Лига

Oмладинска лига Србије 23/24

29.05.2024 00:04
Београд
/
/
/
/
26.05.2024 17:00
Уб
/
/
/
/
29.05.2024 00:04
Београд
/
/
/
/
29.05.2024 10:00
Земун
/
/
/
/
26.05.2024 15:30
Крагујевац
/
/
/
/
26.05.2024 14:00
Београд
/
/
/
/
29.05.2024 00:04
Нови Београд
/
/
/
/
29.05.2024 14:00
Нови Београд
/
/
/
/
12.08.2023 10:00
Нови Београд
2
2
0
2
12.08.2023 10:30
Београд
4
1
1
0
12.08.2023 13:00
Београд
5
1
3
1
13.08.2023 13:00
Крагујевац
3
2
1
1
13.08.2023 10:00
Земун
3
0
2
0
12.08.2023 13:00
Београд
7
1
2
0
12.08.2023 17:00
Уб
1
0
1
0
12.08.2023 10:00
Ниш
0
4
0
1
16.08.2023 13:00
Београд
1
3
1
2
19.08.2023 10:00
Суботица
3
1
3
0
20.08.2023 10:00
Нови Београд
3
2
1
1
19.08.2023 10:00
Београд
3
2
2
0
19.08.2023 11:00
Нови Пазар
2
2
1
0
19.08.2023 19:30
Лучани
1
0
0
0
20.08.2023 11:00
Београд
0
3
0
1
19.08.2023 10:00
Нови Београд
1
2
1
1
23.08.2023 11:00
Нови Београд
3
2
1
2
23.08.2023 10:00
Београд
8
0
3
0
23.08.2023 13:00
Крагујевац
3
1
0
0
23.08.2023 11:00
Земун
6
1
2
0
23.08.2023 17:30
Београд
6
0
3
0
23.08.2023 17:00
Уб
2
0
2
0
23.08.2023 15:00
Ниш
0
2
0
1
23.08.2023 11:00
Ветерник
1
1
1
1
26.08.2023 17:00
Београд
2
0
1
0
27.08.2023 17:30
Нови Београд
2
1
2
0
27.08.2023 17:00
Београд
2
0
1
0
27.08.2023 13:00
Нови Пазар
0
3
0
1
27.08.2023 19:00
Лучани
1
1
1
1
27.08.2023 10:00
Земун
2
5
2
3
26.08.2023 17:00
Нови Београд
0
3
0
0
27.08.2023 13:00
Нови Београд
3
1
2
0
02.09.2023 10:00
Београд
5
3
2
2
03.09.2023 13:00
Крагујевац
2
3
2
1
02.09.2023 10:00
Земун
3
1
2
1
02.09.2023 11:00
Београд
2
2
2
0
03.09.2023 11:00
Уб
2
1
2
1
02.09.2023 10:00
Ниш
1
1
1
1
02.09.2023 11:00
Ветерник
3
2
2
0
02.09.2023 13:00
Суботица
0
2
0
1
16.09.2023 11:00
Београд
1
0
0
0
17.09.2023 16:00
Београд
2
1
1
0
16.09.2023 16:00
Нови Пазар
1
0
1
0
17.09.2023 12:30
Лучани
3
0
1
0
16.09.2023 13:30
Земун
0
0
0
0
15.09.2023 10:00
Нови Београд
1
6
1
2
16.09.2023 11:00
Нови Београд
2
2
1
0
16.09.2023 11:00
Београд
4
2
1
0
23.09.2023 16:30
Крагујевац
3
3
2
0
23.09.2023 16:30
Земун
0
1
0
0
24.09.2023 11:00
Београд
0
2
0
0
24.09.2023 16:00
Уб
3
1
2
1
23.09.2023 15:30
Ниш
1
0
0
0
24.09.2023 13:00
Ветерник
4
3
2
1
23.09.2023 11:00
Суботица
3
1
3
1
23.09.2023 10:30
Нови Београд
1
0
1
0
30.09.2023 12:00
Београд
0
1
0
1
