Liga

Prva liga Srbije (ž) 23/24

09.03.2024 00:00
/
/
/
/
09.03.2024 00:00
/
/
/
/
09.03.2024 00:00
/
/
/
/
26.08.2023 17:00
Stari Banovci
1
3
0
3
27.08.2023 17:30
Stepanovićevo
7
1
4
1
27.08.2023 16:30
Lazarevac
3
0
1
0
26.08.2023 17:00
Pirot
0
1
0
0
27.08.2023 17:00
Kruševac
4
1
1
0
03.09.2023 17:00
Leskovac
3
0
1
0
02.09.2023 17:00
Topola
0
0
0
0
03.09.2023 17:00
Beograd
0
5
0
2
03.09.2023 16:30
Stepanovićevo
2
0
2
0
02.09.2023 17:00
Stari Banovci
1
6
1
4
09.09.2023 16:30
Zemun
9
0
5
0
09.09.2023 16:00
Lazarevac
0
0
0
0
09.09.2023 16:00
Pirot
1
2
0
1
10.09.2023 16:30
Kruševac
6
0
3
0
10.09.2023 14:00
Čačak
1
0
1
0
17.09.2023 16:00
Leskovac
5
5
5
1
17.09.2023 16:00
Beograd
0
2
0
1
17.09.2023 15:30
Stepanovićevo
0
3
0
2
16.09.2023 16:30
Stari Banovci
2
0
1
0
17.09.2023 16:30
Zemun
9
0
5
0
30.09.2023 16:30
Lazarevac
0
6
0
3
01.10.2023 15:30
Kruševac
4
0
1
0
30.09.2023 15:30
Čačak
3
2
3
0
30.09.2023 16:00
Topola
1
0
1
0
08.10.2023 16:00
Leskovac
5
0
3
0
08.10.2023 14:30
2
1
1
0
07.10.2023 15:30
Stari Banovci
0
0
0
0
07.10.2023 18:00
Lazarevac
1
0
1
0
14.10.2023 14:00
Pirot
1
1
1
0
15.10.2023 15:30
Kruševac
4
0
1
0
14.10.2023 15:00
Čačak
0
7
0
3
14.10.2023 15:30
Topola
7
1
4
1
15.10.2023 15:00
Beograd
0
2
0
1
05.11.2023 13:00
Leskovac
6
0
3
0
05.11.2023 13:00
Stari Banovci
3
0
2
0
04.11.2023 13:00
Zemun
2
0
1
0
04.11.2023 14:30
Lazarevac
0
2
0
1
04.11.2023 14:30
Pirot
0
3
0
2
11.11.2023 13:00
Kruševac
3
0
3
0
12.11.2023 14:30
Čačak
2
1
1
0
11.11.2023 13:00
Topola
1
1
1
1
11.11.2023 14:00
Beograd
0
5
0
5
12.11.2023 13:00
Stepanovićevo
4
0
2
0
09.03.2024 00:00
/
/
/
/
09.03.2024 00:00
/
/
/
/
09.03.2024 00:00
/
/
/
/
16.03.2024 00:03
/
/
/
/
16.03.2024 00:03
/
/
/
/
23.03.2024 00:03
/
/
/
/
23.03.2024 00:03
/
/
/
/
23.03.2024 00:03
/
/
/
/
30.03.2024 00:03
/
/
/
/
30.03.2024 00:03
/
/
/
/
30.03.2024 00:03
/
/
/
/
30.03.2024 00:03
/
/
/
/
13.04.2024 00:04
/
/
/
/
13.04.2024 00:04
/
/
/
/
13.04.2024 00:04
/
/
/
/
20.04.2024 00:04
/
/
/
/
20.04.2024 00:04
/
/
/
/
20.04.2024 00:04
/
/
/
/
20.04.2024 00:04
/
/
/
/
27.04.2024 00:04
/
/
/
/
27.04.2024 00:04
/
/
/
/
27.04.2024 00:04
/
/
/
/
04.05.2024 00:05
/
/
/
/
04.05.2024 00:05
/
/
/
/
04.05.2024 00:05
/
/
/
/
11.05.2024 00:05
/
/
/
/
11.05.2024 00:05
/
/
/
/
11.05.2024 00:05
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.ŽFK MILUTINAC 2023-ZEMUN99005225027
2.NAPREDAK JUNIOR 201897112752222
3.LAVICE-DUBOČICA952229191017
4.ŽGFU BORAC95131117-616
5.ŽFK MOSKVA95041521-615
6.ŽFK KARAĐORĐE93331612412
7.ŽFK PRAVE DAME9225824-168
8.ŽFK KOLUBARA9225524-198
9.ŽFK RADNIČKI 20149117815-74
10.SUŽF HEROJ POLET9009032-320
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

