Liga

Omladinska liga Srbije 21/22

15.08.2021 17:30
Kragujevac
2
1
1
0
15.08.2021 10:00
Zemun
2
0
1
0
15.08.2021 11:00
Veternik
2
1
1
0
14.08.2021 18:00
Subotica
4
1
0
1
15.08.2021 17:00
Šabac
2
1
0
0
15.08.2021 13:00
Lučani
0
2
0
1
15.08.2021 18:00
Beograd
3
0
0
0
14.08.2021 18:30
Beograd
2
1
0
1
22.08.2021 17:30
Beograd
0
3
0
1
22.08.2021 09:00
Novi Beograd
1
8
1
4
22.08.2021 11:00
Zemun
1
2
1
1
21.08.2021 17:00
Beograd
2
1
1
0
22.08.2021 17:00
Bačka Topola
5
0
1
0
21.08.2021 17:30
Beograd
0
1
0
1
21.08.2021 11:00
Novi Beograd
0
1
0
0
22.08.2021 17:30
Kragujevac
2
2
0
1
29.08.2021 10:00
Zemun
1
0
0
0
29.08.2021 13:00
Veternik
0
1
0
0
30.08.2021 13:00
Subotica
2
0
0
0
28.08.2021 17:00
Šabac
0
2
0
1
29.08.2021 11:00
Lučani
2
3
1
1
28.08.2021 20:00
Beograd
2
1
2
0
28.08.2021 18:00
Beograd
3
2
2
1
28.08.2021 10:00
Beograd
1
1
1
0
11.09.2021 11:00
Beograd
2
3
0
2
12.09.2021 13:00
Zemun
1
3
1
1
11.09.2021 13:15
Beograd
2
5
1
3
11.09.2021 11:00
Bačka Topola
2
0
1
0
10.10.2021 13:00
Beograd
0
5
0
3
11.09.2021 11:00
Novi Beograd
2
0
0
0
12.09.2021 11:00
Kragujevac
4
0
2
0
11.09.2021 10:00
Zemun
4
3
2
1
18.09.2021 11:00
Veternik
1
1
0
0
19.09.2021 13:00
Subotica
0
1
0
0
19.09.2021 16:00
Šabac
0
0
0
0
19.09.2021 15:00
Lučani
1
1
1
1
18.09.2021 19:00
Beograd
2
1
0
1
18.09.2021 13:00
Beograd
4
1
1
1
18.09.2021 10:00
Beograd
2
4
1
1
19.09.2021 10:00
Novi Beograd
2
0
1
0
25.09.2021 14:30
Beograd
2
2
0
2
25.09.2021 10:00
Beograd
1
0
0
0
26.09.2021 12:00
Bačka Topola
1
4
0
2
25.09.2021 12:00
Novi Beograd
1
4
0
2
26.09.2021 13:30
Novi Beograd
4
0
2
0
25.09.2021 12:00
Kragujevac
1
4
1
2
26.09.2021 11:00
Zemun
7
1
2
0
26.09.2021 11:00
Veternik
0
1
0
1
29.09.2021 13:00
Subotica
0
2
0
1
29.09.2021 13:00
Šabac
0
3
0
1
29.09.2021 13:00
Lučani
0
2
0
1
29.09.2021 12:30
Beograd
1
2
1
1
09.12.2021 13:00
Beograd
4
0
2
0
29.09.2021 12:00
Beograd
3
0
3
0
29.09.2021 13:00
Novi Beograd
0
2
0
1
29.09.2021 11:30
Beograd
2
1
0
1
03.10.2021 11:00
Beograd
2
1
2
1
03.10.2021 13:00
Bačka Topola
3
2
2
0
03.10.2021 11:45
Beograd
2
0
1
0
02.10.2021 10:00
Novi Beograd
2
0
1
0
03.10.2021 13:00
Kragujevac
1
2
0
0
02.10.2021 13:30
Zemun
4
1
2
0
03.10.2021 11:00
Veternik
4
1
1
1
03.10.2021 13:00
Subotica
0
0
0
0
17.10.2021 11:00
Šabac
1
2
1
1
16.10.2021 11:00
Lučani
2
0
0
0
15.10.2021 14:00
Beograd
1
1
1
1
15.10.2021 17:00
Beograd
0
2
0
1
16.10.2021 13:00
Beograd
2
0
0
0
16.10.2021 11:00
Novi Beograd
1
0
0
0
16.10.2021 16:30
Beograd
1
0
0
0
16.10.2021 13:00
Beograd
1
1
0
0
20.10.2021 13:30
Beograd
1
0
0
0
20.10.2021 11:00
Beograd
0
1
0
0
20.10.2021 11:00
Novi Beograd
5
1
1
0
20.10.2021 13:00
Kragujevac
1
2
0
1
20.10.2021 11:00
Zemun
1
0
0
0
02.03.2022 11:00
Veternik
4
0
2
0
20.10.2021 13:00
Subotica
1
1
0
1
20.10.2021 13:30
Šabac
0
2
0
1
24.10.2021 13:00
Lučani
1
0
0
0
23.10.2021 17:00
Beograd
6
2
2
1
24.10.2021 15:00
Beograd
6
0
3
0
24.10.2021 11:00
Beograd
3
2
1
0
23.10.2021 10:00
Novi Beograd
