Лига

Прва лига Србије - сезона 2019/2020

18.11.2019 13:00
Смедерево
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Врање
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Нови Сад
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Пирот
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Нови Пазар
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
04.08.2019 17:30
Врање
3
1
0
1
03.08.2019 17:30
Крагујевац
3
0
1
0
02.08.2019 20:00
Горњи Милановац
1
0
0
0
03.08.2019 17:30
Београд
1
1
1
0
03.08.2019 17:30
Златибор
0
0
0
0
04.08.2019 17:30
Београд
4
0
3
0
04.08.2019 17:30
Крушевац
2
1
1
0
05.08.2019 20:00
Бачка Паланка
2
1
2
0
10.08.2019 17:30
Београд
3
0
2
0
10.08.2019 17:30
Врање
2
1
1
1
10.08.2019 17:30
Нови Сад
3
2
1
0
10.08.2019 17:30
Пирот
2
1
1
0
10.08.2019 17:30
Нови Пазар
2
0
1
0
10.08.2019 17:30
Београд
1
0
1
0
10.08.2019 17:30
Добановци
0
1
0
1
10.08.2019 17:30
Смедерево
0
3
0
2
14.08.2019 20:00
Бачка Паланка
3
0
1
0
14.08.2019 20:00
Горњи Милановац
1
3
1
1
14.08.2019 17:30
Београд
1
1
1
0
14.08.2019 17:30
Златибор
1
0
0
0
14.08.2019 17:30
Београд
0
0
0
0
14.08.2019 20:00
Крушевац
1
0
0
0
14.08.2019 20:00
Лазаревац
0
0
0
0
14.08.2019 17:30
Крагујевац
0
4
0
1
18.08.2019 20:00
Бачка Паланка
1
1
0
0
18.08.2019 17:00
Београд
3
0
1
0
18.08.2019 17:00
Нови Пазар
3
1
1
1
18.08.2019 17:00
Врање
2
3
0
1
18.08.2019 17:00
Београд
0
1
0
0
18.08.2019 17:00
Пирот
1
1
1
0
18.08.2019 17:00
Смедерево
0
2
0
0
18.08.2019 17:00
Нови Сад
1
0
0
0
24.08.2019 17:00
Крагујевац
3
0
1
0
24.08.2019 20:00
Горњи Милановац
2
0
1
0
24.08.2019 17:00
Београд
1
0
1
0
25.08.2019 17:00
Златибор
0
0
0
0
25.08.2019 17:00
Београд
1
3
0
2
24.08.2019 20:00
Крушевац
1
1
1
0
26.08.2019 17:00
Добановци
2
2
1
1
23.08.2019 20:00
Лазаревац
3
1
2
0
31.08.2019 17:00
Крагујевац
1
2
0
1
31.08.2019 17:00
Пирот
2
1
2
1
31.08.2019 19:00
Бачка Паланка
3
2
1
1
31.08.2019 17:00
Врање
0
0
0
0
31.08.2019 17:00
Смедерево
1
2
1
2
31.08.2019 19:00
Нови Пазар
2
0
2
0
31.08.2019 17:00
Београд
1
0
0
0
31.08.2019 16:00
Нови Сад
0
0
0
0
04.09.2019 20:00
Горњи Милановац
0
1
0
1
04.09.2019 16:30
Београд
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Добановци
1
1
1
0
04.09.2019 20:00
Лазаревац
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Београд
0
0
0
0
04.09.2019 16:30
Златибор
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Београд
0
0
0
0
04.09.2019 18:00
Крушевац
1
1
0
1
08.09.2019 16:30
Смедерево
1
0
0
0
08.09.2019 20:00
Горњи Милановац
4
2
3
1
08.09.2019 16:30
Крагујевац
1
0
1
0
09.09.2019 19:00
Бачка Паланка
0
2
0
1
08.09.2019 16:30
Врање
0
0
0
0
09.09.2019 16:30
Нови Сад
0
0
0
0
08.09.2019 16:30
Пирот
2
0
2
0
08.09.2019 16:30
Београд
1
0
1
0
13.09.2019 16:30
Београд
1
3
0
0
14.09.2019 16:30
Златибор
1
0
0
0
14.09.2019 16:30
Крушевац
0
2
0
1
14.09.2019 16:30
Добановци
0
1
0
0
15.09.2019 16:30
Београд
3
1
3
1
15.09.2019 16:30
Нови Пазар
2
1
1
0
16.09.2019 16:30
Београд
2
0
1
0
15.09.2019 19:00
Лазаревац
0
1
0
1
21.09.2019 16:00
Смедерево
2
1
1
0
21.09.2019 18:30
Бачка Паланка
0
2
0
1
21.09.2019 16:00
Крагујевац
0
0
0
0
21.09.2019 16:00
Пирот
1
1
0
0
22.09.2019 14:00
Нови Сад
1
1
1
1
21.09.2019 16:00
Врање
2
0
1
0
21.09.2019 18:30
Горњи Милановац
2
0
1
0
20.09.2019 16:00
Београд
2
1
1
0
29.09.2019 16:00
Београд
4
2
2
1
29.09.2019 19:00
