Лига

Омладинска лига Србије

11.11.2019 12:00
Београд
3
0
1
0
11.11.2019 13:00
Суботица
3
2
3
1
12.11.2019 13:00
Бачка Топола
/
/
/
/
10.11.2019 11:00
Ветерник
0
2
0
2
09.11.2019 13:30
Београд
1
0
1
0
09.11.2019 11:00
Крушевац
3
1
2
1
08.11.2019 13:00
Ниш
1
0
0
0
09.11.2019 10:00
Земун
4
0
1
0
03.08.2019 13:00
Бачка Топола
3
3
2
2
03.08.2019 10:00
Београд
1
1
1
0
04.08.2019 10:00
Ветерник
1
1
1
0
05.08.2019 10:00
Београд
1
4
0
0
04.08.2019 13:00
Крушевац
1
0
1
0
04.08.2019 15:00
Ниш
0
0
0
0
07.08.2019 17:00
Лучани
0
4
0
1
04.08.2019 12:30
Суботица
1
1
0
1
10.08.2019 11:00
Београд
3
0
1
0
10.08.2019 11:00
Београд
3
0
1
0
10.08.2019 13:00
Крушевац
1
4
0
2
10.08.2019 11:00
Нови Београд
4
3
2
2
11.08.2019 16:00
Београд
2
0
1
0
11.08.2019 09:30
Београд
2
1
1
0
10.08.2019 10:00
Земун
2
1
1
0
10.08.2019 10:00
Београд
0
2
0
1
14.08.2019 18:00
Суботица
0
3
0
1
14.08.2019 11:00
Бачка Топола
1
5
0
2
14.08.2019 11:00
Ветерник
4
1
1
1
14.08.2019 17:00
Београд
2
0
2
0
14.08.2019 11:00
Крушевац
0
2
0
0
14.08.2019 18:00
Лучани
2
1
2
0
14.08.2019 11:00
Ниш
1
3
0
1
14.08.2019 18:00
Београд
3
3
1
0
18.08.2019 10:00
Суботица
1
0
0
0
18.08.2019 18:00
Земун
3
2
1
1
18.08.2019 10:00
Београд
1
0
0
0
20.08.2019 11:00
Нови Београд
4
0
2
0
18.08.2019 17:30
Београд
5
1
4
1
18.08.2019 10:00
Крушевац
1
2
0
1
18.08.2019 11:00
Београд
0
3
0
1
17.08.2019 11:00
Београд
2
0
1
0
25.08.2019 11:00
Ниш
3
0
2
0
25.08.2019 10:00
Београд
0
1
0
0
24.08.2019 10:00
Београд
1
3
0
1
25.08.2019 10:00
Лучани
1
4
1
2
24.08.2019 11:00
Бачка Топола
0
2
0
2
25.08.2019 11:00
Крушевац
1
0
1
0
24.08.2019 10:00
Београд
0
0
0
0
25.08.2019 10:00
Ветерник
0
2
0
1
31.08.2019 11:00
Крушевац
1
1
0
1
31.08.2019 11:00
Београд
0
0
0
0
31.08.2019 17:30
Земун
1
3
1
2
29.08.2019 10:00
Нови Београд
1
0
0
0
01.09.2019 17:00
Београд
1
2
0
0
01.09.2019 16:00
Београд
2
1
0
0
31.08.2019 11:00
Бачка Топола
1
4
0
0
30.08.2019 17:30
Суботица
0
2
0
1
14.09.2019 14:30
Београд
0
1
0
1
12.09.2019 11:00
Ниш
0
5
0
2
15.09.2019 11:00
Ветерник
0
1
0
0
14.09.2019 12:00
Крушевац
1
3
0
1
14.09.2019 18:00
Лучани
1
3
1
0
14.09.2019 13:00
Београд
3
0
0
0
14.09.2019 10:00
Београд
2
3
2
0
15.09.2019 12:00
Београд
0
0
0
0
21.09.2019 10:30
Београд
3
2
1
1
21.09.2019 10:00
Земун
2
2
2
0
22.09.2019 13:00
Крушевац
0
3
0
2
21.09.2019 10:00
Београд
0
3
0
0
22.09.2019 13:00
Суботица
3
0
1
0
21.09.2019 11:00
Бачка Топола
2
1
1
0
22.09.2019 11:00
Ветерник
1
4
0
3
23.09.2019 11:00
Београд
2
1
0
0
28.09.2019 13:00
Београд
7
0
3
0
26.09.2019 09:30
Нови Београд
2
0
1
0
27.09.2019 11:00
Београд
1
4
0
2
28.09.2019 10:30
Београд
0
0
0
0
28.09.2019 16:00
Београд
0
3
0
2
28.09.2019 13:00
Крушевац
2
0
0
0
29.09.2019 10:00
Ниш
1
1
0
0
28.09.2019 11:00
Лучани
0
2
0
0
02.10.2019 14:00
Ветерник
2
0
1
0
02.10.2019 13:00
Београд
0
1
0
1
02.10.2019 11:00
Београд
0
0
0
0
02.10.2019 13:00
Бачка Топола
1
1
1
0
06.10.2019 11:00
Београд
7
0
2
0
02.10.2019 13:00
Суботица
2
1
1
0
02.10.2019 11:00
Земун
3
4
2
4
09.10.2019 13:00
Крушевац
1
3
1
3
20.10.2019 13:00
Крушевац
0
4
0
1
20.10.2019 15:00
Ниш
1
0
0
0
20.10.2019 15:00
Лучани
2
0
0
0
20.10.2019 13:00
Београд
5
1
3
0
19.10.2019 13:00
Београд
2
2
1
0
17.10.2019 13:00
Београд
1
2
0
1
17.10.2019 11:00
Нови Београд
2
0
0
0
19.10.2019 15:00
Београд
5
0
3
0
26.10.2019 11:00
Београд
4
3
1
1
26.10.2019 11:00
Крушевац
0
0
0
0
26.10.2019 13:00
Земун
4
1
1
1
27.10.2019 11:00
Ветерник
2
3
2
1
26.10.2019 12:00
Бачка Топола
1
2
0
0
27.10.2019 11:00
Суботица
1
2
1
1
30.10.2019 11:00
Београд
4
1
0
1
27.10.2019 10:00
Београд
3
0
0
0
02.11.2019 13:30
Београд
1
3
1
2
03.11.2019 13:30
Крушевац
1
1
1
1
02.11.2019 13:00
Лучани
3
1
2
1
02.11.2019 11:00
Београд
1
0
0
0
05.11.2019 12:00
Нови Београд
1
0
1
0
03.11.2019 12:00
Београд
8
2
4
0
02.11.2019 12:00
Београд
1
2
1
0
03.11.2019 14:00
Ниш
1
0
0
0
09.11.2019 10:00
Земун
4
0
1
0
11.11.2019 12:00
Београд
3
0
1
0
11.11.2019 13:00
Суботица
3
2
3
1
12.11.2019 13:00
Бачка Топола
/
/
/
/
10.11.2019 11:00
Ветерник
0
2
0
2
09.11.2019 13:30
Београд
1
0
1
0
09.11.2019 11:00
Крушевац
3
1
2
1
08.11.2019 13:00
Ниш
1
0
0
0
16.11.2019 00:10
Крушевац
/
/
/
/
16.11.2019 00:10
Београд
/
/
/
/
16.11.2019 00:10
Београд
/
/
/
/
16.11.2019 00:10
Београд
/
/
/
/
16.11.2019 00:10
Нови Београд
/
/
/
/
16.11.2019 00:10
Београд
/
/
/
/
16.11.2019 00:10
Београд
/
/
/
/
16.11.2019 00:10
Лучани
/
/
/
/
23.11.2019 00:10
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 00:10