2
2
0
1
24.10.2021 15:30
Beograd
0
0
0
0
24.10.2021 10:00
Beograd
2
0
2
0
23.10.2021 12:00
Bačka Topola
4
1
2
1
30.10.2021 13:30
Beograd
2
3
0
2
30.10.2021 13:00
Novi Beograd
2
0
1
0
30.10.2021 13:00
Kragujevac
0
0
0
0
30.10.2021 14:00
Zemun
4
1
0
0
14.11.2021 11:00
Veternik
2
0
2
0
31.10.2021 14:00
Subotica
0
1
0
1
29.10.2021 13:00
Šabac
0
1
0
0
31.10.2021 14:00
Lučani
4
0
1
0
07.11.2021 15:00
Beograd
3
2
1
0
07.11.2021 13:00
Beograd
2
1
1
1
06.11.2021 11:00
Beograd
3
1
1
0
06.11.2021 13:00
Novi Beograd
1
1
0
0
07.11.2021 16:00
Beograd
2
3
0
0
06.11.2021 11:00
Beograd
0
2
0
1
07.11.2021 11:00
Bačka Topola
3
2
2
1
16.11.2021 11:00
Beograd
0
0
0
0
21.11.2021 12:00
Beograd
0
2
0
1
20.11.2021 12:00
Kragujevac
1
0
1
0
20.11.2021 12:00
Zemun
2
1
0
0
21.11.2021 11:00
Veternik
0
1
0
0
21.11.2021 11:00
Subotica
2
1
1
0
21.11.2021 13:30
Šabac
2
2
1
0
20.11.2021 13:00
Lučani
1
0
1
0
17.11.2021 14:00
Beograd
0
5
0
3
06.03.2022 11:00
Beograd
6
2
2
1
24.11.2021 11:00
Beograd
1
1
0
0
24.11.2021 13:00
Novi Beograd
3
0
2
0
25.11.2021 13:00
Beograd
3
1
2
0
24.11.2021 12:00
Beograd
1
0
0
0
24.11.2021 11:00
Bačka Topola
1
3
1
3
24.11.2021 11:30
Beograd
0
2
0
0
24.11.2021 11:30
Novi Beograd
2
1
1
0
27.11.2021 13:30
Beograd
1
0
1
0
28.11.2021 11:00
Novi Beograd
1
1
1
1
28.11.2021 11:00
Beograd
2
2
0
2
28.11.2021 11:00
Bačka Topola
2
1
2
0
28.11.2021 11:00
Beograd
3
0
0
0
28.11.2021 13:00
Beograd
1
1
1
0
27.11.2021 13:00
Novi Beograd
6
1
3
0
29.11.2021 11:00
Beograd
1
2
0
0
04.12.2021 10:30
Beograd
1
3
1
2
04.12.2021 13:00
Beograd
2
1
1
0
04.12.2021 17:00
Beograd
1
2
0
1
04.12.2021 13:00
Lučani
2
1
0
0
04.12.2021 13:30
Šabac
0
2
0
1
04.12.2021 11:30
Subotica
3
1
1
1
05.12.2021 11:00
Veternik
2
1
0
1
04.12.2021 12:00
Zemun
1
1
1
1
12.03.2022 13:30
Beograd
1
0
0
0
12.03.2022 13:00
Kragujevac
2
2
1
2
14.03.2022 13:00
Novi Beograd
3
1
1
0
12.03.2022 15:15
Novi Beograd
0
0
0
0
12.03.2022 10:00
Bačka Topola
1
1
1
0
13.03.2022 14:00
Beograd
3
1
2
0
12.03.2022 13:00
Beograd
1
4
1
0
12.03.2022 13:00
Novi Beograd
2
1
1
0
20.03.2022 11:00
Novi Beograd
1
1
0
1
19.03.2022 11:30
Beograd
3
0
2
0
18.03.2022 13:00
Beograd
2
1
0
0
20.03.2022 13:00
Beograd
2
0
2
0
18.03.2022 13:00
Lučani
6
1
3
0
19.03.2022 15:30
Šabac
2
0
2
0
19.03.2022 12:00
Subotica
0
0
0
0
19.03.2022 11:00
Veternik
1
1
0
1
02.04.2022 14:00
Beograd
3
1
2
0
02.04.2022 12:00
Zemun
0
1
0
1
03.04.2022 13:30
Kragujevac
2
0
1
0
02.04.2022 13:00
Novi Beograd
2
2
0
2
03.04.2022 11:00
Beograd
0
2
0
0
03.04.2022 13:00
Bačka Topola
0
4
0
2
02.04.2022 15:00
Beograd
1
0
0
0
03.04.2022 13:30
Beograd
1
2
0
1
10.04.2022 13:00
Beograd
1
1
1
0
09.04.2022 13:30
Novi Beograd
3
1
1
1
09.04.2022 13:00
Beograd
5
0
1
0
09.04.2022 11:00
Beograd
6
0
5
0
10.04.2022 12:00
Beograd
2
0
1
0
10.04.2022 11:00
Lučani
0
2
0
1
09.04.2022 16:00
Šabac
1
0
0
0
09.04.2022 12:00
Subotica
0
6
0
3
13.04.2022 14:00
Beograd
1
3
0
1
13.04.2022 11:00
Veternik
4