30.09.2023 13:00
Нови Пазар
2
1
1
0
01.10.2023 12:30
Лучани
4
1
3
0
01.10.2023 11:30
Земун
3
2
1
1
30.09.2023 13:00
Нови Београд
2
1
2
1
30.09.2023 10:00
Нови Београд
4
1
2
0
10.12.2023 10:00
Београд
1
3
1
0
28.09.2023 15:00
Крагујевац
1
3
0
2
08.10.2023 10:00
Земун
2
0
1
0
08.10.2023 17:00
Београд
5
0
3
0
07.10.2023 13:00
Ниш
1
1
1
1
08.10.2023 11:00
Ветерник
2
1
2
1
07.10.2023 13:00
Суботица
4
3
3
3
07.10.2023 13:00
Нови Београд
1
1
1
0
07.10.2023 10:00
Београд
11
0
3
0
21.10.2023 13:00
Београд
1
3
0
3
21.10.2023 13:30
Лучани
2
1
0
0
22.10.2023 13:30
Земун
0
3
0
1
22.10.2023 12:00
Нови Београд
1
2
1
1
22.10.2023 11:00
Нови Београд
2
0
1
0
21.10.2023 13:00
Београд
1
0
0
0
21.10.2023 12:30
Крагујевац
3
3
1
2
20.10.2023 11:00
Београд
1
1
1
1
29.10.2023 13:00
Београд
2
1
1
1
29.10.2023 11:00
Уб
2
7
2
2
28.10.2023 13:00
Ниш
1
3
0
2
28.10.2023 13:00
Ветерник
1
3
0
1
29.10.2023 13:00
Суботица
0
0
0
0
28.10.2023 12:00
Нови Београд
2
0
1
0
29.10.2023 14:00
Београд
1
0
1
0
28.10.2023 14:00
Нови Пазар
3
2
1
2
04.11.2023 13:00
Београд
2
1
2
1
05.11.2023 13:30
Земун
1
3
1
0
04.11.2023 11:00
Нови Београд
0
2
0
1
04.11.2023 10:00
Нови Београд
3
1
1
0
04.11.2023 12:00
Београд
0
4
0
1
05.11.2023 13:00
Крагујевац
2
1
0
1
02.11.2023 13:00
Земун
4
1
1
1
03.11.2023 13:00
Београд
0
0
0
0
11.11.2023 11:00
Уб
1
2
0
2
12.11.2023 13:30
Ниш
1
0
0
0
12.11.2023 11:00
Ветерник
3
3
2
2
11.11.2023 11:30
Суботица
5
1
2
0
11.11.2023 10:00
Нови Београд
0
1
0
1
11.11.2023 10:30
Београд
1
3
1
2
11.11.2023 13:00
Нови Пазар
0
1
0
0
12.11.2023 13:00
Лучани
0
0
0
0
25.11.2023 15:00
Београд
0
0
0
0
25.11.2023 13:00
Нови Београд
0
2
0
0
25.11.2023 13:00
Нови Београд
1
0
1
0
25.11.2023 10:00
Београд
1
1
1
0
25.11.2023 11:30
Крагујевац
1
4
0
1
23.11.2023 12:00
Земун
0
2
0
0
25.11.2023 13:00
Београд
3
2
1
0
25.11.2023 13:00
Уб
0
1
0
0
02.12.2023 15:30
Ниш
0
1
0
1
03.12.2023 14:00
Ветерник
5
1
1
1
02.12.2023 11:00
Суботица
1
3
0
1
02.12.2023 11:00
Нови Београд
1
1
1
0
03.12.2023 12:00
Београд
3
1
0
1
02.12.2023 13:00
Нови Пазар
5
3
1
1
03.12.2023 13:00
Лучани
4
2
1
1
02.12.2023 11:00
Земун
3
2
1
1
06.12.2023 11:00
Београд
5
0
2
0
06.12.2023 12:00
Земун
0
0
0
0
06.12.2023 13:00
Лучани
4
0
3
0
06.12.2023 13:30
Нови Пазар
1
1
0
0