Нови Пазар
3
1
1
1
29.09.2019 16:00
Добановци
1
1
1
1
29.09.2019 19:00
Лазаревац
1
0
1
0
29.09.2019 16:00
Београд
2
3
1
1
29.09.2019 20:00
Крушевац
1
1
1
1
30.09.2019 16:00
Београд
0
2
0
0
30.09.2019 16:00
Златибор
2
1
1
0
04.10.2019 15:00
Крагујевац
1
0
1
0
05.10.2019 15:00
Београд
0
0
0
0
05.10.2019 15:00
Златибор
1
1
0
1
05.10.2019 18:00
Горњи Милановац
2
1
1
0
05.10.2019 15:00
Смедерево
1
0
0
0
04.10.2019 18:00
Бачка Паланка
2
2
0
0
04.10.2019 15:00
Врање
0
0
0
0
05.10.2019 15:00
Нови Сад
2
0
2
0
09.10.2019 15:00
Пирот
0
1
0
0
23.10.2019 18:00
Крушевац
1
2
1
0
09.10.2019 15:00
Београд
0
0
0
0
09.10.2019 17:30
Нови Пазар
0
1
0
0
23.10.2019 18:00
Београд
0
2
0
0
09.10.2019 15:00
Добановци
0
1
0
0
09.10.2019 15:00
Београд
1
2
1
1
09.10.2019 18:00
Лазаревац
2
1
0
1
13.10.2019 15:00
Врање
2
1
1
1
13.10.2019 15:00
Бачка Паланка
1
0
1
0
14.10.2019 15:00
Смедерево
2
1
0
1
13.10.2019 15:00
Златибор
1
0
0
0
13.10.2019 15:00
Београд
1
1
0
1
14.10.2019 15:00
Београд
3
2
1
0
13.10.2019 16:00
Горњи Милановац
0
0
0
0
13.10.2019 15:00
Крагујевац
0
1
0
0
20.10.2019 15:00
Нови Сад
1
0
1
0
19.10.2019 15:00
Пирот
3
0
2
0
19.10.2019 15:00
Београд
0
0
0
0
20.10.2019 18:00
Нови Пазар
2
1
0
0
19.10.2019 15:00
Београд
1
0
1
0
19.10.2019 15:00
Добановци
1
2
0
1
21.10.2019 18:00
Лазаревац
0
0
0
0
18.10.2019 18:00
Крушевац
0
0
0
0
27.10.2019 18:00
Нови Пазар
0
1
0
0
26.10.2019 13:30
Пирот
1
0
1
0
26.10.2019 13:30
Смедерево
2
1
0
0
26.10.2019 13:30
Добановци
0
1
0
0
27.10.2019 17:00
Лазаревац
2
1
0
1
28.10.2019 13:30
Београд
0
2
0
1
25.10.2019 13:30
Београд
2
2
1
1
27.10.2019 13:30
Нови Сад
1
1
0
0
02.11.2019 13:30
Крушевац
2
1
1
1
03.11.2019 17:00
Лазаревац
2
1
0
0
01.11.2019 13:30
Бачка Паланка
2
0
1
0
02.11.2019 13:30
Крагујевац
0
1
0
1
02.11.2019 15:30
Горњи Милановац
1
0
1
0
03.11.2019 13:30
Златибор
1
0
0
0
04.11.2019 13:30
Београд
0
3
0
2
02.11.2019 13:30
Београд
2
1
1
0
09.11.2019 13:30
Смедерево
0
1
0
1
09.11.2019 13:30
Добановци
0
0
0
0
08.11.2019 13:30
Пирот
1
0
0
0
09.11.2019 13:30
Врање
1
0
1
0
09.11.2019 13:30
Нови Сад
3
1
1
1
09.11.2019 13:30
Београд
1
1
1
0
09.11.2019 13:30
Нови Пазар
2
4
0
3
09.11.2019 13:30
Београд
3
1
1
1
13.11.2019 13:30
Добановци
3
1
2
1
13.11.2019 13:30
Златибор
1
1
0
1
13.11.2019 13:30
Крагујевац
2
1
1
0
13.11.2019 15:30
Горњи Милановац
3
2
1
0
13.11.2019 13:30
Београд
1
1
1
0
13.11.2019 13:30
Београд
0
1
0
1
13.11.2019 18:00
Крушевац
1
0
0
0
13.11.2019 16:00
Лазаревац
3
1
1
1
18.11.2019 13:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Смедерево
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Врање
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Нови Сад
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Пирот
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Нови Пазар
/
/
/
/
18.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Добановци
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Лазаревац
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Крушевац
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Златибор
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
23.11.2019 13:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Смедерево
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Крагујевац
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Врање
