Лига

Oмладинска лига Србије 20/21

17.05.2021 13:00
Нови Београд
/
/
/
/
15.05.2021 11:00
Београд
5
0
2
0
16.05.2021 11:00
Земун
/
/
/
/
16.05.2021 11:00
Ветерник
/
/
/
/
16.05.2021 11:00
Крагујевац
/
/
/
/
16.05.2021 14:30
Ниш
/
/
/
/
15.05.2021 10:00
Београд
2
1
0
0
15.05.2021 17:00
Београд
2
1
1
0
17.05.2021 13:00
Београд
/
/
/
/
15.05.2021 11:00
Суботица
0
3
0
2
19.08.2020 18:00
Београд
4
1
2
0
02.08.2020 19:00
Београд
4
0
2
0
02.08.2020 18:00
Београд
1
0
1
0
02.08.2020 17:00
Ниш
1
0
1
0
01.08.2020 11:00
Крагујевац
1
3
0
2
02.08.2020 11:00
Ветерник
3
2
1
0
02.08.2020 17:30
Земун
3
0
2
0
01.08.2020 10:00
Београд
1
0
0
0
01.08.2020 11:00
Нови Београд
6
1
3
0
02.08.2020 11:00
Крушевац
4
3
1
1
09.08.2020 11:00
Нови Београд
0
1
0
0
08.08.2020 13:00
Нови Сад
0
0
0
0
08.08.2020 17:30
Београд
0
2
0
0
08.08.2020 17:00
Крушевац
1
1
1
0
08.08.2020 16:30
Београд
1
3
0
3
08.08.2020 10:00
Београд
0
2
0
0
08.08.2020 11:00
Нови Београд
5
2
3
1
08.08.2020 11:00
Лучани
5
1
2
0
08.08.2020 13:00
Суботица
3
2
2
1
08.08.2020 18:00
Београд
0
2
0
2
12.08.2020 19:30
Београд
6
0
2
0
12.08.2020 18:00
Београд
4
0
2
0
12.08.2020 17:00
Ниш
1
3
1
2
12.08.2020 17:00
Крагујевац
0
1
0
0
12.08.2020 11:00
Ветерник
1
0
1
0
12.08.2020 10:00
Земун
2
2
1
1
12.08.2020 10:00
Београд
1
0
0
0
12.08.2020 15:30
Нови Београд
3
0
2
0
12.08.2020 11:00
Крушевац
2
1
1
0
12.08.2020 11:00
Бачка Топола
2
2
1
1
16.08.2020 11:00
Нови Београд
2
2
1
1
16.08.2020 17:30
Београд
3
0
2
0
16.08.2020 10:00
Крушевац
2
2
1
1
16.08.2020 10:00
Београд
2
0
1
0
16.08.2020 10:00
Београд
2
1
2
1
17.08.2020 17:00
Нови Београд
0
4
0
2
15.08.2020 11:00
Лучани
0
1
0
0
16.08.2020 11:00
Суботица
2
0
2
0
16.08.2020 16:00
Београд
3
0
3
0
16.08.2020 18:00
Београд
3
0
0
0
23.08.2020 10:00
Београд
5
0
2
0
23.08.2020 12:00
Ниш
1
3
0
1
22.08.2020 11:00
Ниш
2
0
1
0
22.08.2020 11:00
Ветерник
1
0
1
0
22.08.2020 17:30
Земун
1
2
0
1
23.08.2020 10:00
Београд
1
1
0
1
23.08.2020 17:30
Нови Београд
1
0
0
0
22.08.2020 11:00
Крушевац
5
1
1
0
22.08.2020 17:00
Бачка Топола
4
0
3
0
22.08.2020 11:00
Нови Сад
2
2
1
1
26.08.2020 10:00
Нови Београд
4
2
1
0
26.08.2020 11:00
Крушевац
2
0
1
0
26.08.2020 16:00
Београд
4
1
2
0
26.08.2020 15:30
Београд
2
0
1
0
26.08.2020 10:00
Нови Београд
0
2
0
0
26.08.2020 11:00
Лучани
4
1
2
0
26.08.2020 17:30
Суботица
2
2
1
1
26.08.2020 17:00
Београд
2
0
1
0
26.08.2020 19:00
Београд
3
1
0
1
26.08.2020 17:30
Београд
6
0
2
0
30.08.2020 16:00
Ниш
3
3
1
2
29.08.2020 11:00
Крагујевац
1
3
0
2
30.08.2020 11:00
Ветерник
1
1
1
0
30.08.2020 10:00
Земун
3
0
2
0
30.08.2020 11:00
Београд
1
2
1
0
30.08.2020 11:00
Нови Београд
1
0
0
0
30.08.2020 11:00
Крушевац
0
3
0
2
29.08.2020 17:30
Бачка Топола
1
1
1
1
30.08.2020 16:30
Нови Сад
2
3
1
3
29.08.2020 11:00
Београд
3
1
1
0
16.09.2020 11:00
Нови Београд