0
3
0
13.04.2022 12:30
Zemun
2
3
1
1
13.04.2022 13:00
Kragujevac
3
1
2
1
13.04.2022 10:00
Novi Beograd
3
1
1
1
13.04.2022 13:00
Beograd
1
2
0
1
13.04.2022 14:00
Bačka Topola
1
2
1
1
13.04.2022 13:00
Beograd
1
0
1
0
17.04.2022 13:00
Beograd
2
1
1
0
17.04.2022 16:15
Beograd
1
2
0
1
17.04.2022 11:30
Novi Beograd
1
0
1
0
17.04.2022 13:00
Beograd
2
1
2
1
16.04.2022 11:00
Beograd
0
2
0
1
17.04.2022 11:00
Beograd
1
1
1
0
17.04.2022 13:00
Lučani
4
3
2
1
18.04.2022 14:00
Šabac
1
0
1
0
21.04.2022 11:00
Beograd
3
2
0
1
21.04.2022 13:00
Subotica
0
2
0
1
21.04.2022 11:00
Veternik
1
0
0
0
21.04.2022 13:00
Zemun
4
0
2
0
22.04.2022 12:00
Kragujevac
1
1
1
0
21.04.2022 10:00
Novi Beograd
1
0
1
0
21.04.2022 13:30
Beograd
1
3
1
1
21.04.2022 13:00
Bačka Topola
6
3
3
2
30.04.2022 13:00
Bačka Topola
2
4
1
2
30.04.2022 11:00
Beograd
1
0
0
0
30.04.2022 13:30
Beograd
0
4
0
1
30.04.2022 12:00
Novi Beograd
0
1
0
1
30.04.2022 12:30
Beograd
1
2
1
1
30.04.2022 18:00
Beograd
3
1
1
0
30.04.2022 12:00
Beograd
2
0
1
0
01.05.2022 13:00
Lučani
2
0
0
0
04.05.2022 14:00
Beograd
0
1
0
0
04.05.2022 11:00
Šabac
1
3
0
1
04.05.2022 13:00
Subotica
1
5
0
2
04.05.2022 11:00
Veternik
3
2
1
0
04.05.2022 10:00
Zemun
3
0
1
0
04.05.2022 12:00
Kragujevac
4
2
3
1
04.05.2022 10:00
Novi Beograd
1
2
0
1
04.05.2022 13:00
Beograd
1
3
1
1
09.05.2022 13:30
Beograd
1
4
0
2
08.05.2022 13:00
Bačka Topola
1
1
0
1
07.05.2022 13:00
Beograd
2
0
0
0
08.05.2022 18:30
Beograd
1
2
1
1
08.05.2022 13:30
Novi Beograd
3
3
1
3
08.05.2022 13:00
Beograd
8
2
3
1
08.05.2022 11:00
Beograd
4
0
2
0
07.05.2022 13:00
Beograd
0
1
0
1
14.05.2022 14:00
Beograd
1
0
1
0
15.05.2022 13:30
Lučani
2
2
1
0
14.05.2022 11:00
Šabac
0
0
0
0
15.05.2022 12:30
Subotica
4
0
2
0
15.05.2022 11:00
Veternik
7
2
2
1
15.05.2022 10:00
Zemun
2
1
2
1
14.05.2022 11:00
Kragujevac
1
0
0
0
15.05.2022 12:30
Novi Beograd
3
1
2
0
22.05.2022 11:00
Novi Beograd
6
1
5
1
22.05.2022 13:00
Beograd
1
2
1
2
22.05.2022 13:00
Bačka Topola
0
3
0
1
21.05.2022 11:00
Beograd
3
1
2
1
21.05.2022 15:30
Beograd
0
0
0
0
19.05.2022 10:00
Novi Beograd
2
2
1
0
21.05.2022 15:00
Beograd
1
1
1
0
21.05.2022 11:00
Beograd
2
3
1
1
28.05.2022 11:00
Beograd
3
4
3
2
28.05.2022 11:00
Beograd
0
1
0
1
27.05.2022 11:00
Lučani
1
1
0
0
28.05.2022 11:00
Šabac
2
1
2
1
28.05.2022 11:00
Subotica
1
1
0
0
29.05.2022 17:00
Veternik
3
0
2
0
28.05.2022 10:00
Zemun
2
0
0
0
28.05.2022 13:00
Kragujevac
3
2
2
1
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA30231693415270
2.PARTIZAN30206462243866
3.MLADOST30157854371752
4.VOJVODINA30156969432651
5.RAD30163114539651
6.RADNIČKI 192330148842321050
7.ČUKARIČKI DOO301451156362047
8.BRODARAC301351249361344
9.IMT30118114250-841
10.VOŽDOVAC30124144754-740
11.RFK GRAFIČAR30124144253-1140
12.TSC30123154860-1239
13.SPARTAK3096152953-2433
14.ZEMUN3065193766-2923
15.MAČVA3056192165-4421
16.OFK BEOGRAD3033242168-4712
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

