Лига

Mozzart Bet Супер лига Србије 22/23

04.02.2023
Ниш
/
/
/
/
04.02.2023
Лазаревац
/
/
/
/
04.02.2023
Београд
/
/
/
/
04.02.2023
Крагујевац
/
/
/
/
04.02.2023
Суботица
/
/
/
/
04.02.2023
Нови Сад
/
/
/
/
04.02.2023
Крушевац
/
/
/
/
04.02.2023
Нови Пазар
/
/
/
/
10.07.2022 20:00
Београд
/
/
/
/
11.07.2022 20:00
Лазаревац
1
1
1
1
09.07.2022 20:00
Лучани
1
1
0
1
10.07.2022 20:00
Сурдулица
1
2
0
1
10.07.2022 20:00
Нови Сад
1
0
0
0
08.07.2022 20:00
Београд
1
0
1
0
09.07.2022 20:00
Београд
1
4
0
1
09.07.2022 20:00
Ивањица
0
4
0
1
15.07.2022 20:00
Ниш
3
3
1
1
16.07.2022 20:00
Бачка Топола
0
0
0
0
15.07.2022 20:00
Нови Пазар
1
2
1
1
17.07.2022 20:00
Крушевац
0
0
0
0
16.07.2022 20:00
Нови Сад
0
4
0
1
15.07.2022 20:00
Суботица
2
0
1
0
17.07.2022 17:30
Крагујевац
1
0
0
0
16.07.2022 20:00
Београд
5
0
5
0
17.08.2022 19:00
Лазаревац
1
0
1
0
24.07.2022 21:00
Лучани
1
2
0
1
23.07.2022 21:00
Сурдулица
0
0
0
0
24.07.2022 21:00
Нови Сад
0
0
0
0
24.07.2022 21:00
Београд
0
0
0
0
24.07.2022 21:00
Београд
1
0
1
0
22.07.2022 20:00
Ивањица
2
1
2
1
23.07.2022 21:00
Београд
0
0
0
0
31.07.2022 18:55
Ниш
0
3
0
0
29.07.2022 18:55
Нови Пазар
1
0
1
0
30.07.2022 21:00
Крушевац
2
4
0
1
31.07.2022 21:00
Нови Сад
0
2
0
1
30.07.2022 21:00
Суботица
3
0
1
0
30.07.2022 17:30
Крагујевац
0
2
0
0
29.07.2022 21:00
Београд
6
0
1
0
31.07.2022 21:00
Лазаревац
3
2
2
1
06.08.2022 21:00
Лучани
2
2
1
1
07.08.2022 18:55
Сурдулица
0
0
0
0
20.10.2022 18:55
Нови Сад
0
2
0
0
05.08.2022 19:00
Београд
1
0
0
0
07.08.2022 21:00
Београд
2
0
0
0
08.08.2022 19:00
Ивањица
2
1
1
1
20.10.2022 16:45
Београд
1
0
1
0
06.08.2022 18:55
Бачка Топола
0
1
0
0
12.08.2022 18:00
Ниш
1
3
0
1
13.08.2022 19:00
Крушевац
0
0
0
0
14.08.2022 19:30
Нови Сад
0
1
0
0
14.08.2022 19:00
Суботица
2
2
2
1
15.08.2022 17:00
Крагујевац
1
1
1
0
13.08.2022 20:45
Београд
4
0
2
0
13.08.2022 19:00
Лазаревац
2
2
1
0
14.08.2022 19:00
Лучани
3
2
1
1
21.08.2022 18:00
Сурдулица
1
3
0
1
20.08.2022 17:55
Нови Сад
1
1
0
0
22.08.2022 17:00
Београд
1
0
0
0
10.11.2022 18:45
Београд
0
2
0
1
20.08.2022 20:00
Ивањица
0
1
0
0
10.11.2022 16:30
Београд
0
1
0
0
21.08.2022 18:00
Бачка Топола
3
0
2
0
19.08.2022 20:00
Нови Пазар
2
1
1
0
26.08.2022 20:00
Ниш
3
2
1
2
26.08.2022 18:00
Нови Сад
1
2
0
2
26.08.2022 20:00
Суботица
0
0
0
0
28.08.2022 17:00
Крагујевац
0
1
0
0
27.08.2022 20:30
Београд
4
1
1
1
27.08.2022 20:00
Лазаревац
3
2
3
1
27.08.2022 18:00
Лучани
1
2
0
0
25.08.2022 18:00
Сурдулица
1
1
1
0
30.08.2022 18:30
Нови Сад
3
0
1
0
31.08.2022 16:30
Београд
4
1
1
1
01.09.2022 18:00
Београд
3
1
2
1
31.08.2022 16:30
Ивањица
0
1
0
1
31.08.2022 20:00
Београд
1
1
0
1
31.08.2022 18:30
Бачка Топола
2
0
1
0
30.08.2022 16:30
Нови Пазар
2
0
1
0
30.08.2022 18:30
Крушевац
1
0
1
0
03.09.2022 18:00
Ниш
1
1
1
1
03.09.2022 20:00
Суботица
1
2
0
1
05.09.2022 16:00
