Лига

Прва лига Србије 21/22

23.10.2021 14:00
Сремска Митровица
/
/
/
/
23.10.2021 14:00
Београд
/
/
/
/
23.10.2021 14:00
Ивањица
/
/
/
/
23.10.2021 14:00
Инђија
/
/
/
/
24.10.2021 14:00
Београд
/
/
/
/
24.10.2021 17:00
Шабац
/
/
/
/
23.10.2021 14:00
Београд
/
/
/
/
24.10.2021 14:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
07.08.2021
Београд
/
/
/
/
06.08.2021 20:00
Ивањица
2
0
0
0
07.08.2021 17:30
Инђија
3
0
2
0
07.08.2021 17:30
Београд
3
0
2
0
07.08.2021 20:00
Шабац
1
0
1
0
08.08.2021 17:30
Београд
0
0
0
0
08.08.2021 20:00
Бачка Паланка
1
0
1
0
08.08.2021 17:30
Златибор
0
1
0
1
14.08.2021 17:30
Сремска Митровица
5
2
2
1
15.08.2021 17:30
Нови Београд
0
0
0
0
14.08.2021 17:30
Челарево
1
0
0
0
14.08.2021 17:30
Добановци
3
2
0
1
14.08.2021 17:30
Панчево
1
1
0
1
15.08.2021 17:30
Нови Сад
0
3
0
2
13.08.2021 17:30
Лозница
0
2
0
1
14.08.2021 20:00
Београд
1
1
0
1
20.08.2021 19:00
Ивањица
4
0
4
0
21.08.2021 17:30
Инђија
1
0
0
0
22.08.2021 17:30
Београд
1
0
1
0
21.08.2021 20:00
Шабац
1
0
0
0
20.08.2021 17:30
Београд
0
3
0
2
21.08.2021 20:00
Бачка Паланка
0
1
0
1
22.08.2021 17:30
Златибор
0
0
0
0
22.08.2021 17:30
Зајечар
1
1
0
1
28.08.2021 17:00
Сремска Митровица
1
2
1
0
28.08.2021 17:00
Челарево
2
1
0
1
27.08.2021 17:00
Добановци
1
1
0
1
28.08.2021 17:00
Панчево
1
2
1
1
29.08.2021 17:00
Нови Сад
1
4
1
3
29.08.2021 17:00
Лозница
4
1
3
1
28.08.2021 20:00
Београд
1
1
0
0
27.08.2021 20:00
Ивањица
1
3
1
1
03.09.2021 16:30
Инђија
1
1
1
1
03.09.2021 16:30
Београд
2
1
0
1
03.09.2021 19:00
Шабац
4
0
2
0
03.09.2021 19:00
Бачка Паланка
0
0
0
0
03.09.2021 16:30
Златибор
2
0
1
0
03.09.2021 16:30
Зајечар
5
0
3
0
03.09.2021 16:30
Нови Београд
0
1
0
1
13.09.2021 16:30
Сремска Митровица
0
1
0
1
12.09.2021 16:30
Добановци
2
3
2
0
13.09.2021 16:30
Панчево
3
2
2
0
12.09.2021 16:30
Нови Сад
1
1
1
1
12.09.2021 16:30
Лозница
2
0
1
0
12.09.2021 16:30
Београд
2
1
2
0
10.09.2021 19:00
Ивањица
0
0
0
0
12.09.2021 16:30
Инђија
1
0
1
0
18.09.2021 16:00
Београд
1
0
0
0
18.09.2021 19:00
Шабац
2
1
1
1
17.09.2021 16:00
Београд
1
2
1
1
18.09.2021 16:00
Бачка Паланка
0
1
0
0
18.09.2021 16:00
Златибор
0
0
0
0
17.09.2021 16:00
Зајечар
2
0
2
0
18.09.2021 16:00
Нови Београд
0
0
0
0
18.09.2021 16:00
Челарево
1
0
0
0
22.09.2021 16:00
Сремска Митровица
3
0
2
0
22.09.2021 16:00
Панчево
3
0
2
0
22.09.2021 16:00
Нови Сад
0
3
0
2
22.09.2021 16:00
Лозница
2
0
0
0
22.09.2021 16:00
Београд
2
1
2
0
22.09.2021 19:00
Ивањица
2
0
1
0
22.09.2021 16:00
Инђија
5
3
3
2
22.09.2021 16:00
Београд
1
3
0
1
26.09.2021 19:00
Шабац
0
3
0
2
26.09.2021 15:00
Београд
3
0
1
0
26.09.2021 15:00
Бачка Паланка
0
0
0
0
26.09.2021 15:00
Златибор
0
0
0
0