2
0
1
0
06.09.2020 16:30
Београд
2
1
0
0
05.09.2020 11:00
Београд
1
0
0
0
07.09.2020 10:00
Нови Београд
2
3
1
2
06.09.2020 11:00
Лучани
1
1
1
0
06.09.2020 17:00
Суботица
0
2
0
1
06.09.2020 16:00
Београд
2
0
0
0
05.09.2020 19:00
Београд
1
2
1
1
05.09.2020 17:30
Београд
1
1
1
0
06.09.2020 11:00
Ниш
0
2
0
1
13.09.2020 11:00
Крагујевац
2
2
2
1
11.09.2020 13:00
Ветерник
2
1
1
0
11.09.2020 10:00
Земун
2
0
0
0
13.09.2020 10:00
Београд
2
5
0
2
12.09.2020 10:00
Нови Београд
2
0
0
0
13.09.2020 10:00
Крушевац
0
2
0
0
13.09.2020 11:00
Бачка Топола
0
1
0
1
13.09.2020 16:00
Нови Сад
1
2
1
0
12.09.2020 11:30
Београд
1
0
0
0
12.09.2020 16:30
Крушевац
0
0
0
0
20.09.2020 10:00
Нови Београд
1
0
1
0
19.09.2020 12:00
Београд
6
1
3
0
21.09.2020 10:00
Нови Београд
2
0
1
0
20.09.2020 16:00
Лучани
7
0
3
0
19.09.2020 12:00
Суботица
0
3
0
0
20.09.2020 17:00
Београд
2
0
0
0
19.09.2020 16:00
Београд
4
1
0
1
19.09.2020 16:30
Београд
4
1
4
1
20.09.2020 16:00
Ниш
1
2
0
1
20.09.2020 11:00
Крагујевац
0
2
0
0
27.09.2020 11:00
Ветерник
3
1
1
1
26.09.2020 16:00
Земун
2
0
2
0
27.09.2020 13:00
Београд
0
0
0
0
26.09.2020 11:00
Нови Београд
2
1
1
0
27.09.2020 11:00
Крушевац
0
0
0
0
26.09.2020 13:00
Бачка Топола
1
0
0
0
27.09.2020 11:00
Нови Сад
1
1
1
1
26.09.2020 11:30
Београд
0
0
0
0
26.09.2020 13:00
Крушевац
0
3
0
0
26.09.2020 11:00
Београд
3
1
1
1
04.10.2020 10:00
Нови Београд
2
1
0
1
04.10.2020 11:00
Нови Београд
3
1
2
1
04.10.2020 11:00
Лучани
3
0
0
0
04.10.2020 13:00
Суботица
3
2
1
0
03.10.2020 18:00
Београд
1
1
0
0
03.10.2020 16:00
Београд
4
0
2
0
03.10.2020 16:00
Београд
1
1
0
0
04.10.2020 14:30
Ниш
1
4
1
2
04.10.2020 11:00
Крагујевац
1
2
1
1
04.10.2020 11:00
Ветерник
0
2
0
1
11.10.2020 10:00
Земун
6
2
4
1
11.10.2020 11:00
Београд
1
2
1
0
11.10.2020 12:00
Нови Београд
1
1
1
1
11.10.2020 11:00
Крушевац
4
3
1
1
10.10.2020 15:00
Бачка Топола
1
6
0
3
11.10.2020 11:00
Нови Сад
1
5
1
5
10.10.2020 15:00
Београд
1
1
0
1
12.10.2020 13:00
Крушевац
3
2
2
0
10.10.2020 13:00
Београд
1
2
1
1
10.10.2020 10:00
Београд
1
3
0
1
17.10.2020 10:00
Нови Београд
0
0
0
0
18.10.2020 12:00
Лучани
3
1
1
0
18.10.2020 15:00
Суботица
2
1
1
0
17.10.2020 15:00
Београд
2
1
1
1
16.10.2020 16:00
Београд
4
1
2
1
17.10.2020 13:30
Београд
7
0
5
0
18.10.2020 10:00
Ниш
1
2
1
1
18.10.2020 11:00
Крагујевац
2
0
1
0
18.10.2020 11:00
Ветерник
1
2
1
2
18.10.2020 10:00
Земун
2
0
1
0
24.10.2020 11:00
Београд
5
2
3
1
25.10.2020 14:00
Нови Београд
2
1
2
1
24.10.2020 13:00
Крушевац
0
2
0
1
24.10.2020 11:00
Бачка Топола
1
1
0
0
25.10.2020 15:00
Нови Сад
2
2
0
2
23.10.2020 13:30
Београд
0
3
0
1
24.10.2020 13:00
Крушевац
2
2
1
1
24.10.2020 11:30
Београд
3
0
2
0
24.10.2020 13:00
Београд
3
0
2
0
24.10.2020 12:00
Нови Београд
1
2
0
0
28.10.2020 13:00
Нови Београд
1
3
1
2
28.10.2020 14:00
Суботица