07.12.2023 10:00
Београд
1
2
1
1
06.12.2023 10:00
Нови Београд
1
5
0
3
06.12.2023 14:00
Суботица
1
0
0
0
07.12.2023 14:00
Ветерник
3
2
0
1
10.03.2024 11:00
Ветерник
0
1
0
1
10.03.2024 13:00
Ниш
0
1
0
1
10.03.2024 11:00
Уб
0
1
0
1
08.03.2024 13:00
Београд
1
0
1
0
10.03.2024 13:30
Земун
3
0
1
0
09.03.2024 13:00
Крагујевац
3
4
3
2
09.03.2024 10:54
Београд
7
0
2
0
09.03.2024 11:00
Београд
3
1
1
1
14.03.2024 11:00
Београд
0
2
0
1
14.03.2024 13:00
Нови Београд
0
1
0
0
14.03.2024 13:00
Земун
1
0
1
0
14.03.2024 13:00
Лучани
4
5
3
2
14.03.2024 13:00
Нови Пазар
0
3
0
2
15.03.2024 13:00
Београд
2
0
1
0
14.03.2024 13:00
Нови Београд
1
1
0
1
14.03.2024 11:00
Суботица
1
0
1
0
30.03.2024 13:00
Суботица
2
2
0
1
30.03.2024 11:00
Ветерник
8
0
3
0
31.03.2024 13:00
Ниш
2
0
1
0
31.03.2024 13:00
Уб
0
1
0
1
31.03.2024 13:00
Београд
5
0
5
0
31.03.2024 11:00
Земун
4
1
1
1
31.03.2024 14:00
Крагујевац
1
0
1
0
31.03.2024 10:00
Београд
3
1
1
1
06.04.2024 11:00
Београд
1
2
1
2
07.04.2024 13:00
Нови Београд
3
1
1
0
06.04.2024 15:00
Нови Београд
0
6
0
1
07.04.2024 16:00
Земун
1
2
0
0
06.04.2024 11:00
Лучани
2
0
2
0
06.04.2024 11:00
Нови Пазар
3
2
2
0
06.04.2024 14:00
Београд
1
1
0
0
07.04.2024 13:00
Нови Београд
3
0
2
0
13.04.2024 10:00
Нови Београд
2
3
0
2
13.04.2024 13:30
Суботица
1
0
0
0
13.04.2024 13:30
Ветерник
3
1
2
1
13.04.2024 16:00
Ниш
1
0
0
0
14.04.2024 16:30
Уб
1
1
1
1
13.04.2024 11:00
Београд
4
2
3
1
13.04.2024 11:00
Земун
1
1
1
1
13.04.2024 17:00
Крагујевац
4
4
2
2
17.04.2024 13:00
Београд
3
1
0
0
17.04.2024 10:00
Београд
4
0
1
0
17.04.2024 16:00
Нови Београд
0
0
0
0
17.04.2024 14:00
Нови Београд
0
0
0
0
17.04.2024 13:00
Земун
2
3
1
2
17.04.2024 13:00
Лучани
2
3
2
2
17.04.2024 11:00
Нови Пазар
2
2
0
0
17.04.2024 16:45
Београд
1
0
1
0
21.04.2024 11:00
Београд
3
1
1
0
21.04.2024 13:00
Нови Београд
2
0
1
0
20.04.2024 14:00
Суботица
3
3
1
2
21.04.2024 11:00
Ветерник
2
1
1
0
21.04.2024 13:00
Ниш
2
0
1
0
20.04.2024 13:00
Уб
2
2
1
1
21.04.2024 16:00
Београд
3
0
2
0
21.04.2024 13:00
Земун
3
1
1
0
28.04.2024 11:00
Београд
0
3
0
3
27.04.2024 13:30
Крагујевац
1
4
0
3
27.04.2024 12:30
Београд
8
1
5
1
28.04.2024 13:00
Нови Београд
6
1
5
1
27.04.2024 15:00
Нови Београд
1
2
0
0
28.04.2024 13:00
Земун
5
0
3
0
28.04.2024 17:00
