P |
Naziv kluba |
OU |
BP |
BN |
BI |
DG |
PG |
GR |
B |
1. | OFK BEOGRAD | 30 | 19 | 5 | 6 | 54 | 25 | 29 | 62 |
2. | JEDINSTVO | 30 | 15 | 7 | 8 | 38 | 30 | 8 | 52 |
3. | INĐIJA Tojo Tires | 30 | 15 | 5 | 10 | 37 | 25 | 12 | 50 |
4. | TEKSTILAC | 30 | 13 | 9 | 8 | 37 | 21 | 16 | 48 |
5. | SMEDEREVO 1924 | 30 | 12 | 12 | 6 | 34 | 23 | 11 | 48 |
6. | RADNIČKI (SM) | 30 | 11 | 9 | 10 | 27 | 27 | 0 | 42 |
7. | MAČVA | 30 | 11 | 9 | 10 | 29 | 24 | 5 | 42 |
8. | RFK GRAFIČAR | 30 | 11 | 9 | 10 | 43 | 42 | 1 | 42 |
9. | GFK DUBOČICA | 30 | 10 | 11 | 9 | 26 | 30 | -4 | 41 |
10. | OFK VRŠAC | 30 | 10 | 9 | 11 | 25 | 27 | -2 | 39 |
11. | METALAC | 30 | 9 | 10 | 11 | 25 | 31 | -6 | 37 |
12. | KOLUBARA | 30 | 9 | 9 | 12 | 38 | 40 | -2 | 36 |
13. | MLADOST GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29 | 34 | -5 | 34 |
14. | GFK SLOBODA | 30 | 8 | 9 | 13 | 22 | 31 | -9 | 33 |
15. | RFKN.S 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25 | 52 | -27 | 22 |
16. | RADNIČKI (NB) (-6) | 30 | 6 | 7 | 17 | 27 | 54 | -27 | 19 |
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi
13 golova
Dejan Georgijević (OFK BEOGRAD)
12 golova
Kwaku Karikari (JEDINSTVO)
10 golova
Zubairu Ibrahim (JEDINSTVO) Nikola Furtula (KOLUBARA) Saša Marković (OFK BEOGRAD)
9 golova
Nemanja Obradović (SMEDEREVO 1924) Aleksandar Kahvić (OFK BEOGRAD)
8 golova
Nikola Mituljikić (OFK BEOGRAD) Stefan Stanisavljević (RADNIČKI (SM)) Miloš Filipović (KOLUBARA)
7 golova
Savo Arambašić (METALAC) Nemanja Đokić (RADNIČKI (NB)) Uroš Gajić (RADNIČKI (SM))
6 golova
Dušan Savić (GFK DUBOČICA) Igor Milanović (JEDINSTVO) Strahinja Stojanović (RFK GRAFIČAR) Irfan Zulfić (TEKSTILAC) Andrija Maksimović (RFK GRAFIČAR) Marko Ćurić (RFK GRAFIČAR)
5 golova
Prince Luckj Ukachukwu (TEKSTILAC) Pavle Radunović (MAČVA) Slaviša Stojanović (INĐIJA Tojo Tires) Vasilije Janjić (INĐIJA Tojo Tires) MBOUP BABACAR (RFK GRAFIČAR) Aleksandar Desančić (INĐIJA Tojo Tires) Dragan Kokanović (MLADOST GAT) Luka Pejović (MAČVA) Miljan Vukadinović (MLADOST GAT)
4 gola
Miloš Zličić (TEKSTILAC) Danilo Miladinović (JEDINSTVO) Martin Novaković (MAČVA) Uroš Čejić (OFK VRŠAC) Ivan Davidović (TEKSTILAC) Miloš Milivojević (OFK VRŠAC) Milan Đokić (GFK DUBOČICA) Darko Stojanović (TEKSTILAC) Abel Abah (METALAC) Nikola Dimitrijević (SMEDEREVO 1924) Alphonce Mabula Msanga (RFKN.S 1921) Nikola Knežević (OFK BEOGRAD) Stanislav Krapukhin (RADNIČKI (NB)) Miroslav Maričić (INĐIJA Tojo Tires) Itan Derviši (RFKN.S 1921)
