Лига

Прва лига Србије - сезона 2019/2020

04.08.2019 17:30
Врање
3
1
0
1
03.08.2019 17:30
Крагујевац
3
0
1
0
02.08.2019 20:00
Горњи Милановац
1
0
0
0
03.08.2019 17:30
Београд
1
1
1
0
03.08.2019 17:30
Златибор
0
0
0
0
04.08.2019 17:30
Београд
4
0
3
0
04.08.2019 17:30
Крушевац
2
1
1
0
05.08.2019 20:00
Бачка Паланка
2
1
2
0
10.08.2019 17:30
Београд
3
0
2
0
10.08.2019 17:30
Врање
2
1
1
1
10.08.2019 17:30
Нови Сад
3
2
1
0
10.08.2019 17:30
Пирот
2
1
1
0
10.08.2019 17:30
Нови Пазар
2
0
1
0
10.08.2019 17:30
Београд
1
0
1
0
10.08.2019 17:30
Добановци
0
1
0
1
10.08.2019 17:30
Смедерево
0
3
0
2
14.08.2019 20:00
Бачка Паланка
3
0
1
0
14.08.2019 20:00
Горњи Милановац
1
3
1
1
14.08.2019 17:30
Београд
1
1
1
0
14.08.2019 17:30
Златибор
1
0
0
0
14.08.2019 17:30
Београд
0
0
0
0
14.08.2019 20:00
Крушевац
1
0
0
0
14.08.2019 20:00
Лазаревац
0
0
0
0
14.08.2019 17:30
Крагујевац
0
4
0
1
18.08.2019 20:00
Бачка Паланка
1
1
0
0
18.08.2019 17:00
Београд
3
0
1
0
18.08.2019 17:00
Нови Пазар
3
1
1
1
18.08.2019 17:00
Врање
2
3
0
1
18.08.2019 17:00
Београд
0
1
0
0
18.08.2019 17:00
Пирот
1
1
1
0
18.08.2019 17:00
Смедерево
0
2
0
0
18.08.2019 17:00
Нови Сад
1
0
0
0
24.08.2019 17:00
Крагујевац
3
0
1
0
24.08.2019 20:00
Горњи Милановац
2
0
1
0
24.08.2019 17:00
Београд
1
0
1
0
25.08.2019 17:00
Златибор
0
0
0
0
25.08.2019 17:00
Београд
1
3
0
2
24.08.2019 20:00
Крушевац
1
1
1
0
26.08.2019 17:00
Добановци
2
2
1
1
23.08.2019 20:00
Лазаревац
3
1
2
0
31.08.2019 17:00
Крагујевац
1
2
0
1
31.08.2019 17:00
Пирот
2
1
2
1
31.08.2019 19:00
Бачка Паланка
3
2
1
1
31.08.2019 17:00
Врање
0
0
0
0
31.08.2019 17:00
Смедерево
1
2
1
2
31.08.2019 19:00
Нови Пазар
2
0
2
0
31.08.2019 17:00
Београд
1
0
0
0
31.08.2019 16:00
Нови Сад
0
0
0
0
04.09.2019 20:00
Горњи Милановац
0
1
0
1
04.09.2019 16:30
Београд
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Добановци
1
1
1
0
04.09.2019 20:00
Лазаревац
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Београд
0
0
0
0
04.09.2019 16:30
Златибор
1
0
0
0
04.09.2019 16:30
Београд
0
0
0
0
04.09.2019 18:00
Крушевац
1
1
0
1
08.09.2019 16:30
Смедерево
1
0
0
0
08.09.2019 20:00
Горњи Милановац
4
2
3
1
08.09.2019 16:30
Крагујевац
1
0
1
0
09.09.2019 19:00
Бачка Паланка
0
2
0
1
08.09.2019 16:30
Врање
0
0
0
0
09.09.2019 16:30
Нови Сад
0
0
0
0
08.09.2019 16:30
Пирот
2
0
2
0
08.09.2019 16:30
Београд
1
0
1
0
13.09.2019 16:30
Београд
1
3
0
0
14.09.2019 16:30
Златибор
1
0
0
0
14.09.2019 16:30
Крушевац
0
2
0
1
14.09.2019 16:30
Добановци
0
1
0
0
15.09.2019 16:30
Београд
3
1
3
1
15.09.2019 16:30
Нови Пазар
2
1
1
0
16.09.2019 16:30
Београд
2
0
1
0
15.09.2019 19:00
Лазаревац
0
1
0
1
21.09.2019 16:00
Смедерево
2
1
1
0
21.09.2019 18:30
Бачка Паланка
0
2
0
1
21.09.2019 16:00
Крагујевац
0
0
0
0
21.09.2019 16:00
Пирот
1
1
0
0
22.09.2019 14:00
Нови Сад
1
1
1
1
21.09.2019 16:00
Врање
2
0
1
0
21.09.2019 18:30
Горњи Милановац
2
0
1
0
20.09.2019 16:00
Београд
2
1
1
0
29.09.2019 16:00
Београд
4
2
2
1
29.09.2019 19:00
Нови Пазар
3
1
1
1
29.09.2019 16:00
Добановци
1
1
1
1
29.09.2019 19:00
Лазаревац
1
0
1
0
29.09.2019 16:00
Београд
2
3
1
1
29.09.2019 20:00
Крушевац
1
1
1
1
30.09.2019 16:00