26.09.2021 15:00
Зајечар
1
1
1
1
27.09.2021 15:00
Нови Београд
2
0
1
0
26.09.2021 15:00
Челарево
4
0
1
0
27.09.2021 15:00
Добановци
1
3
1
1
02.10.2021 15:00
Сремска Митровица
2
1
2
0
02.10.2021 15:00
Нови Сад
0
0
0
0
02.10.2021 15:00
Лозница
1
1
1
0
02.10.2021 15:00
Београд
1
0
1
0
01.10.2021 19:00
Ивањица
2
0
0
0
02.10.2021 15:00
Инђија
3
1
3
1
02.10.2021 15:00
Београд
0
1
0
0
02.10.2021 19:00
Шабац
2
1
1
1
06.10.2021
Београд
/
/
/
/
06.10.2021 18:00
Бачка Паланка
0
0
0
0
06.10.2021 15:00
Златибор
0
5
0
1
06.10.2021 15:00
Зајечар
0
1
0
1
06.10.2021 15:00
Нови Београд
0
1
0
1
06.10.2021 15:00
Челарево
1
0
0
0
06.10.2021 15:00
Добановци
2
1
1
1
06.10.2021 15:00
Панчево
2
0
1
0
10.10.2021 15:00
Сремска Митровица
2
3
1
2
11.10.2021 15:00
Лозница
2
1
1
0
10.10.2021 18:00
Београд
3
4
2
3
10.10.2021 18:00
Ивањица
0
1
0
0
10.10.2021 15:00
Инђија
4
0
1
0
10.10.2021 15:00
Београд
2
1
0
0
20.10.2021 17:00
Шабац
1
0
0
0
13.10.2021 15:00
Београд
4
0
2
0
17.10.2021 15:00
Бачка Паланка
1
1
1
0
17.10.2021 15:00
Златибор
2
0
1
0
16.10.2021 15:00
Зајечар
0
1
0
0
18.10.2021 15:00
Нови Београд
0
1
0
0
16.10.2021 15:00
Челарево
2
3
1
2
16.10.2021 15:00
Добановци
0
0
0
0
16.10.2021 15:00
Панчево
2
1
1
1
17.10.2021 15:00
Нови Сад
1
1
1
0
23.10.2021 14:00
Сремска Митровица
/
/
/
/
23.10.2021 14:00
Београд
/
/
/
/
23.10.2021 14:00
Ивањица
/
/
/
/
23.10.2021 14:00
Инђија
/
/
/
/
24.10.2021 14:00
Београд
/
/
/
/
24.10.2021 17:00
Шабац
/
/
/
/
23.10.2021 14:00
Београд
/
/
/
/
24.10.2021 14:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
31.10.2021
Златибор
/
/
/
/
31.10.2021
Нови Београд
/
/
/
/
31.10.2021
/
/
/
/
31.10.2021
Добановци
/
/
/
/
31.10.2021
Панчево
/
/
/
/
31.10.2021
Лозница
/
/
/
/
06.11.2021
Сремска Митровица
/
/
/
/
06.11.2021
Лозница
/
/
/
/
06.11.2021
/
/
/
/
06.11.2021
Панчево
/
/
/
/
06.11.2021
Добановци
/
/
/
/
06.11.2021
Нови Београд
/
/
/
/
10.11.2021
Златибор
/
/
/
/
10.11.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
10.11.2021
Београд
/
/
/
/
10.11.2021
Шабац
/
/
/
/
10.11.2021
Београд
/
/
/
/
10.11.2021
Инђија
/
/
/
/
10.11.2021
Ивањица
/
/
/
/
14.11.2021
Сремска Митровица
/
/
/
/
14.11.2021
Београд
/
/
/
/
14.11.2021
Лозница
/
/
/
/
14.11.2021
/
/
/
/
14.11.2021
Панчево
/
/
/
/
14.11.2021
Добановци
/
/
/
/
14.11.2021
Нови Београд
/
/
/
/
20.11.2021
Нови Београд
/
/
/
/
20.11.2021
Златибор
/
/
/
/
20.11.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
20.11.2021
Београд
/
/
/
/
20.11.2021
Шабац
/
/
/
/
20.11.2021
Београд
/
/
/
/
20.11.2021
Инђија
/
/
/
/
27.11.2021
Сремска Митровица
/
/
/
/
27.11.2021
Ивањица
/
/
/
/
27.11.2021
Београд
/
/
/
/
27.11.2021
Лозница
/
/
/
/