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Нови Сад
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Пирот
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
30.11.2019 13:00
Нови Пазар
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Златибор
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Нови Пазар
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Добановци
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Лазаревац
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Београд
/
/
/
/
04.12.2019 13:00
Крушевац
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Београд
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Крагујевац
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Врање
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Нови Сад
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Пирот
/
/
/
/
29.02.2020 14:00
Смедерево
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Добановци
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Златибор
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Крушевац
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Лазаревац
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Београд
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Нови Пазар
/
/
/
/
07.03.2020 14:00
Београд
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Врање
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Смедерево
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Крагујевац
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Пирот
/
/
/
/
14.03.2020 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Пирот
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Нови Пазар
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Добановци
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Лазаревац
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Крушевац
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Врање
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Смедерево
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Златибор
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Крагујевац
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Крушевац
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Пирот
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Нови Пазар
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Добановци
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Лазаревац
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Смедерево
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Врање
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Крагујевац
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Београд
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Златибор
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЗЛАТИБОР199731812634
2.МЕТАЛАЦ1910362823533
3.РФК ГРАФИЧАР199552719832
4.КОЛУБАРА199462115631
5.РАДНИЧКИ198472219328
6.ОФК БАЧКА198472222028
7.ДИНАМО197572219326
8.НОВИ ПАЗАР197482019125
9.КАБЕЛ  (-10)199732315824
10.ОФК ЖАРКОВО196672019124
11.ТРАЈАЛ195861620-423
12.СИНЂЕЛИЋ196582127-623
13.РАДНИЧКИ 1923196491618-222
14.ЗЕМУН194691419-518
15.СМЕДЕРЕВО 1924  (-10)1981101929-1015
16.БУДУЋНОСТ1925121327-1411
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

