Лига

Прва лига (ж)

27.10.2019 14:00
Кањижа
3
0
1
0
16.11.2019 14:00
Суботица
/
/
/
/
27.10.2019 14:00
Београд
2
1
1
1
26.10.2019 13:00
Лазаревац
6
0
1
0
26.10.2019 15:00
Мајданпек
3
1
2
0
08.09.2019 17:00
Суботица
0
4
0
2
07.09.2019 17:00
Београд
2
0
1
0
08.09.2019 17:00
Лазаревац
4
0
2
0
08.09.2019 16:30
Мајданпек
2
3
1
1
07.09.2019 16:30
Шабац
2
3
0
1
15.09.2019 16:00
Кањижа
4
0
1
0
15.09.2019 16:30
Крушевац
7
0
2
0
14.09.2019 16:30
Београд
2
3
1
2
15.09.2019 16:30
Лесковац
1
2
0
1
14.09.2019 16:30
Суботица
0
1
0
0
03.10.2019 16:00
Шабац
1
12
1
4
22.09.2019 16:00
Мајданпек
2
1
2
1
22.09.2019 16:30
Лазаревац
6
1
1
1
22.09.2019 16:00
Београд
0
2
0
1
29.09.2019 16:00
Кањижа
5
1
2
0
29.09.2019 19:00
Београд
8
0
4
0
29.09.2019 14:00
Лесковац
4
0
3
0
29.09.2019 13:30
Суботица
1
0
0
0
29.09.2019 16:00
Београд
1
3
0
1
06.10.2019 19:00
Лазаревац
0
0
0
0
06.10.2019 15:00
Мајданпек
1
2
1
1
05.10.2019 15:30
Шабац
2
1
0
1
13.10.2019 14:00
Кањижа
3
0
2
0
13.10.2019 15:00
Лазаревац
8
0
6
0
12.10.2019 15:00
Београд
0
2
0
0
13.10.2019 11:00
Суботица
5
1
1
1
19.10.2019 12:00
Шабац
1
3
1
2
20.10.2019 13:30
Мајданпек
0
2
0
1
20.10.2019 14:00
Ниш
0
5
0
3
10.11.2019 12:30
Београд
4
1
1
1
27.10.2019 14:00
Београд
2
1
1
1
26.10.2019 13:00
Лазаревац
6
0
1
0
26.10.2019 15:00
Мајданпек
3
1
2
0
16.11.2019 14:00
Суботица
/
/
/
/
27.10.2019 14:00
Кањижа
3
0
1
0
02.11.2019 14:30
Крушевац
2
5
0
2
03.11.2019 16:00
Београд
5
0
2
0
03.11.2019 11:00
Лесковац
1
0
1
0
02.11.2019 14:00
Шабац
0
10
0
3
14.03.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Кањижа
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Лесковац
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Крушевац
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
28.03.2020
Кањижа
/
/
/
/
28.03.2020
Суботица
/
/
/
/
28.03.2020
Београд
/
/
/
/
11.04.2020
Кањижа
/
/
/
/
11.04.2020
Београд
/
/
/
/
11.04.2020
Суботица
/
/
/
/
25.04.2020
Кањижа
/
/
/
/
25.04.2020
Лазаревац
/
/
/
/
25.04.2020
Београд
/
/
/
/
09.05.2020
Кањижа
/
/
/
/
09.05.2020
Мајданпек
/
/
/
/
09.05.2020
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЖФК ТСЦ98103313225
2.ЖФК Колубара98103763125
3.ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018850333132015
4.ЖФК РАД95041314-115
5.ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА93151214-210
6.НАПРЕДАК ЈУНИОР 201893151921-210
7.ЖФК МАЈДАНПЕК93151423-910
8.ЖФК СПАРТАК ДОО8206918-96
9.ЖФК РАДНИЧКИ 20129135935-266
10.ЖФК МАЧВА9207943-346
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР:Гол разлика, Б: Бодови

14 голова

Марија Крунић (ЖФК Колубара) Бетина Балаж (ЖФК ТСЦ)

9 голова

Софија Сремчевић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018)

7 голова

Марија Лисинац (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018)

6 голова

Мина Стојановић (ЖФК РАДНИЧКИ 2012) Сузана Петронијевић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) МИЛАНА КНЕЖЕВИЋ (ЖФК ТСЦ) Гордана Милиновић (ЖФК Колубара) Јелена Миленковић (ЖФК МАЈДАНПЕК)

5 голова

Мина Кецман (ЖФК ТСЦ) Бојана Њагул (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018)

4 гола

Дара Васић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Јована Сретеновић (ЖФК Колубара) Ивана Петровић (ЖФК МАЈДАНПЕК) Анђела Пауновић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Нађа Гавриловић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Маријана Јанков (ЖФК ТСЦ) Татјана Граовац (ЖФК МАЧВА)

3 гола

Анђела Марковић (ЖФК СПАРТАК ДОО) Слађана Лазаревић (ЖФК Колубара) Јована Агбаба (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Марија Милошевић (ЖФК РАД)

2 гола

Вања Петровић (ЖФК СПАРТАК ДОО) Кристина Стошић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Ивана Костић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Наталија Трифуновић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Емилија Алексић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Невена Мичић (ЖФК Колубара) Јована Јанковић (ЖФК МАЧВА) Јована Марјановић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Сузана Танасковић (ЖФК РАД) Тијана Милошевић (ЖФК Колубара) Сташа Ђокић (ЖФК СПАРТАК ДОО) Марија Тепић (ЖФК МАЈДАНПЕК) Уна Миљковић (ЖФК РАД)

1 гол

Николета Балан (ЖФК РАД) Наталија Обрадовић (ЖФК СПАРТАК ДОО) Емилија Смиљковић (ЖФК МАЈДАНПЕК) Јована Дробњак (ЖФК Колубара) Нина Миленковић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Тијана Жарковић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Јелена Јанковић (ЖФК МАЧВА) Сузана Брадара (ЖФК РАД) Милица Пољаковић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Јована Селак (ЖФК ТСЦ) Николина Јелача (ЖФК ТСЦ) Мирјана Бабић (ЖФК Колубара) Нина Милић (ЖФК РАДНИЧКИ 2012) Ана Грујић (ЖФК РАД) Јована Павловић (ЖФК МАЧВА) Милица Симић (ЖФК МАЧВА) Агата Цветановић (ЖФК РАДНИЧКИ 2012) Зорана Младеновић (ЖФК РАД) Нина Јовановић (ЖФК РАД) Данијела Бошковић (ЖФК РАДНИЧКИ 2012) Ана Мирковић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Теа Првуљ (ЖФК Колубара) Сандра Ђилас (ЖФК Колубара) Божана Божић (ЖФК ТСЦ) Јована Илић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Маја Николић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Наталија Воркапић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Ана Стојковић (ЛАВИЦЕ-ДУБОЧИЦА) Зорана Абрахам (ЖФК СПАРТАК ДОО) Јована Вучићевић (НАПРЕДАК ЈУНИОР 2018) Емилија Симић (ЖФК МАЈДАНПЕК) Оља Пауновић (ЖФУ ЗВЕЗДА Б 2018) Катарина Силуши (ЖФК ТСЦ) Андријана Јовановић (ЖФК РАД)