Liga

Prva liga Srbije (ž) 22/23

27.08.2022 16:30
Požarevac
3
0
0
0
28.08.2022 12:00
Beograd
6
0
3
0
28.08.2022 17:00
2
1
0
1
26.08.2022 13:30
Niš
1
4
0
3
27.08.2022 11:00
0
1
0
1
17.09.2022 15:00
0
4
0
2
18.09.2022 16:30
Čačak
4
0
1
0
17.09.2022 16:00
Kruševac
5
1
2
1
18.09.2022 16:30
1
5
1
2
18.09.2022 16:00
1
15
0
6
24.09.2022 17:00
Beograd
4
1
2
0
25.09.2022 17:00
Lazarevac
3
0
3
0
24.09.2022 15:00
Niš
5
3
4
2
25.09.2022 11:00
Leskovac
1
1
1
0
24.09.2022 16:00
Kragujevac
3
1
1
0
16.10.2022 11:00
Beograd
0
4
0
2
15.10.2022 14:30
Kruševac
3
5
2
2
16.10.2022 13:23
8
4
5
2
16.10.2022 14:30
3
3
1
1
02.11.2022 19:00
Lazarevac
1
3
0
1
23.10.2022 16:00
Lazarevac
9
1
6
0
11.11.2022 13:00
Niš
0
5
0
3
22.10.2022 15:00
Leskovac
4
1
2
1
22.10.2022 16:00
Kragujevac
12
0
6
0
22.10.2022 15:00
Čačak
3
1
2
1
30.10.2022 15:00
Beograd
0
6
0
3
29.10.2022 14:00
Stepanovićevo
1
1
1
0
30.10.2022 14:30
Požarevac
0
10
0
7
29.10.2022 16:00
Beograd
7
0
6
0
30.10.2022 15:00
Lazarevac
10
0
6
0
05.11.2022 13:00
Niš
2
1
2
1
06.11.2022 14:00
Leskovac
1
3
1
1
06.11.2022 14:00
Kragujevac
9
1
5
1
06.11.2022 14:00
Čačak
20
1
10
0
06.11.2022 14:00
Kruševac
7
1
6
0
20.11.2022 11:30
Beograd
2
1
2
0
20.11.2022 13:00
Požarevac
0
10
0
5
19.11.2022 13:00
Beograd
0
1
0
0
20.11.2022 15:00
Lazarevac
1
0
1
0
19.11.2022 11:00
Niš
0
1
0
1
26.11.2022 14:00
Leskovac
2
1
1
0
26.11.2022 13:00
Kragujevac
15
0
8
0
26.11.2022 13:30
Čačak
0
0
0
0
27.11.2022 13:00
Kruševac
4
0
2
0
27.11.2022 12:00
Stepanovićevo
12
2
6
1
12.03.2023 15:00
Beograd
0
1
0
1
12.03.2023 13:00
Stepanovićevo
1
5
1
1
12.03.2023 15:00
Kruševac
2
3
0
0
11.03.2023 15:00
Čačak
1
2
1
0
12.03.2023 15:15
Kragujevac
8
0
1
0
18.03.2023 13:00
Kragujevac
3
0
1
0
18.03.2023 15:00
Leskovac
1
0
1
0
19.03.2023 11:00
Niš
0
3
0
1
19.03.2023 17:00
Lazarevac
11
0
5
0
19.03.2023 15:00
Beograd
5
0
3
0
26.03.2023 15:00
Beograd
0
3
0
1
26.03.2023 12:00
Požarevac
0
8
0
6
26.03.2023 13:00
Stepanovićevo
7
0
2
0
26.03.2023 16:00
Kruševac
3
1
1
0
25.03.2023 16:00
Čačak
0
8
0
4
14.04.2023 17:00
Čačak
0
1
0
0
15.04.2023 16:00
Kragujevac
3
0
1
0
15.04.2023 13:00
Leskovac
5
0
4
0
15.04.2023 14:00
Niš
4
1
3
1
08.04.2023 17:30
Beograd
2
3
1
1
29.04.2023 11:00
Beograd
0
3
0
2
30.04.2023 14:15
Beograd
6
0
4
0
30.04.2023 13:00
Požarevac
0
2
0
1
29.04.2023 14:00
0
6
0
3
30.04.2023 17:00
Kruševac
6
0
3
0
07.05.2023 17:00
Kruševac
5
0
3
0
05.05.2023 17:30
Čačak
1
2
0
0
04.05.2023 14:00
Kragujevac
9
0
3
0
06.05.2023 16:00
Leskovac
0
3
0
2
07.05.2023 13:00
Niš
0
9
0
5
13.05.2023 13:00
Beograd
2
0
0
0
14.05.2023 13:30
Lazarevac
3
0
1
0
13.05.2023 18:15
Beograd
0
4
0
2
14.05.2023 12:00
Požarevac
3
2
1
1
14.05.2023 13:00
Stepanovićevo
0
6
0
2
21.05.2023 11:00
Stepanovićevo
4
1
2
0
21.05.2023 17:00
Kruševac
7
0
5
0
17.05.2023 17:30
Čačak
0
3
0
1
21.05.2023 17:00
Kragujevac
3
0
1
0
27.05.2023 13:00
Beograd
3
0
0
0
28.05.2023 13:30
Niš
0
6
0
4
28.05.2023 19:00
Lazarevac
0
0
0
0
28.05.2023 20:00
Beograd
1
5
0
2
28.05.2023 13:00
Požarevac
5
6
1
5
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.RADNIČKI 1923181701109610351
2.ŽFK KOLUBARA18142275136244
3.NAPREDAK JUNIOR 201818121575215437
4.ŽFK ZEMUN18120668313736
5.LAVICE-DUBOČICA1871102548-2322
6.ŽGFU BORAC186394233921
7.ŽFK MOSKVA1861114784-3719
8.ŽFK RADNIČKI 20121841132085-6513
9.ŽFK RAD1840141354-4112
10.ŽFK POŽAREVAC18311421120-9910
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

