
1
1
0
1
11.12.2022 13:00
Beograd
/
/
/
/
29.10.2022 13:00
Kragujevac
3
1
1
1
13.08.2022
/
/
/
/
13.08.2022 17:00
Zemun
2
1
1
1
14.08.2022 11:00
Bačka Topola
4
1
0
1
13.08.2022 10:00
Beograd
0
1
0
0
13.08.2022 17:00
Novi Beograd
1
0
0
0
13.08.2022 11:00
Kragujevac
1
1
1
0
13.08.2022 11:00
Veternik
5
3
1
2
13.08.2022 17:00
Beograd
4
2
0
1
21.08.2022 19:00
Beograd
0
1
0
0
20.08.2022 11:00
Vršac
2
4
2
3
20.08.2022 13:00
Kruševac
1
3
0
1
20.08.2022 17:00
Novi Pazar
1
2
0
0
20.08.2022 10:00
Novi Beograd
1
2
1
1
20.08.2022 10:00
Novi Beograd
1
1
1
1
20.08.2022 11:00
Beograd
5
1
5
1
20.08.2022 17:00
Beograd
3
1
1
1
24.08.2022 10:00
Zemun
4
0
2
0
24.08.2022 11:00
Bačka Topola
2
1
2
0
24.08.2022 10:00
Beograd
0
2
0
0
24.08.2022 10:00
Novi Beograd
1
3
0
1
24.08.2022 11:00
Kragujevac
3
3
2
2
24.08.2022 13:00
Veternik
5
1
1
0
24.08.2022 13:00
Beograd
4
1
1
1
24.08.2022 16:00
Lučani
8
1
2
1
28.08.2022 19:00
Beograd
7
0
4
0
27.08.2022 13:00
Kruševac
2
2
0
0
28.08.2022 11:00
Novi Pazar
1
0
1
0
27.08.2022 11:00
Novi Beograd
3
3
2
3
28.08.2022 13:00
Novi Beograd
0
1
0
1
28.08.2022 10:30
Beograd
4
1
3
0
28.08.2022 10:00
Beograd
3
1
1
0
28.08.2022 17:00
Zemun
3
1
0
1
03.09.2022 11:00
Bačka Topola
1
3
0
0
03.09.2022 11:00
Beograd
2
1
1
1
03.09.2022 10:00
Novi Beograd
4
1
3
0
03.09.2022 11:00
Kragujevac
1
0
0
0
03.09.2022 13:00
Veternik
2
1
1
0
03.09.2022 11:00
Beograd
6
0
1
0
03.09.2022 13:30
Lučani
1
0
0
0
03.09.2022 13:00
Vršac
1
0
1
0
11.09.2022 13:00
Beograd
1
0
1
0
11.09.2022 11:00
Novi Pazar
2
2
1
0
11.09.2022 12:00
Novi Beograd
2
1
0
0
09.09.2022 10:00
Novi Beograd
2
2
0
1
10.09.2022 11:00
Beograd
3
0
2
0
10.09.2022 14:00
Beograd
2
1
0
1
10.09.2022 17:00
Zemun
2
1
1
0
11.09.2022 11:00
Bačka Topola
3
1
2
1
17.09.2022 13:00
Beograd
3
1
2
0
17.09.2022 13:00
Novi Beograd
3
1
1
0
18.09.2022 12:00
Kragujevac
3
2
1
0
17.09.2022 11:00
Veternik
2
1
1
1
18.09.2022 11:00
Beograd
2
2
2
1
18.09.2022 13:00
Lučani
3
1
2
0
18.09.2022 16:00
Vršac
0
2
0
1
17.09.2022 12:30
Kruševac
2
1
0
1
01.10.2022 15:00
Beograd
1
1
1
1
01.10.2022 13:00
Novi Beograd
1
1
0
0
02.10.2022 11:00
Novi Beograd
7
0
3
0
01.10.2022 13:00
Beograd
1
1
0
0
01.10.2022 16:00
Beograd
0
5
0
2
01.10.2022 11:00
Zemun
1
0
0
0
02.10.2022 14:00
Bačka Topola
1
2
1
0
01.10.2022 11:00
Beograd
1
2
0
1
08.10.2022 10:00
Novi Beograd
0
2
0
1
08.10.2022 13:00
Kragujevac
1
1
0
1
08.10.2022 11:00
Veternik
2
3
1
1
09.10.2022 11:00
Beograd
1
3
1
1
09.10.2022 13:00
Lučani
4
1
2
1
09.10.2022 13:00
Vršac
1
2
0
0
08.10.2022 13:00
Kruševac
0
2
0
1
09.10.2022 15:00