21 gol

Nikola Jojić (MLADOST)

18 golova

Mihailo Ivanović (VOJVODINA)

15 golova

Aleksa Beskorvajni (VOŽDOVAC)

13 golova

Vasilije Delibašić (RAD)

12 golova

Andreja Ristić (RADNIČKI 1923) Dimitrije Tabaković (BRODARAC)

11 golova

Igor Miladinović (ČUKARIČKI DOO) Mihajlo Milosavić (CRVENA ZVEZDA) Mirko Nikolašević (CRVENA ZVEZDA)

10 golova

Marko Šušnjar (TSC) Dragan Stoisavljević (VOŽDOVAC) Uroš Mrdaković (ČUKARIČKI DOO) Stevan Nikolić (ZEMUN)

9 golova

Janko Jevremović (PARTIZAN) Marko Milovanović (PARTIZAN) Aleksandar Kahvić (CRVENA ZVEZDA) Mateja Bojović (RFK GRAFIČAR)

8 golova

Lazar Stajković (BRODARAC) Samed Baždar (PARTIZAN) Uroš Arsenijević (RADNIČKI 1923) Jovan Milošević (VOJVODINA) Balša Tošković (RFK GRAFIČAR)

7 golova

Miloš Luković (IMT) Uroš Paunović (VOJVODINA) Đorđe Colić (OFK BEOGRAD)

6 golova

Uroš Miladinović (ČUKARIČKI DOO) Đorđe Jovanović (RADNIČKI 1923) Marko Stojanović (CRVENA ZVEZDA) Aleksandar Deljanin (RAD) Lukijan Abadžija (VOJVODINA) Mihajlo Petković (PARTIZAN) Nikola Tedić (VOJVODINA)

5 golova

Danilo Teodorović (CRVENA ZVEZDA) Mihajlo Spasojević (ČUKARIČKI DOO) Vanja Apostolovski (VOJVODINA) Pavle Ognjenović (CRVENA ZVEZDA) Bogdan Petrović (TSC) Aleksa Preradov (TSC) Aleksandar Zečević (BRODARAC) Aleksandar Gajinov (IMT) Dušan Cakić (BRODARAC) Vanja Vlahović (PARTIZAN) Marko Veličković (MLADOST) Luka Marinković (RFK GRAFIČAR)

