Лига

Mozzart Bet Прва лига Србије 22/23

25.02.2023
Вршац
/
/
/
/
25.02.2023
Горњи Милановац
/
/
/
/
25.02.2023
Нови Београд
/
/
/
/
25.02.2023
Ужице
/
/
/
/
25.02.2023
Београд
/
/
/
/
25.02.2023
Крушевац
/
/
/
/
30.07.2022 17:30
Инђија
/
/
/
/
30.07.2022 20:00
Горњи Милановац
2
0
0
0
30.07.2022 17:30
Сремска Митровица
0
0
0
0
31.07.2022 20:00
Шабац
2
2
1
2
31.07.2022 17:30
Лозница
1
3
0
1
01.08.2022 19:00
Београд
1
2
1
0
30.07.2022 17:30
Нови Београд
4
1
1
0
01.08.2022 17:30
Панчево
0
2
0
1
05.08.2022 17:30
Вршац
3
1
2
0
08.08.2022 17:30
Нови Сад
0
1
0
1
07.08.2022 19:00
Крушевац
2
3
0
1
07.08.2022 17:30
Уб
0
0
0
0
06.08.2022 17:30
Београд
5
1
2
0
08.08.2022 21:00
Ужице
2
1
2
0
06.08.2022 17:30
Нови Београд
1
0
0
0
06.08.2022 17:30
Инђија
2
2
2
1
15.08.2022 20:00
Горњи Милановац
4
1
3
0
13.08.2022 17:30
Сремска Митровица
1
1
0
0
14.08.2022 19:00
Шабац
2
1
0
0
14.08.2022 17:30
Лозница
0
0
0
0
14.08.2022 19:00
Београд
0
3
0
0
13.08.2022 17:30
Нови Београд
2
1
1
1
14.08.2022 17:30
Панчево
1
0
1
0
14.08.2022 17:30
Златибор
1
1
1
0
19.08.2022 17:00
Вршац
2
0
1
0
22.08.2022 20:00
Крушевац
2
1
1
0
20.08.2022 17:00
Уб
0
2
0
0
20.08.2022 17:00
Београд
1
0
1
0
20.08.2022 19:00
Ужице
1
1
0
1
20.08.2022 17:00
Нови Београд
2
0
0
0
20.08.2022 17:00
Инђија
3
0
3
0
21.08.2022 19:00
Горњи Милановац
2
0
2
0
27.08.2022 17:00
Сремска Митровица
0
0
0
0
27.08.2022 19:00
Шабац
1
0
1
0
26.08.2022 17:00
Лозница
1
3
1
2
27.08.2022 17:00
Београд
2
0
0
0
26.08.2022 17:00
Нови Београд
1
0
0
0
27.08.2022 17:00
Панчево
1
3
0
2
26.08.2022 17:00
Златибор
0
0
0
0
27.08.2022 17:00
Нови Сад
2
1
1
1
31.08.2022 17:00
Вршац
2
1
1
0
31.08.2022 17:00
Уб
1
1
0
1
31.08.2022 16:00
Београд
5
1
2
0
31.08.2022 18:00
Ужице
2
2
2
0
31.08.2022 17:00
Нови Београд
0
2
0
0
31.08.2022 17:00
Инђија
0
0
0
0
31.08.2022 18:00
Горњи Милановац
0
1
0
1
31.08.2022 17:00
Сремска Митровица
1
0
1
0
04.09.2022 18:00
Шабац
2
1
0
0
05.09.2022 16:30
Лозница
1
0
1
0
04.09.2022 16:30
Београд
0
0
0
0
05.09.2022 16:30
Нови Београд
0
0
0
0
05.09.2022 16:30
Панчево
3
0
1
0
04.09.2022 16:30
Златибор
4
1
3
1
05.09.2022 16:30
Нови Сад
1
1
0
0
05.09.2022 18:00
Крушевац
2
2
0
0
11.09.2022 16:30
Вршац
0
1
0
0
10.09.2022 16:30
Београд
2
0
2
0
11.09.2022 19:00
Ужице
3
1
2
0
10.09.2022 14:00
Нови Београд
1
0
0
0
12.09.2022 16:30
Инђија
4
1
2
0
11.09.2022 18:00
Горњи Милановац
1
2
0
2
10.09.2022 16:30
Сремска Митровица
2
0
0
0
11.09.2022 18:00
Шабац
1
3
1
1
17.09.2022 16:00
Лозница
0
1
0
0
19.09.2022 19:00
Београд
1
1
1
1
18.09.2022 16:00
Нови Београд
2
0
1
0
18.09.2022 16:00
Панчево
4
1
2
1
18.09.2022 16:00
Златибор
2
3
1
1
18.09.2022 14:00
Нови Сад
1
0
1
0
17.09.2022 16:00
Крушевац
2
1
2
0
17.09.2022 16:00
Уб
1
2
1
1
19.10.2022 15:00
Вршац
0
2
0
0
23.09.2022 18:00
Ужице
0
0
0
0
24.09.2022 16:00
