P |
Naziv kluba |
OU |
BP |
BN |
BI |
DG |
PG |
GR |
B |
1. | CRVENA ZVEZDA | 30 | 27 | 3 | 0 | 80 | 16 | 64 | 84 |
2. | RADNIČKI | 30 | 23 | 6 | 1 | 58 | 17 | 41 | 75 |
3. | PARTIZAN | 30 | 15 | 9 | 6 | 45 | 20 | 25 | 54 |
4. | ČUKARIČKI DOO | 30 | 15 | 9 | 6 | 48 | 25 | 23 | 54 |
5. | MLADOST | 30 | 13 | 7 | 10 | 39 | 29 | 10 | 46 |
6. | NAPREDAK | 30 | 10 | 11 | 9 | 32 | 35 | -3 | 41 |
7. | VOJVODINA | 30 | 10 | 9 | 11 | 24 | 26 | -2 | 39 |
8. | PROLETER | 30 | 9 | 11 | 10 | 31 | 29 | 2 | 38 |
9. | SPARTAK | 30 | 10 | 8 | 12 | 32 | 40 | -8 | 38 |
10. | RADNIK | 30 | 11 | 5 | 14 | 25 | 35 | -10 | 38 |
11. | VOŽDOVAC | 30 | 11 | 4 | 15 | 28 | 37 | -9 | 37 |
12. | MAČVA | 30 | 8 | 8 | 14 | 16 | 26 | -10 | 32 |
13. | OFK BAČKA | 30 | 6 | 7 | 17 | 26 | 54 | -28 | 25 |
14. | RAD | 30 | 4 | 9 | 17 | 16 | 39 | -23 | 21 |
15. | DINAMO | 30 | 5 | 5 | 20 | 18 | 62 | -44 | 20 |
16. | ZEMUN | 30 | 3 | 9 | 18 | 19 | 47 | -28 | 18 |
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi
20 golova
Nermin Haskić (RADNIČKI)
15 golova
Ricardo Jorge Pires Gomes (PARTIZAN)
13 golova
El Fardu Ben Mohamed (CRVENA ZVEZDA)
12 golova
Ognjen Mudrinski (ČUKARIČKI DOO) Aleksa Vukanović (NAPREDAK)
11 golova
Richmond Boakje-Jiadom (CRVENA ZVEZDA)
10 golova
Milan Pavkov (CRVENA ZVEZDA) Aleksandar Pejović (MLADOST) Igor Zlatanović (RADNIK)
9 golova
Željko Dimitrov (DINAMO)
8 golova
Stefan Čolović (PROLETER) Veljko Simić (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Čović (PROLETER) Aleksandar Stanisavljević (RADNIČKI)
7 golova
Filip Stuparević (VOŽDOVAC) Stefan Denković (SPARTAK) Luka Stojanović (ČUKARIČKI DOO) Nemanja Nikolić (PARTIZAN)
6 golova
Asmir Kajević (ČUKARIČKI DOO) Nemanja Obradović (SPARTAK) Samuel Kwame Owusu (ČUKARIČKI DOO) Vladimir Radivojević (MLADOST)
5 golova
Lazar Ranđelović (RADNIČKI) Nenad Gavrić (MAČVA) Đorđe Ivanović (PARTIZAN) Marko Gobeljić (CRVENA ZVEZDA) Andrija Luković (VOŽDOVAC) Luka Mićić (OFK BAČKA) Janko Tumbasević (MLADOST) Milan Mirosavljev (PROLETER) Milan Đurić (VOJVODINA) Marko Marin (CRVENA ZVEZDA) Dejan Joveljić (CRVENA ZVEZDA)
4 gola
Nikola Drinčić (RADNIČKI) Sladan Nikodijević (RADNIČKI) Eze Vincent Okeuhie (VOJVODINA) Danilo Pantić (PARTIZAN) Ibrahima Ndiaje (NAPREDAK) Miloš Vulić (NAPREDAK) Milan Makarić (OFK BAČKA) Srđan Vujaklija (PROLETER) Petar Gigić (MAČVA)
3 gola
Predrag Pavlović (MLADOST) Filip Kukuličić (ZEMUN) Goran Zakarić (PARTIZAN) Obiorah Emmanuel Odita (MLADOST) Momčilo Mrkaić (ZEMUN) Milan Stojanović (RADNIK) Alen Mašović (VOŽDOVAC) Milan Bojović (MLADOST) Nemanja Miletić (PARTIZAN) Bojan Matić (VOJVODINA) Marko Docić (ČUKARIČKI DOO) Bojan Čečarić (SPARTAK) Nikola Šipčić (RAD) Zoran Tošić (PARTIZAN) Lazar Arsić (VOŽDOVAC) Nikola Stojiljković (CRVENA ZVEZDA) Srđan Babić (CRVENA ZVEZDA) Lazar Jovanović (MLADOST) Slobodan Tedić (ČUKARIČKI DOO) Boris Kopitović (ČUKARIČKI DOO) Radovan Pankov (RADNIČKI) Dušan Pantelić (RADNIK)
2 gola