* На основу правоснажне Одлуке Дисциплинске комисије ФС Србије сениорски тимови фудбалских клубова Смедерево и Кабел кажњени су одузимањем 10 бодова

15 голова

Александар Катанић (МЕТАЛАЦ)

9 голова

Димитрије Побулић (РАДНИЧКИ)

7 голова

Млађан Стевановић (ДИНАМО) Жељко Гаврић (РФК ГРАФИЧАР) Дејан Ђенић (КОЛУБАРА)

6 голова

Игор Аничић (ОФК ЖАРКОВО)

5 голова

Милош Спасић (РАДНИЧКИ) Југ Станојев (РФК ГРАФИЧАР) Милан Басрак (СМЕДЕРЕВО 1924) Василије Ђурић (СИНЂЕЛИЋ) Крста Ђорђевић (ОФК БАЧКА) Никола Жакула (ОФК БАЧКА)

4 гола

Предраг Говедарица (КАБЕЛ) Стево Николић (ОФК ЖАРКОВО) Сладан Никодијевић (РАДНИЧКИ 1923) Адмир Кецап (ТРАЈАЛ) Никола Недељковић (ЗЛАТИБОР) Ивица Јовановић (ТРАЈАЛ) Александар Мирков (СМЕДЕРЕВО 1924) Милош Милисављевић (КОЛУБАРА) Никола Ђорђевић (СМЕДЕРЕВО 1924)

3 гола

Дејан Видић (РФК ГРАФИЧАР) Елмир Асани (ОФК БАЧКА) Филип Кукуличић (РФК ГРАФИЧАР) Ненад Радоњић (КОЛУБАРА) ОУСМАН МАРОНГ (РФК ГРАФИЧАР) Ђурађ Добријевић (БУДУЋНОСТ) Никола Вукајловић (ЗЕМУН) Иван Пејаковић (НОВИ ПАЗАР) Стеван Ковачевић (РАДНИЧКИ 1923) Филип Толић (РАДНИЧКИ) ОУСМАН ЈООФ (ТРАЈАЛ) Ирфан Вусљанин (НОВИ ПАЗАР) Фарук Бихорац (КАБЕЛ) Марко Живановић (БУДУЋНОСТ) Никола Грбовић (МЕТАЛАЦ) Урош Томовић (СИНЂЕЛИЋ) Немања Крстић (ОФК БАЧКА) Зоран Караћ (КАБЕЛ) Милан Ђокић (ЗЛАТИБОР)

2 гола

Стефан Вукић (БУДУЋНОСТ) Јанко Симовић (ДИНАМО) Немања Здравковић (РАДНИЧКИ 1923) Игор Савић (МЕТАЛАЦ) Никола Поповић (ДИНАМО) Душан Челар (ЗЕМУН) Немања Перић (БУДУЋНОСТ) Мирза Делимеђац (НОВИ ПАЗАР) Страхиња Петровић (РАДНИЧКИ) Никола Богдановски (ОФК ЖАРКОВО) Александар Милић (НОВИ ПАЗАР) Александар Јешић (МЕТАЛАЦ) Драшко Ђорђевић (СИНЂЕЛИЋ) Анес Хот (НОВИ ПАЗАР) Немања Бранковић (СИНЂЕЛИЋ) Никола Стојковић (СМЕДЕРЕВО 1924) Иван Јоковић (СИНЂЕЛИЋ) Милош Врањанин (МЕТАЛАЦ) Максим Александрович Артемчук (ЗЛАТИБОР) Данко Киковић (ОФК ЖАРКОВО) Коста Дражић (КАБЕЛ) Слађан Ракић (СМЕДЕРЕВО 1924) Филип Бајић (ДИНАМО) Младен Поповић (ДИНАМО) Александар Јовановић (КОЛУБАРА) Јован Јовановић (КОЛУБАРА) Предраг Владић (КАБЕЛ) Енвер Аливодић (НОВИ ПАЗАР) Давор Недељковић (ДИНАМО) ЂОРЂЕ ПАНТЕЛИЋ (КАБЕЛ) Цјрил Изуцхукwу Јуниор Небо (КАБЕЛ) Стефан Марјановић (РФК ГРАФИЧАР) Милош Ђокић (НОВИ ПАЗАР) Никола Ристовић (ЗЕМУН)