2
1
1
1
28.10.2020 12:00
Београд
0
1
0
0
28.10.2020 16:00
Београд
1
1
1
0
28.10.2020 11:00
Београд
3
0
0
0
28.10.2020 13:00
Ниш
2
0
1
0
28.10.2020 13:00
Крагујевац
2
0
2
0
28.10.2020 11:00
Ветерник
3
2
1
1
28.10.2020 13:00
Земун
5
0
1
0
28.10.2020 11:00
Београд
2
5
1
3
01.11.2020 14:00
Нови Београд
2
1
0
1
01.11.2020 11:00
Крушевац
2
1
1
0
01.11.2020 11:00
Бачка Топола
4
4
3
0
31.10.2020 10:00
Нови Сад
0
3
0
1
31.10.2020 13:00
Београд
4
0
2
0
01.11.2020 11:00
Крушевац
1
4
0
0
01.11.2020 11:00
Београд
1
2
1
2
01.11.2020 10:00
Београд
0
0
0
0
02.11.2020 10:00
Нови Београд
1
0
1
0
31.10.2020 11:00
Лучани
1
0
1
0
09.11.2020 12:00
Нови Београд
2
3
0
0
08.11.2020 11:00
Београд
2
3
0
0
06.11.2020 10:00
Београд
1
0
0
0
07.11.2020 12:30
Београд
4
0
1
0
08.11.2020 14:00
Ниш
1
1
1
0
07.11.2020 11:00
Крагујевац
2
0
0
0
08.11.2020 11:00
Ветерник
3
0
2
0
08.11.2020 11:00
Земун
2
1
1
1
08.11.2020 11:30
Београд
3
0
0
0
08.11.2020 11:00
Нови Београд
2
0
1
0
14.11.2020 11:00
Крушевац
4
2
2
1
15.11.2020 11:00
Бачка Топола
1
3
0
3
14.11.2020 11:00
Нови Сад
2
4
0
2
15.11.2020 10:00
Београд
2
3
2
1
15.11.2020 11:00
Крушевац
2
3
1
1
14.11.2020 14:00
Београд
2
0
1
0
14.11.2020 12:30
Београд
2
2
1
0
15.11.2020 10:00
Нови Београд
0
2
0
0
14.11.2020 12:00
Лучани
0
2
0
2
14.11.2020 14:00
Суботица
0
2
0
0
21.11.2020 10:00
Нови Београд
1
2
0
2
22.11.2020 13:00
Суботица
1
2
1
1
22.11.2020 11:00
Лучани
3
1
1
0
22.11.2020 13:00
Нови Београд
4
0
1
0
22.11.2020 12:30
Београд
2
0
1
0
22.11.2020 13:00
Београд
1
1
0
1
21.11.2020 13:00
Крушевац
1
6
0
2
22.11.2020 13:00
Београд
0
1
0
0
22.11.2020 11:00
Нови Сад
0
3
0
2
28.02.2021 10:00
Бачка Топола
3
2
1
1
28.11.2020 11:00
Бачка Топола
3
1
0
0
28.11.2020 13:00
Крушевац
3
1
2
1
28.11.2020 11:00
Нови Београд
4
0
2
0
29.11.2020 11:00
Београд
2
0
0
0
29.11.2020 13:30
Земун
3
0
2
0
29.11.2020 11:00
Ветерник
1
1
1
1
29.11.2020 12:00
Крагујевац
1
1
0
0
29.11.2020 11:00
Ниш
2
1
2
1
28.11.2020 13:30
Београд
2
0
2
0
28.11.2020 13:00
Београд
4
2
2
1
28.02.2021 10:00
Нови Београд
0
3
0
0
06.12.2020 10:00
Београд
3
0
0
0
05.12.2020 13:00
Суботица
5
0
4
0
07.12.2020 13:00
Лучани
1
0
1
0
05.12.2020 12:30
Нови Београд
1
0
0
0
05.12.2020 11:00
Београд
1
2
0
0
05.12.2020 12:00
Београд
3
1
3
0
05.12.2020 13:00
Крушевац
0
1
0
1
05.12.2020 11:00
Београд
5
2
3
0
05.12.2020 11:00
Нови Сад
0
4
0
2
06.03.2021 11:00
Нови Сад
0
2
0
0
06.03.2021 13:00
Бачка Топола
4
1
2
0
06.03.2021 10:00
Крушевац
3
0
1
0
07.03.2021 10:00
Нови Београд
2
2
1
1
07.03.2021 11:00
Београд
1
2
1
1
06.03.2021 14:00
Земун
2
1
1
1
07.03.2021 13:00
Ветерник
5
0
3
0
07.03.2021 11:00
Крагујевац
3
1
1
1
08.03.2021 13:00
Ниш
2
0
1
0
06.03.2021 10:00
Београд
2
2
0
2
13.03.2021 10:00
Нови Београд
1
2
1
1
13.03.2021 13:30
Београд
6
1
1
1
13.03.2021 17:30
Београд
0