Нови Београд
0
0
0
0
24.09.2022 16:00
Инђија
2
3
1
0
24.09.2022 18:00
Горњи Милановац
0
0
0
0
24.09.2022 16:00
Сремска Митровица
0
0
0
0
24.09.2022 18:00
Шабац
0
0
0
0
24.09.2022 16:00
Лозница
2
5
1
2
28.09.2022 15:00
Београд
1
1
0
0
28.09.2022 15:00
Нови Београд
1
0
0
0
26.10.2022 14:00
Панчево
3
1
2
0
12.10.2022 15:00
Златибор
1
1
1
0
28.09.2022 15:00
Нови Сад
0
1
0
0
28.09.2022 17:00
Крушевац
1
1
1
1
28.09.2022 15:00
Уб
2
0
1
0
29.09.2022 15:00
Београд
2
4
1
2
03.10.2022 15:00
Вршац
0
0
0
0
03.10.2022 14:00
Нови Београд
2
1
0
0
02.10.2022 15:00
Инђија
2
1
2
0
02.10.2022 18:00
Горњи Милановац
1
0
0
0
03.10.2022 15:00
Сремска Митровица
1
0
1
0
03.10.2022 18:00
Шабац
0
0
0
0
02.10.2022 15:00
Лозница
0
0
0
0
02.10.2022 17:00
Београд
2
3
0
2
08.10.2022 15:00
Нови Београд
4
2
1
2
08.10.2022 15:00
Панчево
4
1
1
0
08.10.2022 15:00
Златибор
2
3
2
1
09.10.2022 15:00
Челарево
0
0
0
0
08.10.2022 17:00
Крушевац
0
0
0
0
08.10.2022 15:00
Уб
3
1
1
1
08.10.2022 15:00
Београд
1
1
1
1
09.10.2022 17:00
Ужице
0
0
0
0
14.10.2022 15:00
Вршац
2
1
1
1
16.10.2022 15:00
Инђија
0
0
0
0
15.10.2022 17:00
Горњи Милановац
1
3
1
1
17.10.2022 15:00
Сремска Митровица
1
0
1
0
16.10.2022 16:00
Шабац
3
1
1
1
16.10.2022 15:00
Лозница
1
4
0
2
15.10.2022 15:00
Београд
2
1
0
0
15.10.2022 15:00
Нови Београд
0
0
0
0
22.10.2022 14:00
Панчево
1
0
1
0
24.10.2022 14:00
Златибор
0
0
0
0
24.10.2022 14:00
Челарево
2
0
1
0
22.10.2022 17:00
Крушевац
1
0
1
0
22.10.2022 14:00
Уб
1
0
0
0
23.10.2022 14:00
Београд
2
2
0
1
23.10.2022 14:00
Ужице
2
0
1
0
24.10.2022 14:00
Нови Београд
0
1
0
1
30.10.2022 13:00
Вршац
0
0
0
0
30.10.2022 13:00
Нови Београд
2
0
0
0
30.10.2022 13:00
Ужице
0
0
0
0
29.10.2022 14:00
Београд
2
1
1
0
29.10.2022 14:00
Уб
0
0
0
0
30.10.2022 13:00
Крушевац
2
1
1
0
30.10.2022 13:00
Челарево
2
1
0
1
30.10.2022 13:00
Златибор
0
1
0
1
06.11.2022 13:00
Златибор
2
1
1
1
05.11.2022 13:00
Панчево
1
0
0
0
05.11.2022 13:00
Нови Београд
3
2
1
0
05.11.2022 13:00
Београд
1
2
0
1
05.11.2022 13:00
Лозница
2
1
2
1
06.11.2022 15:00
Шабац
0
0
0
0
05.11.2022 13:00
Сремска Митровица
2
1
1
0
05.11.2022 17:00
Горњи Милановац
1
1
0
0
12.11.2022 13:00
Вршац
1
0
1
0
13.11.2022 13:00
Нови Београд
0
2
0
0
13.11.2022 13:00
Ужице
2
2
1
0
12.11.2022 13:00
Београд
6
1
3
1
13.11.2022 13:00
Уб
0
1
0
0
14.11.2022 18:00
Крушевац
1
0
0
0
13.11.2022 13:00
Челарево
4
1
1
0
20.11.2022 13:00
Челарево
1
0
1
0
21.11.2022 14:00
Ужице
1
2
1
2
20.11.2022 13:00
Панчево
2
1
1
0
19.11.2022 13:00
Нови Београд
3
0
2
0
19.11.2022 13:00
Београд
1
1
1
0
20.11.2022 13:00
Лозница
1
2
1
1
18.11.2022 18:00
Шабац
2
2
1
2
19.11.2022 13:00
Сремска Митровица
2
1
1
0
25.02.2023
Вршац
/
/
/
/
25.02.2023
Горњи Милановац
/
/
/
/
25.02.2023
Нови Београд
/
/
/
/
25.02.2023
Ужице
/
/
/
/
25.02.2023
Београд
/
/
/
/
