Лига

Кaдетска лига Србије

16.11.2019 00:11
Шабац
/
/
/
/
16.11.2019 00:11
Београд
/
/
/
/
16.11.2019 00:11
Београд
/
/
/
/
16.11.2019 00:11
Земун
/
/
/
/
16.11.2019 00:11
Нови Београд
/
/
/
/
16.11.2019 00:11
Крагујевац
/
/
/
/
16.11.2019 00:11
Вршац
/
/
/
/
16.11.2019 00:11
Ниш
/
/
/
/
04.08.2019 10:30
Суботица
2
0
1
0
03.08.2019 19:00
Београд
4
0
2
0
03.08.2019 11:00
Земун
6
1
3
0
04.08.2019 13:00
Ветерник
2
0
0
0
04.08.2019 10:00
Београд
2
1
0
0
03.08.2019 17:00
Краљево
1
0
0
0
04.08.2019 13:00
Ниш
1
1
1
0
03.08.2019 11:00
Шабац, општина Шабац
1
3
1
1
10.08.2019 20:00
Београд
1
0
1
0
11.08.2019 17:30
Ниш
3
2
3
0
10.08.2019 11:00
Вршац
0
0
0
0
10.08.2019 17:00
Нови Београд
2
1
0
0
10.08.2019 11:00
Крагујевац
1
5
1
3
11.08.2019 17:00
Земун
0
3
0
1
13.08.2019 11:00
Београд
3
0
0
0
10.08.2019 17:30
Земун
9
1
5
0
18.08.2019 17:30
Суботица
1
4
0
2
18.08.2019 10:00
Земун
3
3
1
2
18.08.2019 10:30
Ветерник
1
1
0
0
17.08.2019 11:00
Београд
10
0
6
0
17.08.2019 17:00
Краљево
2
0
2
0
18.08.2019 14:30
Ниш
1
0
1
0
17.08.2019 13:00
Београд
3
1
1
1
17.08.2019 11:00
Шабац, општина Шабац
1
2
0
1
24.08.2019 17:30
Београд
2
2
0
1
24.08.2019 10:00
Земун
7
2
2
0
24.08.2019 13:00
Нови Београд
5
0
2
0
24.08.2019 11:00
Крагујевац
1
3
1
1
25.08.2019 17:00
Павлиш
0
2
0
2
24.08.2019 17:00
Ниш
2
1
0
0
24.08.2019 18:00
Београд
8
0
5
0
26.08.2019 17:30
Суботица
2
2
1
0
31.08.2019 17:00
Краљево
3
0
1
0
03.09.2019 10:00
Земун
0
0
0
0
01.09.2019 10:00
Ветерник
2
3
1
1
31.08.2019 17:00
Београд
3
2
0
1
31.08.2019 13:00
Шабац
1
4
1
2
01.09.2019 16:30
Ниш
5
0
4
0
04.09.2019 19:00
Београд
2
1
1
1
31.08.2019 10:00
Београд
2
3
1
0
08.09.2019 17:00
Земун
1
0
1
0
08.09.2019 16:30
Нови Београд
3
0
2
0
08.09.2019 11:00
Крагујевац
1
1
0
0
08.09.2019 13:00
Вршац
0
2
0
0
07.09.2019 10:00
Ниш
2
3
1
1
07.09.2019 11:00
Београд
5
0
3
0
07.09.2019 17:00
Земун
2
1
1
0
08.09.2019 12:00
Суботица
3
4
1
3
14.09.2019 11:00
Београд
2
2
0
2
14.09.2019 17:00
Београд
5
0
2
0
14.09.2019 12:30
Београд
3
1
2
1
15.09.2019 16:00
Нови Београд
1
3
1
1
14.09.2019 16:00
Шабац
2
1
1
1
12.09.2019 13:00
Ниш
1
2
1
0
15.09.2019 13:00
Ветерник
1
0
1
0
14.09.2019 11:00
Краљево
0
0
0
0
22.09.2019 11:00
Крагујевац
2
1
1
1
21.09.2019 11:00
Вршац
1
4
0
1
21.09.2019 13:00
Ниш
7
1
1
1
22.09.2019 11:00
Београд
9
1
6
1
21.09.2019 15:00
Земун
1
1
1
0
21.09.2019 12:30
Земун
2
1
0
0
22.09.2019 13:00
Ветерник
2
0
0
0
22.09.2019 11:00
Суботица
3
2
0
2
30.09.2019 11:30
Београд
1
1
1
0
02.10.2019 14:00
Шабац
0
5
0
2
28.09.2019 11:30
Београд
1
4
1
1
28.09.2019 10:30
Нови Београд
3
0
1
0
28.09.2019 11:00
Нови Београд
5
3
3
0
28.09.2019 13:00
Београд
3
1
2
1
29.09.2019 13:00
Ниш
4
3
1
1
29.09.2019 13:00
Краљево
2
0
1
0
05.10.2019 12:00
Београд
2
0
0
0
06.10.2019 12:00
Суботица
0
2
0
1
05.10.2019 16:00
Земун
2
2
1
0
06.10.2019 14:00
Ветерник
2
0
0
0
05.10.2019 15:00
Београд
5
0
2
0
06.10.2019 14:00
Ниш
2
1
1
1
05.10.2019 11:00
Павлиш
2
3
1
1
05.10.2019 11:00
Земун
3
1
2
0
13.10.2019 13:00
Крагујевац
5
0
3
0
13.10.2019 13:00
Нови Београд
4
0
1
0
13.10.2019 15:00
Земун
0
4
0
1
12.10.2019 10:00
Београд
1
1
1
1
13.10.2019 13:00
Београд
2
0
1
0
12.10.2019 11:00
Шабац
0
5
0
0
12.10.2019 13:00
Ниш
3
3
2
1
12.10.2019 13:00
Краљево
1
1
0
1
16.10.2019 15:00
Земун
9
1
3
0
17.10.2019 11:00
Београд
5
1
3
0
16.10.2019 13:00
Суботица
4
0
1
0
16.10.2019 11:00
Земун
0
4
0
3
16.10.2019 11:00
Ветерник
1
0
0
0
16.10.2019 11:30
Београд
6
0
3
0
16.10.2019 13:00
Краљево
1
1
0
0
16.10.2019 13:00
Ниш
2
0
1
0
02.11.2019 13:30
Београд
0
0
0
0
02.11.2019 14:30
Павлиш
0
1
0
0
02.11.2019 13:00
Шабац
1
0
1
0
03.11.2019 14:00
Ниш
2
3
1
2
03.11.2019 10:00
Београд
2
1
1
0
02.11.2019 13:00
Крагујевац
0
2
0
2
05.11.2019 14:30
Нови Београд
2
1
2
0
03.11.2019 12:00
Нови Београд
1
1
0
1
09.11.2019 12:30
Земун
6
0
3
0
09.11.2019 13:00
Ниш
4
0
0
0
09.11.2019 13:00
Краљево
2
0
1
0
09.11.2019 11:00
Београд
2
0
2
0
10.11.2019 13:00
Ветерник
1
2
1
0
10.11.2019 11:00
Земун
1
3
0
2
11.11.2019 11:00