2
0
1
13.03.2021 11:00
Суботица
0
2
0
0
13.03.2021 13:00
Лучани
4
2
2
1
15.03.2021 12:00
Нови Београд
3
3
1
0
14.03.2021 10:00
Београд
0
1
0
0
14.03.2021 12:00
Београд
3
0
0
0
14.03.2021 11:00
Крушевац
2
7
1
1
13.03.2021 13:00
Београд
2
1
1
0
20.03.2021 13:00
Београд
0
1
0
0
20.03.2021 14:00
Нови Сад
2
1
1
0
21.03.2021 12:00
Бачка Топола
1
1
0
0
20.03.2021 13:00
Крушевац
1
2
1
0
19.03.2021 10:00
Нови Београд
5
1
1
1
20.03.2021 11:30
Београд
1
1
0
0
20.03.2021 11:00
Земун
3
3
2
2
21.03.2021 11:00
Ветерник
1
0
1
0
20.03.2021 12:00
Крагујевац
0
0
0
0
31.03.2021 13:00
Ниш
1
0
0
0
27.03.2021 12:00
Нови Београд
3
2
1
2
27.03.2021 12:30
Београд
3
0
2
0
27.03.2021 13:00
Београд
2
1
2
1
28.03.2021 13:00
Београд
0
1
0
0
28.03.2021 13:00
Суботица
5
0
2
0
28.03.2021 13:00
Лучани
0
1
0
0
29.03.2021 13:00
Нови Београд
0
0
0
0
27.03.2021 13:30
Београд
0
0
0
0
27.03.2021 14:30
Београд
6
1
4
0
28.03.2021 13:00
Крушевац
2
5
2
3
03.04.2021 13:00
Крушевац
1
2
0
0
03.04.2021 11:00
Београд
1
1
1
1
03.04.2021 11:00
Нови Сад
1
2
0
1
03.04.2021 12:00
Бачка Топола
1
0
0
0
04.04.2021 11:00
Крушевац
1
0
0
0
04.04.2021 15:00
Нови Београд
0
2
0
1
03.04.2021 13:00
Београд
0
4
0
2
04.04.2021 11:00
Земун
0
1
0
0
04.04.2021 11:00
Ветерник
0
0
0
0
03.04.2021 11:00
Крагујевац
3
1
1
1
11.04.2021 11:00
Нови Београд
1
0
1
0
10.04.2021 11:00
Ниш
1
2
1
2
10.04.2021 12:30
Београд
3
2
2
2
10.04.2021 13:00
Београд
5
0
2
0
10.04.2021 10:00
Београд
2
2
1
0
10.04.2021 11:00
Суботица
2
1
0
0
11.04.2021 13:00
Лучани
2
0
0
0
10.04.2021 11:00
Нови Београд
2
2
0
1
10.04.2021 12:30
Београд
2
0
1
0
09.04.2021 11:30
Београд
5
0
4
0
14.04.2021 15:00
Београд
2
0
1
0
14.04.2021 13:00
Крушевац
1
0
0
0
14.04.2021 12:00
Београд
1
0
1
0
14.04.2021 13:00
Нови Сад
1
4
0
1
14.04.2021 15:00
Бачка Топола
5
0
3
0
14.04.2021 13:00
Крушевац
0
0
0
0
14.04.2021 10:00
Нови Београд
2
1
1
1
14.04.2021 11:00
Београд
0
3
0
0
13.04.2021 13:30
Земун
3
2
1
0
14.04.2021 13:00
Ветерник
2
0
1
0
18.04.2021 16:30
Нови Београд
2
2
0
2
18.04.2021 11:00
Крагујевац
0
1
0
0
17.04.2021 13:00
Ниш
1
2
1
1
18.04.2021 10:00
Београд
4
1
1
1
18.04.2021 13:00
Београд
3
1
3
0
17.04.2021 15:00
Београд
3
0
3
0
17.04.2021 13:00
Суботица
3
0
2
0
17.04.2021 15:00
Лучани
0
0
0
0
18.04.2021 13:00
Нови Београд
2
0
0
0
18.04.2021 10:00
Београд
0
1
0
0
24.04.2021 10:00
Београд
2
1
1
0
23.04.2021 11:00
Београд
2
0
0
0
24.04.2021 13:00
Крушевац
0
3
0
2
25.04.2021 11:00
Београд
3
2
0
0
24.04.2021 11:00
Нови Сад
0
2
0
2
24.04.2021 14:00
Бачка Топола
1
1
1
0
25.04.2021 13:00
Крушевац
0
2
0
0
24.04.2021 13:00
Нови Београд
3
0
2
0
25.04.2021 11:00
Београд
1
1
0
1
25.04.2021 11:00
Земун
1
3
0
0
28.04.2021 11:00
Нови Београд
2
4
0
3
28.04.2021 11:00
Ветерник
2
0
1
0
28.04.2021 11:00
Крагујевац
1
0
0
0
28.04.2021 13:00
Ниш
0
0
0
0
