Лига

Футсал Друга лига 20/21

20.09.2020 19:30
Лозница
4
4
3
2
18.09.2020 20:30
Горњи Милановац
4
2
0
2
18.09.2020 20:00
Вршац
2
6
2
1
20.09.2020 19:00
Лесковац
3
2
0
2
21.09.2020 21:00
Нови Бечеј
2
5
2
0
19.09.2020 19:30
Бујановац
4
3
2
1
25.09.2020 19:30
Зрењанин
2
2
2
1
28.09.2020 21:00
Бечеј
5
1
3
0
26.09.2020 19:00
Блаце
3
0
0
0
03.10.2020 20:45
Горњи Милановац
3
3
1
2
04.10.2020 19:00
Лесковац
2
2
0
0
02.10.2020 21:00
Нови Бечеј
8
4
4
3
05.10.2020 19:30
Бујановац
2
5
2
3
03.10.2020 21:00
Београд
1
4
0
0
09.10.2020 21:00
Зрењанин
2
1
0
1
12.10.2020 20:10
Ивањица
6
4
2
1
10.10.2020 21:00
Обреновац
2
6
1
2
09.10.2020 20:00
Блаце
6
3
2
2
10.10.2020 20:30
Горњи Милановац
4
3
3
1
16.10.2020 20:00
Вршац
2
6
0
1
19.10.2020 20:00
Нови Бечеј
8
8
3
5
17.10.2020 19:30
Бујановац
2
1
2
0
17.10.2020 20:00
Београд
6
0
2
0
16.10.2020 20:00
Бечеј
2
1
2
1
23.10.2020 21:00
Зрењанин
1
4
0
1
27.10.2020 21:00
Обреновац
1
4
0
2
23.10.2020 19:00
Блаце
6
3
5
0
24.10.2020 19:30
Лозница
6
2
1
1
24.10.2020 20:30
Горњи Милановац
1
7
0
3
26.10.2020 20:00
Вршац
6
1
3
1
06.12.2020 17:00
Бојник
7
1
2
1
02.11.2020 19:00
Нови Бечеј
5
2
1
1
31.10.2020 20:30
Бујановац
10
1
6
1
30.10.2020 19:30
Београд
3
5
1
2
02.11.2020 21:00
Бечеј
2
1
0
0
02.11.2020 19:00
Ивањица
5
2
4
2
26.11.2020 19:30
Зрењанин
6
6
2
3
06.11.2020 19:00
Блаце
6
2
1
1
07.11.2020 19:30
Лозница
1
7
1
2
09.11.2020 19:00
Горњи Милановац
2
7
1
2
06.11.2020 20:30
Вршац
4
3
2
1
08.11.2020 17:00
Лесковац
9
1
2
0
12.11.2020 19:30
Нови Бечеј
6
6
3
2
14.11.2020 19:30
Бујановац
1
3
0
0
14.11.2020 15:00
Београд
3
1
0
1
16.11.2020 21:00
Ивањица
4
2
2
1
16.11.2020 21:00
Обреновац
3
5
0
1
20.11.2020 16:30
Зрењанин
1
5
1
2
22.11.2020 19:30
Лозница
0
0
0
0
23.11.2020 19:00
Горњи Милановац
4
5
2
2
23.11.2020 19:00
Вршац
0
10
0
5
22.11.2020 19:00
Лесковац
2
1
1
0
06.12.2020 20:00
Нови Бечеј
/
/
/
/
13.12.2020 15:30
Бујановац
3
7
2
2
29.11.2020 16:30
Београд
6
10
3
4
29.11.2020 18:00
Бечеј
4
2
0
1
28.11.2020 19:00
Ивањица
5
2
2
1
30.11.2020 19:00
Обреновац
4
1
2
0
08.02.2021 18:00
Зрењанин
2
8
1
2
05.02.2021 21:00
Обреновац
3
5
2
3
07.02.2021 18:00
Ивањица
3
0
1
0
05.02.2021 21:00
Бечеј
2
5
0
2
06.02.2021 20:30
Београд
6
0
4
0
14.02.2021 19:00
Београд
4
6
2
2
12.02.2021 18:30
Бујановац
3
4
1
1
12.02.2021 21:00
Нови Бечеј
2
4
1
3