Лучани
1
2
1
0
28.04.2024 15:00
Нови Пазар
1
1
1
0
02.05.2024 15:00
Нови Пазар
1
0
1
0
02.05.2024 13:00
Београд
5
2
2
0
02.05.2024 10:00
Нови Београд
0
1
0
1
02.05.2024 13:00
Суботица
3
2
0
0
02.05.2024 11:00
Ветерник
0
3
0
2
02.05.2024 16:30
Ниш
0
5
0
0
02.05.2024 13:00
Уб
3
5
0
2
02.05.2024 13:30
Београд
1
1
0
1
08.05.2024 15:00
Београд
1
3
0
0
08.05.2024 11:00
Земун
4
0
0
0
08.05.2024 15:30
Крагујевац
5
0
3
0
08.05.2024 11:00
Београд
2
0
1
0
08.05.2024 13:00
Нови Београд
2
2
2
0
08.05.2024 12:00
Нови Београд
2
3
1
1
08.05.2024 13:00
Земун
2
2
2
1
09.05.2024 16:00
Лучани
1
5
0
2
12.05.2024 12:00
Лучани
2
0
1
0
12.05.2024 15:00
Нови Пазар
6
3
4
2
11.05.2024 14:30
Београд
6
0
2
0
11.05.2024 17:00
Нови Београд
0
4
0
2
11.05.2024 13:00
Суботица
1
3
0
0
11.05.2024 13:00
Ветерник
3
2
1
1
11.05.2024 16:30
Ниш
2
3
0
1
15.05.2024 13:00
Београд
3
1
0
1
14.05.2024 17:30
Београд
3
1
0
0
14.05.2024 11:00
Земун
2
3
1
1
15.05.2024 14:30
Крагујевац
4
2
2
0
15.05.2024 11:00
Београд
2
2
1
0
15.05.2024 11:00
Нови Београд
2
0
0
0
15.05.2024 14:00
Нови Београд
2
3
1
1
15.05.2024 13:00
Земун
1
5
0
1
19.05.2024 13:30
Земун
3
3
0
3
19.05.2024 14:00
Лучани
6
0
3
0
19.05.2024 15:15
Нови Пазар
0
3
0
0
19.05.2024 10:00
Београд
3
1
2
0
19.05.2024 15:30
Нови Београд
4
2
2
0
19.05.2024 13:00
Суботица
1
4
0
1
18.05.2024 11:00
Ветерник
0
2
0
1
19.05.2024 13:00
Ниш
3
2
2
0
29.05.2024 00:04
Београд
/
/
/
/
26.05.2024 17:00
Уб
/
/
/
/
29.05.2024 00:04
Београд
/
/
/
/
29.05.2024 10:00
Земун
/
/
/
/
26.05.2024 15:30
Крагујевац
/
/
/
/
26.05.2024 14:00
Београд
/
/
/
/
29.05.2024 00:04
Нови Београд
/
/
/
/
29.05.2024 14:00
Нови Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БН БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ИМТ29207271284367
2.ЦРВЕНА ЗВЕЗДА29206383265766
3.ПАРТИЗАН29187483394461
4.ЧУКАРИЧКИ ДОО29193781443760
5.БРОДАРАЦ29144114550-546
6.ВОЖДОВАЦ291441155352046
7.ВОЈВОДИНА291431260491145
8.СПАРТАК29126114752-542
9.НОВИ ПАЗАР29125124765-1841
10.МЛАДОСТ29124136361240
11.РФК ГРАФИЧАР29105144451-735
12.РАДНИЧКИ 19232994165974-1531
13.РАДНИЧКИ2983182961-3227
14.ЗЕМУН2966174272-3024
15.ЈЕДИНСТВО2955193372-3920
16.РАДНИЧКИ (НБ)2922252386-638
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