Крагујевац
1
3
1
1
04.09.2022 20:00
Београд
1
1
1
1
04.09.2022 18:00
Лазаревац
1
5
1
4
05.09.2022 18:00
Лучани
4
1
3
1
05.09.2022 18:00
Сурдулица
0
4
0
3
04.09.2022 18:00
Нови Сад
2
1
0
0
12.09.2022 18:00
Београд
1
0
0
0
11.09.2022 19:00
Београд
2
0
2
0
12.09.2022 16:00
Ивањица
2
2
0
0
11.09.2022 19:30
Београд
6
0
2
0
10.09.2022 19:00
Бачка Топола
3
1
1
0
11.09.2022 17:00
Нови Пазар
1
2
1
1
10.09.2022 19:00
Крушевац
1
0
1
0
11.09.2022 17:00
Нови Сад
1
0
1
0
19.09.2022 19:00
Ниш
3
0
1
0
16.09.2022 16:00
Крагујевац
3
0
2
0
18.09.2022 17:00
Београд
1
0
0
0
19.09.2022 17:00
Лазаревац
1
0
1
0
16.09.2022 19:00
Лучани
2
5
1
2
18.09.2022 19:00
Сурдулица
0
2
0
1
18.09.2022 17:00
Нови Сад
2
0
1
0
18.09.2022 13:00
Београд
0
3
0
2
03.10.2022 16:00
Београд
2
2
1
1
01.10.2022 17:00
Ивањица
0
2
0
1
02.10.2022 19:00
Београд
4
1
2
0
01.10.2022 15:00
Бачка Топола
2
1
1
1
30.09.2022 17:00
Нови Пазар
3
1
1
1
01.10.2022 19:00
Крушевац
4
0
3
0
02.10.2022 17:00
Нови Сад
0
4
0
1
02.10.2022 15:00
Суботица
1
2
1
2
10.10.2022 16:00
Ниш
1
3
0
2
09.10.2022 15:30
Београд
3
0
3
0
08.10.2022 17:00
Лазаревац
0
0
0
0
08.10.2022 15:00
Лучани
3
1
1
0
07.10.2022 17:00
Сурдулица
1
1
1
1
08.10.2022 19:00
Нови Сад
1
2
1
2
09.10.2022 19:30
Београд
0
4
0
3
09.10.2022 15:00
Београд
3
0
1
0
15.10.2022 17:00
Ивањица
0
2
0
1
16.10.2022 18:30
Београд
3
2
1
1
14.10.2022 19:00
Бачка Топола
3
0
1
0
14.10.2022 17:00
Нови Пазар
1
1
1
0
15.10.2022 19:00
Крушевац
1
0
0
0
14.10.2022 15:00
Нови Сад
1
1
1
0
15.10.2022 15:00
Суботица
2
1
0
1
16.10.2022 14:00
Крагујевац
0
1
0
0
23.10.2022 17:00
Ниш
1
2
0
0
23.10.2022 14:00
Крагујевац
3
0
1
0
24.10.2022 18:00
Суботица
1
1
0
0
24.10.2022 16:00
Нови Сад
2
1
0
1
24.10.2022 20:00
Крушевац
0
2
0
1
23.10.2022 19:00
Нови Пазар
0
0
0
0
22.10.2022 19:30
Бачка Топола
1
1
1
0
23.10.2022 19:00
Београд
3
3
2
1
30.10.2022 19:00
Београд
4
0
2
0
29.10.2022 14:00
Ивањица
0
1
0
0
29.10.2022 16:00
Београд
2
2
1
1
29.10.2022 18:00
Београд
0
0
0
0
29.10.2022 20:00
Нови Сад
2
0
1
0
30.10.2022 13:00
Сурдулица
2
0
0
0
30.10.2022 18:30
Лучани
0
0
0
0
30.10.2022 17:00
Лазаревац
0
2
0
1
05.11.2022 16:00
Ниш
1
1
0
1
06.11.2022 15:30
Београд
2
0
1
0
05.11.2022 13:00
Крагујевац
1
0
1
0
05.11.2022 18:00
Суботица
1
1
0
0
04.11.2022 16:00
Нови Сад
1
2
0
1
04.11.2022 20:00
Крушевац
0
0
0
0
04.11.2022 18:00
Нови Пазар
3
1
0
1
06.11.2022 19:30
Бачка Топола
2
3
1
1
12.11.2022 17:00
Бачка Топола
2
0
1
0
13.11.2022 15:30
Београд
1
0
0
0
11.11.2022 18:00
Ивањица
2
1
0
1
13.11.2022 17:30
Београд
2
0
2
0
13.11.2022 19:30
Београд
2
0
1
0
12.11.2022 19:00
Нови Сад
2
1
0
0
13.11.2022 13:30
Сурдулица
1
2
0
1
12.11.2022 15:00
Лучани
2
0
1
0
04.02.2023
Ниш
/
/
/
/
04.02.2023
Лазаревац
/
/
/
/
04.02.2023
Београд
/
/
/
/
04.02.2023
Крагујевац
/
/
/
/
04.02.2023
Суботица
/
/
/
/
04.02.2023
Нови Сад
/
