Лига

Mozzart Bet Прва лига Србије 22/23

15.08.2022 20:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
13.08.2022 17:30
Сремска Митровица
/
/
/
/
14.08.2022 19:00
Шабац
/
/
/
/
14.08.2022 17:30
Лозница
/
/
/
/
14.08.2022 19:00
Београд
/
/
/
/
13.08.2022 17:30
Нови Београд
/
/
/
/
14.08.2022 17:30
Панчево
/
/
/
/
14.08.2022 17:30
Златибор
/
/
/
/
30.07.2022 17:30
Инђија
/
/
/
/
30.07.2022 20:00
Горњи Милановац
2
0
0
0
30.07.2022 17:30
Сремска Митровица
0
0
0
0
31.07.2022 20:00
Шабац
2
2
1
2
31.07.2022 17:30
Лозница
1
3
0
1
01.08.2022 19:00
Београд
1
2
1
0
30.07.2022 17:30
Нови Београд
4
1
1
0
01.08.2022 17:30
Панчево
0
2
0
1
05.08.2022 17:30
Вршац
3
1
2
0
08.08.2022 17:30
Нови Сад
0
1
0
1
07.08.2022 19:00
Крушевац
2
3
0
1
07.08.2022 17:30
Уб
0
0
0
0
06.08.2022 17:30
Београд
5
1
2
0
08.08.2022 21:00
Ужице
2
1
2
0
06.08.2022 17:30
Нови Београд
1
0
0
0
06.08.2022 17:30
Инђија
2
2
2
1
15.08.2022 20:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
13.08.2022 17:30
Сремска Митровица
/
/
/
/
14.08.2022 19:00
Шабац
/
/
/
/
14.08.2022 17:30
Лозница
/
/
/
/
14.08.2022 19:00
Београд
/
/
/
/
13.08.2022 17:30
Нови Београд
/
/
/
/
14.08.2022 17:30
Панчево
/
/
/
/
14.08.2022 17:30
Златибор
/
/
/
/
20.08.2022
Вршац
/
/
/
/
20.08.2022
Крушевац
/
/
/
/
20.08.2022
Београд
/
/
/
/
20.08.2022
Ужице
/
/
/
/
20.08.2022
Нови Београд
/
/
/
/
20.08.2022
Инђија
/
/
/
/
20.08.2022
Горњи Милановац
/
/
/
/
27.08.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
27.08.2022
Шабац
/
/
/
/
27.08.2022
Лозница
/
/
/
/
27.08.2022
Београд
/
/
/
/
27.08.2022
Нови Београд
/
/
/
/
27.08.2022
Панчево
/
/
/
/
27.08.2022
Златибор
/
/
/
/
27.08.2022
Нови Сад
/
/
/
/
31.08.2022
Вршац
/
/
/
/
31.08.2022
Београд
/
/
/
/
31.08.2022
Ужице
/
/
/
/
31.08.2022
Нови Београд
/
/
/
/
31.08.2022
Инђија
/
/
/
/
31.08.2022
Горњи Милановац
/
/
/
/
31.08.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
04.09.2022
Шабац
/
/
/
/
04.09.2022
Лозница
/
/
/
/
04.09.2022
Београд
/
/
/
/
04.09.2022
Нови Београд
/
/
/
/
04.09.2022
Панчево
/
/
/
/
04.09.2022
Златибор
/
/
/
/
04.09.2022
Нови Сад
/
/
/
/
04.09.2022
Крушевац
/
/
/
/
10.09.2022
Вршац
/
/
/
/
10.09.2022
Београд
/
/
/
/
10.09.2022
Ужице
/
/
/
/
10.09.2022
Нови Београд
/
/
/
/
10.09.2022
Инђија
/
/
/
/
10.09.2022
Горњи Милановац
/
/
/
/
10.09.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
10.09.2022
Шабац
/
/
/
/
18.09.2022
Лозница
/
/
/
/
18.09.2022
Београд
/
/
/
/
18.09.2022
Нови Београд
/
/
/
/
18.09.2022
Панчево
/
/
/
/
18.09.2022
Златибор
/
/
/
/
18.09.2022
Нови Сад
/
/
/
/
18.09.2022
Крушевац
/
/
/
/
24.09.2022
Вршац
/
/
/
/
24.09.2022
Ужице
/
/
/
/
24.09.2022
Нови Београд
/
/
/
/
24.09.2022
Инђија
/
/
/
/
24.09.2022
Горњи Милановац
/
/
/
/
24.09.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
24.09.2022
Шабац
/
/
/
/
24.09.2022
Лозница
/
/
/
/
28.09.2022
Београд
/
/
/
/
28.09.2022
Нови Београд
/
/
/
/
28.09.2022
Панчево
/
/
/
/
28.09.2022
Златибор
/
/
/
/
28.09.2022
Нови Сад
/
/
/
/
28.09.2022
Крушевац
/
/
/
/
28.09.2022
Београд
/
/
/
/
02.10.2022
Вршац
/
/
/
/
02.10.2022
Нови Београд
/
/
/
/
02.10.2022
Инђија
/
/
/
/
02.10.2022
Горњи Милановац
/
/
/
/
02.10.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
02.10.2022
Шабац
/
/
/
/
02.10.2022
Лозница
/
/
/
/
02.10.2022
Београд
/
/
/
/
08.10.2022
Нови Београд
/
/
/
/
08.10.2022
Панчево
/
/
/
/
08.10.2022
Златибор
/
/
/
/
08.10.2022
Нови Сад
/
/
/
/
08.10.2022
Крушевац
/
/
/
/
08.10.2022
Уб
/
/
/
/
08.10.2022
Београд
/
/
/
/
15.10.2022
Вршац
/
/
/
/
15.10.2022
Инђија
/
/
/
/
15.10.2022
Горњи Милановац
/
/
/
/
15.10.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
15.10.2022
Шабац
/
/
/
/
15.10.2022
Лозница
/
/
/
/
15.10.2022
Београд
/
/
/
/
15.10.2022
Нови Београд
/
/
/
/
23.10.2022
Панчево
/
/
/
/
23.10.2022
Златибор
/
/
/
/
23.10.2022
Нови Сад
/
/
/
/
23.10.2022
Крушевац
/
/
/
/
23.10.2022
Уб