25.02.2023
Крушевац
/
/
/
/
01.03.2023
Крушевац
/
/
/
/
01.03.2023
Нови Сад
/
/
/
/
01.03.2023
Златибор
/
/
/
/
01.03.2023
Панчево
/
/
/
/
01.03.2023
Нови Београд
/
/
/
/
01.03.2023
Београд
/
/
/
/
01.03.2023
Лозница
/
/
/
/
01.03.2023
Шабац
/
/
/
/
05.03.2023
Вршац
/
/
/
/
05.03.2023
Сремска Митровица
/
/
/
/
05.03.2023
Горњи Милановац
/
/
/
/
05.03.2023
Инђија
/
/
/
/
05.03.2023
Нови Београд
/
/
/
/
05.03.2023
Ужице
/
/
/
/
05.03.2023
Београд
/
/
/
/
05.03.2023
Уб
/
/
/
/
11.03.2023
Крушевац
/
/
/
/
11.03.2023
Нови Сад
/
/
/
/
11.03.2023
Златибор
/
/
/
/
11.03.2023
Панчево
/
/
/
/
11.03.2023
Нови Београд
/
/
/
/
11.03.2023
Београд
/
/
/
/
11.03.2023
Лозница
/
/
/
/
18.03.2023
Вршац
/
/
/
/
18.03.2023
Шабац
/
/
/
/
18.03.2023
Сремска Митровица
/
/
/
/
18.03.2023
Горњи Милановац
/
/
/
/
18.03.2023
Инђија
/
/
/
/
18.03.2023
Нови Београд
/
/
/
/
18.03.2023
Ужице
/
/
/
/
18.03.2023
Београд
/
/
/
/
22.03.2023
Београд
/
/
/
/
22.03.2023
Крушевац
/
/
/
/
22.03.2023
Нови Сад
/
/
/
/
22.03.2023
Златибор
/
/
/
/
22.03.2023
Панчево
/
/
/
/
22.03.2023
Нови Београд
/
/
/
/
22.03.2023
Београд
/
/
/
/
26.03.2023
Вршац
/
/
/
/
26.03.2023
Лозница
/
/
/
/
26.03.2023
Шабац
/
/
/
/
26.03.2023
Сремска Митровица
/
/
/
/
26.03.2023
Горњи Милановац
/
/
/
/
26.03.2023
Инђија
/
/
/
/
26.03.2023
Нови Београд
/
/
/
/
01.04.2023
Ужице
/
/
/
/
01.04.2023
Београд
/
/
/
/
01.04.2023
Уб
/
/
/
/
01.04.2023
Крушевац
/
/
/
/
01.04.2023
Нови Сад
/
/
/
/
01.04.2023
Златибор
/
/
/
/
01.04.2023
Панчево
/
/
/
/
01.04.2023
Нови Београд
/
/
/
/
05.04.2023
Вршац
/
/
/
/
05.04.2023
Београд
/
/
/
/
05.04.2023
Лозница
/
/
/
/
05.04.2023
Шабац
/
/
/
/
05.04.2023
Сремска Митровица
/
/
/
/
05.04.2023
Горњи Милановац
/
/
/
/
05.04.2023
Инђија
/
/
/
/
05.04.2023
Нови Београд
/
/
/
/
09.04.2023
Нови Београд
/
/
/
/
09.04.2023
Ужице
/
/
/
/
09.04.2023
Београд
/
/
/
/
09.04.2023
Крушевац
/
/
/
/
09.04.2023
Нови Сад
/
/
/
/
09.04.2023
Златибор
/
/
/
/
09.04.2023
Панчево
/
/
/
/
13.04.2023
Вршац
/
/
/
/
13.04.2023
Нови Београд
/
/
/
/
13.04.2023
Београд
/
/
/
/
13.04.2023
Лозница
/
/
/
/
13.04.2023
Шабац
/
/
/
/
13.04.2023
Сремска Митровица
/
/
/
/
13.04.2023
Горњи Милановац
/
/
/
/
13.04.2023
Инђија
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БН БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ИМТ19134232141843
2.РФК ГРАФИЧАР19114444242037
3.ЖЕЛЕЗНИЧАР19114427161137
4.РАДНИЧКИ (СМ)197841412229
5.ИНЂИЈА Тојо Тирес1961032618828
6.РФКН.С 1921198472422228
7.ОФК ВРШАЦ197481821-325
8.ТРАЈАЛ197482225-325
9.ГФК СЛОБОДА1941231917224
10.ЈЕДИНСТВО196671918124
11.МАЧВА195771923-422
12.РАДНИЧКИ (НБ)1962111323-1020
13.МЕТАЛАЦ1954101825-719
14.ЛОЗНИЦА1954101933-1419
15.РАД193792033-1316
16.ЗЛАТИБОР1936102030-1015
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