27.11.2021
Панчево
/
/
/
/
27.11.2021
Добановци
/
/
/
/
27.11.2021
/
/
/
/
05.12.2021
Нови Београд
/
/
/
/
05.12.2021
Златибор
/
/
/
/
05.12.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
05.12.2021
Београд
/
/
/
/
05.12.2021
Шабац
/
/
/
/
05.12.2021
Београд
/
/
/
/
26.02.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
26.02.2022
Инђија
/
/
/
/
26.02.2022
Ивањица
/
/
/
/
26.02.2022
Београд
/
/
/
/
26.02.2022
Лозница
/
/
/
/
26.02.2022
/
/
/
/
26.02.2022
Панчево
/
/
/
/
26.02.2022
Добановци
/
/
/
/
02.03.2022
Добановци
/
/
/
/
02.03.2022
Нови Београд
/
/
/
/
02.03.2022
Златибор
/
/
/
/
02.03.2022
Бачка Паланка
/
/
/
/
02.03.2022
Београд
/
/
/
/
02.03.2022
Шабац
/
/
/
/
06.03.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
06.03.2022
Београд
/
/
/
/
06.03.2022
Инђија
/
/
/
/
06.03.2022
Ивањица
/
/
/
/
06.03.2022
Београд
/
/
/
/
06.03.2022
Лозница
/
/
/
/
06.03.2022
/
/
/
/
06.03.2022
Панчево
/
/
/
/
12.03.2022
Панчево
/
/
/
/
12.03.2022
Добановци
/
/
/
/
12.03.2022
Нови Београд
/
/
/
/
12.03.2022
Златибор
/
/
/
/
12.03.2022
Бачка Паланка
/
/
/
/
12.03.2022
Београд
/
/
/
/
19.03.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
19.03.2022
Шабац
/
/
/
/
19.03.2022
Београд
/
/
/
/
19.03.2022
Инђија
/
/
/
/
19.03.2022
Ивањица
/
/
/
/
19.03.2022
Београд
/
/
/
/
19.03.2022
Лозница
/
/
/
/
23.03.2022
Панчево
/
/
/
/
23.03.2022
Добановци
/
/
/
/
23.03.2022
Нови Београд
/
/
/
/
23.03.2022
Златибор
/
/
/
/
23.03.2022
Бачка Паланка
/
/
/
/
27.03.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
27.03.2022
Београд
/
/
/
/
27.03.2022
Шабац
/
/
/
/
27.03.2022
Београд
/
/
/
/
27.03.2022
Инђија
/
/
/
/
27.03.2022
Ивањица
/
/
/
/
27.03.2022
Београд
/
/
/
/
27.03.2022
Лозница
/
/
/
/
02.04.2022
Лозница
/
/
/
/
02.04.2022
/
/
/
/
02.04.2022
Панчево
/
/
/
/
02.04.2022
Добановци
/
/
/
/
02.04.2022
Нови Београд
/
/
/
/
02.04.2022
Златибор
/
/
/
/
10.04.2022
Сремска Митровица
/
/
/
/
10.04.2022
Бачка Паланка
/
/
/
/
10.04.2022
Београд
/
/
/
/
10.04.2022
Шабац
/
/
/
/
10.04.2022
Београд
/
/
/
/
10.04.2022
Инђија
/
/
/
/
10.04.2022
Ивањица
/
/
/
/
10.04.2022
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БН БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ИНЂИЈА13102128101832
2.МЛАДОСТ13832158727
3.МАЧВА138321711627
4.ОФК ЖАРКОВО138142011925
5.ЈАВОР МАТИС13643168822
6.ЖЕЛЕЗНИЧАР136252016420
7.РАД134451317-416
8.РАДНИЧКИ (СМ)124351816215
9.ЛОЗНИЦА124351313015
10.ИМТ134361113-215
11.БУДУЋНОСТ134361423-915
12.ОФК БАЧКА13346513-813
13.ЗЛАТИБОР13265814-612
14.ТИМОК 1919133281620-411
15.РФК ГРАФИЧАР113171920-110
16.КАБЕЛ13148626-207
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