Београд
0
2
0
0
30.09.2019 16:00
Златибор
2
1
1
0
04.10.2019 15:00
Крагујевац
1
0
1
0
05.10.2019 15:00
Београд
0
0
0
0
05.10.2019 15:00
Златибор
1
1
0
1
05.10.2019 18:00
Горњи Милановац
2
1
1
0
05.10.2019 15:00
Смедерево
1
0
0
0
04.10.2019 18:00
Бачка Паланка
2
2
0
0
04.10.2019 15:00
Врање
0
0
0
0
05.10.2019 15:00
Нови Сад
2
0
2
0
09.10.2019 15:00
Пирот
0
1
0
0
23.10.2019 18:00
Крушевац
1
2
1
0
09.10.2019 15:00
Београд
0
0
0
0
09.10.2019 17:30
Нови Пазар
0
1
0
0
23.10.2019 18:00
Београд
0
2
0
0
09.10.2019 15:00
Добановци
0
1
0
0
09.10.2019 15:00
Београд
1
2
1
1
09.10.2019 18:00
Лазаревац
2
1
0
1
13.10.2019 15:00
Врање
2
1
1
1
13.10.2019 15:00
Бачка Паланка
1
0
1
0
14.10.2019 15:00
Смедерево
2
1
0
1
13.10.2019 15:00
Златибор
1
0
0
0
13.10.2019 15:00
Београд
1
1
0
1
14.10.2019 15:00
Београд
3
2
1
0
13.10.2019 16:00
Горњи Милановац
0
0
0
0
13.10.2019 15:00
Крагујевац
0
1
0
0
20.10.2019 15:00
Нови Сад
1
0
1
0
19.10.2019 15:00
Пирот
3
0
2
0
19.10.2019 15:00
Београд
0
0
0
0
20.10.2019 18:00
Нови Пазар
2
1
0
0
19.10.2019 15:00
Београд
1
0
1
0
19.10.2019 15:00
Добановци
1
2
0
1
21.10.2019 18:00
Лазаревац
0
0
0
0
18.10.2019 18:00
Крушевац
0
0
0
0
27.10.2019 18:00
Нови Пазар
0
1
0
0
26.10.2019 13:30
Пирот
1
0
1
0
26.10.2019 13:30
Смедерево
2
1
0
0
26.10.2019 13:30
Добановци
0
1
0
0
27.10.2019 17:00
Лазаревац
2
1
0
1
28.10.2019 13:30
Београд
0
2
0
1
25.10.2019 13:30
Београд
2
2
1
1
27.10.2019 13:30
Нови Сад
1
1
0
0
02.11.2019 13:30
Крушевац
2
1
1
1
03.11.2019 17:00
Лазаревац
2
1
0
0
01.11.2019 13:30
Бачка Паланка
2
0
1
0
02.11.2019 13:30
Крагујевац
0
1
0
1
02.11.2019 15:30
Горњи Милановац
1
0
1
0
03.11.2019 13:30
Златибор
1
0
0
0
04.11.2019 13:30
Београд
0
3
0
2
02.11.2019 13:30
Београд
2
1
1
0
09.11.2019 13:30
Смедерево
0
1
0
1
09.11.2019 13:30
Добановци
0
0
0
0
08.11.2019 13:30
Пирот
1
0
0
0
09.11.2019 13:30
Врање
1
0
1
0
09.11.2019 13:30
Нови Сад
3
1
1
1
09.11.2019 13:30
Београд
1
1
1
0
09.11.2019 13:30
Нови Пазар
2
4
0
3
09.11.2019 13:30
Београд
3
1
1
1
13.11.2019 13:30
Добановци
3
1
2
1
13.11.2019 13:30
Златибор
1
1
0
1
13.11.2019 13:30
Крагујевац
2
1
1
0
13.11.2019 15:30
Горњи Милановац
3
2
1
0
13.11.2019 13:30
Београд
1
1
1
0
13.11.2019 13:30
Београд
0
1
0
1
13.11.2019 18:00
Крушевац
1
0
0
0
13.11.2019 16:00
Лазаревац
3
1
1
1
18.11.2019 13:00
Бачка Паланка
3
1
0
1
18.11.2019 13:00
Смедерево
0
1
0
0
18.11.2019 13:00
Врање
4
1
2
0
18.11.2019 13:00
Нови Сад
0
0
0
0
18.11.2019 13:00
Пирот
2
3
2
2
18.11.2019 13:00
Београд
2
1
2
0
18.11.2019 13:00
Нови Пазар
0
0
0
0
18.11.2019 13:00
Београд
2
0
0
0
24.11.2019 13:00
Добановци
1
0
1
0
24.11.2019 13:00
Београд
3
1
2
1
23.11.2019 16:00
Лазаревац
0
0
0
0
23.11.2019 13:00
Крушевац
0
1
0
0
24.11.2019 13:00
Београд
0
1
0
0
23.11.2019 13:00
Златибор
1
1
0
0
23.11.2019 13:00
Београд
0
2
0
1
24.11.2019 13:00
Горњи Милановац
0
0
0
0
30.11.2019 13:00
Бачка Паланка
1
0
0
0
30.11.2019 13:00
Смедерево
0
1
0
1
29.11.2019 13:00
Крагујевац
5
1
2
0
30.11.2019 13:00
Врање
2
2
1
1
30.11.2019 13:00
Нови Сад
2
0
1
0
30.11.2019 13:00
Пирот
1
1
0
0
30.11.2019 13:00
Београд
3
1
1
1
30.11.2019 16:00
Нови Пазар
1
0
1
0