Суботица
4
2
2
1
09.11.2019 15:30
Београд
7
1
4
0
16.11.2019 00:11
Београд
/
/
/
/
16.11.2019 00:11
Земун
/
/
/
/
16.11.2019 00:11
Нови Београд
/
/
/
/
16.11.2019 00:11
Крагујевац
/
/
/
/
16.11.2019 00:11
Вршац
/
/
/
/
16.11.2019 00:11
Ниш
/
/
/
/
16.11.2019 00:11
Шабац
/
/
/
/
16.11.2019 00:11
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Земун
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Земун
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Нови Београд
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Ниш
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Вршац
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Крагујевац
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Ветерник
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Суботица
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Земун
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Београд
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Краљево
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Ниш
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Шабац
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Вршац
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Крагујевац
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Ветерник
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Краљево
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Шабац
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Суботица
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Вршац
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Крагујевац
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Шабац
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Краљево
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Ветерник
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Крагујевац
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Суботица
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Вршац
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Шабац
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Краљево
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Вршац
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Крагујевац
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Ветерник
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Суботица
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Краљево
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Шабац
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Крагујевац
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Ветерник
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Суботица
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Вршац
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Шабац
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Вршац
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Крагујевац
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Суботица
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Краљево
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Ветерник
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Шабац
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Крагујевац
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Вршац
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Краљево
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Ветерник
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Суботица
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЦРВЕНА ЗВЕЗДА14121158114737
2.ПАРТИЗАН1493246163030
3.ЧУКАРИЧКИ ДОО1492348173129
4.БРОДАРАЦ1490534211327
5.РАДНИЧКИ1473433211224
6.КИКЕР146441616022
7.ВОЈВОДИНА146351818021
8.СПАРТАК146262823520
9.РАД146262524120
10.РЕАЛ НИШ146172229-719
11.РФК ГРАФИЧАР145452133-1219
12.ЗЕМУН144281627-1114
13.ТЕЛЕОПТИК142752431-713
14.АПОЛОН 41431102134-1310
15.МАЧВА1431101149-3810
16.ОФК ВРШАЦ140212859-512
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР:Гол разлика, Б: Бодови