4 gola

Mateja Stjepanović (PARTIZAN) Predrag Grbović (VOŽDOVAC) Momčilo Svilar (TSC) Aleksandar Đermanović (CRVENA ZVEZDA) Stefan Pirgić (CRVENA ZVEZDA) Lazar Vrekić (ČUKARIČKI DOO) Nikola Stanisavljević (MLADOST) Pavle Popesković (RAD) Uroš Čejić (SPARTAK) Nikola Jovanović (ZEMUN) Shedrack Charles (IMT) Marko Ćurić (CRVENA ZVEZDA) Strahinja Stojanović (MLADOST) Mihajlo Ilić (PARTIZAN) Obren Kljajić (VOŽDOVAC) Nikola Mastilović (ZEMUN) Nikola Marinković (RADNIČKI 1923) Marko Lazetić (CRVENA ZVEZDA) Đorđe Mitić (RAD) Uroš Branković (CRVENA ZVEZDA) Aleksa Gagić (VOJVODINA) Leontije Vasić (IMT)

3 gola

Petar Ratkov (TSC) Arsenije Vranić (PARTIZAN) Marko Vranješ (BRODARAC) Dženis Mulić (BRODARAC) Ognjen Mimović (CRVENA ZVEZDA) Miloš Maljukan (SPARTAK) Lazar Miletić (RADNIČKI 1923) Marko Stanković (ČUKARIČKI DOO) Boris Cvetković (ČUKARIČKI DOO) Vanja Kopunović (SPARTAK) Nemanja Pavić (MAČVA) Jovan Mitrović (MLADOST) Morice Michael Abraham (SPARTAK) Ignjat Brajić (RFK GRAFIČAR) Nemanja Čvoro (ZEMUN) Aleksandar Petrović (RADNIČKI 1923) Mihailo Madžarević (ČUKARIČKI DOO) Nikola Starčević (VOŽDOVAC) Dušan Ikanović (PARTIZAN) Vladan Novevski (VOJVODINA) Danilo Miladinović (BRODARAC) Kosta Zečević (IMT) Nemanja Trifunović (PARTIZAN) Luka Bošković (CRVENA ZVEZDA) Bogdan Pecarski (RAD) Nikola Stanković (CRVENA ZVEZDA) Veljko Radlovački (RAD) Stefan Janković (SPARTAK) Đorđe Gordić (MLADOST) Milan Bajić (RFK GRAFIČAR) Uroš Mojsilović (VOŽDOVAC) Sava Pribaković (MLADOST) Luka Lečić (CRVENA ZVEZDA) Nikola Vukić (IMT) Marko Janković (CRVENA ZVEZDA) Vukašin Braunović (ČUKARIČKI DOO)

2 gola

Sergej Đapa (IMT) Nikola Krstić (RAD) Andrija Lazarević (VOŽDOVAC) Andrija Radulović (CRVENA ZVEZDA) Davor Rakić (CRVENA ZVEZDA) Dragan Trninić (VOJVODINA) Viktor Radojević (CRVENA ZVEZDA) Stefan Živković (VOŽDOVAC) Alija Rustić (OFK BEOGRAD) Luka Lazarević (ZEMUN) Dimitrije Maksimovski (RAD) Veljko Radovanović (MAČVA) Aleksandar Škundrić (IMT) Dušan Pavlović (ČUKARIČKI DOO) Dimitrije Bajkić (OFK BEOGRAD) Mateja Bačanin (RFK GRAFIČAR) Nikola Gardašević (TSC) Vuk Denković (IMT) Matija Maksimović (MAČVA) Relja Bibić (VOŽDOVAC) Petar Petrović (BRODARAC) Kristijan Radinović (OFK BEOGRAD) Luka Nenadović (RAD) Uroš Jevtić (VOŽDOVAC) Stefan Kostić (ZEMUN) Sava Avramovski (RFK GRAFIČAR) Luka Puzović (VOŽDOVAC) Nenad Perović (MLADOST) Nemanja Žunić (MLADOST) Đorđe Radosavljević (VOŽDOVAC) Igor Radovanović (MLADOST) Vasilije Đerković (MLADOST) Nikola Milić (RAD) Aleksandar Pavlović (MAČVA) Marko Pelivanović (MLADOST) Marko Đuričić (MAČVA) Bogdan Mojsilović (OFK BEOGRAD) Stefan Šišljagić (SPARTAK) Vladimir Jovanović (MAČVA) Danijel Avramović (VOŽDOVAC) Jovan Rosić (SPARTAK) Vladimir Tomović (RADNIČKI 1923) Ilija Miodragović (SPARTAK) Admir Ademi (ZEMUN) Vladimir Lučić (IMT) Boško Milentijević (OFK BEOGRAD) Jovan Milošević (BRODARAC) Ognjen Ristanović (MAČVA) Áron Csákánj (TSC)