07.12.2019 13:00
Златибор
0
0
0
0
07.12.2019 13:00
Нови Пазар
3
1
3
1
04.12.2019 13:00
Београд
1
0
1
0
04.12.2019 13:00
Добановци
1
1
1
0
04.12.2019 13:00
Лазаревац
1
2
1
0
04.12.2019 13:00
Београд
1
0
0
0
04.12.2019 13:00
Београд
1
2
0
1
04.12.2019 13:00
Крушевац
2
0
0
0
02.03.2020 14:00
Београд
1
1
1
0
29.02.2020 14:00
Горњи Милановац
1
1
0
1
29.02.2020 14:00
Крагујевац
2
2
0
0
29.02.2020 14:00
Бачка Паланка
1
0
1
0
29.02.2020 14:00
Врање
2
3
2
1
29.02.2020 14:00
Нови Сад
0
0
0
0
29.02.2020 14:00
Пирот
0
3
0
1
01.03.2020 14:00
Смедерево
0
0
0
0
08.03.2020 14:00
Добановци
0
1
0
1
07.03.2020 14:00
Златибор
4
2
1
1
07.03.2020 14:00
Београд
1
3
1
2
09.03.2020 14:00
Крушевац
0
1
0
1
08.03.2020 16:00
Лазаревац
1
0
1
0
06.03.2020 14:00
Београд
0
1
0
0
08.03.2020 14:00
Нови Пазар
2
0
1
0
08.03.2020 14:00
Београд
1
1
0
0
15.03.2020 15:00
Врање
1
4
0
3
14.03.2020 15:00
Смедерево
0
0
0
0
14.03.2020 15:00
Београд
0
1
0
1
15.03.2020 16:00
Горњи Милановац
1
0
1
0
15.03.2020 15:00
Крагујевац
0
0
0
0
13.03.2020 15:00
Бачка Паланка
2
1
2
0
16.03.2020
Пирот
/
/
/
/
15.03.2020 15:00
Нови Сад
2
1
0
0
21.03.2020 15:00
Пирот
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Нови Пазар
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
20.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Добановци
/
/
/
/
20.03.2020 17:00
Лазаревац
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Крушевац
/
/
/
/
21.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Врање
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Смедерево
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Златибор
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
25.03.2020 16:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Крагујевац
/
/
/
/
25.03.2020 15:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Крушевац
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Пирот
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Нови Пазар
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Београд
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Добановци
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Лазаревац
/
/
/
/
29.03.2020 15:00
Нови Сад
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Смедерево
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Врање
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Крагујевац
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Горњи Милановац
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Београд
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Златибор
/
/
/
/
04.04.2020 16:00
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.РФК ГРАФИЧАР26145740231747
2.МЕТАЛАЦ2614573729847
3.ОФК БАЧКА2613493126543
4.ЗЛАТИБОР26101242417742
5.КАБЕЛ  (-10)26149331171441
6.КОЛУБАРА2611872720741
7.НОВИ ПАЗАР26106102824436
8.ОФК ЖАРКОВО269893029135
9.РАДНИЧКИ 1923269892521435
10.ДИНАМО2697103332134
11.РАДНИЧКИ2596102729-233
12.ЗЕМУН2569102124-327
13.ТРАЈАЛ2668121928-926
14.СИНЂЕЛИЋ2666142645-1924
15.СМЕДЕРЕВО 1924  (-10)2684142238-1618
16.БУДУЋНОСТ2637161736-1916
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