28.04.2021 10:30
Београд
4
2
2
1
28.04.2021 12:00
Београд
6
0
3
0
28.04.2021 10:00
Београд
2
0
0
0
28.04.2021 12:00
Суботица
4
0
0
0
28.04.2021 16:30
Лучани
5
2
4
2
28.04.2021 11:00
Нови Београд
1
1
0
0
03.05.2021 11:00
Нови Београд
1
1
1
1
01.05.2021 11:00
Београд
0
4
0
3
01.05.2021 14:30
Београд
2
1
1
0
01.05.2021 12:00
Крушевац
2
3
1
0
01.05.2021 13:30
Београд
0
5
0
2
01.05.2021 11:00
Нови Сад
3
1
1
1
01.05.2021 14:00
Бачка Топола
1
0
1
0
01.05.2021 11:00
Крушевац
3
1
2
0
01.05.2021 12:00
Нови Београд
2
3
1
2
01.05.2021 11:30
Београд
1
2
0
0
06.05.2021 11:00
Нови Београд
0
2
0
2
05.05.2021 11:00
Земун
4
3
1
1
05.05.2021 13:00
Ветерник
1
1
1
0
05.05.2021 10:00
Крагујевац
1
0
0
0
06.05.2021 14:00
Ниш
3
1
0
1
05.05.2021 10:00
Београд
5
2
2
0
05.05.2021 15:00
Београд
4
0
0
0
05.05.2021 11:00
Београд
1
0
1
0
05.05.2021 14:00
Суботица
0
2
0
1
05.05.2021 11:00
Лучани
3
2
3
1
09.05.2021 11:00
Лучани
1
3
0
1
09.05.2021 13:00
Нови Београд
1
1
0
0
09.05.2021 10:00
Београд
1
1
1
0
09.05.2021 10:00
Београд
1
5
1
2
08.05.2021 12:00
Крушевац
0
6
0
2
08.05.2021 13:00
Београд
2
3
2
1
09.05.2021 13:00
Нови Сад
1
3
0
0
09.05.2021 11:00
Бачка Топола
2
2
0
2
09.05.2021 11:00
Крушевац
0
0
0
0
08.05.2021 10:00
Нови Београд
1
1
1
0
17.05.2021 13:00
Нови Београд
/
/
/
/
15.05.2021 11:00
Београд
5
0
2
0
16.05.2021 11:00
Земун
/
/
/
/
16.05.2021 11:00
Ветерник
/
/
/
/
16.05.2021 11:00
Крагујевац
/
/
/
/
16.05.2021 14:30
Ниш
/
/
/
/
15.05.2021 10:00
Београд
2
1
0
0
15.05.2021 17:00
Београд
2
1
1
0
17.05.2021 13:00
Београд
/
/
/
/
15.05.2021 11:00
Суботица
0
3
0
2
22.05.2021
Суботица
/
/
/
/
22.05.2021
Лучани
/
/
/
/
22.05.2021
Нови Београд
/
/
/
/
22.05.2021
Београд
/
/
/
/
22.05.2021
Београд
/
/
/
/
22.05.2021
Крушевац
/
/
/
/
22.05.2021
Београд
/
/
/
/
22.05.2021
Нови Сад
/
/
/
/
22.05.2021
Бачка Топола
/
/
/
/
22.05.2021
Крушевац
/
/
/
/
29.05.2021
Нови Београд
/
/
/
/
29.05.2021
Нови Београд
/
/
/
/
29.05.2021
Београд
/
/
/
/
29.05.2021
Земун
/
/
/
/
29.05.2021
Ветерник
/
/
/
/
29.05.2021
Крагујевац
/
/
/
/
29.05.2021
Ниш
/
/
/
/
29.05.2021
Београд
/
/
/
/
29.05.2021
Београд
/
/
/
/
29.05.2021
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЦРВЕНА ЗВЕЗДА362682103267786
2.ПАРТИЗАН35245687454277
3.ЧУКАРИЧКИ ДОО36244895375876
4.БРОДАРАЦ35244774373776
5.ВОЈВОДИНА35228562313174
6.МЛАДОСТ36234973363773
7.ФК ВОЖДОВАЦ36157146253952
8.РФК ГРАФИЧАР35155154642450
9.ТСЦ35148136462250
10.РАД36148144645150
11.СПАРТАК36154175761-449
12.ИМТ35119154747042
13.НАПРЕДАК361010164363-2040
14.ОФК БЕОГРАД36117184970-2140
15.РАДНИЧКИ 192335116183651-1539
16.РАДНИЧКИ (НБ)35106194979-3036
17.ИНТЕРНАЦИОНАЛ3595214570-2532
18.РАДНИЧКИ3586214481-3730
19.РФК НС-192135282532101-6914
20.ТРАЈАЛ35342826103-7713
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