3 gola
Jasin Nuredini (RADNIČKI (NB)) David Ivić (SMEDEREVO 1924) Rade Glišović (GFK SLOBODA) Bojan Čečarić (MLADOST GAT) Lazar Milošev (INĐIJA Tojo Tires) Milan Jokić (MLADOST GAT) Bojan Gajić (GFK SLOBODA) Stefan Đurić (GFK DUBOČICA) Vukašin Braunović (KOLUBARA) Bojan Aleksić (METALAC) Stefan Stevanović (SMEDEREVO 1924) Đorđe Ivković (RADNIČKI (SM)) Vladimir Mijailović (MAČVA) Veljko Mladenović (RFK GRAFIČAR) Miroslav Marković (TEKSTILAC) Ognjen Todorović (OFK VRŠAC) Milan Srbijanac (GFK SLOBODA) Predrag Đorđević (GFK DUBOČICA) Toplica Grbović (INĐIJA Tojo Tires) Vladimir Petrović (RFK GRAFIČAR) Đorđe Šušnjar (MLADOST GAT)
2 gola
Mateja Zuvić (SMEDEREVO 1924) Srđan Cvetković (RADNIČKI (SM)) Obuja Pius (RADNIČKI (SM)) Lukijan Abadžija (MLADOST GAT) Krsta Đorđević (KOLUBARA) Nemanja Zdravković (GFK DUBOČICA) Nikola Žakula (METALAC) Vladimir Silađi (GFK SLOBODA) Đorđe Glavinić (OFK VRŠAC) Marko Milinković (METALAC) Filip Sredojević (TEKSTILAC) Ikporo Kennedj Peretonmotei (RADNIČKI (NB)) Nikola Čolić (RFKN.S 1921) Dejan Milićević (JEDINSTVO) Nikola Pavlica (MLADOST GAT) Miroljub Kostić (SMEDEREVO 1924) Ognjen Ajdar (RFK GRAFIČAR) Veljko Mijailović (METALAC) Mile Savković (KOLUBARA) Sejin Mjung (GFK SLOBODA) Milan Tomić (OFK VRŠAC) Kazeem Ojo Aderounmu (RADNIČKI (NB)) Savo Rašković (GFK SLOBODA) Lazar Vuković (INĐIJA Tojo Tires) Sani Abdullahi (MAČVA) Igor Ristivojević (MAČVA) Aleksandar Đermanović (OFK BEOGRAD) Marko Jevtić (MAČVA) Đorđe Belić (GFK DUBOČICA) Lazar Stojanović (RADNIČKI (NB)) Todor Glišović (GFK SLOBODA) Dragan Radosavljević (INĐIJA Tojo Tires) Uroš Kilibarda (OFK VRŠAC) Nikola Popović (INĐIJA Tojo Tires) Mihajlo Milosavić (RFKN.S 1921) Stefan Marjanović (KOLUBARA) Nikola Tasić (GFK DUBOČICA) Andrej Petrović (RFK GRAFIČAR) Miloš Zekić (TEKSTILAC) Svetislav Milošević (METALAC)
1 gol
Tallo Gadji Celi Carmel Junior (GFK DUBOČICA) Igor Vićentijević (RADNIČKI (SM)) Nikola Stojković (SMEDEREVO 1924) Marko Prljević (RADNIČKI (SM)) Ilija Matejević (RADNIČKI (NB)) Ognjen Ilić (OFK BEOGRAD) Stefan Mitrović (RADNIČKI (SM)) Luka Đorđević (INĐIJA Tojo Tires) Andrija Mijailović (INĐIJA Tojo Tires) Lazar Marjanović (RADNIČKI (NB)) Andrej Đukić (GFK SLOBODA) Stefan Pirgić (SMEDEREVO 1924) Luka Cvetićanin (KOLUBARA) Marko Momčilović (GFK DUBOČICA) Petar Panić (SMEDEREVO 