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 00:10
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 00:10
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 00:10
Земун
/
/
/
/
23.11.2019 00:10
Нови Београд
/
/
/
/
23.11.2019 00:10
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 00:10
Крушевац
/
/
/
/
30.11.2019 00:10
Крушевац
/
/
/
/
30.11.2019 00:10
Ветерник
/
/
/
/
30.11.2019 00:10
Бачка Топола
/
/
/
/
30.11.2019 00:10
Суботица
/
/
/
/
30.11.2019 00:10
Београд
/
/
/
/
30.11.2019 00:10
Ниш
/
/
/
/
30.11.2019 00:10
Лучани
/
/
/
/
30.11.2019 00:10
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Крушевац
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Ветерник
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Бачка Топола
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Крушевац
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Лучани
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Суботица
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Крушевац
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Ветерник
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Крушевац
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Ниш
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Лучани
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Нови Београд
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Суботица
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Крушевац
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Земун
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Бачка Топола
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Нови Београд
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Лучани
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Ниш
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Крушевац
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Крушевац
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Земун
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Бачка Топола
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Ветерник
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Суботица
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Нови Београд
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Лучани
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Ниш
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Крушевац
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Крушевац
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Суботица
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Бачка Топола
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Ветерник
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Земун
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Лучани
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Ниш
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Крушевац
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Нови Београд
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Земун
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Суботица
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Крушевац
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Бачка Топола
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Ветерник
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Лучани
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Нови Београд
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Крушевац
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Ниш
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Крушевац
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Ветерник
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Бачка Топола
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Суботица
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Београд
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Земун
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЦРВЕНА ЗВЕЗДА1411304173436
2.БРОДАРАЦ13102130131732
3.ПАРТИЗАН1492333151829
4.ФК ВОЖДОВАЦ1482430121826
5.ЧУКАРИЧКИ ДОО148152115625
6.СПАРТАК147252018223
7.ИНТЕРНАЦИОНАЛ147163125622
8.НАПРЕДАК146261620-420
9.РФК ГРАФИЧАР146172924519
10.РАД144461723-616
11.ОФК БЕОГРАД144461421-716
12.РАДНИЧКИ144371023-1315
13.ВОЈВОДИНА144191823-513
14.МЛАДОСТ143291630-1411
15.ТСЦ132381436-229
16.ТРАЈАЛ140311944-353
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР:Гол разлика, Б: Бодови