/
/
/
04.02.2023
Крушевац
/
/
/
/
04.02.2023
Нови Пазар
/
/
/
/
11.02.2023
Нови Пазар
/
/
/
/
11.02.2023
Бачка Топола
/
/
/
/
11.02.2023
Београд
/
/
/
/
11.02.2023
Ивањица
/
/
/
/
11.02.2023
Београд
/
/
/
/
11.02.2023
Београд
/
/
/
/
11.02.2023
Нови Сад
/
/
/
/
11.02.2023
Сурдулица
/
/
/
/
18.02.2023
Ниш
/
/
/
/
18.02.2023
Лучани
/
/
/
/
18.02.2023
Лазаревац
/
/
/
/
18.02.2023
Крагујевац
/
/
/
/
18.02.2023
Суботица
/
/
/
/
18.02.2023
Нови Сад
/
/
/
/
18.02.2023
Крушевац
/
/
/
/
25.02.2023
Крушевац
/
/
/
/
25.02.2023
Нови Пазар
/
/
/
/
25.02.2023
Бачка Топола
/
/
/
/
25.02.2023
Београд
/
/
/
/
25.02.2023
Ивањица
/
/
/
/
25.02.2023
Београд
/
/
/
/
25.02.2023
Београд
/
/
/
/
25.02.2023
Нови Сад
/
/
/
/
01.03.2023
Ниш
/
/
/
/
01.03.2023
Сурдулица
/
/
/
/
01.03.2023
Лучани
/
/
/
/
01.03.2023
Лазаревац
/
/
/
/
01.03.2023
Београд
/
/
/
/
01.03.2023
Крагујевац
/
/
/
/
01.03.2023
Суботица
/
/
/
/
01.03.2023
Нови Сад
/
/
/
/
05.03.2023
Нови Сад
/
/
/
/
05.03.2023
Крушевац
/
/
/
/
05.03.2023
Нови Пазар
/
/
/
/
05.03.2023
Бачка Топола
/
/
/
/
05.03.2023
Београд
/
/
/
/
05.03.2023
Ивањица
/
/
/
/
05.03.2023
Београд
/
/
/
/
05.03.2023
Београд
/
/
/
/
11.03.2023
Ниш
/
/
/
/
11.03.2023
Нови Сад
/
/
/
/
11.03.2023
Сурдулица
/
/
/
/
11.03.2023
Лучани
/
/
/
/
11.03.2023
Лазаревац
/
/
/
/
11.03.2023
Београд
/
/
/
/
11.03.2023
Крагујевац
/
/
/
/
11.03.2023
Суботица
/
/
/
/
18.03.2023
Суботица
/
/
/
/
18.03.2023
Нови Сад
/
/
/
/
18.03.2023
Крушевац
/
/
/
/
18.03.2023
Нови Пазар
/
/
/
/
18.03.2023
Бачка Топола
/
/
/
/
18.03.2023
Београд
/
/
/
/
18.03.2023
Ивањица
/
/
/
/
18.03.2023
Београд
/
/
/
/
01.04.2023
Београд
/
/
/
/
01.04.2023
Нови Сад
/
/
/
/
01.04.2023
Сурдулица
/
/
/
/
01.04.2023
Лучани
/
/
/
/
01.04.2023
Лазаревац
/
/
/
/
01.04.2023
Београд
/
/
/
/
01.04.2023
Крагујевац
/
/
/
/
05.04.2023
Крагујевац
/
/
/
/
05.04.2023
Суботица
/
/
/
/
05.04.2023
Нови Сад
/
/
/
/
05.04.2023
Крушевац
/
/
/
/
05.04.2023
Нови Пазар
/
/
/
/
05.04.2023
Бачка Топола
/
/
/
/
05.04.2023
Београд
/
/
/
/
05.04.2023
Ивањица
/
/
/
/
09.04.2023
Београд
/
/
/
/
09.04.2023
Београд
/
/
/
/
09.04.2023
Нови Сад
/
/
/
/
09.04.2023
Сурдулица
/
/
/
/
09.04.2023
Лучани
/
/
/
/
09.04.2023
Лазаревац
/
/
/
/
09.04.2023
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БН БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЦРВЕНА ЗВЕЗДА1917205074353
2.ПАРТИЗАН19134246153143
3.ТСЦ19116234122239
4.ЧУКАРИЧКИ ДОО19105435201535
5.ВОЈВОДИНА1996428181033
6.НОВИ ПАЗАР199462719831
7.ВОЖДОВАЦ199461722-531
8.РАДНИЧКИ 1923197481817125
9.КОЛУБАРА195591635-1920
10.НАПРЕДАК1954101621-519
11.СПАРТАК194691525-1018
12.МЛАДОСТ194692637-1118
13.РАДНИЧКИ1945102338-1517
14.ЈАВОР МАТИС1944112039-1916
15.МЛАДОСТ ГАТ1934121032-2213
16.РАДНИК1915131438-248
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