21 гол

Никола Кнежевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вељко Младеновић (БРОДАРАЦ)

20 голова

Едвин Елевен (ТСЦ)

19 голова

Михајло Ђорђевић (ОФК БЕОГРАД)

17 голова

Марко Миловановић (ПАРТИЗАН)

15 голова

Матеја Бачанин (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

14 голова

Дарио Гргић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Урош Килибарда (СПАРТАК) Јасин Нуредини (РАДНИЧКИ (НБ))

13 голова

Марко Јањић (РФК НС-1921) Никола Јојић (МЛАДОСТ) Немања Ивановић (ВОЈВОДИНА)

12 голова

Никола Митуљикић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Огњен Милановић (МЛАДОСТ) Петар Вучинић (РАДНИЧКИ (НБ)) Данијел Ранђелов (РАДНИЧКИ)

11 голова

Никола Штулић (ПАРТИЗАН) Александар Димитријевић (ТРАЈАЛ)

10 голова

Митар Ергелаш (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Милош Луковић (ИМТ) Михајло Спасојевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Алекса Душанић (РАДНИЧКИ) Михајло Петковић (ПАРТИЗАН)

9 голова

Петар Симовић (РАДНИЧКИ 1923) Вања Влаховић (ПАРТИЗАН) Арсеније Вранић (ПАРТИЗАН) Алекса Бескорвајни (ТСЦ) Огњен Ајдар (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Урош Дрезгић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Милош Миливојевић (РАДНИЧКИ 1923) Немања Кос (МЛАДОСТ) Данило Миладиновић (БРОДАРАЦ)

8 голова

Василије Делибашић (РАД) Михајло Микан (ОФК БЕОГРАД) Срђан Хрстић (СПАРТАК) Марко Стојановић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Страхиња Стојановић (БРОДАРАЦ) Стефан Пиргић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

7 голова

Ненад Перовић (МЛАДОСТ) Александар Кахвић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Петар Глишић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Богдан Петровић (ТСЦ) Филип Милошевац (ТРАЈАЛ) Јасин Рашљанин (БРОДАРАЦ) Алекса Пулетић (ИМТ) Јован Митуљикић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вукашин Брауновић (ЧУКАРИЧКИ ДОО)

6 голова

Драган Перошевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Немања Ђековић (НАПРЕДАК) Матеја Бојовић (РФК ГРАФИЧАР) Немања Крсмановић (ТСЦ) Никола Лаиновић (ФК ВОЖДОВАЦ) Љубомир Павловић (ИМТ) Петар Павловић (НАПРЕДАК) Владан Новевски (ВОЈВОДИНА) Немања Јовић (ПАРТИЗАН) Алексеј Голијанин (РФК ГРАФИЧАР)

5 голова

Урош Кабић (ВОЈВОДИНА) Андрија Радуловић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Владимир Милетић (ВОЈВОДИНА) Александар Дељанин (РАД) Лазар Пејчић (СПАРТАК) Андреј Ђукић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Урош Божовић (НАПРЕДАК) Виктор Роган (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Стефан Шавија (ВОЈВОДИНА) Петар Пиплица (РФК ГРАФИЧАР) Ђорђе Ђуковић (ИМТ) Марко Спишић (РАДНИЧКИ (НБ)) Реља Бибић (ФК ВОЖДОВАЦ) Александар Ристић (РАДНИЧКИ (НБ)) Вахид Меховић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Јован Јаковљевић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Стефан Чобељић (РАД) Сава Аврамовски (РФК ГРАФИЧАР) Марко Стојак (РФК НС-1921) Алекса Пурић (ПАРТИЗАН) Урош Бранковић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вукашин Марковић (МЛАДОСТ) Никола Иваниш (ОФК БЕОГРАД) Милош Стајковић (ФК ВОЖДОВАЦ) Петар Ратков (ТСЦ) Илија Спасић (РАДНИЧКИ) Стефан Митровић (РАДНИЧКИ) Маттиа Весељи (ОФК БЕОГРАД) Неђељко Ковинић (ПАРТИЗАН)