13 голова

Вељко Грујић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ)

9 голова

Јован Илић (БРОДАРАЦ)

8 голова

Игор Влаховић (ФК ВОЖДОВАЦ) Немања Јовић (ПАРТИЗАН)

7 голова

Лазар Поповић (РФК ГРАФИЧАР) Слободан Станојловић (ПАРТИЗАН) Урош Божовић (СПАРТАК) Милош Пантовић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никша Вујановић (ПАРТИЗАН)

6 голова

Никола Њамцуловић (РФК ГРАФИЧАР) Борисав Бурмаз (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Драган Стоисављевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Андрија Радуловић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Јевтић (ОФК БЕОГРАД) Марко Спишић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ)

5 голова

Владан Новевски (ВОЈВОДИНА) Драган Кокановић (ВОЈВОДИНА) Петар Караклајић (БРОДАРАЦ) Александар Дељанин (НАПРЕДАК) Бојица Никчевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Јован Зоговић (РАД)

4 гола

Виктор Лукић (БРОДАРАЦ) Матија Николић (ТРАЈАЛ) Стефан Торбица (ФК ВОЖДОВАЦ) Баба Мусах Алхассан (ТРАЈАЛ) Дамјан Батори (ТСЦ) Мартин Новаковић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милош Лакушић (ОФК БЕОГРАД) Никола Вукосављевић (БРОДАРАЦ) Петар Пиплица (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

3 гола

Ђорђе Јаковљевић (МЛАДОСТ) Огњен Милановић (МЛАДОСТ) Матија Јовичић (НАПРЕДАК) Вукан Поповић (СПАРТАК) Стефан Пиргић (ФК ВОЖДОВАЦ) Огњен Ђурковић (ПАРТИЗАН) Матвеј Мартинкевич (ВОЈВОДИНА) Виктор Молнар (СПАРТАК) Алекса Пулетић (РФК ГРАФИЧАР) Илија Бабић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Митар Ергелаш (ЧУКАРИЧКИ ДОО)

