Судије

Супер лига Србије

Судије Елит група

Данило Грујић

Ниш 03.03.1980

Срђан Јовановић

Београд-Калуђерица 09.04.1986

Новак Симовић

Ловћенац 18.05.1982

Бојан Николић

Крагујевац 24.10.1979

Петар Пипер

Чачак 18.04.1979

Лазар Лукић

Београд 13.10.1981

Милош Ђорђић

Нови Београд 11.06.1987

Помоћници Елит група

Милован Ристић

Београд 01.05.1974

Далибор Ђурђевић

Крушевац 25.03.1973

Милан Михајловић

Београд - Сремчица 14.08.1978

Драган Богићевић

Београд 29.12.1980

Урош Стојковић

Београд 04.11.1983

Немања Петровић

Ужице 29.09.1980

Јован Грујић

Ниш 14.04.1984

Светозар Живин

Нови Сад 16.11.1985

Бојан Бановић

Београд 17.11.1981

Никола Ђоровић

Крагујевац 24.10.1988.

Судије Прва група

Момчило Марковић

Београд 19.09.1987

Милан Илић

Ћуприја 21.04.1988

Зоран Широки

Смедерево 20.05.1983

Новица Анђеловски

Качарево 29.07.1979

Драган Чоловић

Рашка 02.01.1983

Ненад Минаковић

Нови Сад 03.10.1989

Александар Живковић

Ниш 30.04.1986

Јован Шегрт

Београд 15.06.1984

Ђорђе Максимовић

Инђија 24.03.1985

Марко Ивковић

Лајковац 25.01.1985

Милан Митић

Лесковац 11.11.1985

Игор Стоилковић

Београд 28.02.1983

Станко Остраћанин

Краљево 02.02.1986

Андрија Стојановић

Београд 15.09.1990

Никола Радаковић

Нови Сад 31.08.1991

Милош Милановић

Ћуприја 23.09.1993

Помоћници Прва група

Дејан Поточан

Вршац 03.05.1977

Дарко Савовић

Бачка Паланка 30.05.1980

Милан Шутуловић

Нови Сад 29.07.1987

Ненад Курчубић

Крагујевац 29.05.1976

Милош Мишкељин

Београд 05.07.1980

Срђан Минић

Рача 11.03.1980

Ивица Стојановић

Алексинац 26.10.1978

Оливер Петровић

Ниш 03.08.1979

Матија Олајош Нађ

Суботица 09.05.1978

Горан Станојевић

Београд 29.06.1976

Горан Бељин

Бела Црква 30.01.1980

Александар Станојковић

Сремчица 12.07.1985

Павле Пипер

Чачак 30.07.1977

Драган Перановић

Шајкаш 03.12.1985

Слободан Павловић

Ужице 21.05.1984

Дејан Димитријевић

Врање 03.10.1985

Светлана Билић

Рума 25.03.1981

Милош Симовић

Ловћенац 11.02.1988

Марко Ђуричић

Лозница 19.03.1988

Чедомир Андрејић

Крушевац 30.04.1983

Стефан Војнић

Бољевац 26.07.1990

Марко Димитријевић

Крагујевац 31.08.1980

Мирољуб Петковић

Београд 01.04.1980

Милан Пашајлић

Рашка 16.07.1991

Милош Караџић

Београд 26.03.1987

Атила Хармат

Суботица 10.07.1987.

Милоје Милићевић

Прокупље 20.07.1986

Иван Микалачки

Зрењанин 15.01.1990

Милан Минић

Ниш 20.07.1978.

Дејан Делевић

Београд 24.01.1961

Миле Гавриловић

Пожега 15.09.1960

Зоран Петровић (Бг)

Београд 10.04.1952

Дејан Филиповић

Београд 02.04.1973

Милан Караџић

Београд 16.01.1967

Игор Радојчић

Београд 12.10.1968

Бошко Јованетић

Ужице 30.08.1973

Драган Радуловић

Чачак 10.09.1955

Милован Срећковић

Крагујевац 13.12.1951

Мракић Душан

Београд 24.08.1957

Нинослав Спасић

Сурдулица 10.02.1979

Дејан Андрејић

Крушевац 23.03.1965

Бојан Стојановић

Ниш 11.11.1973

Драган Крстић

Нови Београд 06.08.1967

Милорад Вујачић

Врбас 27.06.1961

Михаило Јекнић

Београд 28.10.1963

Бранко Павловић

Зрењанин 19.01.1971

Никола Томичић

Сремски Карловци 14.03.1966

Јовица Шавија

Нова Пазова 27.01.1969

Игор Пауновић

Кладово 25.09.1975

Горан Јовановић

Смедерево 07.04.1968

Драган Симић

Зрењанин 16.11.1951

Иван Радисављевић

Свилајнац 06.09.1963