11 голова

Рицардо Јорге Пирес Гомес (ПАРТИЗАН) Милан Бојовић (МЛАДОСТ)

10 голова

Бибарс Натцхо (ПАРТИЗАН) Никола Штулић (РАДНИЧКИ)

9 голова

Александар Катаи (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Мухаммед Бадамоси (ЧУКАРИЧКИ ДОО)

7 голова

Ифет Ђаковац (ТСЦ) Андрија Мајдевац (НОВИ ПАЗАР) Александар Пешић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

6 голова

Ђорђе Ивановић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Милош Пантовић (ВОЖДОВАЦ) Никола Чумић (ВОЈВОДИНА) Мартин Мирцхевски (ТСЦ) Вељко Симић (ВОЈВОДИНА)

5 голова

Мирко Иванић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Петар Гигић (ЈАВОР МАТИС) Милош Спасић (РАДНИК) Милан Павков (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

4 гола

Самед Баждар (ПАРТИЗАН) Кангwа Кингс (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Марко Доцић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Борисав Бурмаз (ВОЖДОВАЦ) Милутин Видосављевић (РАДНИЧКИ 1923) Гуелор Канга Каку (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Анте Вукушић (КОЛУБАРА) Милош Мијић (НОВИ ПАЗАР) Петар Ратков (ТСЦ) Никола Јојић (МЛАДОСТ) Лука Бијеловић (СПАРТАК) Никола Срећковић (СПАРТАК) Андрија Радуловић (МЛАДОСТ ГАТ) Осман Букари (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Слободан Урошевић (ПАРТИЗАН) Марко Шарић (НАПРЕДАК) Бојица Никчевић (НОВИ ПАЗАР)

3 гола

Зоран Даноски (РАДНИК) Бертранд Јвес Бараје (ВОЈВОДИНА) Немања Томић (РАДНИЧКИ 1923) Саша Марјановић (РАДНИЧКИ) Лука Гојковић (ЈАВОР МАТИС) Небојша Бастајић (НАПРЕДАК) Марко Путинчанин (НАПРЕДАК) Немања Николић (ВОЈВОДИНА) Ибрахима Ндиаје (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Норман Одале Цампбелл (ЈАВОР МАТИС) Владимир Радивојевић (МЛАДОСТ) Саша Јовановић (ТСЦ) Дамјан Крајишник (РАДНИЧКИ 1923) Немања Милојевић (КОЛУБАРА) Лука Илић (ТСЦ) Qуеенсј Мигуел Сајмон Мениг (ПАРТИЗАН) Ђорђе Гордић (МЛАДОСТ)

