Liga

Mozzart Bet Prva liga Srbije 22/23

25.02.2023
Vršac
/
/
/
/
25.02.2023
Gornji Milanovac
/
/
/
/
25.02.2023
Inđija
/
/
/
/
25.02.2023
Novi Beograd
/
/
/
/
25.02.2023
Užice
/
/
/
/
25.02.2023
Beograd
/
/
/
/
25.02.2023
Ub
/
/
/
/
25.02.2023
Kruševac
/
/
/
/
30.07.2022 17:30
Inđija
/
/
/
/
30.07.2022 20:00
Gornji Milanovac
2
0
0
0
30.07.2022 17:30
Sremska Mitrovica
0
0
0
0
31.07.2022 20:00
Šabac
2
2
1
2
31.07.2022 17:30
Loznica
1
3
0
1
01.08.2022 19:00
Beograd
1
2
1
0
30.07.2022 17:30
Novi Beograd
4
1
1
0
01.08.2022 17:30
Pančevo
0
2
0
1
05.08.2022 17:30
Vršac
3
1
2
0
08.08.2022 17:30
Novi Sad
0
1
0
1
07.08.2022 19:00
Kruševac
2
3
0
1
07.08.2022 17:30
Ub
0
0
0
0
06.08.2022 17:30
Beograd
5
1
2
0
08.08.2022 21:00
Užice
2
1
2
0
06.08.2022 17:30
Novi Beograd
1
0
0
0
06.08.2022 17:30
Inđija
2
2
2
1
15.08.2022 20:00
Gornji Milanovac
4
1
3
0
13.08.2022 17:30
Sremska Mitrovica
1
1
0
0
14.08.2022 19:00
Šabac
2
1
0
0
14.08.2022 17:30
Loznica
0
0
0
0
14.08.2022 19:00
Beograd
0
3
0
0
13.08.2022 17:30
Novi Beograd
2
1
1
1
14.08.2022 17:30
Pančevo
1
0
1
0
14.08.2022 17:30
Zlatibor
1
1
1
0
19.08.2022 17:00
Vršac
2
0
1
0
22.08.2022 20:00
Kruševac
2
1
1
0
20.08.2022 17:00
Ub
0
2
0
0
20.08.2022 17:00
Beograd
1
0
1
0
20.08.2022 19:00
Užice
1
1
0
1
20.08.2022 17:00
Novi Beograd
2
0
0
0
20.08.2022 17:00
Inđija
3
0
3
0
21.08.2022 19:00
Gornji Milanovac
2
0
2
0
27.08.2022 17:00
Sremska Mitrovica
0
0
0
0
27.08.2022 19:00
Šabac
1
0
1
0
26.08.2022 17:00
Loznica
1
3
1
2
27.08.2022 17:00
Beograd
2
0
0
0
26.08.2022 17:00
Novi Beograd
1
0
0
0
27.08.2022 17:00
Pančevo
1
3
0
2
26.08.2022 17:00
Zlatibor
0
0
0
0
27.08.2022 17:00
Novi Sad
2
1
1
1
31.08.2022 17:00
Vršac
2
1
1
0
31.08.2022 17:00
Ub
1
1
0
1
31.08.2022 16:00
Beograd
5
1
2
0
31.08.2022 18:00
Užice
2
2
2
0
31.08.2022 17:00
Novi Beograd
0
2
0
0
31.08.2022 17:00
Inđija
0
0
0
0
31.08.2022 18:00
Gornji Milanovac
0
1
0
1
31.08.2022 17:00
Sremska Mitrovica
1
0
1
0
04.09.2022 18:00
Šabac
2
1
0
0
05.09.2022 16:30
Loznica
1
0
1
0
04.09.2022 16:30
Beograd
0
0
0
0
05.09.2022 16:30
Novi Beograd
0
0
0
0
05.09.2022 16:30
Pančevo
3
0
1
0
04.09.2022 16:30
Zlatibor
4
1
3
1
05.09.2022 16:30
Novi Sad
1
1
0
0
05.09.2022 18:00
Kruševac
2
2
0
0
11.09.2022 16:30
Vršac
0
1
0
0
10.09.2022 16:30
Beograd
2
0
2
0
11.09.2022 19:00
Užice
3
1
2
0
10.09.2022 14:00
Novi Beograd
1
0
0
0
12.09.2022 16:30
Inđija
4
1
2
0
11.09.2022 18:00
Gornji Milanovac
1
2
0
2
10.09.2022 16:30
Sremska Mitrovica
2
0
0
0
11.09.2022 18:00
Šabac
1
3
1
1
17.09.2022 16:00
Loznica
0
1
0
0
19.09.2022 19:00
Beograd
1
1
1
1
18.09.2022 16:00
Novi Beograd
2
0
1
0
18.09.2022 16:00
Pančevo
4
1
2
1
18.09.2022 16:00
Zlatibor
2
3
1
1
18.09.2022 14:00
Novi Sad
1
0
1
0
17.09.2022 16:00
Kruševac
2
1
2
0
17.09.2022 16:00
Ub
1
2
1
1
19.10.2022 15:00
Vršac
0
2
0
0
23.09.2022 18:00
Užice
0
0
0
0
24.09.2022 16:00
Novi Beograd
0
0
0
0
24.09.2022 16:00
