Лига

Прва лига (ж)

08.09.2019 17:00
Суботица
0
4
0
2
07.09.2019 17:00
Београд
2
0
1
0
08.09.2019 17:00
Лазаревац
4
0
2
0
08.09.2019 16:30
Мајданпек
2
3
1
1
07.09.2019 16:30
Шабац
2
3
0
1
15.09.2019 16:00
Кањижа
4
0
1
0
15.09.2019 16:30
Крушевац
7
0
2
0
14.09.2019 16:30
Београд
2
3
1
2
15.09.2019 16:30
Лесковац
1
2
0
1
14.09.2019 16:30
Суботица
0
1
0
0
03.10.2019 16:00
Шабац
1
12
1
4
22.09.2019 16:00
Мајданпек
2
1
2
1
22.09.2019 16:30
Лазаревац
6
1
1
1
22.09.2019 16:00
Београд
0
2
0
1
29.09.2019 16:00
Кањижа
5
1
2
0
29.09.2019 19:00
Београд
8
0
4
0
29.09.2019 14:00
Лесковац
4
0
3
0
29.09.2019 13:30
Суботица
1
0
0
0
29.09.2019 16:00
Београд
1
3
0
1
06.10.2019 19:00
Лазаревац
0
0
0
0
06.10.2019 15:00
Мајданпек
1
2
1
1
05.10.2019 15:30
Шабац
2
1
0
1
13.10.2019 14:00
Кањижа
3
0
2
0
13.10.2019 15:00
Лазаревац
8
0
6
0
12.10.2019 15:00
Београд
0
2
0
0
13.10.2019 11:00
Суботица
5
1
1
1
19.10.2019 12:00
Шабац
1
3
1
2
20.10.2019 13:30
Мајданпек
0
2
0
1
20.10.2019 14:00
Ниш
0
5
0
3
10.11.2019 12:30
Београд
4
1
1
1
27.10.2019 14:00
Београд
2
1
1
1
26.10.2019 13:00
Лазаревац
6
0
1
0
26.10.2019 15:00
Мајданпек
3
1
2
0
16.11.2019 14:00
Суботица
3
6
2
3
27.10.2019 14:00
Кањижа
3
0
1
0
02.11.2019 14:30
Крушевац
2
5
0
2
03.11.2019 16:00
Београд
5
0
2
0
03.11.2019 11:00
Лесковац
1
0
1
0
02.11.2019 14:00
Шабац
0
10
0
3
14.03.2020 13:00
Ниш
0
6
0
3
15.03.2020 15:00
Кањижа
4
5
1
2
15.03.2020 15:00
Лесковац
5
1
1
1
14.03.2020 15:30
Крушевац
3
2
1
2
15.03.2020 12:00
Београд
1
2
1
0
28.03.2020
Кањижа
/
/
/
/
28.03.2020
Суботица
/
/
/
/
28.03.2020
Београд
/
/
/
/
11.04.2020
Кањижа
/
/
/
/
11.04.2020
Београд
/
/
/
/
11.04.2020
Суботица
/
/
/
/
25.04.2020
Кањижа
/
/
/
/
25.04.2020
Лазаревац
/
/
/
/
25.04.2020
Београд
/
/
/
/
09.05.2020
Кањижа
/
/
/
/
09.05.2020
Мајданпек
/
/
/
/
09.05.2020
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЖФК КОЛУБАРА109103973228
2.ЖФК ТСЦ108113763125
3.ЖФУ ЗВЕЗДА Б 20181060440182218
4.ЖФК РАД105051419-515
5.ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА104151715213
6.НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018104152223-113
7.ЖФК МАЈДАНПЕК103161626-1010
8.ЖФК СПАРТАК ДОО103071728-119
9.ЖФК МАЧВА103071543-289
10.ЖФК РАДНИЧКИ 201210136941-326
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

15 голова

Бетина Балаж (ЖФК ТСЦ)

14 голова

Марија Крунић (ЖФК КОЛУБАРА)

12 голова

Софија Сремчевић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018)

8 голова

МИЛАНА КНЕЖЕВИЋ (ЖФК ТСЦ)

7 голова

Гордана Милиновић (ЖФК КОЛУБАРА) Марија Лисинац (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Јелена Миленковић (ЖФК МАЈДАНПЕК)

6 голова

Мина Стојановић (ЖФК РАДНИЧКИ 2012) Мина Кецман (ЖФК ТСЦ) Анђела Пауновић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Сузана Петронијевић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018)

5 голова

Бојана Њагул (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Ивана Петровић (ЖФК МАЈДАНПЕК) Сташа Ђокић (ЖФК СПАРТАК ДОО)

4 гола

Дара Васић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Маријана Јанков (ЖФК ТСЦ) Јована Сретеновић (ЖФК КОЛУБАРА) Наталија Обрадовић (ЖФК СПАРТАК ДОО) Татјана Граовац (ЖФК МАЧВА) Слађана Лазаревић (ЖФК КОЛУБАРА) Јелена Станишић (ЖФК МАЧВА) Нађа Гавриловић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Јована Агбаба (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018)

3 гола

Јована Јанковић (ЖФК МАЧВА) Марија Милошевић (ЖФК РАД) Јована Марјановић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Анђела Марковић (ЖФК СПАРТАК ДОО)

2 гола

Наталија Воркапић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Вања Петровић (ЖФК СПАРТАК ДОО) Сузана Танасковић (ЖФК РАД) Марија Тепић (ЖФК МАЈДАНПЕК) Уна Миљковић (ЖФК РАД) Тијана Милошевић (ЖФК КОЛУБАРА) Наталија Трифуновић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Ивана Костић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Невена Мићић (ЖФК КОЛУБАРА) Зорана Абрахам (ЖФК СПАРТАК ДОО) Милица Пољаковић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Кристина Стошић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Емилија Алексић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Јована Илић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Селена Филиповић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА)

1 гол

Теа Првуљ (ЖФК КОЛУБАРА) Агата Цветановић (ЖФК РАДНИЧКИ 2012) Николета Балан (ЖФК РАД) Данијела Бошковић (ЖФК РАДНИЧКИ 2012) Божана Божић (ЖФК ТСЦ) Миона Нешић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Николина Јелача (ЖФК ТСЦ) Нина Миленковић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Мина Кнежевић (ЖФК РАД) Катарина Силуши (ЖФК ТСЦ) Ана Михаиловић (ЖФК МАЧВА) Оља Пауновић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Адријана Дервиши (ЖФК СПАРТАК ДОО) Јована Селак (ЖФК ТСЦ) Нина Милић (ЖФК РАДНИЧКИ 2012) Јована Павловић (ЖФК МАЧВА) Јелена Раичевић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Милица Симић (ЖФК МАЧВА) Тијана Жарковић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Нина Јовановић (ЖФК РАД) Зорана Младеновић (ЖФК РАД) Мирјана Бабић (ЖФК КОЛУБАРА) Ана Стојковић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Маја Николић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Јелена Јанковић (ЖФК МАЧВА) Емилија Симић (ЖФК МАЈДАНПЕК) Сандра Ђилас (ЖФК КОЛУБАРА) Андријана Јовановић (ЖФК РАД) Сузана Брадара (ЖФК РАД) Јелена Дуброја (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Емилија Смиљковић (ЖФК МАЈДАНПЕК) Ана Грујић (ЖФК РАД) Јована Вучићевић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Ана Мирковић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Јована Дробњак (ЖФК КОЛУБАРА)