31 gol

Adrijana Delić (ŽFK MOSKVA)

29 golova

Suzana Petronijević (NAPREDAK JUNIOR 2018)

23 gola

Sara Milosavljević (RADNIČKI 1923)

21 gol

Tamara Perlinac (ŽFK KOLUBARA)

18 golova

Milica Poljaković (NAPREDAK JUNIOR 2018)

17 golova

Tamara Gogić (RADNIČKI 1923)

15 golova

Teodora Vasić (ŽFK ZEMUN)

13 golova

Jovana Sretenović (ŽFK KOLUBARA)

11 golova

Marija Vuković (RADNIČKI 1923) Jelena Tešnjak (ŽFK ZEMUN) Tamara Marjanović (RADNIČKI 1923) Jovana Marjanović (RADNIČKI 1923)

9 golova

Nađa Gavrilović (NAPREDAK JUNIOR 2018) Kristina Stošić (LAVICE-DUBOČICA) Aleksandra Blažić (ŽFK KOLUBARA) Anđelina Dukić (ŽFK ZEMUN)

8 golova

Slađana Lazarević (ŽFK KOLUBARA) Andrijana Nikolić (ŽFK ZEMUN) Milica Đuričić-Ćosović (ŽGFU BORAC)

7 golova

Tamara Jurišević (RADNIČKI 1923) Nevena Jovičić (ŽFK ZEMUN)

6 golova

Tara Kocić (LAVICE-DUBOČICA) Danijela Bošković (ŽFK RADNIČKI 2012)

5 golova

Slađana Vejnović (ŽFK KOLUBARA) Nađa Jović (ŽFK RADNIČKI 2012) Anđela Marković (ŽFK ZEMUN) Mina Čingelić (RADNIČKI 1923) ANJA RADOŠEVIĆ (ŽGFU BORAC) Sara Okuka (ŽFK MOSKVA) Darija Životić (ŽFK POŽAREVAC) Nina Đurđević (ŽFK KOLUBARA) Sanja Sofronić (ŽFK KOLUBARA) Nina Jovanović (ŽGFU BORAC)

4 gola

Milica Glišić (ŽGFU BORAC) Marija Vukojević (ŽFK ZEMUN) Kristina Momčilović (ŽGFU BORAC) Nataša Blagojević (LAVICE-DUBOČICA) Jelena Gilić (NAPREDAK JUNIOR 2018) Lidija Bondžić (NAPREDAK JUNIOR 2018)