1924) Viktor Radojević (RFK GRAFIČAR) Mihajlo Spasojević (RFK GRAFIČAR) Nikola Marjanović (TEKSTILAC) Stefan Živković (KOLUBARA) Nikola Tasić (OFK VRŠAC) Strahinja Čarapić (RADNIČKI (SM)) Filip Kasalica (OFK BEOGRAD) Milorad Balabanović (MLADOST GAT) Miljan Ljubenović (GFK DUBOČICA) Marko Zoćević (OFK VRŠAC) Ivan Nikčević (KOLUBARA) Nikola Tedić (RFKN.S 1921) Kristijan Živković (MLADOST GAT) Jovan Stojanović (JEDINSTVO) Nemanja Subotić (INĐIJA Tojo Tires) Dragan Stoisavljević (OFK BEOGRAD) Marko Mirić (METALAC) Miloš Milisavljević (KOLUBARA) Stefan Ilić (METALAC) Nemanja Ilić (MLADOST GAT) Nikola Tripković (RADNIČKI (SM)) Petar Ristić (MAČVA) Miroslav Bjeloš (MLADOST GAT) Leontije Vasić (TEKSTILAC) Nikola Vujadinović (OFK BEOGRAD) Danko Kiković (KOLUBARA) Stefan Mihajlović (INĐIJA Tojo Tires) Nenad Kočović (KOLUBARA) Radovan Avram (TEKSTILAC) Ognjen Starčević (GFK SLOBODA) Jovan Šljivić (RFK GRAFIČAR) Uroš Miladinović (OFK VRŠAC) Nenad Perović (OFK VRŠAC) Aleksej Vukičević (RFK GRAFIČAR) Bojan Blagojević (OFK VRŠAC) Slobodan Sladojević (MAČVA) Srđan Nikolić (OFK BEOGRAD) Nemanja Cvetković (RADNIČKI (SM)) Lazar Vrekić (RFKN.S 1921) Ognjen Dimitrić (JEDINSTVO) Lazar Marković (SMEDEREVO 1924) Dušan Vlalukin (RFKN.S 1921) Dejan Tumbas (GFK SLOBODA) Luka Kožović (RFKN.S 1921) Veljko Đorđević (RADNIČKI (NB)) Miloš Đokić (KOLUBARA) Stefan Gajilović (INĐIJA Tojo Tires) Uroš Savković (MAČVA) Uroš Branković (MAČVA) Janko Jevremović (KOLUBARA) Aleksandar Simčević (RADNIČKI (NB)) Branislav Krstić (RFKN.S 1921) Marko Stanković (OFK BEOGRAD) Nikola Rađen (RFKN.S 1921) Luka Serdar (RFKN.S 1921) Darko Isailović (RADNIČKI (SM)) Nikola Kodžić (TEKSTILAC) Dimitrije Petronijević (SMEDEREVO 1924) Milenko Škorić (RADNIČKI (NB)) Jordan Jovanović (KOLUBARA) Stefan Stojanović (TEKSTILAC) Nikola Jovanović (SMEDEREVO 1924) Nemanja Ivanović (OFK BEOGRAD) Nemanja Dragutinović (SMEDEREVO 1924) Morice Michael Abraham (RFKN.S 1921) Ivan Vukčević (MLADOST GAT) Shedrack Charles (GFK SLOBODA) Peace Elijah (MAČVA) Vukašin Bulatović (METALAC) Andj Francis Kumi (OFK VRŠAC) Andrija Krivokapić (RADNIČKI (NB)) Danilo Pešukić (RADNIČKI (NB)) Riquelme Sousa Silva (OFK VRŠAC) Anthonj Abidemi Lokosa (SMEDEREVO 1924) Efe Ugiagbe (MAČVA) Said Khamis Said (JEDINSTVO) Tiago Galvao Da Silva (KOLUBARA) Dražen Dubačkić (MLADOST GAT) Gustavo Vieira Francisco (JEDINSTVO) Mlađan Stevanović (GFK DUBOČICA)