Novi Pazar
4
2
2
0
15.10.2022 13:00
Beograd
0
0
0
0
15.10.2022 13:00
Novi Beograd
3
0
1
0
15.10.2022 11:00
Beograd
2
1
1
0
15.10.2022 11:00
Beograd
7
0
2
0
15.10.2022 12:30
Zemun
3
0
0
0
15.10.2022 11:00
Bačka Topola
1
2
0
0
16.10.2022 13:00
Beograd
0
0
0
0
16.10.2022 11:00
Novi Beograd
0
0
0
0
22.10.2022 13:00
Kragujevac
0
2
0
2
22.10.2022 11:00
Veternik
2
1
1
0
13.11.2022 11:00
Beograd
3
1
2
1
22.10.2022 12:30
Lučani
3
0
1
0
23.10.2022 11:00
Vršac
2
7
0
5
22.10.2022 14:15
Kruševac
0
2
0
1
22.10.2022 13:00
Novi Pazar
0
2
0
0
22.10.2022 10:00
Novi Beograd
2
1
1
1
30.10.2022 13:30
Beograd
2
3
1
1
30.10.2022 11:00
Beograd
4
6
2
2
30.10.2022 13:00
Beograd
2
2
1
0
29.10.2022 13:00
Zemun
6
0
4
0
30.10.2022 13:00
Bačka Topola
3
1
2
1
30.10.2022 13:00
Beograd
1
1
0
1
11.12.2022 13:00
Beograd
/
/
/
/
29.10.2022 13:00
Kragujevac
3
1
1
1
05.11.2022 11:00
Veternik
1
0
1
0
06.11.2022 13:00
Beograd
2
0
1
0
05.11.2022 14:00
Lučani
1
2
0
1
05.11.2022 11:00
Vršac
0
3
0
1
05.11.2022 13:00
Kruševac
3
2
1
1
05.11.2022 13:00
Novi Pazar
1
4
0
0
06.11.2022 10:00
Novi Beograd
0
2
0
0
05.11.2022 10:00
Novi Beograd
2
1
0
1
09.11.2022 12:00
Beograd
2
1
0
0
09.11.2022 16:00
Beograd
4
0
3
0
09.11.2022 11:00
Zemun
6
0
3
0
09.11.2022 13:00
Bačka Topola
2
1
0
0
09.11.2022 13:00
Beograd
2
0
0
0
16.11.2022 13:00
Novi Beograd
4
0
1
0
09.11.2022 11:00
Kragujevac
3
0
1
0
09.11.2022 11:00
Veternik
1
4
0
1
27.11.2022 13:00
Beograd
2
2
0
2
27.11.2022 15:30
Lučani
3
1
0
1
27.11.2022 13:00
Vršac
1
3
1
1
26.11.2022 13:30
Kruševac
1
2
0
0
26.11.2022 13:00
Novi Pazar
1
0
1
0
26.11.2022 13:00
Novi Beograd
2
1
2
0
27.11.2022 13:00
Novi Beograd
3
4
2
3
26.11.2022 10:00
Beograd
3
2
1
1
04.12.2022 12:00
Beograd
0
1
0
1
03.12.2022 10:00
Beograd
2
3
1
2
03.12.2022 11:00
Novi Beograd
2
1
1
1
03.12.2022 10:00
Novi Beograd
1
0
0
0
03.12.2022 13:00
Novi Pazar
3
1
0
1
04.12.2022 13:00
Kruševac
1
2
0
0
03.12.2022 13:00
Vršac
1
1
1
1
03.12.2022 14:00
Lučani
5
1
1
1
07.12.2022 15:00
Lučani
1
0
0
0
07.12.2022 13:00
Beograd
4
0
1
0
07.12.2022 14:00
Veternik
4
1
2
0
07.12.2022 13:00
Kragujevac
2
0
1
0
07.12.2022 13:00
Novi Beograd
0
1
0
1
07.12.2022 12:30
Beograd
1
1
0
1
07.12.2022 11:00
Bačka Topola
1
2
1
0
07.12.2022 11:00
Zemun
1
0
0
0
04.03.2023
Beograd
/
/
/
/
04.03.2023
/
/
/
/
04.03.2023
/
/
/
/
04.03.2023
/
/
/
/
04.03.2023
/
/
/
/
04.03.2023
Novi Pazar
/
/
/
/
04.03.2023
/
/
/
/
04.03.2023
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Novi Sad
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Kragujevac