20 голова

Милош Јовић (ИМТ)

18 голова

Душан Јовановић (ПАРТИЗАН)

17 голова

Вељко Радосављевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО)

16 голова

Ејике Јулиус Опара (НОВИ ПАЗАР) Марко Арсовић (ЧУКАРИЧКИ ДОО)

14 голова

Огњен Крсмановић (МЛАДОСТ)

13 голова

Вељко Вукојевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вук Бошкан (ВОЈВОДИНА) Богдан Петровић (ВОЖДОВАЦ)

12 голова

Дарије Маркочевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Јован Арсенијевић (РАДНИЧКИ 1923) Лука Ђорђевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО)

11 голова

Вељко Тодоровић (МЛАДОСТ) Лазар Јовановић (ВОЈВОДИНА) Францис Ебука Нwокеабиа (СПАРТАК)

10 голова

Андреја Ристић (РАДНИЧКИ 1923) Зоран Алиловић (ПАРТИЗАН)

9 голова

Андреј Петровић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Јусуф Фаисал Абдулхамид (РФК ГРАФИЧАР) Алекса Цветковић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Немања Калат (ЗЕМУН) Андреј Суботић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Луциано Данте Санцхез (НОВИ ПАЗАР)

8 голова

Никола Скробоња (ВОЖДОВАЦ) Петар Сукачев (ВОЈВОДИНА) Матеја Милосављевић (МЛАДОСТ) Урош Стеванчевић (ЈЕДИНСТВО) Стефан Голубовић (ИМТ) Урош Стевић (ВОЖДОВАЦ)

7 голова

Огњен Угрешић (ПАРТИЗАН) Симо Вељовић (РФК ГРАФИЧАР) Матеја Бубањ (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Михајло Бутраковић (ВОЈВОДИНА) Богдан Мирчетић (ПАРТИЗАН)

6 голова

Младен Станковић (СПАРТАК) Лазар Ђурић (ВОЖДОВАЦ) Абиодун Мустапха (ИМТ) Вељко Димитријевић (РАДНИЧКИ 1923) Марко Тадић (ПАРТИЗАН) Данило Бојовић (БРОДАРАЦ) Никола Вујовић (СПАРТАК) Стефан Лазовић (РАДНИЧКИ) Душан Дошлов (ПАРТИЗАН) Алекса Чоловић (БРОДАРАЦ) Стефан Симин (СПАРТАК) Михајло Петровић (ПАРТИЗАН) Никша Делибашић (РФК ГРАФИЧАР)

5 голова

Милош Ракићевић (РАДНИЧКИ 1923) Страхиња Ракић (ЈЕДИНСТВО) Никита Пахомов (ВОЖДОВАЦ) Младен Ристић (МЛАДОСТ) Михајло Цветковић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Срђан Бошковић (ЗЕМУН) Новак Гојков (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лука Радојевић (ИМТ) Бранислав Руњајић (ЈЕДИНСТВО) Луциус Цхимеремезе Онwуборо (ЗЕМУН) Никола Нинковић (ВОЈВОДИНА) Даворин Тошић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

4 гола

Димитрије Ристић (РАДНИЧКИ) Лука Танасијевић (РАДНИЧКИ 1923) Петар Петровић (ПАРТИЗАН) Жарко Богдановић (БРОДАРАЦ) Марко Павић (ВОЈВОДИНА) Лука Крстовић (ИМТ) Стефан Јовић (ИМТ) Вук Јанковић (БРОДАРАЦ) Страхиња Веселиновић (ВОЖДОВАЦ) Стефан Кнежевић (БРОДАРАЦ) Лука Радуловић (РАДНИЧКИ (НБ)) Лука Бубања (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вукашин Клашња (ЗЕМУН) Димитрије Јанковић (ПАРТИЗАН) Ирфан Кахровић (НОВИ ПАЗАР) Јован Милосављевић (БРОДАРАЦ)