16 голова

Борис Крстић (ПАРТИЗАН)

11 голова

Срђан Хрстић (СПАРТАК)

10 голова

Дарио Гргић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Марко Лазетић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

9 голова

Марко Боровић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Илија Спасић (РЕАЛ НИШ) Давор Ракић (РФК ГРАФИЧАР) Василије Делибашић (РАД)

8 голова

Страхиња Стојановић (БРОДАРАЦ) Вук Јанковић (РАДНИЧКИ)

7 голова

Лука Николић (АПОЛОН 4) Петар Радић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Матеја Бачанин (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Марко Лекић (ТЕЛЕОПТИК)

6 голова

Никола Тодоровић (ЗЕМУН) Никола Кнежевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Михајло Спасојевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Данијел Ранђелов (РАДНИЧКИ)

5 голова

Матеја Ђорђевић (БРОДАРАЦ) Никола Маринковић (КИКЕР) Марко Јанковић (БРОДАРАЦ) Марко Миловановић (ПАРТИЗАН) Јасин Рашљанин (БРОДАРАЦ) Никола Павлица (ВОЈВОДИНА) Никола Станковић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

4 гола

Александар Лазић (РАДНИЧКИ) Павле Гријаковић (БРОДАРАЦ) Ђорђе Јовановић (АПОЛОН 4) Стеван Остојић (ПАРТИЗАН) Реља Бибић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Огњен Ајдар (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Владимир Милетић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лука Петровић (РАДНИЧКИ) Никола Јовановић (ПАРТИЗАН) Илија Миодраговић (СПАРТАК) Арсеније Вранић (КИКЕР) Лазар Миљковић (РЕАЛ НИШ) Ђорђе Петровић (ПАРТИЗАН) Немања Јанковић (РФК ГРАФИЧАР) Петар Денић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Вања Влаховић (ПАРТИЗАН)

3 гола

Марко Стојановић (РФК ГРАФИЧАР) Жељко Станојевић (ВОЈВОДИНА) Игор Миладиновић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Вукашин Брауновић (РАД) Кристијан Миошко (ОФК ВРШАЦ) Харис Терзић (СПАРТАК) Урош Бранковић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Сенад Алили (ТЕЛЕОПТИК) Никола Лукић (ТЕЛЕОПТИК) Џејлан Рашљанин (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Вељко Арсовић (СПАРТАК) Лазар Мићић (ПАРТИЗАН) Страхиња Скорупан (ТЕЛЕОПТИК) Ђорђе Цолић (РАДНИЧКИ) Огњен Мијаиловић (МАЧВА) Лука Милојевић (АПОЛОН 4) Огњен Маринковић (БРОДАРАЦ) Никола Митуљикић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