11 голова

Славиша Стојановић (ИНЂИЈА Тојо Тирес)

9 голова

Никола Дишић (ЗЛАТИБОР) Ђорђе Шушњар (ГФК СЛОБОДА)

6 голова

Јован Митуљикић (РФК ГРАФИЧАР) Никола Кнежевић (РФК ГРАФИЧАР) Карикари Кwаку (ЈЕДИНСТВО) Јован Илић (РФКН.С 1921) Павле Радуновић (МАЧВА) Дарио Гргић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Милош Луковић (ИМТ)

5 голова

Андрија Калуђеровић (РФК ГРАФИЧАР) Иевген Павлов (ОФК ВРШАЦ) Срђан Вујаклија (РФКН.С 1921) Јован Мијатовић (РФК ГРАФИЧАР) Мирко Николашевић (РФК ГРАФИЧАР) Богдан Мандић (РАД) Лука Чумић (ЗЛАТИБОР) Филип Аврић (ЈЕДИНСТВО) Дејан Видић (ИМТ) Драгиша Комарчевић (ЛОЗНИЦА)

4 гола

Крста Ђорђевић (РАДНИЧКИ (СМ)) Василије Ђурић (МЕТАЛАЦ) Јован Шљивић (РФК ГРАФИЧАР) Игор Савић (ТРАЈАЛ) Митар Радивојевић (ТРАЈАЛ) Лука Пејовић (МАЧВА) Никола Глишић (ИМТ) Драган Стоисављевић (РАДНИЧКИ (НБ)) Стефан Голубовић (ТРАЈАЛ)

3 гола

Филип Маркишић (РАД) Јован Кокир (РФКН.С 1921) Александар Ђорђевић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Алекса Величковић (РАДНИЧКИ (НБ)) Стефан Ђурић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Марко Јевтић (МАЧВА) Александар Симчевић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Шалета Кордић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Лазар Мићић (ЛОЗНИЦА) Урош Стаменић (ИМТ) Стефан Митровић (РАД) Милан Миросављев (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Владимир Радочај (ИМТ) Лука Петровић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Милош Ристић (ГФК СЛОБОДА) Немања Ђокић (РАДНИЧКИ (НБ)) Мирослав Марковић (РАД) Стефан Илић (РАДНИЧКИ (СМ)) Матеја Бубањ (РФК ГРАФИЧАР) Драган Радосављевић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Стефан Михајловић (РАД) Матвеј Мартинкевич (ЛОЗНИЦА) Лазар Милошев (МЕТАЛАЦ) Никола Недељковић (ИНЂИЈА Тојо Тирес)