* На основу правоснажне Одлуке Дисциплинске комисије ФС Србије сениорски тимови фудбалских клубова Смедерево и Кабел кажњени су одузимањем 10 бодова

18 голова

Александар Катанић (МЕТАЛАЦ)

11 голова

Димитрије Побулић (РФК ГРАФИЧАР)

8 голова

Дејан Ђенић (КОЛУБАРА) Млађан Стевановић (ДИНАМО)

7 голова

Милан Басрак (СМЕДЕРЕВО 1924) Милош Спасић (РАДНИЧКИ) Жељко Гаврић (РФК ГРАФИЧАР) Југ Станојев (РФК ГРАФИЧАР) Сладан Никодијевић (РАДНИЧКИ 1923) Никола Недељковић (ЗЛАТИБОР) Стево Николић (ОФК ЖАРКОВО) Никола Жакула (ОФК БАЧКА)

6 голова

Василије Ђурић (СИНЂЕЛИЋ) Крста Ђорђевић (ОФК БАЧКА) Игор Аничић (БУДУЋНОСТ)

5 голова

Милош Милисављевић (КОЛУБАРА) Ивица Јовановић (ТРАЈАЛ) Адмир Кецап (НОВИ ПАЗАР) Ненад Радоњић (РАДНИЧКИ 1923) Немања Крстић (ОФК БАЧКА) ОУСМАН МАРОНГ (РФК ГРАФИЧАР) Давор Недељковић (ДИНАМО) Зоран Караћ (КАБЕЛ)