4 гола

Александар Мисић (БРОДАРАЦ) Миле Ердељ (СПАРТАК) Стефан Томовић (БРОДАРАЦ) Лазар Кежман (РАДНИЧКИ (НБ)) Вељко Радловачки (РАД) Александар Ђорђевић (РАДНИЧКИ 1923) Александар Гуснић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Илија Миодраговић (СПАРТАК) Урош Којић (ФК ВОЖДОВАЦ) Мирко Николашевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вукашин Богдановић (ВОЈВОДИНА) Алекса Васић (РАДНИЧКИ 1923) Урош Ивковић (РАДНИЧКИ (НБ)) Лука Николић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Кристијан Радиновић (ОФК БЕОГРАД) Алекса Николић (НАПРЕДАК) Лука Николић (РАДНИЧКИ (НБ)) Петар Панић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Сергеј Винтоњи (РФК ГРАФИЧАР)

3 гола

Данијел Аврамовић (ФК ВОЖДОВАЦ) Немања Кантарђић (РФК НС-1921) Марко Чермељ (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Урош Лазић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лука Јанчић (СПАРТАК) Драган Стоисављевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Борисав Бурмаз (РФК ГРАФИЧАР) Немања Радојевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Вељко Богдановић (ВОЈВОДИНА) Лазар Даничић (БРОДАРАЦ) Ђорђе Јанићијевић (ИМТ) Немања Стојановић (РФК НС-1921) Јован Митровић (МЛАДОСТ) Урош Јемовић (ИМТ) Елдар Ткхакокхов (ФК ВОЖДОВАЦ) Огњен Мажић (СПАРТАК) Немања Новаковић (СПАРТАК) Марко Петронијевић (РАД) Максим Лада (БРОДАРАЦ) Марко Величковић (МЛАДОСТ) Никола Павлица (ВОЈВОДИНА) Стефан Максимовић (НАПРЕДАК) Ђорђе Радосављевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Матеја Ђорђевић (БРОДАРАЦ) Никола Маринковић (НАПРЕДАК) Вукашин Прерадовић (ФК ВОЖДОВАЦ) Немања Жунић (МЛАДОСТ) Огњен Лакићевић (РАДНИЧКИ 1923) Лука Новитовић (РАДНИЧКИ (НБ)) Алекса Стоисављевић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Саво Рашковић (ПАРТИЗАН) Амар Нуровић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Александар Ђермановић (РФК ГРАФИЧАР) Никола Станисављевић (МЛАДОСТ) Ђорђе Јаковљевић (МЛАДОСТ) Аид Опарница (МЛАДОСТ) Марко Ивезић (ФК ВОЖДОВАЦ) Игор Миладиновић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Игњат Брајић (РФК ГРАФИЧАР) Михајло Митић (РФК ГРАФИЧАР) Марко Дмитровић (ТСЦ) Бојан Ћалић (ТСЦ) Никола Јовановић (ПАРТИЗАН) Драган Кокановић (ВОЈВОДИНА)

2 гола

Урош Мрдаковић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Никола Тедић (ВОЈВОДИНА) Вукан Поповић (СПАРТАК) Немања Јанковић (РАДНИЧКИ (НБ)) Андреј Ђурић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Јакша Јевремовић (СПАРТАК) Марко Лазетић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вукашин Перуновић (РФК НС-1921) Матија Јовичић (НАПРЕДАК) Алекса Ђурасовић (СПАРТАК) Борис Крстић (ПАРТИЗАН) Зоран Бероња (ФК ВОЖДОВАЦ) Лука Вељовић (НАПРЕДАК) Никола Грубишић (РАД) Дарко Стојановић (ПАРТИЗАН) Александар Лукић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Павле Тошковић (БРОДАРАЦ) Игор Кудрић (ТСЦ) Алекса Стојковић (РФК ГРАФИЧАР) Александар Црвенковић (РАДНИЧКИ) Петар Петровић (БРОДАРАЦ) Урош Арсенијевић (РАДНИЧКИ 1923) Стефан Лековић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Матеја Лекић (ФК ВОЖДОВАЦ) Матија Глушчевић (РФК ГРАФИЧАР) Никола Јовановић (ТРАЈАЛ) Владимир Лучић (ИМТ) Младен Радосављевић (РАДНИЧКИ 1923) Филип Максимовић (РАД) Драган Борић (ТСЦ) Никола Мирић (ВОЈВОДИНА) Озрен Јовичин (ОФК БЕОГРАД) Вељко Јеленковић (ВОЈВОДИНА) Марко Шушњар (ТСЦ) Живан Рамовић (РФК ГРАФИЧАР) Марко Добријевић (РАД) Вук Јевтић (РАД) Никита Судариков (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Милош Капур (ИМТ) Вукашин Павловић (РАДНИЧКИ) Стефан Станисављевић (СПАРТАК) Филип Жунић (МЛАДОСТ) Урош Стојановић (РАДНИЧКИ (НБ)) Давид Шабановић (ИМТ) Стефан Шишљагић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Михајло Илић (ПАРТИЗАН) Ђорђе Стојковић (РАДНИЧКИ) Јован Росић (СПАРТАК) Ален Бајрами (РАДНИЧКИ (НБ)) Андреј Капетановић (РАД) Душан Икановић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Матеја Дукић (РАДНИЧКИ 1923) Матеја Гашић (РАД) Петар Шошкић (РАД) Александар Петровић (РАДНИЧКИ 1923) Угљеша Филиповић (ИМТ) Марко Ћурић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Стефан Максимовић (МЛАДОСТ)

