Судије

Српска лига Исток

Главне судије

Душан Миладиновић

23.11.1992.

Александар Вукадиновић

20.07.1995.

Јован Ђорђевић

19.01.1991.

Јован Недељковић

11.02.1995.

Игор Рајковић

15.01.1992.

Милош Грујић

12.12.1994.

Стефан Ђокић

29.05.1993.

Митар Кликовац

30.08.1996.

Стефан Филиповић

19.11.1993.

Јован Петковић

21.11.1992.

Душан Марек

03.09.1996.

Стефан Милетић

19.06.1996.

Милош Грујичић

05.03.1995.

Саша Стојановић

05.06.1992.

Немања Митровић

11.10.1991.

Јелена Цветковић

15.12.1991.

Миленко Димитријевић

25.10.1995.

Никола Бабић

02.06.1992.

Никола Ничић

23.05.1994.

Душан Савић

14.03.1994.

Петар Вукадиновић

08.08.1997.

Лазар Пршић

10.01.1996.

Мартин Маринков

19.05.1997.

Милош Недељковић

29.08.1989.

Судије помоћници

Милош Тошић

29.11.1994.

Предраг Христов

04.09.1990.

Немања Тодоровић

06.04.1993.

Антоније Пехчевски

04.08.1995.

Милан Глушац

14.05.1992.

Миливоје Дончић

23.11.1991.

Срђан Милићевић

14.09.1990.

Бојан Ивановић

03.02.1992.

Душан Маринковић

02.05.1990.

Михајло Вучковић

04.10.1995.

Милан Ђорђевић

06.01.1993.

Стеван Лазаревић

31.12.1991.

Милан Миленковић

28.12.1994.

Иван Гмитровић

31.01.1994.

Лазар Милојковић

15.07.1992.

Милош Тодосијевић

27.02.1992.

Александар Ђорђевић

06.10.1992.

Михајло Јовић

27.03.1997.

Александар Миленковић

01.04.1995.

Слађан Којадиновић

17.10.1990.

Душан Божиновић

02.09.1993.

Ненад Станковић

22.02.1990.

Душан Миленковић

09.10.1993.

Оливер Николић

13.03.1991.

Александар Ранђеловић

15.05.1987.

Урош Стојковић (Ниш)

24.12.1997.

Марко Аврамовић

22.12.1993.

Стефан Калезић

23.03.1994.

Душан Ђорђевић

23.03.1997.

Милош Митић

19.11.1996.

Данијела Стојановић

28.09.1990.

Александра Костић

30.06.1992.