Селекције

U-17 жене

Голмани

Тина Арсић

(Грасхоперс)

Анђела Пајовић

(Раднички 1923)

Ања Мегић

(Јагодина)

Одбрамбени играчи

Милица Марковић

(Спартак ДОО)

Анђела Миловановић

(Звезда Б)

Марина Милутиновић

(Напредак)

Александра Гајић

(Спартак ДОО)

Зоја Топалов

(ШФ Петрика)

Катарина Попов

(Земун)

Тијана Поповић

(Машинац)

Исидора Јовановић

(Војводина)

Ана Илић

(Земун)

Тара Коцић

(Лавице)

Везни играчи

Анђела Марковић

(Спартак ДОО)

Невена Куртеш

(Војводина)

Невена Јовичић

(Земун)

Александра Илић

(Звезда Б)

Нађа Увалин

(Спартак ДОО)

Николина Митровић

(Војводина)

Мина Чингелић

(Раднички 1923)

Милица Маљковић

(Спартак ДОО)

Нападачи

Ђурђина Милосављевић

(Машинац)

Јелена Тешњак

(Земун)

Милица Вешић

(ТСЦ)

Теодора Васић

(Земун)

Верица Димић

(Раднички Ниш)

Бојана Вукашиновић

(Војводина)

Милица Кубуровић

(Карлсруе)

СТРУЧНИ ШТАБ

Драгиша Зечевић

Селектор

Радмила Максимовић

Тренер

Бојан Серафиновић

Тренер

Зоран Симеуновић

Тренер

Марко Петровић

Тренер голмана

Горан Марковић

Доктор

Здравко Маринковић

Физиотерапеут

П Тим ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.Шпанија330091+89
2.Исланд320176+16
3.Србија31026603
4.Северна Ирска3003110-90
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР:Гол разлика, Б: Бодови
24.09.2021
Исланд
Србија
4
1
3
1
24.09.2021
Шпанија
Северна Ирска
3
0
2
0
27.09.2021
Србија
Северна Ирска
4
0
1
0
27.09.2021
Шпанија
Исланд
4
0
1
0
30.09.2021
Северна Ирска
Исланд
1
3
1
1
30.09.2021
Србија
Шпанија
1
2
0
1
П Тим ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.Чешка321072+57
2.Србија320184+46
3.Украјина302146-22
4.Грузија301218-71
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР:Гол разлика, Б: Бодови
20.10.2019
Чешка
Грузија
4
0
1
0
20.10.2019
Украјина
Србија
2
4
0
1
23.10.2019
Србија
Грузија
3
0
2
0
23.10.2019
Чешка
Украјина
1
1
1
1
26.10.2019
Србија
Чешка
1
2
0
2
26.10.2019
Грузија
Украјина
1
1
0
1