Лига

Футсал Друга лига

21.10.2019 18:00
Бечеј
/
/
/
/
21.10.2019 20:30
Ивањица
/
/
/
/
21.10.2019 20:30
Нови Београд
/
/
/
/
21.10.2019 20:30
Сопот
/
/
/
/
21.10.2019 20:30
Смедерево
/
/
/
/
13.09.2019 18:30
Београд
7
4
4
3
16.09.2019 20:30
Смедерево
6
4
4
0
14.09.2019 20:00
Горњи Милановац
1
0
0
0
16.09.2019 18:30
Бујановац
7
2
3
0
13.09.2019 21:00
Нови Бечеј
3
2
1
1
20.09.2019 18:30
Београд
4
7
1
6
20.09.2019 20:30
Ивањица
6
3
3
1
19.09.2019 19:30
Зрењанин
3
4
1
1
23.09.2019 19:30
Ваљево
3
7
0
4
20.09.2019 18:00
Бечеј
2
6
0
0
30.09.2019 20:30
Сопот
3
7
2
2
27.09.2019 20:30
Смедерево
4
5
0
3
27.09.2019 20:00
Горњи Милановац
4
3
1
1
30.09.2019 18:30
Бујановац
11
5
3
3
27.09.2019 21:00
Нови Бечеј
4
3
1
2
28.09.2019 18:30
Београд
1
4
0
3
04.10.2019 18:30
Београд
9
3
2
0
05.10.2019 20:00
Ивањица
4
3
1
1
07.10.2019 18:00
Бечеј
3
1
1
0
04.10.2019 19:30
Зрењанин
7
0
3
0
11.10.2019 20:30
Смедерево
3
4
0
0
12.10.2019 19:00
Горњи Милановац
6
3
2
1
14.10.2019 18:30
Бујановац
/
/
/
/
07.12.2019
Нови Бечеј
/
/
/
/
11.10.2019 17:30
Београд
10
1
5
0
13.10.2019 21:00
Ваљево
5
4
1
4
21.10.2019 20:30
Смедерево
/
/
/
/
21.10.2019 20:30
Нови Београд
/
/
/
/
21.10.2019 20:30
Сопот
/
/
/
/
21.10.2019 20:30
Ивањица
/
/
/
/
21.10.2019 18:00
Бечеј
/
/
/
/
25.10.2019
Нови Бечеј
/
/
/
/
25.10.2019
Бујановац
/
/
/
/
25.10.2019
Горњи Милановац
/
/
/
/
25.10.2019
Београд
/
/
/
/
25.10.2019
Ваљево
/
/
/
/
25.10.2019
Зрењанин
/
/
/
/
01.11.2019
Ивањица
/
/
/
/
01.11.2019
Београд
/
/
/
/
01.11.2019
Горњи Милановац
/
/
/
/
01.11.2019
Смедерево
/
/
/
/
08.11.2019
Зрењанин
/
/
/
/
08.11.2019
Ваљево
/
/
/
/
08.11.2019
Београд
/
/
/
/
08.11.2019
Нови Бечеј
/
/
/
/
08.11.2019
Бујановац
/
/
/
/
15.11.2019
Бечеј
/
/
/
/
15.11.2019
Бујановац
/
/
/
/
15.11.2019
Горњи Милановац
/
/
/
/
15.11.2019
Смедерево
/
/
/
/
22.11.2019
Ивањица
/
/
/
/
22.11.2019
Зрењанин
/
/
/
/
22.11.2019
Београд
/
/
/
/
22.11.2019
Нови Бечеј
/
/
/
/
07.02.2020
Бечеј
/
/
/
/
07.02.2020
Београд
/
/
/
/
07.02.2020
Зрењанин
/
/
/
/
07.02.2020
Ваљево
/
/
/
/
14.02.2020
Београд
/
/
/
/
14.02.2020
Нови Бечеј
/
/
/
/
14.02.2020
Бујановац
/
/
/
/
14.02.2020
Смедерево
/
/
/
/
21.02.2020
Београд
/
/
/
/
21.02.2020
Зрењанин
/
/
/
/
21.02.2020
Ваљево
/
/
/
/
28.02.2020
Београд
/
/
/
/
28.02.2020
Ваљево
/
/
/
/
28.02.2020
Бујановац
/
/
/
/
28.02.2020
Горњи Милановац
/
/
/
/
28.02.2020
Нови Бечеј
/
/
/
/
06.03.2020
Зрењанин
/
/
/
/
06.03.2020
Бечеј
/
/
/
/
06.03.2020
Ивањица
/
/
/
/
06.03.2020
Београд
/
/
/
/
13.03.2020
Горњи Милановац
/
/
/
/
13.03.2020
Бујановац
/
/
/
/
13.03.2020
Нови Бечеј
/
/
/
/
13.03.2020
Београд
/
/
/
/
13.03.2020
Зрењанин
/
/
/
/
20.03.2020
Ивањица
/
/
/
/
20.03.2020
Београд
/
/
/
/
20.03.2020
Смедерево
/
/
/
/
27.03.2020
Бујановац
/
/
/
/
27.03.2020
Нови Бечеј
/
/
/
/
27.03.2020
Ваљево
/
/
/
/
27.03.2020
Зрењанин
/
/
/
/
03.04.2020
Бечеј
/
/
/
/
03.04.2020
Горњи Милановац
/
/
/
/
03.04.2020
Смедерево
/
/
/
/
03.04.2020
Београд
/
/
/
/
10.04.2020
Нови Бечеј
/
/
/
/
10.04.2020
Ваљево
/
/
/
/
10.04.2020
Зрењанин
/
/
/
/
10.04.2020
Ивањица
/
/
/
/
17.04.2020
Бечеј
/
/
/
/
17.04.2020
Бујановац
/
/
/
/
17.04.2020
Горњи Милановац
/
/
/
/
17.04.2020
Смедерево
/
/
/
/
17.04.2020
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ФК МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО54012221112
2.ЗУФО43012514119
3.КМФ БАЊИЦА4301251879
4.КМФ ТИСА330014869
5.КМФ БЕЧЕЈ5302202009
6.КМФ ИВАЊИЦА4202171526
7.КМФ КОЊАРНИК5203191726
8.КМФ СМЕДЕРЕВО5203212106
9.СУМФ Сопот (Сопот)52032026-66
10.КМФ РБ52031522-76
11.КМФ САС5104171433
12.СУ РАДНИЧКИ 2010 (Ниш)40041635-190
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР:Гол разлика, Б: Бодови