20 golova

Teodora Vasić (ŽFK MILUTINAC 2023-ZEMUN)

10 golova

Adrijana Delić (ŽFK MOSKVA)

9 golova

Suzana Petronijević (NAPREDAK JUNIOR 2018)

8 golova

Milica Poljaković (NAPREDAK JUNIOR 2018)

7 golova

Jovana Vasiljković (LAVICE-DUBOČICA) Jelena Tešnjak (ŽFK MILUTINAC 2023-ZEMUN) Zorana Đoković (ŽFK KARAĐORĐE)

6 golova

Aleksandra Stefanović (ŽFK MILUTINAC 2023-ZEMUN) Maja Blagojević (LAVICE-DUBOČICA)

5 golova

Kristina Stošić (LAVICE-DUBOČICA) Nađa Gavrilović (NAPREDAK JUNIOR 2018)

4 gola

Jovana Šipoš (ŽFK PRAVE DAME) Jelena Miloradović (ŽGFU BORAC) Nikolina Batinić (ŽFK MILUTINAC 2023-ZEMUN) Aleksandra Blažić (ŽFK KARAĐORĐE)

3 gola

Ivona Laslo (ŽFK MOSKVA) Nevena Kurteš (ŽFK MILUTINAC 2023-ZEMUN) Marija Dimić (ŽFK KARAĐORĐE) Nataša Blagojević (LAVICE-DUBOČICA) Tara Kocić (LAVICE-DUBOČICA) Andrijana Pejčić (ŽFK RADNIČKI 2014) Jovana Ječmenica (ŽFK MILUTINAC 2023-ZEMUN) Lena Radovanović (LAVICE-DUBOČICA)

2 gola

Marija Vukojević (ŽFK MILUTINAC 2023-ZEMUN) Nina Jovanović (ŽGFU BORAC) Lidija Bondžić (NAPREDAK JUNIOR 2018) Milica Glišić (ŽGFU BORAC) Olgica Janković (ŽFK KARAĐORĐE) Maša Džunić (ŽFK RADNIČKI 2014) Selena Sudimac (NAPREDAK JUNIOR 2018)

1 gol

Anđelina Dukić (ŽFK MILUTINAC 2023-ZEMUN) Janja Jovičić (ŽFK MILUTINAC 2023-ZEMUN) Gordana Milinović (ŽFK KOLUBARA) Nađa Kavaja (ŽFK KOLUBARA) Tamara Marković (ŽFK RADNIČKI 2014) Bojana Marković (LAVICE-DUBOČICA) Nevena Rančić (ŽGFU BORAC) Ana Zavišić (ŽFK KOLUBARA) Nevena Jovičić (ŽFK MILUTINAC 2023-ZEMUN) Tijana Paunović (ŽFK KOLUBARA) Vanja Jović (ŽFK PRAVE DAME) Danijela Manjulov (ŽFK MOSKVA) Sofija Škorić (ŽFK MOSKVA) Nataša Ivković (ŽGFU BORAC) Sanja Sofronić (ŽFK KOLUBARA) Jana Šajinović (ŽGFU BORAC) Sara Šebek (ŽFK PRAVE DAME) Sara Savanović (ŽFK PRAVE DAME) Ana Mladenov (ŽFK RADNIČKI 2014) Nikolina Kukić (LAVICE-DUBOČICA) Katarina Popov (ŽFK MILUTINAC 2023-ZEMUN) Milica Draganić (ŽFK PRAVE DAME) Jana Nedeljković (ŽFK RADNIČKI 2014) Marija Sretenović (NAPREDAK JUNIOR 2018)