Inđija
2
3
1
0
24.09.2022 18:00
Gornji Milanovac
0
0
0
0
24.09.2022 16:00
Sremska Mitrovica
0
0
0
0
24.09.2022 18:00
Šabac
0
0
0
0
24.09.2022 16:00
Loznica
2
5
1
2
28.09.2022 15:00
Beograd
1
1
0
0
28.09.2022 15:00
Novi Beograd
1
0
0
0
26.10.2022 14:00
Pančevo
3
1
2
0
12.10.2022 15:00
Zlatibor
1
1
1
0
28.09.2022 15:00
Novi Sad
0
1
0
0
28.09.2022 17:00
Kruševac
1
1
1
1
28.09.2022 15:00
Ub
2
0
1
0
29.09.2022 15:00
Beograd
2
4
1
2
03.10.2022 15:00
Vršac
0
0
0
0
03.10.2022 14:00
Novi Beograd
2
1
0
0
02.10.2022 15:00
Inđija
2
1
2
0
02.10.2022 18:00
Gornji Milanovac
1
0
0
0
03.10.2022 15:00
Sremska Mitrovica
1
0
1
0
03.10.2022 18:00
Šabac
0
0
0
0
02.10.2022 15:00
Loznica
0
0
0
0
02.10.2022 17:00
Beograd
2
3
0
2
08.10.2022 15:00
Novi Beograd
4
2
1
2
08.10.2022 15:00
Pančevo
4
1
1
0
08.10.2022 15:00
Zlatibor
2
3
2
1
09.10.2022 15:00
Čelarevo
0
0
0
0
08.10.2022 17:00
Kruševac
0
0
0
0
08.10.2022 15:00
Ub
3
1
1
1
08.10.2022 15:00
Beograd
1
1
1
1
09.10.2022 17:00
Užice
0
0
0
0
14.10.2022 15:00
Vršac
2
1
1
1
16.10.2022 15:00
Inđija
0
0
0
0
15.10.2022 17:00
Gornji Milanovac
1
3
1
1
17.10.2022 15:00
Sremska Mitrovica
1
0
1
0
16.10.2022 16:00
Šabac
3
1
1
1
16.10.2022 15:00
Loznica
1
4
0
2
15.10.2022 15:00
Beograd
2
1
0
0
15.10.2022 15:00
Novi Beograd
0
0
0
0
22.10.2022 14:00
Pančevo
1
0
1
0
24.10.2022 14:00
Zlatibor
0
0
0
0
24.10.2022 14:00
Čelarevo
2
0
1
0
22.10.2022 17:00
Kruševac
1
0
1
0
22.10.2022 14:00
Ub
1
0
0
0
23.10.2022 14:00
Beograd
2
2
0
1
23.10.2022 14:00
Užice
2
0
1
0
24.10.2022 14:00
Novi Beograd
0
1
0
1
30.10.2022 13:00
Vršac
0
0
0
0
30.10.2022 13:00
Novi Beograd
2
0
0
0
30.10.2022 13:00
Užice
0
0
0
0
29.10.2022 14:00
Beograd
2
1
1
0
29.10.2022 14:00
Ub
0
0
0
0
30.10.2022 13:00
Kruševac
2
1
1
0
30.10.2022 13:00
Čelarevo
2
1
0
1
30.10.2022 13:00
Zlatibor
0
1
0
1
06.11.2022 13:00
Zlatibor
2
1
1
1
05.11.2022 13:00
Pančevo
1
0
0
0
05.11.2022 13:00
Novi Beograd
3
2
1
0
05.11.2022 13:00
Beograd
1
2
0
1
05.11.2022 13:00
Loznica
2
1
2
1
06.11.2022 15:00
Šabac
0
0
0
0
05.11.2022 13:00
Sremska Mitrovica
2
1
1
0
05.11.2022 17:00
Gornji Milanovac
1
1
0
0
12.11.2022 13:00
Vršac
1
0
1
0
12.11.2022 13:00
Inđija
0
1
0
0
13.11.2022 13:00
Novi Beograd
0
2
0
0
13.11.2022 13:00
Užice
2
2
1
0
12.11.2022 13:00
Beograd
6
1
3
1
13.11.2022 13:00
Ub
0
1
0
0
14.11.2022 18:00
Kruševac
1
0
0
0
13.11.2022 13:00
Čelarevo
4
1
1
0
20.11.2022 13:00
Čelarevo
1
0
1
0
21.11.2022 14:00
Užice
1
2
1
2
20.11.2022 13:00
Pančevo
2
1
1
0
19.11.2022 13:00
Novi Beograd
3
0
2
0
19.11.2022 13:00
Beograd
1
1
1
0
20.11.2022 13:00
Loznica
1
2
1
1
18.11.2022 18:00
Šabac
2
2
1
2
19.11.2022 13:00
Sremska Mitrovica
2
1
1
0
25.02.2023
Vršac
/
/
/
/
25.02.2023
Gornji Milanovac
/
/
/
/
25.02.2023
Inđija
/
/
/
/
25.02.2023
Novi Beograd
/
/
/
/
25.02.2023
Užice
/
/
/
/
25.02.2023
Beograd
/
/
/
/
25.02.2023
Ub
/
/
/
/
25.02.2023
Kruševac
/
/
/
/
01.03.2023
Kruševac
/
/
/