4 гола

Милош Ђокић (НОВИ ПАЗАР) Цјрил Изуцхукwу Јуниор Небо (КАБЕЛ) Александар Мирков (СМЕДЕРЕВО 1924) Никола Ђорђевић (СМЕДЕРЕВО 1924) Ђурађ Добријевић (БУДУЋНОСТ) Предраг Говедарица (КАБЕЛ) Ирфан Вусљанин (РАДНИЧКИ) Никола Ристовић (ЗЕМУН) Стеван Ковачевић (РАДНИЧКИ 1923)

3 гола

Ђорђе Максимовић (РАДНИЧКИ 1923) Немања Здравковић (РАДНИЧКИ 1923) Марко Живановић (БУДУЋНОСТ) Дејан Видић (РФК ГРАФИЧАР) Игор Савић (МЕТАЛАЦ) Милан Ђокић (ЗЛАТИБОР) Филип Кукуличић (РФК ГРАФИЧАР) Никола Грбовић (МЕТАЛАЦ) Немања Перић (БУДУЋНОСТ) Страхиња Петровић (РАДНИЧКИ) Урош Томовић (СИНЂЕЛИЋ) Никола Поповић (МЕТАЛАЦ) Александар Јешић (МЕТАЛАЦ) Ђорђе Величковић (ДИНАМО) Дејан Бабић (ОФК ЖАРКОВО) Драшко Ђорђевић (СИНЂЕЛИЋ) Предраг Владић (КАБЕЛ) Анес Хот (НОВИ ПАЗАР) Никола Вукајловић (ЗЕМУН) Енвер Аливодић (НОВИ ПАЗАР) Стефан Вукић (ЗЛАТИБОР) Иван Пејаковић (НОВИ ПАЗАР) Филип Толић (РАДНИЧКИ) ОУСМАН ЈООФ (ТРАЈАЛ) Елмир Асани (ОФК БАЧКА) Фарук Бихорац (КАБЕЛ) Стефан Илић (ОФК БАЧКА) Стефан Ђурић (МЕТАЛАЦ)

2 гола

Данко Киковић (ОФК ЖАРКОВО) Стефан Цветковић (РФК ГРАФИЧАР) Страхиња Ераковић (РФК ГРАФИЧАР) Павле Радуновић (СИНЂЕЛИЋ) Коста Дражић (КАБЕЛ) Душан Челар (ЗЕМУН) Милош Чудић (ОФК ЖАРКОВО) Слађан Ракић (СМЕДЕРЕВО 1924) Никола Гајић (КАБЕЛ) Никола Нешовић (ОФК ЖАРКОВО) Филип Бајић (ДИНАМО) Мирза Делимеђац (НОВИ ПАЗАР) Младен Поповић (ДИНАМО) Александар Јовановић (КОЛУБАРА) Јован Јовановић (КОЛУБАРА) Александар Милић (НОВИ ПАЗАР) Лука Ратковић (ОФК БАЧКА) Владимир Петровић (ОФК ЖАРКОВО) Немања Бранковић (СИНЂЕЛИЋ) Никола Стојковић (СМЕДЕРЕВО 1924) Иван Јоковић (СИНЂЕЛИЋ) Лука Гргић (ЗЕМУН) ЂОРЂЕ ПАНТЕЛИЋ (КАБЕЛ) Милош Врањанин (МЕТАЛАЦ) Филип Ђуровић (ТРАЈАЛ) Стефан Марјановић (РФК ГРАФИЧАР) Андреја Стојановић (КОЛУБАРА) Максим Александрович Артемчук (ЗЛАТИБОР) Никола Дивац (ЗЛАТИБОР) Јанко Симовић (ДИНАМО) Лазар Петровић (РАДНИЧКИ 1923) Бојан Дојкић (РАДНИЧКИ) Един Селимовић (НОВИ ПАЗАР) Никола Богдановски (НОВИ ПАЗАР)