3 гола

Вукашин Ивановић (РФК ГРАФИЧАР) Дејан Ристић (РАДНИЧКИ 1923) Никола Крстић (ИМТ) Петар Павловић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Лука Николић (РФК ГРАФИЧАР) Лазар Стојановић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Лазар Вучинић (НОВИ ПАЗАР) Данило Петровић (МЛАДОСТ) Младен Киселчић (ЈЕДИНСТВО) Немања Павићевић (РФК ГРАФИЧАР) Јован Ћирић (МЛАДОСТ) Адем Авдић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Стефан Митровић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Лука Миловановић (РАДНИЧКИ) Стефан Бастаја (ИМТ) Данијел Коларић (СПАРТАК) Огњен Вучићевић (МЛАДОСТ) Константин Ристовић (НОВИ ПАЗАР) Лазар Продановић (РАДНИЧКИ) Никола Гачић (РФК ГРАФИЧАР) Лазар Мајсторовић (РФК ГРАФИЧАР) Кристијан Кнежевић (БРОДАРАЦ) Михајло Недељковић (МЛАДОСТ) Никола Симић (ПАРТИЗАН) Матеја Вукомановић (ИМТ) Вељко Милосављевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лука Недовић (ВОЖДОВАЦ) Стефан Петкоски Цимбаљевић (ЈЕДИНСТВО) Михаило Ђорђевић (РАДНИЧКИ (НБ)) Марко Мочић (ЈЕДИНСТВО) Урош Тегелтија (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Влада Радовановић (РАДНИЧКИ (НБ)) Кадир Куртановић (НОВИ ПАЗАР) Лука Пантелић (ЈЕДИНСТВО) Немања Илић (РАДНИЧКИ 1923)

2 гола

Огњен Бонџулић (МЛАДОСТ) Матија Нинић (ПАРТИЗАН) Андреј Милић (ЗЕМУН) Јосхуа Сора Туцкер (РФК ГРАФИЧАР) Радован Караман (ЗЕМУН) Матеја Маринковић (РАДНИЧКИ 1923) Цоллинс Атуле (СПАРТАК) Игњат Милутиновић (БРОДАРАЦ) Огњен Трипковић (ИМТ) Су Јулианг (РФК ГРАФИЧАР) Нјебуцхи Цхукwу (РАДНИЧКИ (НБ)) Мирза Пргуда (НОВИ ПАЗАР) Андреј Вулетић (РАДНИЧКИ (НБ)) Џенис Тотић (ПАРТИЗАН) Бенсон Сатурдај Сакпеге (ИМТ) Андрија Милићевић (ИМТ) Јован Брадић (БРОДАРАЦ) Маланг Манкал (ИМТ) Данило Аврамовић (ЗЕМУН) Милан Десница (СПАРТАК) Матија Лекић (БРОДАРАЦ) Алекса Милошевић (МЛАДОСТ) Милош Дивац (МЛАДОСТ) Стефан Грбић (СПАРТАК) Петар Радовић (РФК ГРАФИЧАР) Страхиња Луковић (ВОЖДОВАЦ) Јован Каличанин (ЗЕМУН) Лазар Стевановић (БРОДАРАЦ) Марко Димитријевић (РАДНИЧКИ) Драган Кесер (ИМТ) Матеја Пантић (РАДНИЧКИ) Лука Косановић (РАДНИЧКИ 1923) Лазар Константинов (ИМТ) Виктор Ахметовић (ЗЕМУН) Матеја Радоњић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Андреј Попов (МЛАДОСТ) Матија Глушчевић (РАДНИЧКИ 1923) Матија Драгићевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Амин Потуровић (НОВИ ПАЗАР) Андреј Пиваш (ВОЈВОДИНА) Милоје Јеленић (ВОЖДОВАЦ) Алекса Ћелић (ПАРТИЗАН) Урош Ћук (ПАРТИЗАН) Урош Филимоновић (НОВИ ПАЗАР)