/
01.03.2023
Novi Sad
/
/
/
/
01.03.2023
Zlatibor
/
/
/
/
01.03.2023
Pančevo
/
/
/
/
01.03.2023
Novi Beograd
/
/
/
/
01.03.2023
Beograd
/
/
/
/
01.03.2023
Loznica
/
/
/
/
01.03.2023
Šabac
/
/
/
/
05.03.2023
Vršac
/
/
/
/
05.03.2023
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
05.03.2023
Gornji Milanovac
/
/
/
/
05.03.2023
Inđija
/
/
/
/
05.03.2023
Novi Beograd
/
/
/
/
05.03.2023
Užice
/
/
/
/
05.03.2023
Beograd
/
/
/
/
05.03.2023
Ub
/
/
/
/
11.03.2023
Ub
/
/
/
/
11.03.2023
Kruševac
/
/
/
/
11.03.2023
Novi Sad
/
/
/
/
11.03.2023
Zlatibor
/
/
/
/
11.03.2023
Pančevo
/
/
/
/
11.03.2023
Novi Beograd
/
/
/
/
11.03.2023
Beograd
/
/
/
/
11.03.2023
Loznica
/
/
/
/
18.03.2023
Vršac
/
/
/
/
18.03.2023
Šabac
/
/
/
/
18.03.2023
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
18.03.2023
Gornji Milanovac
/
/
/
/
18.03.2023
Inđija
/
/
/
/
18.03.2023
Novi Beograd
/
/
/
/
18.03.2023
Užice
/
/
/
/
18.03.2023
Beograd
/
/
/
/
22.03.2023
Beograd
/
/
/
/
22.03.2023
Ub
/
/
/
/
22.03.2023
Kruševac
/
/
/
/
22.03.2023
Novi Sad
/
/
/
/
22.03.2023
Zlatibor
/
/
/
/
22.03.2023
Pančevo
/
/
/
/
22.03.2023
Novi Beograd
/
/
/
/
22.03.2023
Beograd
/
/
/
/
26.03.2023
Vršac
/
/
/
/
26.03.2023
Loznica
/
/
/
/
26.03.2023
Šabac
/
/
/
/
26.03.2023
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
26.03.2023
Gornji Milanovac
/
/
/
/
26.03.2023
Inđija
/
/
/
/
26.03.2023
Novi Beograd
/
/
/
/
26.03.2023
Užice
/
/
/
/
01.04.2023
Užice
/
/
/
/
01.04.2023
Beograd
/
/
/
/
01.04.2023
Ub
/
/
/
/
01.04.2023
Kruševac
/
/
/
/
01.04.2023
Novi Sad
/
/
/
/
01.04.2023
Zlatibor
/
/
/
/
01.04.2023
Pančevo
/
/
/
/
01.04.2023
Novi Beograd
/
/
/
/
05.04.2023
Vršac
/
/
/
/
05.04.2023
Beograd
/
/
/
/
05.04.2023
Loznica
/
/
/
/
05.04.2023
Šabac
/
/
/
/
05.04.2023
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
05.04.2023
Gornji Milanovac
/
/
/
/
05.04.2023
Inđija
/
/
/
/
05.04.2023
Novi Beograd
/
/
/
/
09.04.2023
Novi Beograd
/
/
/
/
09.04.2023
Užice
/
/
/
/
09.04.2023
Beograd
/
/
/
/
09.04.2023
Ub
/
/
/
/
09.04.2023
Kruševac
/
/
/
/
09.04.2023
Novi Sad
/
/
/
/
09.04.2023
Zlatibor
/
/
/
/
09.04.2023
Pančevo
/
/
/
/
13.04.2023
Vršac
/
/
/
/
13.04.2023
Novi Beograd
/
/
/
/
13.04.2023
Beograd
/
/
/
/
13.04.2023
Loznica
/
/
/
/
13.04.2023
Šabac
/
/
/
/
13.04.2023
Sremska Mitrovica
/
/
/
/
13.04.2023
Gornji Milanovac
/
/
/
/
13.04.2023
Inđija
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.IMT19134232141843
2.RFK GRAFIČAR19114444242037
3.ŽELEZNIČAR19114427161137
4.RADNIČKI (SM)197841412229
5.INĐIJA Tojo Tires1961032618828
6.RFKN.S 1921198472422228
7.OFK VRŠAC197481821-325
8.TRAJAL197482225-325
9.GFK SLOBODA1941231917224
10.JEDINSTVO196671918124
11.MAČVA195771923-422
12.RADNIČKI (NB)1962111323-1020
13.METALAC1954101825-719
14.LOZNICA1954101933-1419
15.RAD193792033-1316
16.ZLATIBOR1936102030-1015
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