2 гола

Луис Езеqуиел Ибанез (РФК ГРАФИЧАР) Немања Здравковић (МЕТАЛАЦ) Милош Стојчев (РФК ГРАФИЧАР) Никола Коџић (ИМТ) Никола Радојичић (ЈЕДИНСТВО) Никола Милинковић (РАДНИЧКИ (СМ)) Милан Србијанац (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Андрија Фратровић (ТРАЈАЛ) Жељко Арсић (РАД) Филип Крстић (ТРАЈАЛ) Владан Милосављев (РФКН.С 1921) Ариан Мршуља (ОФК ВРШАЦ) Давид Ивић (ОФК ВРШАЦ) Никола Савић (ИМТ) Богдан Петровић (ГФК СЛОБОДА) Цхериф Атаб Диоуф (ОФК ВРШАЦ) Ален Стевановић (ИМТ) Зубаиру Ибрахим (ЈЕДИНСТВО) Игор Вићентијевић (ЛОЗНИЦА) Алекса Вујић (ОФК ВРШАЦ) Милош Николић (ЛОЗНИЦА) Александар Десанчић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Никола Митуљикић (РФК ГРАФИЧАР) Кристијан Живковић (РФКН.С 1921)

1 гол

Филип Бачкуља (МЕТАЛАЦ) Немања Вјештица (ЗЛАТИБОР) Страхиња Јовановић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Илија Матејевић (ТРАЈАЛ) Страхиња Каришић (РФКН.С 1921) Радосав Алексић (ТРАЈАЛ) Игор Пантић (ЛОЗНИЦА) Урош Дамњановић (ЛОЗНИЦА) Стефан Милосављевић (РАД) Александар Поповић (МАЧВА) Лазар Марјановић (МАЧВА) Стефан Радмановац (ЛОЗНИЦА) Раде Глишовић (ГФК СЛОБОДА) Марко Адамовић (ЈЕДИНСТВО) Ђорђе Главинић (ОФК ВРШАЦ) Матеја Зувић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Вељко Младеновић (РФКН.С 1921) Андреј Благојевић (ИМТ) Страхиња Чарапић (РАДНИЧКИ (СМ)) Урош Гајић (РАДНИЧКИ (СМ)) Милош Адамовић (МАЧВА) Никола Лаиновић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Стефан Мелентијевић (РАДНИЧКИ (НБ)) Бранислав Јовановић (РФКН.С 1921) Вукашин Брауновић (ОФК ВРШАЦ) Филип Антонијевић (МЕТАЛАЦ) Александар Цветић (ГФК СЛОБОДА) Урош Килибарда (ОФК ВРШАЦ) Никола Ракић (РАДНИЧКИ (НБ)) Алекса Јовановић (РФК ГРАФИЧАР) Немања Илић (РФКН.С 1921) Немања Обрадовић (РАДНИЧКИ (НБ)) Стефан Фићовић (МЕТАЛАЦ) Игор Максимовић (МЕТАЛАЦ) Јован Маринковић (РАДНИЧКИ (СМ)) Предраг Павловић (ТРАЈАЛ) Вељко Кијевчанин (ИМТ) Никола Жакула (МЕТАЛАЦ) Страхиња Стојановић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Милан Илић (РФК ГРАФИЧАР) Саво Рашковић (ГФК СЛОБОДА) Михаило Илић (ЗЛАТИБОР) Ђорђе Јаковљевић (ЗЛАТИБОР) Тодор Глишовић (ГФК СЛОБОДА) Огњен Милановић (ЗЛАТИБОР) Игор Милановић (ЈЕДИНСТВО) Огњен Димитрић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Илија Стојановић (ТРАЈАЛ) Лазар Јеровић (ИМТ) Никола Фуртула (МЕТАЛАЦ) Урош Бранковић (МАЧВА) Бојан Гајић (ГФК СЛОБОДА) Филип Средојевић (ТРАЈАЛ) Урош Милорадовић (ЗЛАТИБОР) Виктор Живојиновић (ЈЕДИНСТВО) Војислав Балабановић (РФКН.С 1921) Никола Ристовић (РАДНИЧКИ (СМ)) Лука Сердар (РФКН.С 1921) Немања Додеровић (ЈЕДИНСТВО) Никола Вукић (ИМТ) Милош Николић (ОФК ВРШАЦ) Дарко Станојевић (ЛОЗНИЦА) Милош Нешковић (МАЧВА) Мијушко Бојовић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Дунцан Цхристопхер Андреw Мцкензие (РФК ГРАФИЧАР) ФАЛЛ ФАЛЛОУ (РФК ГРАФИЧАР) Марко Милинковић (МЕТАЛАЦ)