Milan Marčić (SPARTAK) Enver Alivodić (NAPREDAK) Filip Bajić (OFK BAČKA) Nikola Eskić (NAPREDAK) Nenad Marinković (RAD) Nikola Boranijašević (NAPREDAK) Uglješa Radinović (OFK BAČKA) Davor Nedeljković (DINAMO) Bogdan Mladenović (RAD) Stefan Dimić (MLADOST) Milan Jevtović (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Milojević (VOJVODINA) Damir Kojašević (RADNIČKI) Risto Ristović (RADNIK) Miladin Stevanović (ČUKARIČKI DOO) Dejan Đenić (SPARTAK) Gabriel-Nicolae Enache (PARTIZAN) Taras Bondarenko (RADNIČKI) Beko Ismael Fofana (VOJVODINA) Miloš Milovanović (RADNIK) Aleksandar Đoković (MAČVA) Mile Savković (SPARTAK) Siniša Babić (RADNIČKI) Borko Duronjić (VOŽDOVAC) Dejan Kerkez (SPARTAK) Aleksandar Ješić (VOŽDOVAC) Srđan Grabež (OFK BAČKA) Nikola Stojković (ZEMUN) Dušan Jovančić (CRVENA ZVEZDA) Jonathan Renato Barbosa (CRVENA ZVEZDA) Hendrik Somaeb (ZEMUN) Mlađan Stevanović (DINAMO) Stefan Milošević (SPARTAK) Nebojša Gavrić (OFK BAČKA)
1 gol
Nemanja Glavčić (SPARTAK) Đorđe Denić (RAD) Vujadin Savić (CRVENA ZVEZDA) Dušan Savić (ZEMUN) Damjan Gojkov (VOJVODINA) Milan Rodić (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Mladenović (OFK BAČKA) Nenad Krstičić (CRVENA ZVEZDA) Ognjen Đuričin (VOJVODINA) Petar Bojić (MLADOST) Milan Perendija (RAD) Goran Čaušić (CRVENA ZVEZDA) Miroljub Kostić (NAPREDAK) Marko Marinković (NAPREDAK) Nenad Cvetković (ZEMUN) Đuro Zec (NAPREDAK) Vladimir Volkov (RAD) Lazar Zličić (VOŽDOVAC) Ivan Đorić (NAPREDAK) Uroš Damnjanović (RADNIK) Vladimir Otašević (SPARTAK) Ivan Obrovac (MAČVA) Ognjen Krasić (PROLETER) Ognjen Ožegović (PARTIZAN) Marko Janković (PARTIZAN) Noboru Shimura (SPARTAK) Nemanja Vučić (ZEMUN) Andrija Vukčević (SPARTAK) Luka Luković (ČUKARIČKI DOO) Slavoljub Srnić (CRVENA ZVEZDA) Dragoljub Srnić (VOŽDOVAC) Vuk Mitošević (VOJVODINA) Branislav Tomić (OFK BAČKA) Nenad Jovanović (MAČVA) Darko Zorić (ČUKARIČKI DOO) Stefan Đorđević (RADNIČKI) Darko Puškarić (ČUKARIČKI DOO) Mirko Ivanić (CRVENA ZVEZDA) Miroslav Bogosavac (ČUKARIČKI DOO) Slobodan Novaković (PROLETER) Miloš Mihajlov (VOŽDOVAC) Mladen Lazarević (MAČVA) Stevan Luković (ZEMUN) Dragan Žarković (OFK BAČKA) Lazar Đokić (DINAMO) Ivan Ilić (ZEMUN) Nikola Nešović (ZEMUN) Aleksandar Jovanović (RADNIČKI) Filip Kasalica (RAD) Milorad Balabanović (RAD) Branko Jovičić (CRVENA ZVEZDA) Marko Pantić (OFK BAČKA) Njegoš Petrović (RAD) Danijel Gašić (DINAMO) Bogdan Stamenković (RADNIK) Damir Čeković (OFK BAČKA) Miloš Adamović (MAČVA) Marko Mrkić (RADNIČKI) Saša Stojanović (RADNIČKI) Predrag Govedarica (PROLETER) Filip Stojković (CRVENA ZVEZDA) Svetozar Marković (PARTIZAN) Nikola Gajić (VOJVODINA) Stefan Mihajlović (RAD) Stefan Šapić (ČUKARIČKI DOO) Marko Jovanović (VOŽDOVAC) Nikola Srećković (VOJVODINA) Miloš Pavlović (VOŽDOVAC) Aleksandar Lutovac (RAD) Igor Ivanović (NAPREDAK) Predrag Sikimić (VOŽDOVAC) Miroslav Bjeloš (OFK BAČKA) Aleksandar Jevtić (VOŽDOVAC) Goran Smiljanić (RAD) Marko Jevremović (MLADOST) Miloš Ristić (MLADOST) Aleksandar Andrejević (PROLETER) Strahinja Krstevski (PROLETER) Baha Samuel Regis (NAPREDAK) Marko Šarić (ČUKARIČKI DOO) Petar Grbić (RADNIČKI) Lorenco Ebisilio (CRVENA ZVEZDA) Nikola Radović (OFK BAČKA) Nikola Mikić (VOŽDOVAC) Zakaria Suraka (DINAMO) Riota Noma (RADNIČKI) Frencis Keremeh (RADNIK) Nemanja Ćalasan (SPARTAK) Đorđe Šušnjar (MAČVA) Marko Mitrović (DINAMO) Zoran Danoski (RADNIK) Slavko Lukić (ZEMUN) Milan Gajić (CRVENA ZVEZDA) Nikola Popović (DINAMO)