14.02.2021 19:30
Бојник
5
2
2
1
12.02.2021 20:00
Вршац
5
2
2
1
12.02.2021 19:00
Горњи Милановац
1
2
1
2
19.02.2021 18:00
Зрењанин
4
4
0
1
20.02.2021 17:15
Лозница
9
1
3
0
21.02.2021 18:00
Блаце
5
5
2
3
21.02.2021 20:30
Обреновац
4
4
1
1
21.02.2021 19:00
Ивањица
4
3
4
0
20.02.2021 18:00
Бечеј
10
7
3
3
27.02.2021 18:00
Бечеј
7
3
2
2
27.02.2021 18:30
Београд
0
3
0
1
01.03.2021 18:30
Бујановац
1
3
1
2
01.03.2021 21:00
Нови Бечеј
3
4
1
1
05.03.2021 20:00
Зрењанин
5
1
3
1
06.03.2021 19:00
Горњи Милановац
3
1
1
0
06.03.2021 16:00
Лозница
6
2
1
0
07.03.2021 18:00
Блаце
8
1
4
0
08.03.2021 19:15
Обреновац
5
1
2
0
08.03.2021 20:00
Ивањица
0
3
0
1
14.03.2021 18:00
Ивањица
8
5
3
3
12.03.2021 21:00
Бечеј
8
2
7
1
31.03.2021 17:30
Београд
2
6
1
2
14.03.2021 16:30
Бујановац
4
9
2
4
12.03.2021 21:00
Нови Бечеј
4
3
2
3
25.03.2021 18:30
Лесковац
9
5
5
1
19.03.2021 20:00
Зрењанин
3
3
2
2
22.03.2021 20:00
Вршац
6
5
4
1
22.03.2021 18:00
Горњи Милановац
5
1
3
0
20.03.2021 18:00
Лозница
6
3
4
1
22.03.2021 19:00
Блаце
2
2
1
0
01.04.2021 19:00
Обреновац
2
5
1
1
26.03.2021 21:00
Обреновац
6
5
2
3
29.03.2021 20:00
Ивањица
1
6
0
1
27.03.2021 18:00
Београд
12
4
7
0
29.03.2021 17:30
Бујановац
4
6
2
4
29.03.2021 21:00
Нови Бечеј
8
5
3
3
14.04.2021 20:00
Зрењанин
12
4
7
1
04.04.2021 18:00
Лесковац
7
3
2
2
07.04.2021 20:00
Вршац
2
5
1
0
02.04.2021 18:00
Горњи Милановац
4
5
2
2
04.04.2021 21:00
Лозница
3
3
0
0
05.04.2021 19:00
Блаце
9
0
6
0
09.04.2021 19:00
Блаце
7
5
6
2
12.04.2021 21:00
Обреновац
6
5
4
3
10.04.2021 19:00
Бечеј
13
3
8
1
12.04.2021 18:30
Београд
5
2
2
0
10.04.2021 16:30
Бујановац
13
14
6
4
19.04.2021 18:00
Зрењанин
/
/
/
/
19.04.2021 19:00
Нови Бечеј
4
3
3
1
18.04.2021 18:00
Лесковац
6
4
3
2
19.04.2021 18:30
Вршац
2
10
1
4
16.04.2021 18:00
Горњи Милановац
2
6
1
3
П Назив клуба ОУ БП БН БИ ДГ ПГ ГР Б
1.КМФ БЕЧЕЈ221714112555752
2.КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018221444113625146
3.КМФ ИВАЊИЦА22151689622746
4.КМФ ЈАСТРЕБАЦ221435102604245
5.КМФ ТИСА221048115118-334
6.КМФ ЛЕСКОВАЦ2210397674233
7.КМФ САС228689591430
8.КМФ ПАЛЕЖ2283117195-2427
9.КМФ БАЊИЦА2271148790-322
10.КМФ ФОРУМ22701561118-5721
11.КМФ ЗУФО22411771112-4113
12.КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО  (-3)22411752107-5510
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