1 гол

Ибрахим Адаму (ИМТ) Лука Стојсављевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вељко Трајковић (РАДНИЧКИ) Душан Милосављевић (РАДНИЧКИ) Иван Трач (БРОДАРАЦ) Марко Ћук (СПАРТАК) Недељко Чоаџија (ЗЕМУН) Ранко Кљајић (СПАРТАК) Виктор Живадиновић (РАДНИЧКИ 1923) Никола Ристовић (РАДНИЧКИ 1923) Огњен Теофиловић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лука Пеић (СПАРТАК) Алекса Адамовић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Лука Ђокић (ЈЕДИНСТВО) Матија Стојановић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Марко Бебек (ЗЕМУН) Андреј Поповић (ПАРТИЗАН) Вељко Миросавић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Војин Серафимовић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Алекса Андрић (РАДНИЧКИ (НБ)) Урош Филиповић (ПАРТИЗАН) Вукашин Павловић (ВОЖДОВАЦ) Алек Рамадани (РФК ГРАФИЧАР) Марко Ђоровић (РАДНИЧКИ 1923) Лазар Перановић (ВОЈВОДИНА) Алекса Колони (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Нирман Колашинац (РАДНИЧКИ (НБ)) Огњен Малиновић (СПАРТАК) Лука Коларевић (РАДНИЧКИ 1923) Данило Кнежевић (РАДНИЧКИ (НБ)) Петар Думић (ЗЕМУН) Андреј Бјелајац (РФК ГРАФИЧАР) Никола Чорбић (РАДНИЧКИ 1923) Никола Букумира (РАДНИЧКИ 1923) Александар РедЖић (ЗЕМУН) Алекса Василић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вељко Ђокић (БРОДАРАЦ) Урош Јовановић (РАДНИЧКИ 1923) Михајло Драгићевић (ВОЖДОВАЦ) Вељко Миливојевић (БРОДАРАЦ) Лука Чакован (ВОЖДОВАЦ) Ђорђе Маринковић (МЛАДОСТ) Вања Томић (РАДНИЧКИ 1923) Вељко Виденовић (СПАРТАК) Урош Гверо (РАДНИЧКИ (НБ)) Огњен Кнежевић (ЗЕМУН) Филип Момчиловић (ЗЕМУН) Вељко Стојановић (СПАРТАК) Немања Гуша (РАДНИЧКИ (НБ)) Михајло Хромиш (ВОЈВОДИНА) Алаин Јр Ницолас Бертолотти (БРОДАРАЦ) Коста Жерајић (ЗЕМУН) Борис Опанчина (МЛАДОСТ) Аврам Лукић (РАДНИЧКИ 1923) Стефан Антонијевић (ЗЕМУН) Милан Алексић (ПАРТИЗАН) Филип Чаталинац-Гудурић (РАДНИЧКИ (НБ)) Огњен Алемпијевић (МЛАДОСТ) Ђорђе Петровић (ВОЈВОДИНА) Дамјан Ђокановић (ВОЈВОДИНА) Урош Живановић (ЈЕДИНСТВО) Михајло Терзић (РАДНИЧКИ) Урош Динић (РАДНИЧКИ) Кемал Коничанин (НОВИ ПАЗАР) Данило Радовановић (РАДНИЧКИ) Дин Црновршанин (НОВИ ПАЗАР) Ђорђе Марјановић (РАДНИЧКИ) Стефан Николић (ВОЈВОДИНА) Семир Алић (НОВИ ПАЗАР) Виктор Петровић (РАДНИЧКИ 1923) Петар Милутиновић (РФК ГРАФИЧАР) Илија Ђорђевић (РАДНИЧКИ) Алекса Цветковић (ИМТ) Анђелко Павловић (СПАРТАК) Стефан Видаковић (РАДНИЧКИ (НБ)) Марко Зонић (СПАРТАК) Срђан Поповић (ВОЈВОДИНА) Мартин Анђелковић (ВОЈВОДИНА) Лазар Милосављевић (РАДНИЧКИ) Александар Рацић (МЛАДОСТ) Петар Митровић (БРОДАРАЦ) Филип Кирти (СПАРТАК) Матеја Остојић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Јован Војновић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Никола Перић (ЗЕМУН) Лука Лечић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лука Видић (ВОЖДОВАЦ) Јунјуан Лонг (БРОДАРАЦ) Драган Мирановић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Немања Керкез (ЈЕДИНСТВО) Данило Миздрак (РАДНИЧКИ (НБ)) Фалл Модоу (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Стефан Зеленовић (РАДНИЧКИ (НБ)) Адимцхукwуноби Еммануел (ИМТ)