1 gol

Nemanja Krsmanović (TSC) Marko Dmitrović (TSC) Petar Vojinović (RADNIČKI 1923) Vukašin Andrejić (IMT) Vuk Krstić (ZEMUN) Vladimir Šetka (SPARTAK) Matija Tomić (SPARTAK) Veljko Radovanović (RAD) Nikola Momčilović (ZEMUN) Aleksa Jovanović (ZEMUN) Aleksandar Lukić (IMT) Nemanja Nikolić (VOJVODINA) Aleksej Golijanin (RFK GRAFIČAR) Boris Krstić (PARTIZAN) Petar Graonja (RFK GRAFIČAR) Nikola Zečević (VOŽDOVAC) Andrija Dimić (OFK BEOGRAD) Matija Stojanović (ČUKARIČKI DOO) Branislav Milanov (VOJVODINA) Mile Erdelj (SPARTAK) Aleksandar Milićević (IMT) Mitar Ergelaš (ČUKARIČKI DOO) Miloš Popović (VOJVODINA) Mladen Samurović (MAČVA) Mladen Kovačević (BRODARAC) Nemanja Petrović (RAD) Nikola Stanković (PARTIZAN) Nemanja Radojević (IMT) Nikola Todović (ZEMUN) David Perduv (VOŽDOVAC) Aleksa Matić (RFK GRAFIČAR) Prince Luckj Ukachukwu (IMT) Uroš Nikolić (VOŽDOVAC) Aleksa Savić (MAČVA) Luka Peić Tukuljac (SPARTAK) Stefan Melentijević (CRVENA ZVEZDA) Mateja Stašević (PARTIZAN) Andrej Kapetanović (ZEMUN) Marko Borović (CRVENA ZVEZDA) Ognjen Abramušić (VOJVODINA) Stefan Nikolić (PARTIZAN) Kosta Veselinović (RFK GRAFIČAR) Lazar Miladinović (ZEMUN) Filip Dražić (MAČVA) Zoran Beronja (VOŽDOVAC) Dragan Bojat (PARTIZAN) Petar Sretenović (BRODARAC) Nemanja Panić (MAČVA) Stefan Mitrović (BRODARAC) Marko Milić (RAD) Mihajlo Mikan (OFK BEOGRAD) Miloš Nešković (MAČVA) JAZEED JAHJA JAWSHAN (ZEMUN) Petar Kangrga (TSC) Stefan Leković (CRVENA ZVEZDA) Erik Holo Nađ (TSC) Milorad Stajić (RFK GRAFIČAR) Nemanja Andrić (SPARTAK) Stevan Stanković (BRODARAC) Saša Đekić (SPARTAK) Lazar Pejčić (SPARTAK) Luka Beković (RFK GRAFIČAR) Luka Milojević (RADNIČKI 1923) Luka Sandulović (RFK GRAFIČAR) Lazar Hrnjaz (OFK BEOGRAD) Milan Gvozdenović (RADNIČKI 1923) Stefan Radujko (RFK GRAFIČAR) Milan Majstorović (VOJVODINA) Dragan Kokanović (VOJVODINA) Željko Stanojević (VOJVODINA) Matija Gluščević (RFK GRAFIČAR) Mateja Lekić (IMT) Vojin Serafimović (ČUKARIČKI DOO) Jovan Šljivić (CRVENA ZVEZDA) Nikša Delibašić (ČUKARIČKI DOO) Bogdan Petrović (ČUKARIČKI DOO) Nikolaj Stanković (ZEMUN) Miloš Divac (MLADOST) Bojan Adžić (ČUKARIČKI DOO) Darko Kekić (PARTIZAN) Dušan Pecarski (RAD) Uroš Savković (MAČVA) Dušan Ranković (OFK BEOGRAD)