Play Off

Прва лига Србије Плеј-оф 18/19

06.04.2019 16:00
Крагујевац
0
0
0
0
06.04.2019 16:00
Нови Београд
2
2
1
2
06.04.2019 16:00
Инђија
3
0
2
0
06.04.2019 16:00
Сента
4
2
2
1
10.04.2019 16:00
Београд
1
2
0
2
10.04.2019 16:00
Горњи Милановац
2
0
1
0
10.04.2019 18:00
Ивањица
3
1
2
0
10.04.2019 16:00
Златибор
1
3
1
2
14.04.2019 18:00
Ивањица
4
1
2
1
14.04.2019 17:00
Горњи Милановац
3
0
1
0
14.04.2019 16:00
Сента
1
0
0
0
14.04.2019 16:00
Крагујевац
0
0
0
0
20.04.2019 16:00
Београд
1
3
1
0
20.04.2019 16:00
Златибор
0
0
0
0
20.04.2019 16:00
Инђија
0
0
0
0
20.04.2019 16:00
Нови Београд
2
3
0
2
27.04.2019 19:00
Ивањица
3
1
2
0
27.04.2019 16:00
Инђија
1
0
0
0
27.04.2019 16:00
Златибор
4
0
0
0
27.04.2019 17:00
Сента
2
1
1
0
01.05.2019 20:00
Горњи Милановац
1
1
0
1
01.05.2019 16:00
Нови Београд
3
1
1
1
30.04.2019 16:00
Крагујевац
2
0
0
0
01.05.2019 16:00
Београд
2
2
2
1
04.05.2019 16:00
Ивањица
1
1
0
0
05.05.2019 16:00
Инђија
3
1
3
1
05.05.2019 16:00
Златибор
1
0
1
0
05.05.2019 16:00
Сента
1
0
1
0
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ТСЦ31218268214737
2.ЈАВОР МАТИС31196663313232
3.ИНЂИЈА31186751213032
4.РАДНИЧКИ 19233114893632426
5.МЕТАЛАЦ311310845321325
6.ЗЛАТИБОР31162134133825
7.БЕЖАНИЈА31144134240224
8.СИНЂЕЛИЋ31111283026423
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР:Гол разлика, Б: Бодови

8 голова

Иван Марковић (ЈАВОР МАТИС)

5 голова

Ненад Лукић (ТСЦ) Владимир Силађи (ТСЦ)

3 гола

Никола Петковић (ЈАВОР МАТИС) ИВАН ЦВЕТКОВИЋ (ЈАВОР МАТИС) Василије Ђурић (СИНЂЕЛИЋ) Небојша Бастајић (ИНЂИЈА) Милан Ђокић (ЗЛАТИБОР) Срђан Димитров (ИНЂИЈА) Никола Милошевић (БЕЖАНИЈА)

2 гола

Норберт Пинтер (ТСЦ) Јован Лукић (РАДНИЧКИ 1923) Танко Ибрахим (БЕЖАНИЈА) Стефан Ђурић (МЕТАЛАЦ) Дејан Милићевић (ТСЦ) Михајло Бањац (ИНЂИЈА)

1 гол

Александар Јешић (МЕТАЛАЦ) Јуе Зханг (СИНЂЕЛИЋ) Ђорђе Ивковић (СИНЂЕЛИЋ) Огњен Илић (РАДНИЧКИ 1923) Александар Драгачевић (ЗЛАТИБОР) Бадара Бађи (ИНЂИЈА) Марко Бачанин (ЈАВОР МАТИС) Саша Томановић (ТСЦ) Ив Владислав (СИНЂЕЛИЋ) Филип Арсенијевић (ТСЦ) АЛИЈА КРНИЋ (ЈАВОР МАТИС) Никола Богдановски (БЕЖАНИЈА) Никола Дивац (БЕЖАНИЈА) Игор Савић (МЕТАЛАЦ) Милош Врањанин (МЕТАЛАЦ) Милан Јокић (ЗЛАТИБОР) Томислав Тодоровић (РАДНИЧКИ 1923) Немања Здравковић (РАДНИЧКИ 1923) Марко Живановић (ЗЛАТИБОР) Стеван Ковачевић (РАДНИЧКИ 1923) Раде Глишовић (ЗЛАТИБОР) Стефан Матијевић (СИНЂЕЛИЋ) Недељко Пишчевић (ЈАВОР МАТИС)