Play Off

Прва лига Србије Плеј-оф 18/19

06.04.2019 16:00
Крагујевац
0
0
0
0
06.04.2019 16:00
Нови Београд
2
2
1
2
06.04.2019 16:00
Инђија
3
0
2
0
06.04.2019 16:00
Сента
4
2
2
1
10.04.2019 16:00
Београд
1
2
0
2
10.04.2019 16:00
Горњи Милановац
2
0
1
0
10.04.2019 18:00
Ивањица
3
1
2
0
10.04.2019 16:00
Златибор
1
3
1
2
14.04.2019 18:00
Ивањица
4
1
2
1
14.04.2019 17:00
Горњи Милановац
3
0
1
0
14.04.2019 16:00
Сента
1
0
0
0
14.04.2019 16:00
Крагујевац
0
0
0
0
20.04.2019 16:00
Београд
1
3
1
0
20.04.2019 16:00
Златибор
0
0
0
0
20.04.2019 16:00
Инђија
0
0
0
0
20.04.2019 16:00
Нови Београд
2
3
0
2
27.04.2019 19:00
Ивањица
3
1
2
0
27.04.2019 16:00
Инђија
1
0
0
0
27.04.2019 16:00
Златибор
4
0
0
0
27.04.2019 17:00
Сента
2
1
1
0
01.05.2019 20:00
Горњи Милановац
1
1
0
1
01.05.2019 16:00
Нови Београд
3
1
1
1
30.04.2019 16:00
Крагујевац
2
0
0
0
01.05.2019 16:00
Београд
2
2
2
1
04.05.2019 16:00
Ивањица
1
1
0
0
05.05.2019 16:00
Инђија
3
1
3
1
05.05.2019 16:00
Златибор
1
0
1
0
05.05.2019 16:00
Сента
1
0
1
0
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ТСЦ31218268214737
2.ЈАВОР МАТИС31196663313232
3.ИНЂИЈА31186751213032
4.РАДНИЧКИ 19233114893632426
5.МЕТАЛАЦ311310845321325
6.ЗЛАТИБОР31162134133825
7.БЕЖАНИЈА31144134240224
8.СИНЂЕЛИЋ31111283026423
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

8 голова

Иван Марковић (ЈАВОР МАТИС)

5 голова

Ненад Лукић (ТСЦ) Владимир Силађи (ТСЦ)

3 гола

Небојша Бастајић (ИНЂИЈА) Никола Милошевић (БЕЖАНИЈА) Василије Ђурић (СИНЂЕЛИЋ) Милан Ђокић (ЗЛАТИБОР) Никола Петковић (ЈАВОР МАТИС) Срђан Димитров (ИНЂИЈА) ИВАН ЦВЕТКОВИЋ (ЈАВОР МАТИС)

2 гола

Дејан Милићевић (ТСЦ) Михајло Бањац (ИНЂИЈА) Јован Лукић (РАДНИЧКИ 1923) Норберт Пинтер (ТСЦ) Стефан Ђурић (МЕТАЛАЦ) Танко Ибрахим (БЕЖАНИЈА)

1 гол

АЛИЈА КРНИЋ (ЈАВОР МАТИС) Игор Савић (МЕТАЛАЦ) Бадара Бађи (ИНЂИЈА) Никола Богдановски (БЕЖАНИЈА) Марко Живановић (ЗЛАТИБОР) Јуе Зханг (СИНЂЕЛИЋ) Марко Бачанин (ЈАВОР МАТИС) Милан Јокић (ЗЛАТИБОР) Филип Арсенијевић (ТСЦ) Огњен Илић (РАДНИЧКИ 1923) Александар Драгачевић (ЗЛАТИБОР) Стефан Матијевић (СИНЂЕЛИЋ) Ђорђе Ивковић (СИНЂЕЛИЋ) Стеван Ковачевић (РАДНИЧКИ 1923) Раде Глишовић (ЗЛАТИБОР) Милош Врањанин (МЕТАЛАЦ) Ив Владислав (СИНЂЕЛИЋ) Томислав Тодоровић (РАДНИЧКИ 1923) Александар Јешић (МЕТАЛАЦ) Недељко Пишчевић (ЈАВОР МАТИС) Саша Томановић (ТСЦ) Никола Дивац (БЕЖАНИЈА) Немања Здравковић (РАДНИЧКИ 1923)