2 гола

Андреј Благојевић (ПАРТИЗАН) Стефан Кочиш (ТСЦ) Михајло Ђокић (ПАРТИЗАН) ЛЛубомир Симић (СПАРТАК) Никола Грубишић (РАД) Јован Лукић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Сергеј Винтоњи (РФК ГРАФИЧАР) Душан Велинов (РАДНИЧКИ) Лазар Даничић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Јасин Нуредини (НАПРЕДАК) Марко Дедијер (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лука Стевановић (ОФК БЕОГРАД) Миљан Иван (ВОЈВОДИНА) Лазар Михаиловић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Јован Митровић (ТСЦ) Аид Опарница (МЛАДОСТ) Урош Вуловић (РАД) Вукашин Јовковић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Стефан Јараковић (МЛАДОСТ) Лука Пантовић (ТСЦ) Михајло Веснић (МЛАДОСТ) Миломир Чворић (РФК ГРАФИЧАР) Урош Килибарда (СПАРТАК) Един Ајдиновић (ФК ВОЖДОВАЦ) Стефан Станисављевић (СПАРТАК) Богдан Рмуш (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Лазар Стевановић (РАДНИЧКИ) Растко Ђорђевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Марко Гавриловић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Давид Антић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Ричард Одада (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ђорђе Бабић (МЛАДОСТ) Михајло Ковачевић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Лазар Мирковић (РАД) Симеон Петров (БРОДАРАЦ) Илија Стојанчић (РФК ГРАФИЧАР)

1 гол

Андрија Живић (РАДНИЧКИ) Игор Цветојевић (ПАРТИЗАН) Урош Арсовић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Павле Тошковић (БРОДАРАЦ) Предраг Попадић (ОФК БЕОГРАД) Страхиња Вићевић (НАПРЕДАК) Игор Кудрић (ТСЦ) Владимир Лучић (РФК ГРАФИЧАР) Марко Лукач (РАД) Стефан Коковић (НАПРЕДАК) Младен Николић (РАД) Марко Колџић (ТСЦ) Филип Бачкуља (БРОДАРАЦ) Вукашин Богдановић (ВОЈВОДИНА) Вук Богдановић (ФК ВОЖДОВАЦ) Алекса Пурић (ПАРТИЗАН) Данило Миладиновић (БРОДАРАЦ) Александар Лукић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Давид Старчевић (МЛАДОСТ) Урош Милорадовић (РАДНИЧКИ) Филип Ковачевић (НАПРЕДАК) Урош Ђуричковић (РФК ГРАФИЧАР) Александар Јовановић (РАДНИЧКИ) Вукан Ђорђевић (РФК ГРАФИЧАР) Вук Јевтић (РАД) Павле Радуловић (ФК ВОЖДОВАЦ) Стефан Томовић (ТРАЈАЛ) Синиша Нијемчевић (ВОЈВОДИНА) Никола Лаиновић (ФК ВОЖДОВАЦ) Игор Миловановић (РАД) Виктор Роган (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Лука Тодоровић (ФК ВОЖДОВАЦ) Иван Ћорковић (ПАРТИЗАН) Алекса Матић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Чолић (ПАРТИЗАН) Вељко Младеновић (РАД) Дејан Гајић (ФК ВОЖДОВАЦ) Марко Борчић (БРОДАРАЦ) Урош Игњатовић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Александар Гуснић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Петар Кангрга (ТСЦ) Стефан Митровић (РАДНИЧКИ) Лазар Нешић (НАПРЕДАК) Дејан Алексић (РАД) Душан Бокан (ТСЦ) Урош Миловановић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Александар Кадијевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) НЕНАД ПЕРОВИЋ (МЛАДОСТ) Стефан Радојчић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Марко Даничић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Стефан Игњатовић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Михајло Ђорђевић (РФК ГРАФИЧАР) Матија Грек (ВОЈВОДИНА) Стефан Димитријевић (РАДНИЧКИ) Урош Благојевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Давид Милисављевић (РФК ГРАФИЧАР) Андреј Пуповић (РФК ГРАФИЧАР) Богдан Јакшић (БРОДАРАЦ) Марко Ивечић (РАДНИЧКИ) Давид Писар (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Алекса Ђурасовић (СПАРТАК) Лука Илић (БРОДАРАЦ) Андрија Пецић (НАПРЕДАК) Урош Рашковић (НАПРЕДАК) Андреј Ђукић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Бранко Шевић (РФК ГРАФИЧАР)