8 голова

Владан Милосављев (ИНЂИЈА)

7 голова

Матеја Зувић (ОФК ЖАРКОВО)

6 голова

Никола Жакула (ИНЂИЈА) Ибрахим Мустапха (РАДНИЧКИ (СМ))

5 голова

Брана Илић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Милан Видаков (МЛАДОСТ) Иван Драгићевић (ТИМОК 1919) Лазар Милошев (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Ђорђе Ивковић (ЗЛАТИБОР)

4 гола

Андрија Радуловић (РФК ГРАФИЧАР) Никола Недељковић (ИНЂИЈА) Танко Ибрахим (ЈАВОР МАТИС)

3 гола

Дамјан Достанић (ОФК ЖАРКОВО) Обиорах Еммануел Одита (ЈАВОР МАТИС) Жељко Арсић (БУДУЋНОСТ) Илија Бабић (РФК ГРАФИЧАР) Немања Стевановић (МАЧВА) Никола Митуљикић (РФК ГРАФИЧАР) Младен Мићановић (МАЧВА) Дејан Видић (РФК ГРАФИЧАР) Огњен Димитрић (РАДНИЧКИ (СМ)) Иван Давидовић (ТИМОК 1919) Дамјан Гојков (ОФК ЖАРКОВО) Никола Поповић (МЛАДОСТ) Владимир Лучић (ИМТ) Никола Трипковић (БУДУЋНОСТ) Лука Гојковић (РАД)

2 гола

Лазар Николић (ЈАВОР МАТИС) Никола Коџић (БУДУЋНОСТ) Славољуб Ђокић (ИНЂИЈА) Драгиша Комарчевић (ЛОЗНИЦА) Филип Рајевац (ЛОЗНИЦА) Саша Манић (ОФК ЖАРКОВО) Лазар Ивић (ЛОЗНИЦА) Стефан Стефановић (ИМТ) Ђорђе Белић (МАЧВА) Марко Ковачевић (ИНЂИЈА) Милан Басрак (БУДУЋНОСТ) Милан Илић (ЛОЗНИЦА) Никола Павлица (КАБЕЛ) Луис Езеqуиел Ибанез (РФК ГРАФИЧАР) Марко Рајковић (РАДНИЧКИ (СМ)) Мирољуб Костић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Данило Секулић (МЛАДОСТ) Богдан Мандић (РАД) Елиомар Цорреиа Силва (ЈАВОР МАТИС) Душан Лалатовић (РАД) Синиша Нијемчевић (КАБЕЛ) Александар Ђорђевић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Александар Митровић (ТИМОК 1919) Бошко Враштановић (ЛОЗНИЦА) Ивица Јовановић (ТИМОК 1919) Слободан Лучић (БУДУЋНОСТ) Александар Десанчић (ИНЂИЈА) Мирољуб Пешић (МАЧВА)