2 гола

Филип Стојев (РАДНИЧКИ) Алексеј Голијанин (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Андреј Ђурић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Душан Јованчевић (ЗЕМУН) Никола Петковић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Алекса Јовановић (ЗЕМУН) Лука Пауновић (РАДНИЧКИ) Душан Цакић (ЗЕМУН) Вељко Јеленковић (ВОЈВОДИНА) Михајло Шукунда (ТЕЛЕОПТИК) Јован Митуљикић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Станковић (ПАРТИЗАН) Милутин Торбица (ВОЈВОДИНА) Урош Кабић (ВОЈВОДИНА) Михајло Ранђеловић (РАД) Александар Михајловић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Михајло Макивић (МАЧВА) Немања Панић (МАЧВА) Александар Зечевић (БРОДАРАЦ) Милош Вујчић (КИКЕР) Ђорђе Главинић (ОФК ВРШАЦ) Давид Петровић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Јован Петровић (РЕАЛ НИШ) Димитрије Радојевић (ТЕЛЕОПТИК)

1 гол

Лука Секулић (ОФК ВРШАЦ) Алекса Станковић (ЗЕМУН) Павле Димитријевић (АПОЛОН 4) Никола Јовановић (РАДНИЧКИ) Димитрије Максимовски (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вања Копуновић (СПАРТАК) Јакша Јевремовић (БРОДАРАЦ) Андрија Вукић (РЕАЛ НИШ) Лука Јовановић (АПОЛОН 4) Немања Павић (МАЧВА) Стефан Миладиновић (РЕАЛ НИШ) Александар Шкундрић (ТЕЛЕОПТИК) Урош Ђурић (ТЕЛЕОПТИК) Лука Илић (РАД) Немања Чеман (ВОЈВОДИНА) Лука Маринковић (КИКЕР) Марко Борисављевић (ОФК ВРШАЦ) Немања Андрић (СПАРТАК) Филип Милићевић (ОФК ВРШАЦ) Алекса Савић (МАЧВА) Вељко Радловачки (РАД) Марко Величковић (РЕАЛ НИШ) Драган Бојат (ПАРТИЗАН) Владимир Илић (АПОЛОН 4) Сергеј Ђапа (БРОДАРАЦ) Михајло Исаиловић (РФК ГРАФИЧАР) Матеја Гашић (РАД) Никола Тедић (ВОЈВОДИНА) Сава Стојичић (РЕАЛ НИШ) Михајло Петковић (ПАРТИЗАН) Богдан Стијовић (АПОЛОН 4) Матија Глушчевић (РФК ГРАФИЧАР) Милан Ђајић (РАД) Илија Марковић (БРОДАРАЦ) Немања Крсмановић (ПАРТИЗАН) Дражен Бабић (МАЧВА) Матеја Стојановић (РЕАЛ НИШ) Јован Дамјановић (ТЕЛЕОПТИК) Никола Милић (РАД) Виктор Радојевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Огњен Абрамушић (ВОЈВОДИНА) Давид Алемпијевић (АПОЛОН 4) Урош Петровић (КИКЕР) Вељко Лолић (РФК ГРАФИЧАР) Вукашин Ђурђевић (РАД) Алекса Радовановић (КИКЕР) Светозар Арсенин (СПАРТАК) Урош Мојсиловић (БРОДАРАЦ) Данијел Аврамовић (БРОДАРАЦ) Симо Врбљанац (СПАРТАК) Ален Хасичић (СПАРТАК) Вања Ђошић (ТЕЛЕОПТИК) Игњат Брајић (РФК ГРАФИЧАР) Немања Исидоровић (ЗЕМУН) Немања Козић (РАД) Милош Маљукан (СПАРТАК) Урош Лазић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Данијел Машић (ТЕЛЕОПТИК) Андреј Арсић (ТЕЛЕОПТИК) Петар Војиновић (РАДНИЧКИ) Никола Спасић (РЕАЛ НИШ) Милош Најдановић (РЕАЛ НИШ) Бранислав Миланов (ВОЈВОДИНА) Вељко Гаврић (КИКЕР) Матеја Бојовић (РФК ГРАФИЧАР) Немања Радојевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Никола Ћурчић (РАДНИЧКИ) Никола Милосављевић (КИКЕР) Вељко Димковић (СПАРТАК) Лазар Миладиновић (ЗЕМУН)