2 гола

Милош Филиповић (КОЛУБАРА) Лазар Николић (ЈАВОР МАТИС) Горан Антонић (ТСЦ) Новица Максимовић (МЛАДОСТ ГАТ) Александар Буснић (ВОЈВОДИНА) Душан Стоиљковић (РАДНИЧКИ 1923) Лука Луковић (ЈАВОР МАТИС) Марко Гобељић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Михајло Спасојевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Стефан Хајдин (ВОЖДОВАЦ) Андрија Павловић (ПАРТИЗАН) Филип Малбашић (ВОЈВОДИНА) Слободан Рубежић (НОВИ ПАЗАР) Слободан Станојловић (НОВИ ПАЗАР) Марко Обрадовић (СПАРТАК) Стефан Димић (РАДНИЧКИ) Александар Пејовић (РАДНИЧКИ) Милан Миросављев (МЛАДОСТ ГАТ) Стефан Цветковић (РАДНИЧКИ) Ел Фарду Бен Мохамед (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Урош Дрезгић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Немања Крстић (НАПРЕДАК) Милан Јоксимовић (НОВИ ПАЗАР) Урош Николић (ВОЈВОДИНА) Стефан Вукић (ТСЦ) Игор Вујачић (ПАРТИЗАН) Стефан Митровић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милош Видовић (РАДНИЧКИ 1923) Андреј Тодороски (СПАРТАК)

1 гол

Срђан Димитров (МЛАДОСТ ГАТ) Давид Дунђерски (МЛАДОСТ) Сава Петров (РАДНИЧКИ) Петар Кунић (РАДНИК) Лука Аџић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Милош Цветковић (ТСЦ) Радомир Милосављевић (ВОЈВОДИНА) Саша Јовановић (РАДНИЧКИ) Никола Вујадиновић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Жарко Удовичић (МЛАДОСТ) Евандро Да Силва (РАДНИЧКИ 1923) Охикхуаеме Антхонј Омоијуанфо (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лазар Јовановић (РАДНИЧКИ) Марко Живковић (ПАРТИЗАН) Митар Ергелаш (НОВИ ПАЗАР) Стефан Чоловић (РАДНИЧКИ 1923) Бојан Млађовић (РАДНИЧКИ) Александар Танасин (СПАРТАК) Самуел Кwаме Оwусу (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Вељко Николић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вељко Трифуновић (ВОЖДОВАЦ) Борко Дуроњић (РАДНИК) Давор Недељковић (РАДНИК) Никола Богдановски (НОВИ ПАЗАР) Михаило Орешчанин (РАДНИК) Марко Мијаиловић (ВОЖДОВАЦ) Стефан Ковач (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Југ Станојев (ТСЦ) Милан Марчић (ЈАВОР МАТИС) Арихиро Сентоку (ВОЖДОВАЦ) Бојан Ковачевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Немања Стојић (ТСЦ) Танко Ибрахим (ЈАВОР МАТИС) Ненад Гаврић (НОВИ ПАЗАР) Никша Вујановић (ВОЖДОВАЦ) Владимир Виторовић (СПАРТАК) Виктор Роган (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Милан Родић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Урош Кабић (ВОЈВОДИНА) Алекса Јанковић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Игор Цветојевић (КОЛУБАРА) Михајло Бањац (ТСЦ) Бојан Чечарић (НАПРЕДАК) Војо Убипарип (РАДНИЧКИ 1923) Кристијан Белић (ПАРТИЗАН) Стефан Марјановић (КОЛУБАРА) Никола Терзић (ПАРТИЗАН) Харис Кадрић (КОЛУБАРА) Немања Ђековић (НАПРЕДАК) Владимир Лучић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Михајло Веснић (МЛАДОСТ) Елиомар Цорреиа Силва (ЈАВОР МАТИС) Дамир Садиковић (КОЛУБАРА) Немања Јовић (ПАРТИЗАН) Алекса Марушић (МЛАДОСТ ГАТ) Калифа Цоулибалј (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милош Миловић (ВОЖДОВАЦ) Един Рустемовић (РАДНИК) Боубацари Доуцоуре (ЈАВОР МАТИС) Јосип Ћалушић (ТСЦ) Марко Шимић (РАДНИЧКИ 1923) Александар Филиповић (ПАРТИЗАН) Петар Ђуричковић (КОЛУБАРА) Дејан Керкез (НАПРЕДАК) Бојан Матић (НАПРЕДАК) Немања Суботић (РАДНИК) Немања Тошић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Никола Лековић (МЛАДОСТ) Светозар Марковић (ПАРТИЗАН) Урош Стојановић (РАДНИК) Синиша Саничанин (ПАРТИЗАН) Стефан Лончар (НОВИ ПАЗАР) Сеад Исламовић (НОВИ ПАЗАР) Марко Мирић (МЛАДОСТ) Срђан Хрстић (СПАРТАК) Михајло Петковић (ПАРТИЗАН) Александар Лутовац (ПАРТИЗАН)