1 гол

Стефан Денић (ЗЛАТИБОР) Ненад Качар (ТИМОК 1919) Никола Ристовски (ОФК БАЧКА) Урош Милорадовић (ЗЛАТИБОР) Урош Николић (ТИМОК 1919) Миленко Шкорић (РАДНИЧКИ (СМ)) Лука Пејовић (РАДНИЧКИ (СМ)) Стефан Радојичић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Зоран Караћ (МЛАДОСТ) Никола Глишић (ИМТ) Владимир Мијаиловић (МАЧВА) Вукашин Богдановић (ОФК БАЧКА) Милан Делевић (ОФК ЖАРКОВО) Драгољуб Радоман (ЗЛАТИБОР) Кингслеј Цхукwуебука Ннаји (ТИМОК 1919) Реган Обенг (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Кристијан Тојчић (МАЧВА) Лоуе Бајере Јуниор (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Обуја Пиус (КАБЕЛ) Страхиња Јовановић (ОФК ЖАРКОВО) Милош Кукољ (ИНЂИЈА) Алексеј Голијанин (РФК ГРАФИЧАР) Марко Блажић (РАД) Милан Јањић (БУДУЋНОСТ) Никола Ђорић (РАД) Лазар Марковић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Огњен Ђуричин (ИМТ) Предраг Владић (РАДНИЧКИ (СМ)) Бојан Балаж (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Милош Радивојевић (РАД) Дино Шарац (РАД) Петар Гигић (МАЧВА) Игор Пантић (ТИМОК 1919) Стефан Милосављевић (РАД) Александар Поповић (МАЧВА) Лазар Марјановић (МАЧВА) Марко Момчиловић (ЈАВОР МАТИС) Лука Луковић (ЈАВОР МАТИС) Томислав Тодоровић (ОФК БАЧКА) Урош Стаменић (ИМТ) Никола Новић (РАД) Страхиња Чарапић (ОФК ЖАРКОВО) Никола Милинковић (ЛОЗНИЦА) Лука Марковић (ОФК БАЧКА) Милош Адамовић (МАЧВА) Филип Обадовић (ЛОЗНИЦА) Јован Митуљикић (РФК ГРАФИЧАР) Алекса Матић (РФК ГРАФИЧАР) Мирослав Маричић (ЈАВОР МАТИС) Стефан Ђурић (ИНЂИЈА) Александар Костић (ОФК БАЧКА) Марко Илић (ОФК ЖАРКОВО) Вања Звеканов (ЈАВОР МАТИС) Душан Вукчевић (ИНЂИЈА) Саво Арамбашић (МАЧВА) Стефан Илић (БУДУЋНОСТ) Александар Димитрић (МЛАДОСТ) Стефан Цвијић (РАДНИЧКИ (СМ)) Предраг Сикимић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Видо Марковић (МЛАДОСТ) Леонтије Васић (ИМТ) Владимир Илић (РАДНИЧКИ (СМ)) Андрија Милић (ОФК ЖАРКОВО) Слађан Ракић (РАДНИЧКИ (СМ)) Марко Стојановић (ИНЂИЈА) Живорад Арнаутовић (РАДНИЧКИ (СМ)) Никола Станковић (РФК ГРАФИЧАР) Филип Дамјановић (ИМТ) Матвеј Мартинкевич (КАБЕЛ) Милош Николић (ЛОЗНИЦА) Игор Петровић (ЈАВОР МАТИС) Андреја Лазовић (ИМТ) Марко Ренић (МЛАДОСТ)