3 gola

Jelena Raičević (NAPREDAK JUNIOR 2018) Gordana Milinović (ŽFK KOLUBARA) Jana Janković (RADNIČKI 1923) Stanika Vasiljević (RADNIČKI 1923) Marija Jonović (ŽFK KOLUBARA) Dajana Nikolić (ŽGFU BORAC) Jelena Lužanin (ŽGFU BORAC) Verica Dimić (ŽFK RADNIČKI 2012) Jovana Ilić (RADNIČKI 1923) Marija Krunić (ŽFK KOLUBARA) Jana Nedeljković (ŽFK RADNIČKI 2012) Ivana Ćorluka (ŽFK POŽAREVAC)

2 gola

Marija Nikolić (RADNIČKI 1923) Katarina Popov (ŽFK ZEMUN) Nina Šovljanski (ŽFK MOSKVA) Milica Filipović (ŽFK RAD) Anđela Tasić (LAVICE-DUBOČICA) Sofija Škorić (ŽFK MOSKVA) Elena Olarević (RADNIČKI 1923) Adelisa Osmani (ŽFK RAD) Sara Petković (ŽGFU BORAC) Maja Blagojević (LAVICE-DUBOČICA) Ivana Petrović (NAPREDAK JUNIOR 2018) Dunja Trajković (ŽFK MOSKVA) Vinka Miloradović (ŽFK POŽAREVAC) Mirjana Babić (RADNIČKI 1923) Ivana Jovanović (ŽFK KOLUBARA) Martina Živković (RADNIČKI 1923) Nataša Ivković (ŽGFU BORAC) Tijana Paunović (RADNIČKI 1923)

1 gol

Danica Radulović (ŽFK KOLUBARA) Milena Tomanović (RADNIČKI 1923) Nevena Marković (ŽFK RAD) Selena Dimitrijević (ŽFK RADNIČKI 2012) Jovana Milojčević (ŽFK POŽAREVAC) Danica Jenić (ŽFK RAD) Suzana Jovanović (ŽFK POŽAREVAC) Katarina Dragutinović (ŽFK POŽAREVAC) Jelena Dubroja (LAVICE-DUBOČICA) Ivana Bobić (ŽFK KOLUBARA) Anđela Polovina (ŽFK RAD) Anka Radisavljević (RADNIČKI 1923) Andrijana Mladenović (RADNIČKI 1923) Todora Đorđević (NAPREDAK JUNIOR 2018) Aleksandra Stević (ŽFK POŽAREVAC) Milena Kostić (ŽFK POŽAREVAC) Milena Đulejić (ŽFK POŽAREVAC) Anđela Mitrović (ŽFK KOLUBARA) Elena Rodić (ŽFK MOSKVA) Tijana Vukčević (ŽFK MOSKVA) Mina Vračarević (ŽFK MOSKVA) Ana Zurapi (ŽFK ZEMUN) Dunja Krčmar (ŽFK MOSKVA) Sofija Ilić (ŽFK POŽAREVAC) Marija Sretenović (NAPREDAK JUNIOR 2018) Marina Milutinović (NAPREDAK JUNIOR 2018) Sofija Pajević (ŽFK RAD) Aleksandra Ubavić (ŽFK RAD) Ana Tanić (ŽFK POŽAREVAC) Kristina Arsenijević (ŽGFU BORAC) Janja Jovičić (ŽFK ZEMUN) Jelena Dobrijević (ŽFK MOSKVA) Bojana Marković (LAVICE-DUBOČICA) Jana Jurišić (ŽFK KOLUBARA) Nikolina Marković (ŽFK ZEMUN) Nevena Lukić (ŽFK POŽAREVAC) Jana Stojanović (ŽFK RADNIČKI 2012) Jovana Dinić (ŽFK POŽAREVAC) Suzana Milovanović (ŽFK RAD) Selena Sudimac (NAPREDAK JUNIOR 2018) Gorana Gligić (ŽFK RAD) Andrijana Aleksić (ŽFK RAD) ELENA TOŠIĆ (ŽFK RAD) Maja Mančić (ŽFK RADNIČKI 2012)