1 гол

Слободан Рубежић (НОВИ ПАЗАР) Марко Стојановић (СМЕДЕРЕВО 1924) Урош Стаменић (ЗЛАТИБОР) М Агон Јохн (СМЕДЕРЕВО 1924) Немања Стојић (РФК ГРАФИЧАР) Марко Конатар (РФК ГРАФИЧАР) Саша Манић (ОФК ЖАРКОВО) Срђан Кочић (КОЛУБАРА) Љубиша Пецељ (КОЛУБАРА) Лука Јованић (КАБЕЛ) Матија Микетић (НОВИ ПАЗАР) Урош Алексијевић (РАДНИЧКИ 1923) Крста Бојић (ЗЛАТИБОР) Слободан Лучић (БУДУЋНОСТ) Марко Шишков (ОФК ЖАРКОВО) Марко Бјековић (КАБЕЛ) Стефан Петровић (КАБЕЛ) Дејан Ђурић (ОФК ЖАРКОВО) Марко Лазић (КОЛУБАРА) Митар Радивојевић (РАДНИЧКИ) Филип Стаменковић (ДИНАМО) Страхиња Урошевић (СМЕДЕРЕВО 1924) Војислав Балабановић (КАБЕЛ) Миодраг Миленковић (РАДНИЧКИ 1923) Матија Мркела (РФК ГРАФИЧАР) Андрија Мијаиловић (ЗЕМУН) Александар Димитрић (ОФК БАЧКА) Стефан Ковачевић (ОФК ЖАРКОВО) Игор Максимовић (МЕТАЛАЦ) Владимир Илић (СИНЂЕЛИЋ) Урош Весић (ЗЛАТИБОР) Стефан Тодоровић (ЗЛАТИБОР) Урош Степановић (ТРАЈАЛ) Милош Тошески (ЗЕМУН) Александар Васиљевић (ЗЕМУН) Ненад Аџибаба (ЗЕМУН) Милош Павловић (ЗЕМУН) Марко Стојановић (ОФК БАЧКА) Милош Гордић (НОВИ ПАЗАР) Милан Видаков (КАБЕЛ) Милош Златковић (ДИНАМО) Ђорђе Радовановић (ТРАЈАЛ) Гуј Серге Едоа (РАДНИЧКИ) Милан Јездимировић (ЗЛАТИБОР) Марјан Петровић (ДИНАМО) Емека Емерум (БУДУЋНОСТ) Милош Џугурдић (РФК ГРАФИЧАР) Семир Хаџибулић (НОВИ ПАЗАР) Матеја Њамцуловић (ЗЕМУН) Јуе Зханг (СИНЂЕЛИЋ) Бојан Мијаиловић (МЕТАЛАЦ) Милош Ђорђевић (БУДУЋНОСТ) Томислав Тодоровић (РАДНИЧКИ 1923) Милосав Сићовић (СИНЂЕЛИЋ) Александар Стојковић (БУДУЋНОСТ) Раде Глишовић (ЗЛАТИБОР) Александар Варјачић (РАДНИЧКИ 1923) Никола Стојановић (ЗЛАТИБОР) Драго Бумбар (СИНЂЕЛИЋ) Миленко Шкорић (ОФК БАЧКА) Ертан Маровац (НОВИ ПАЗАР) Бошко Враштановић (СИНЂЕЛИЋ) Џенан Плојовић (ДИНАМО) Стефан Дабић (РФК ГРАФИЧАР) Вељко Јовковић (ТРАЈАЛ) Никола Јовановић (ДИНАМО) Тигран Горановић (ДИНАМО) Милован Петрић (КАБЕЛ) Ђорђе Михаиловић (КОЛУБАРА) Ратко Минић (СИНЂЕЛИЋ) Енес Доловац (ДИНАМО) Вукан Ђорђевић (РФК ГРАФИЧАР) Страхиња Каришић (СИНЂЕЛИЋ) Никола Рађен (РАДНИЧКИ 1923) Вукашин Јелић (ДИНАМО) Никола Крстовић (РФК ГРАФИЧАР) Бојан Млађовић (МЕТАЛАЦ) Немања Миловановић (КОЛУБАРА) Марко Симић (КОЛУБАРА) Дарко Гојковић (МЕТАЛАЦ) Никола Милошевић (ТРАЈАЛ) Немања Цветковић (КОЛУБАРА)