1 гол

Марко Борчић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Ђорђе Јовановић (РАДНИЧКИ 1923) Петар Радић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Андреј Богићевић (РФК ГРАФИЧАР) Лука Бошковић (РФК ГРАФИЧАР) Лука Илић (БРОДАРАЦ) Синиша Ружић (ИМТ) Матија Лекић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Богдан Стојановић (ТРАЈАЛ) Урош Ракић (ТСЦ) Александар Кадијевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Алекса Васиљевић (РАДНИЧКИ (НБ)) Лазар Златановић (МЛАДОСТ) Ђорђе Јовановић (БРОДАРАЦ) Бранко Милосављевић (НАПРЕДАК) Срђан Славковић (ИМТ) Никола Петковић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Младен Соколовић (ТРАЈАЛ) Давид Петровић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Давид Стојановић (СПАРТАК) Никола Старчевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Никола Полић (РФК НС-1921) Ђорђе Митић (РАД) Андрија Марковић (РАДНИЧКИ) Марко Анђелковић (ТРАЈАЛ) Никола Панић (РФК НС-1921) Никола Гардашевић (ТСЦ) Стефан Тешић (ФК ВОЖДОВАЦ) Лука Мајсторовић (БРОДАРАЦ) Божидар Благојевић (ВОЈВОДИНА) Јован Лукић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Вук Јанковић (РАДНИЧКИ) Лука Пантовић (ТСЦ) Стефан Митровић (РФК ГРАФИЧАР) Јован Зоговић (РАД) Вања Панић (РФК ГРАФИЧАР) Вукашин Марић (ОФК БЕОГРАД) Огњен Бекић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Урош Радојичић (РАД) Стефан Ђокић (ТРАЈАЛ) Милош Зекић (ТСЦ) Никола Марјановић (БРОДАРАЦ) Александар Зечевић (БРОДАРАЦ) Алекса Паић (БРОДАРАЦ) Бранислав Ћелић (РФК НС-1921) Тодор Милинковић (ТСЦ) Алекса Матић (РФК ГРАФИЧАР) Алекса Богићевић (ОФК БЕОГРАД) Лука Кљајић (ВОЈВОДИНА) Лука Стојановић (РФК ГРАФИЧАР) Никола Сапунђић (РФК НС-1921) Александар Лазић (РАДНИЧКИ) Дарко Ташић (РАДНИЧКИ (НБ)) Марко Јанићијевић (РАДНИЧКИ 1923) Вук Богдановић (ФК ВОЖДОВАЦ) Вукан Поповић (СПАРТАК) Миљан Иван (РФК НС-1921) Немања Андрић (СПАРТАК) Алекса Радмиловић (ВОЈВОДИНА) Урош Стевић (ТРАЈАЛ) Милан Гвозденовић (РАДНИЧКИ 1923) Лука Милојевић (РАДНИЧКИ 1923) Жељко Станојевић (ВОЈВОДИНА) Никола Станковић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Душан Врбић (РФК ГРАФИЧАР) Никола Грковић (ПАРТИЗАН) Данило Нешић (БРОДАРАЦ) Матвеј Мартинкевич (ВОЈВОДИНА) Јанко Драмићанин (РАДНИЧКИ 1923) Вук Гудурић (МЛАДОСТ) Лука Петровић (РАДНИЧКИ) Димитрије Табаковић (БРОДАРАЦ) Петар Сретеновић (БРОДАРАЦ) Ђорђе Петровић (ПАРТИЗАН) Давид Старчевић (РАДНИЧКИ (НБ)) Вукашин Рабреновић (ИНТЕРНАЦИОНАЛ) Ђорђе Стојковић (РАДНИЧКИ) Урош Кулпинац (РФК НС-1921) Младен Ковачевић (РАД) Марко Нинковић (РФК ГРАФИЧАР) Ђорђе Димић (РАДНИЧКИ 1923) Лука Мрвић (ФК ВОЖДОВАЦ) Богдан Стијовић (РАДНИЧКИ (НБ)) Ђорђе Гордић (МЛАДОСТ) Лука Лабан (НАПРЕДАК) Лука Ђуровић (ВОЈВОДИНА) Марко Ђаковић (ТРАЈАЛ)