/
/
/
/
23.10.2022
Београд
/
/
/
/
23.10.2022
Ужице
/
/
/
/
23.10.2022
Нови Београд
/
/
/
/
29.10.2022
Вршац
/
/
/
/
29.10.2022
Нови Београд
/
/
/
/
29.10.2022
Београд
/
/
/
/
29.10.2022
Уб
/
/
/
/
29.10.2022
Крушевац
/
/
/
/
29.10.2022
Нови Сад
/
/
/
/
29.10.2022
Златибор
/
/
/
/
05.11.2022
Златибор
/
/
/
/
05.11.2022
Панчево
/
/
/
/
05.11.2022
Нови Београд
/
/
/
/
05.11.2022
Београд
/
/
/
/
05.11.2022
Лозница
/
/
/
/
05.11.2022
Шабац
/
/
/
/
05.11.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
05.11.2022
Горњи Милановац
/
/
/
/
13.11.2022
Вршац
/
/
/
/
13.11.2022
Инђија
/
/
/
/
13.11.2022
Нови Београд
/
/
/
/
13.11.2022
Ужице
/
/
/
/
13.11.2022
Београд
/
/
/
/
13.11.2022
Уб
/
/
/
/
13.11.2022
Крушевац
/
/
/
/
13.11.2022
Нови Сад
/
/
/
/
19.11.2022
Нови Сад
/
/
/
/
19.11.2022
Златибор
/
/
/
/
19.11.2022
Панчево
/
/
/
/
19.11.2022
Нови Београд
/
/
/
/
19.11.2022
Београд
/
/
/
/
19.11.2022
Лозница
/
/
/
/
19.11.2022
Шабац
/
/
/
/
19.11.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
25.02.2023
Вршац
/
/
/
/
25.02.2023
Горњи Милановац
/
/
/
/
25.02.2023
Инђија
/
/
/
/
25.02.2023
Нови Београд
/
/
/
/
25.02.2023
Ужице
/
/
/
/
25.02.2023
Београд
/
/
/
/
25.02.2023
Крушевац
/
/
/
/
01.03.2023
Крушевац
/
/
/
/
01.03.2023
Нови Сад
/
/
/
/
01.03.2023
Златибор
/
/
/
/
01.03.2023
Панчево
/
/
/
/
01.03.2023
Нови Београд
/
/
/
/
01.03.2023
Београд
/
/
/
/
01.03.2023
Лозница
/
/
/
/
01.03.2023
Шабац
/
/
/
/
05.03.2023
Вршац
/
/
/
/
05.03.2023
Сремска Митровица
/
/
/
/
05.03.2023
Горњи Милановац
/
/
/
/
05.03.2023
Инђија
/
/
/
/
05.03.2023
Нови Београд
/
/
/
/
05.03.2023
Ужице
/
/
/
/
05.03.2023
Београд
/
/
/
/
05.03.2023
Уб
/
/
/
/
11.03.2023
Крушевац
/
/
/
/
11.03.2023
Нови Сад
/
/
/
/
11.03.2023
Златибор
/
/
/
/
11.03.2023
Панчево
/
/
/
/
11.03.2023
Нови Београд
/
/
/
/
11.03.2023
Београд
/
/
/
/
11.03.2023
Лозница
/
/
/
/
18.03.2023
Вршац
/
/
/
/
18.03.2023
Шабац
/
/
/
/
18.03.2023
Сремска Митровица
/
/
/
/
18.03.2023
Горњи Милановац
/
/
/
/
18.03.2023
Инђија
/
/
/
/
18.03.2023
Нови Београд
/
/
/
/
18.03.2023
Ужице
/
/
/
/
18.03.2023
Београд
/
/
/
/
22.03.2023
Београд
/
/
/
/
22.03.2023
Крушевац
/
/
/
/
22.03.2023
Нови Сад
/
/
/
/
22.03.2023
Златибор
/
/
/
/
22.03.2023
Панчево
/
/
/
/
22.03.2023
Нови Београд
/
/
/
/
22.03.2023
Београд
/
/
/
/
26.03.2023
Вршац
/
/
/
/
26.03.2023
Лозница
/
/
/
/
26.03.2023
Шабац
/
/
/
/
26.03.2023
Сремска Митровица
/
/
/
/
26.03.2023
Горњи Милановац
/
/
/
/
26.03.2023
Инђија
/
/
/
/
26.03.2023
Нови Београд
/
/
/
/
01.04.2023
Ужице
/
/
/
/
01.04.2023
Београд
/
/
/
/
01.04.2023
Уб
/
/
/
/
01.04.2023
Крушевац
/
/
/
/
01.04.2023
Нови Сад
/
/
/
/
01.04.2023
Златибор
/
/
/
/
01.04.2023
Панчево
/
/
/
/
01.04.2023
Нови Београд
/
/
/
/
05.04.2023
Вршац
/
/
/
/
05.04.2023
Београд
/
/
/
/
05.04.2023
Лозница
/
/
/
/
05.04.2023
Шабац
/
/
/
/
05.04.2023
Сремска Митровица
/
/
/
/
05.04.2023
Горњи Милановац
/
/
/
/
05.04.2023
Инђија
/
/
/
/
05.04.2023
Нови Београд
/
/
/
/
09.04.2023
Нови Београд
/
/
/
/
09.04.2023
Ужице
/
/
/
/
09.04.2023
Београд
/
/
/
/
09.04.2023
Крушевац
/
/
/
/
09.04.2023
Нови Сад
/
/
/
/
09.04.2023
Златибор
/
/
/
/
09.04.2023
Панчево
/
/
/
/
13.04.2023
Вршац
/
/
/
/
13.04.2023
Нови Београд
/
/
/
/
13.04.2023
Београд
/
/
/
/
13.04.2023
Лозница
/
/
/
/
13.04.2023
Шабац
/
/
/
/
13.04.2023
Сремска Митровица
/
/
/
/
13.04.2023
Горњи Милановац
/
/
/
/
13.04.2023
Инђија
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БН БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ИМТ22007346
2.ОФК ВРШАЦ22004136
3.РФК ГРАФИЧАР21107344
4.ЈЕДИНСТВО21103124
5.МЕТАЛАЦ21104224
6.ГФК СЛОБОДА21102114
7.ЗЛАТИБОР21013303
8.ТРАЈАЛ21014403
9.ЖЕЛЕЗНИЧАР210112-13
10.РАДНИЧКИ (НБ)210112-13
11.ИНЂИЈА201123-11
12.МАЧВА201134-11
13.РАД201112-11
14.РАДНИЧКИ (СМ)201101-11
15.РФКН.С 1921200215-40
16.ЛОЗНИЦА200228-60
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