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Beograd
/
/
/
/
11.03.2023 00:03
Bačka Topola
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
Novi Pazar
/
/
/
/
18.03.2023 00:03
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Novi Sad
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Kragujevac
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
/
/
/
/
01.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Bačka Topola
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
/
/
/
/
08.04.2023 00:04
Novi Pazar
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Novi Pazar
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Novi Sad
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
Kragujevac
/
/
/
/
13.04.2023 00:04
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Beograd
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
Bačka Topola
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
/
/
/
/
22.04.2023 00:04
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Novi Pazar
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Novi Sad
/
/
/
/
29.04.2023 00:04
Kragujevac
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
Bačka Topola
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
/
/
/
/
06.05.2023 00:05
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Novi Pazar
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
/
/
/
/
10.05.2023 00:05
Novi Sad
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Kragujevac
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
Bačka Topola
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
/
/
/
/
13.05.2023 00:05
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
Novi Pazar
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
/
/
/
/
20.05.2023 00:05
/
/
/
/
27.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
27.05.2023 00:05
Novi Sad
/
/
/
/
27.05.2023 00:05
Kragujevac
/
/
/
/
27.05.2023 00:05
/
/
/
/
27.05.2023 00:05
Beograd
/
/
/
/
27.05.2023 00:05
Bačka Topola
/
/
/
/
27.05.2023 00:05
/
/
/
/
27.05.2023 00:05
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.PARTIZAN17140353203342
2.RADNIČKI 192317104328181034
3.CRVENA ZVEZDA16103346232333
4.MLADOST1793537231430
5.ČUKARIČKI DOO1792637261129
6.IMT178452734-728
7.VOJVODINA178363330327
8.VOŽDOVAC178273528726
9.RADNIČKI (NB)168172523225
10.BRODARAC177373329424
11.RFK GRAFIČAR176472522322
12.TSC1760112837-918
13.RAD174581822-417
14.NOVI PAZAR1743101932-1315
15.NAPREDAK1723121538-239
16.OFK VRŠAC1712141569-545
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