11 golova

Slaviša Stojanović (INĐIJA Tojo Tires)

9 golova

Nikola Dišić (ZLATIBOR) Đorđe Šušnjar (GFK SLOBODA)

6 golova

Jovan Mituljikić (RFK GRAFIČAR) Nikola Knežević (RFK GRAFIČAR) Karikari Kwaku (JEDINSTVO) Jovan Ilić (RFKN.S 1921) Pavle Radunović (MAČVA) Dario Grgić (ŽELEZNIČAR) Miloš Luković (IMT)

5 golova

Andrija Kaluđerović (RFK GRAFIČAR) Ievgen Pavlov (OFK VRŠAC) Srđan Vujaklija (RFKN.S 1921) Jovan Mijatović (RFK GRAFIČAR) Mirko Nikolašević (RFK GRAFIČAR) Bogdan Mandić (RAD) Luka Čumić (ZLATIBOR) Filip Avrić (JEDINSTVO) Dejan Vidić (IMT) Dragiša Komarčević (LOZNICA)

4 gola

Krsta Đorđević (RADNIČKI (SM)) Vasilije Đurić (METALAC) Jovan Šljivić (RFK GRAFIČAR) Igor Savić (TRAJAL) Mitar Radivojević (TRAJAL) Luka Pejović (MAČVA) Nikola Glišić (IMT) Dragan Stoisavljević (RADNIČKI (NB)) Stefan Golubović (TRAJAL)

3 gola

Filip Markišić (RAD) Jovan Kokir (RFKN.S 1921) Aleksandar Đorđević (ŽELEZNIČAR) Aleksa Veličković (RADNIČKI (NB)) Stefan Đurić (INĐIJA Tojo Tires) Marko Jevtić (MAČVA) Aleksandar Simčević (ŽELEZNIČAR) Šaleta Kordić (ŽELEZNIČAR) Lazar Mićić (LOZNICA) Uroš Stamenić (IMT) Stefan Mitrović (RAD) Milan Mirosavljev (ŽELEZNIČAR) Vladimir Radočaj (IMT) Luka Petrović (ŽELEZNIČAR) Miloš Ristić (GFK SLOBODA) Nemanja Đokić (RADNIČKI (NB)) Miroslav Marković (RAD) Stefan Ilić (RADNIČKI (SM)) Mateja Bubanj (RFK GRAFIČAR) Dragan Radosavljević (INĐIJA Tojo Tires) Stefan Mihajlović (RAD) Matvej Martinkevič (LOZNICA) Lazar Milošev (METALAC) Nikola Nedeljković (INĐIJA Tojo Tires)