1 гол

Војислав Балабановић (КАБЕЛ) Милош Чудић (ОФК ЖАРКОВО) Матија Мркела (РФК ГРАФИЧАР) Андрија Мијаиловић (ЗЕМУН) Александар Димитрић (ОФК БАЧКА) Стефан Ковачевић (ОФК ЖАРКОВО) Владимир Илић (СИНЂЕЛИЋ) Стефан Тодоровић (ЗЛАТИБОР) Урош Степановић (ТРАЈАЛ) Милош Тошески (ЗЕМУН) Милош Златковић (ДИНАМО) Гуј Серге Едоа (РАДНИЧКИ) Бојан Мијаиловић (МЕТАЛАЦ) Владимир Петровић (ОФК ЖАРКОВО) Милосав Сићовић (СИНЂЕЛИЋ) Александар Стојковић (БУДУЋНОСТ) Раде Глишовић (ЗЛАТИБОР) Александар Варјачић (РАДНИЧКИ 1923) Лука Гргић (ЗЕМУН) Драго Бумбар (СИНЂЕЛИЋ) Ертан Маровац (НОВИ ПАЗАР) Никола Нешовић (ЗЕМУН) Марко Симић (ОФК БАЧКА) Милован Петрић (КАБЕЛ) Ђорђе Михаиловић (КОЛУБАРА) Марко Стојановић (ЗЛАТИБОР) Бојан Млађовић (МЕТАЛАЦ) Андреја Стојановић (ЗЕМУН) Дарко Гојковић (МЕТАЛАЦ) Никола Милошевић (ТРАЈАЛ) Никола Дивац (ЗЛАТИБОР) Слободан Рубежић (НОВИ ПАЗАР) Урош Стаменић (ЗЛАТИБОР) Саша Манић (ОФК ЖАРКОВО) Лука Јованић (КАБЕЛ) Матија Микетић (НОВИ ПАЗАР) Вељко Јовковић (СМЕДЕРЕВО 1924) Урош Алексијевић (РАДНИЧКИ 1923) Стефан Петровић (КАБЕЛ) Дејан Ђурић (ОФК ЖАРКОВО) Ђорђе Максимовић (РАДНИЧКИ 1923) Марко Лазић (КОЛУБАРА) Митар Радивојевић (РАДНИЧКИ) Страхиња Ераковић (РФК ГРАФИЧАР) Павле Радуновић (СИНЂЕЛИЋ) Филип Стаменковић (ДИНАМО) Миодраг Миленковић (РАДНИЧКИ 1923) Игор Максимовић (МЕТАЛАЦ) Урош Весић (ЗЛАТИБОР) Александар Васиљевић (ЗЕМУН) Ненад Аџибаба (ЗЕМУН) Марко Стојановић (ОФК БАЧКА) Немања Миловановић (ОФК БАЧКА) Ђорђе Радовановић (ТРАЈАЛ) Милан Јездимировић (ЗЛАТИБОР) Милош Џугурдић (РФК ГРАФИЧАР) Јуе Зханг (СИНЂЕЛИЋ) Милош Ђорђевић (БУДУЋНОСТ) Томислав Тодоровић (РАДНИЧКИ 1923) Никола Гајић (ОФК БАЧКА) Никола Стојановић (ЗЛАТИБОР) Никола Јовановић (ДИНАМО) Ратко Минић (СИНЂЕЛИЋ) Енес Доловац (ДИНАМО) Филип Ђуровић (ТРАЈАЛ) Вукан Ђорђевић (РФК ГРАФИЧАР) Тигран Горановић (СИНЂЕЛИЋ) Немања Цветковић (КОЛУБАРА) М Агон Јохн (СМЕДЕРЕВО 1924) Лазар Петровић (РАДНИЧКИ 1923) Бојан Дојкић (РАДНИЧКИ) Един Селимовић (НОВИ ПАЗАР) Стефан Илић (ОФК БАЧКА) Крста Бојић (ЗЛАТИБОР) Слободан Лучић (БУДУЋНОСТ)