31 гол

Срђан Голуб (КМФ БЕЧЕЈ)

29 голова

Марко Аврамовић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018)

28 голова

Игор Стефановић (КМФ ЛЕСКОВАЦ)

24 гола

Стефан Спасић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ)

21 гол

Веселин Губеринић (КМФ ТИСА)

20 голова

Драган Јовановић (КМФ ИВАЊИЦА) Петар Николић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ)

19 голова

Игор Влаховић (КМФ ФОРУМ) Чедомир Томчић (КМФ ТИСА) Марко Новаковић (КМФ БЕЧЕЈ) Александар Томин (КМФ САС)

18 голова

Немања Вукашиновић (КМФ ИВАЊИЦА)

17 голова

Ђорђе Целин (КМФ ТИСА) Срђан Стојковић (КМФ ТИСА) Жељко Грујичић (КМФ ПАЛЕЖ)

16 голова

Андријано Кнежевић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Стефан Кораћ (КМФ БЕЧЕЈ)

15 голова

Јовица Петровић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Милан Чичић (КМФ ТИСА)

13 голова

Јован Цветановић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Стефан Крстић (КМФ БАЊИЦА)

12 голова

Миле Шаренац (КМФ САС) Никола Томић (КМФ ТИСА) Љубиша Цветановић (КМФ ЛЕСКОВАЦ)

11 голова

Стефан Петровић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Ђорђе Росић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018)

10 голова

Владимир Јововић (КМФ ФОРУМ) Радован Вукојевић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Антоније Павличевић (КМФ ПАЛЕЖ) Марко Милошевић (КМФ ПАЛЕЖ) Глигорије Лишанин (КМФ ИВАЊИЦА) Зоран Арђељан (КМФ БЕЧЕЈ)

9 голова

Александар Миловановић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Душан Раденковић (КМФ САС) Матеја Ћирка (КМФ ФОРУМ) Вељко Петровић (КМФ БАЊИЦА) Игор Митић (КМФ БАЊИЦА) Ђурађ Добријевић (КМФ БАЊИЦА) Енис Исени (КМФ ЗУФО) Срђан Грујичић (КМФ ПАЛЕЖ) Жарко Матић (КМФ САС) Слађан Новковић (КМФ САС)

8 голова

Елвис Рамадани (КМФ БАЊИЦА) Иван Вулетић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Марко Перић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Александар Николић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Александар Миленковић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Борис Бодоњи (КМФ БЕЧЕЈ)

7 голова

Стефан Крстић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Александар Ристановић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Дражен Арваи (КМФ БЕЧЕЈ) Дамир Мачиженски (КМФ БЕЧЕЈ) Марко Богдановић (КМФ ФОРУМ) Стефан Арсенијевић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Владимир Симић (КМФ ПАЛЕЖ)

6 голова

Фернандо Бахтијари (КМФ ЗУФО) Владимир Пајковић (КМФ БАЊИЦА) Небојша Миланковић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Душан Ристић (КМФ ЗУФО) Ненад Николић (КМФ ИВАЊИЦА) Страхиња Илић (КМФ ТИСА) Милан Миљковић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Алекса Средојевић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Милош Димитријевић (КМФ ЗУФО) Илија Ристић (КМФ ЗУФО) Емануел Бачки (КМФ ЗУФО) Виктор Васић (КМФ ЗУФО)

5 голова

Стефан Кркобабић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Петар Марјановић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Дарио Корња (КМФ ФОРУМ) Игор Јовановић (КМФ БАЊИЦА) Јован Урошевић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Радосав Бојат (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Владимир Вукашиновић (КМФ БАЊИЦА) Дарко Радоњић (КМФ ИВАЊИЦА) Недељко Шаренац (КМФ САС) Никола Станковић (КМФ ЗУФО) Душан Кањевац (КМФ БАЊИЦА)