14 golova

Vanja Vlahović (PARTIZAN)

13 golova

Lukijan Abadžija (VOJVODINA)

10 golova

Vuk Atanasijević (BRODARAC)

9 golova

Stefan Pirgić (CRVENA ZVEZDA) Janko Jevremović (PARTIZAN) Nikša Delibašić (ČUKARIČKI DOO)

8 golova

Andrija Lazarević (VOŽDOVAC) Marko Arsović (ČUKARIČKI DOO) Shedrack Charles (IMT)

7 golova

Nikola Lukić (TSC) Lazar Miletić (RADNIČKI 1923) Strahinja Stojanović (MLADOST)

6 golova

Bogdan Petrović (VOŽDOVAC) Martin Anđelković (TSC) Nemanja Trifunović (PARTIZAN) Bogdan Mirčetić (PARTIZAN) Prince Luckj Ukachukwu (IMT) Mihajlo Milosavić (TSC) Uroš Miladinović (ČUKARIČKI DOO)

5 golova

Mateja Radonjić (CRVENA ZVEZDA) Marko Veličković (MLADOST) Milan Bajić (RFK GRAFIČAR) David Ivić (CRVENA ZVEZDA) Stefan Miladinović (CRVENA ZVEZDA) Luka Sandulović (RFK GRAFIČAR) Nikola Tejić (RADNIČKI (NB)) Petar Sukačev (VOJVODINA)

4 gola

Nikola Marinković (RADNIČKI 1923) Veljko Đorđević (RADNIČKI (NB)) Ibrahim Fijuljanin (NOVI PAZAR) Lazar Zlatanović (MLADOST) Uroš Paunović (VOJVODINA) Luka Brašić (RADNIČKI (NB)) Duncan Christopher Andrew Mckenzie (RFK GRAFIČAR) Luka Stojsavljević (CRVENA ZVEZDA) Marko Popovic (RAD) Novak Petrušić (PARTIZAN) David Milićević (NAPREDAK) Uroš Sremčević (MLADOST)

3 gola

Aleksej Vukičević (CRVENA ZVEZDA) Matija Mitrović (VOŽDOVAC) Miloš Maljukan (BRODARAC) Marko Vranješ (BRODARAC) Mihajlo Petković (PARTIZAN) Nikola Vukić (IMT) Aleksandar Zečević (BRODARAC) Petar Bogdanović (VOŽDOVAC) Janko Lepojević (RADNIČKI (NB)) Kadir Pepić (BRODARAC) Aleksandar Petrović (RADNIČKI 1923) Melvin Kolašinac (NOVI PAZAR) Aleksa Gagić (VOJVODINA) Nikola Stanković (CRVENA ZVEZDA) Veljko Dimitrijević (RADNIČKI 1923) Konstantin Ristović (NOVI PAZAR) Mladen Ristić (MLADOST) Uroš Stević (VOŽDOVAC) Nemanja Motika (CRVENA ZVEZDA) Aleksa Preradov (TSC) Luka Milojević (RADNIČKI 1923) Dimitrije Tabaković (BRODARAC) Ivan Nikčević (CRVENA ZVEZDA) Luka Laban (NAPREDAK) Nemanja Petrović (RAD) Dušan Dodić (VOŽDOVAC) Nikola Jovanovski (OFK VRŠAC) Ognjen Đurić (RADNIČKI (NB))

2 gola

Đorđe Jovanović (RADNIČKI 1923) Igor Radovanović (MLADOST) Miloje Jelenić (VOŽDOVAC) Veljko Lolić (RFK GRAFIČAR) Philip Dandada Musa (IMT) Dimitrije Aćimović (PARTIZAN) Mihajlo Petrović (PARTIZAN) Luka Petrović (NAPREDAK) Veljko Radosavljević (ČUKARIČKI DOO) Nemanja Žunić (MLADOST) Lazar Vrekić (ČUKARIČKI DOO) Nikola Krstić (RAD) Đorđe Glavinić (OFK VRŠAC) Mateja Stjepanović (PARTIZAN) Ognjen Milićević (OFK VRŠAC) Veljko Radovanović (RAD) Andrej Škobalj (RFK GRAFIČAR) Marko Pelivanović (MLADOST) Uroš Mrdaković (ČUKARIČKI DOO) Janko Rakonjac (ČUKARIČKI DOO) Bogdan Stojanović (NAPREDAK) Danilo Bojović (BRODARAC) Nikola Skrobonja (TSC) Matija Vujović (RAD) Dario Janjić (VOJVODINA) Luka Puzović (VOŽDOVAC) Luka Drobnjak (VOJVODINA) Miloš Divac (MLADOST) Mateja Bubanj (RFK GRAFIČAR) Nedim Demirović (NOVI PAZAR) Boris Cvetković (RFK GRAFIČAR) Kemal Koničanin (NOVI PAZAR) Milan Aleksić (PARTIZAN) Nikola Savić (RFK GRAFIČAR)