2 гола

Милош Луковић (ИМТ) Никола Кнежевић (РФК ГРАФИЧАР) Јован Шљивић (РФК ГРАФИЧАР) Дејан Видић (ИМТ) Павле Радуновић (МАЧВА) Никола Дишић (ЗЛАТИБОР) Василије Ђурић (МЕТАЛАЦ) Филип Аврић (ЈЕДИНСТВО)

1 гол

Ђорђе Главинић (ОФК ВРШАЦ) Урош Стаменић (ИМТ) Лазар Мићић (ЛОЗНИЦА) Срђан Вујаклија (РФКН.С 1921) Вукашин Брауновић (ОФК ВРШАЦ) Драган Стоисављевић (РАДНИЧКИ (НБ)) Славиша Стојановић (ИНЂИЈА) Стефан Голубовић (ТРАЈАЛ) Ђорђе Шушњар (ГФК СЛОБОДА) Давид Ивић (ОФК ВРШАЦ) Урош Милорадовић (ЗЛАТИБОР) Виктор Живојиновић (ЈЕДИНСТВО) Никола Вукић (ИМТ) Милош Николић (ОФК ВРШАЦ) Лука Пејовић (МАЧВА) Филип Крстић (ТРАЈАЛ) Луис Езеqуиел Ибанез (РФК ГРАФИЧАР) Богдан Мандић (РАД) ФАЛЛ ФАЛЛОУ (РФК ГРАФИЧАР) Илија Матејевић (ТРАЈАЛ) Никола Недељковић (ИНЂИЈА) Радосав Алексић (ТРАЈАЛ) Ален Стевановић (ИМТ) Стефан Радмановац (ЛОЗНИЦА) Раде Глишовић (ГФК СЛОБОДА) Јован Мијатовић (РФК ГРАФИЧАР)