4 гола

Ненад Јашаревић (КМФ ЗУФО) Никола Ивановић (КМФ ИВАЊИЦА) Душан Ракић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Ђорђе Петровић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Стефан Стефановић (КМФ ПАЛЕЖ) Милорад Колаковић (КМФ ИВАЊИЦА) Стефан Димић (КМФ ПАЛЕЖ) Дарко Стојковић (КМФ ИВАЊИЦА) Димитрије Васиљевић (КМФ БАЊИЦА) Јован Руњевац (КМФ САС) Стефан Живанов (КМФ САС) Горан Маричић (КМФ ИВАЊИЦА) Никола Милашиновић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Бранислав Лојпур (КМФ САС) Марко Живкуцин (КМФ БЕЧЕЈ) Душан Вукајловић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Никола Мицић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Марко Мастило (КМФ САС) Јован Тројановић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Лука Вучићевић (КМФ ПАЛЕЖ)

3 гола

Матија Урошевић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Дејан Анев (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Видан Бојовић (КМФ ИВАЊИЦА) Владимир Јанковић (КМФ ПАЛЕЖ) Никола Петровић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Стефан Дмитровић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Дарко Рашић (КМФ САС) Бојан Ћулум (КМФ БЕЧЕЈ) Милош Покрајац (КМФ БЕЧЕЈ) Ђорђе Лишанин (КМФ ИВАЊИЦА) Фитим Алији (КМФ ЗУФО) Мирко Рудић (КМФ БАЊИЦА) Јован Блажић (КМФ САС) Иван Вукоје (КМФ САС) Игор Смаилагић (КМФ БАЊИЦА)

2 гола

Еленор Бачки (КМФ ЗУФО) Владан Стојковић (КМФ ИВАЊИЦА) Слободан Максимовић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Ненад Величковић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Горан Јанковић (КМФ ФОРУМ) Александар Станковић (КМФ ЗУФО) Никола Станојевић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Стефан Недељковић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Никола Милосављевић (КМФ БАЊИЦА) Никола Кнежевић (КМФ ФОРУМ) Светозар Симоновић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Марко Стојановић (КМФ ФОРУМ)

1 гол

Лазар Летић (КМФ ТИСА) Саша Миловановић (КМФ ИВАЊИЦА) Драган Радојевић (КМФ ПАЛЕЖ) Мартин Јелић (КМФ БЕЧЕЈ) Душан Симовић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Никола Петровић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Славиша Миленковић (КМФ ЗУФО) Душан Настић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Миодраг Пеленгић (КМФ ТИСА) Душан Печић (КМФ ТИСА) Стефан Павловић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Борислав Икрашев (КМФ ТИСА) Зоран Ћурчић (КМФ ТИСА) Ненад Виновић (КМФ ТИСА) Горан Максимовић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Недељко Мадић (КМФ ФОРУМ) Драгиша Комарчевић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Ђуро Родић (КМФ САС) Никола Додић (КМФ ЗУФО) Урош Димитријевић (КМФ ПАЛЕЖ) Александар Ружичић (КМФ БАЊИЦА) Марко Рашић (КМФ ФОРУМ) Никола Васиљевић (КМФ ИВАЊИЦА) Никола Рајковић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Милован Везмар (КМФ ФОРУМ) Иван Стојановић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Милан Николић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Лазар Митровић (КМФ ИВАЊИЦА) Лука Тешић (КМФ ФОРУМ) Милош Мачужић (КМФ БАЊИЦА) Војислав Ерић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Александар Милинковић (КМФ ПАЛЕЖ) Владан Кољајић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Бејамин Ајети (КМФ ЗУФО) Никола Пашић (КМФ ЗУФО) Владан Воргучин (КМФ БЕЧЕЈ) Марко Лапчевић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Лука Божичић (КМФ БЕЧЕЈ) Филип Тешић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Ђорђе Јовановић (КМФ ИВАЊИЦА) Андреја Ћирка (КМФ ФОРУМ)