1 gol

Ikporo Kennedj Peretonmotei (IMT) Marko Jovićević (BRODARAC) Miloš Popović (VOJVODINA) Veljko Jelenković (VOJVODINA) Aleksandar Martić (IMT) Stefan Leković (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Đeković (NAPREDAK) Luka Bošković (CRVENA ZVEZDA) Branko Milosavljević (NAPREDAK) Strahinja Borisavljević (ČUKARIČKI DOO) Jovan Mijatović (CRVENA ZVEZDA) Igor Marisavljević (RADNIČKI 1923) Stefan Trajković (NAPREDAK) Sreten Đorđević (RADNIČKI 1923) Stefan Živković (VOŽDOVAC) Milan Repac (RAD) Jovan Mitrović (MLADOST) Lazar Mališ (VOŽDOVAC) Boris Matić (CRVENA ZVEZDA) Mirko Nikolašević (RFK GRAFIČAR) Matija Stojanović (ČUKARIČKI DOO) Vuk Despenić (IMT) Danilo Živanović (RAD) Leontije Vasić (IMT) Lazar Konstantinov (RAD) Igor Miladinović (ČUKARIČKI DOO) Vukašin Pavlović (VOŽDOVAC) Bratislav Marić (CRVENA ZVEZDA) Andrija Dimeski (VOŽDOVAC) Pavle Popesković (RAD) Nirman Kolašinac (BRODARAC) Stefan Radujko (CRVENA ZVEZDA) Boris Ognjanović (RADNIČKI 1923) Sava Pribaković (MLADOST) Danilo Knežević (RADNIČKI (NB)) David Delić (OFK VRŠAC) Andrej Bjelajac (PARTIZAN) Aleksandar Sekulić (RADNIČKI (NB)) Nikola Bukumira (RADNIČKI 1923) Nikola Obućina (MLADOST) Nemanja Nikolić (OFK VRŠAC) Nikola Zečević (VOŽDOVAC) Nikola Milić (ČUKARIČKI DOO) Dženis Mulić (BRODARAC) Darko Lunc (OFK VRŠAC) Miloš Luković (IMT) David Kuzmanović (RADNIČKI (NB)) Dejan Ristić (RADNIČKI 1923) Lazar Stojanović (ČUKARIČKI DOO) Aleksa Paić (BRODARAC) Amel Hadžimujović (NOVI PAZAR) Vasilije Bošnjak (TSC) Andrija Ćurčić (RADNIČKI (NB)) Dženan Kurtanović (NOVI PAZAR) Veljko Todorović (MLADOST) Vladimir Tomović (RADNIČKI 1923) Semir Alić (NOVI PAZAR) Milan Kovačev (VOJVODINA) Veljko Spasojević (NAPREDAK) Momčilo Svilar (TSC) Lazar Kosovac (TSC) Faris Hačković (NOVI PAZAR) Stefan Vidaković (PARTIZAN) Luka Beković (IMT) Aleksandar Racić (MLADOST) Jovan Milošević (BRODARAC) Vanja Apostolovski (VOJVODINA) Aleksandar Kahvić (CRVENA ZVEZDA) Luka Lečić (CRVENA ZVEZDA) Dominik Čeko (RADNIČKI (NB)) Cavan Trifonio Fernandes (OFK VRŠAC) Fedor Solovei (BRODARAC) Gift Preje Showman (IMT)