2 gola

Luis Ezequiel Ibanez (RFK GRAFIČAR) Nemanja Zdravković (METALAC) Miloš Stojčev (RFK GRAFIČAR) Nikola Kodžić (IMT) Nikola Radojičić (JEDINSTVO) Nikola Milinković (RADNIČKI (SM)) Milan Srbijanac (INĐIJA Tojo Tires) Andrija Fratrović (TRAJAL) Željko Arsić (RAD) Filip Krstić (TRAJAL) Vladan Milosavljev (RFKN.S 1921) Arian Mršulja (OFK VRŠAC) David Ivić (OFK VRŠAC) Nikola Savić (IMT) Bogdan Petrović (GFK SLOBODA) Cherif Atab Diouf (OFK VRŠAC) Alen Stevanović (IMT) Zubairu Ibrahim (JEDINSTVO) Igor Vićentijević (LOZNICA) Aleksa Vujić (OFK VRŠAC) Miloš Nikolić (LOZNICA) Aleksandar Desančić (INĐIJA Tojo Tires) Nikola Mituljikić (RFK GRAFIČAR) Kristijan Živković (RFKN.S 1921)

1 gol

Filip Bačkulja (METALAC) Nemanja Vještica (ZLATIBOR) Strahinja Jovanović (ŽELEZNIČAR) Ilija Matejević (TRAJAL) Strahinja Karišić (RFKN.S 1921) Radosav Aleksić (TRAJAL) Igor Pantić (LOZNICA) Uroš Damnjanović (LOZNICA) Stefan Milosavljević (RAD) Aleksandar Popović (MAČVA) Lazar Marjanović (MAČVA) Stefan Radmanovac (LOZNICA) Rade Glišović (GFK SLOBODA) Marko Adamović (JEDINSTVO) Đorđe Glavinić (OFK VRŠAC) Mateja Zuvić (ŽELEZNIČAR) Veljko Mladenović (RFKN.S 1921) Andrej Blagojević (IMT) Strahinja Čarapić (RADNIČKI (SM)) Uroš Gajić (RADNIČKI (SM)) Miloš Adamović (MAČVA) Nikola Lainović (ŽELEZNIČAR) Stefan Melentijević (RADNIČKI (NB)) Branislav Jovanović (RFKN.S 1921) Vukašin Braunović (OFK VRŠAC) Filip Antonijević (METALAC) Aleksandar Cvetić (GFK SLOBODA) Uroš Kilibarda (OFK VRŠAC) Nikola Rakić (RADNIČKI (NB)) Aleksa Jovanović (RFK GRAFIČAR) Nemanja Ilić (RFKN.S 1921) Nemanja Obradović (RADNIČKI (NB)) Stefan Fićović (METALAC) Igor Maksimović (METALAC) Jovan Marinković (RADNIČKI (SM)) Predrag Pavlović (TRAJAL) Veljko Kijevčanin (IMT) Nikola Žakula (METALAC) Strahinja Stojanović (ŽELEZNIČAR) Milan Ilić (RFK GRAFIČAR) Savo Rašković (GFK SLOBODA) Mihailo Ilić (ZLATIBOR) Đorđe Jakovljević (ZLATIBOR) Todor Glišović (GFK SLOBODA) Ognjen Milanović (ZLATIBOR) Igor Milanović (JEDINSTVO) Ognjen Dimitrić (ŽELEZNIČAR) Ilija Stojanović (TRAJAL) Lazar Jerović (IMT) Nikola Furtula (METALAC) Uroš Branković (MAČVA) Bojan Gajić (GFK SLOBODA) Filip Sredojević (TRAJAL) Uroš Miloradović (ZLATIBOR) Viktor Živojinović (JEDINSTVO) Vojislav Balabanović (RFKN.S 1921) Nikola Ristović (RADNIČKI (SM)) Luka Serdar (RFKN.S 1921) Nemanja Doderović (JEDINSTVO) Nikola Vukić (IMT) Miloš Nikolić (OFK VRŠAC) Darko Stanojević (LOZNICA) Miloš Nešković (MAČVA) Mijuško Bojović (INĐIJA Tojo Tires) Duncan Christopher Andrew Mckenzie (RFK GRAFIČAR) FALL FALLOU (RFK GRAFIČAR) Marko Milinković (METALAC)