Лига

Прва лига Србије 20/21

15.05.2021 17:00
Сремска Митровица
/
/
/
/
15.05.2021 17:00
Краљево
/
/
/
/
15.05.2021 17:00
Власотинце
/
/
/
/
15.05.2021 17:00
Панчево
/
/
/
/
15.05.2021 17:00
Јагодина
/
/
/
/
15.05.2021 17:00
Добановци
/
/
/
/
14.05.2021 17:00
Крушевац
/
/
/
/
15.05.2021 17:00
Лазаревац
/
/
/
/
15.05.2021 17:00
Лозница
/
/
/
/
15.08.2020
Београд
/
/
/
/
16.08.2020 17:00
Нови Београд
0
2
0
2
16.08.2020 17:00
Пирот
1
1
1
1
15.08.2020 17:00
Нови Сад
3
1
2
0
15.08.2020 17:00
Крагујевац
3
1
1
1
14.08.2020 17:00
Београд
0
0
0
0
17.08.2020 17:00
Чачак
1
2
1
1
15.08.2020 17:00
Земун
3
1
2
0
15.08.2020 17:00
Лозница
4
2
1
1
23.08.2020 17:00
Врање
2
4
1
2
24.08.2020 17:00
Крушевац
1
0
1
0
23.08.2020 17:00
Добановци
1
0
0
0
23.08.2020 17:00
Јагодина
2
1
1
0
21.08.2020 17:00
Панчево
2
2
1
0
22.08.2020 17:00
Лесковац
2
2
2
2
22.08.2020 17:00
Краљево
0
2
0
1
23.08.2020 17:00
Сремска Митровица
1
2
1
1
22.08.2020 17:00
Београд
2
2
0
1
30.08.2020 17:00
Нови Београд
3
0
1
0
30.08.2020 17:00
Пирот
0
3
0
1
28.08.2020 17:00
Нови Сад
1
0
0
0
31.08.2020 17:00
Крагујевац
4
0
2
0
29.08.2020 17:00
Београд
1
0
1
0
29.08.2020 19:30
Чачак
2
1
1
0
29.08.2020 17:00
Земун
0
1
0
1
30.08.2020 17:00
Лозница
0
0
0
0
30.08.2020 19:30
Лазаревац
2
1
1
0
06.09.2020 16:30
Врање
3
1
1
1
07.09.2020 16:30
Добановци
0
1
0
1
05.09.2020 18:00
Јагодина
0
0
0
0
04.09.2020 16:30
Панчево
2
0
1
0
05.09.2020 16:30
Лесковац
1
1
0
0
06.09.2020 16:30
Краљево
1
2
0
1
05.09.2020 16:00
Сремска Митровица
0
1
0
1
05.09.2020 16:30
Београд
1
2
0
2
05.09.2020 16:30
Нови Београд
2
0
1
0
11.09.2020 16:30
Пирот
1
0
0
0
13.09.2020 16:30
Нови Сад
2
0
1
0
12.09.2020 16:30
Крагујевац
3
1
1
0
12.09.2020 16:30
Београд
1
0
0
0
12.09.2020 19:30
Чачак
3
0
0
0
13.09.2020 16:30
Земун
0
0
0
0
13.09.2020 16:30
Лозница
0
3
0
1
14.09.2020 17:00
Лазаревац
1
0
0
0
14.09.2020 19:00
Крушевац
2
1
2
1
19.09.2020 16:00
Врање
2
3
2
1
19.09.2020 19:00
Јагодина
1
1
1
0
19.09.2020 16:00
Панчево
2
1
0
0
19.09.2020 16:00
Лесковац
0
0
0
0
19.09.2020 16:00
Краљево
1
2
1
0
18.09.2020 16:00
Сремска Митровица
1
2
0
2
18.09.2020 16:00
Београд
1
1
0
0
19.09.2020 16:00
Нови Београд
0
1
0
1
19.09.2020 16:00
Пирот
0
1
0
1
23.09.2020 16:00
Нови Сад
2
1
1
0
23.09.2020 16:00
Крагујевац
2
1
1
1
23.09.2020 16:00
Београд
1
3
0
1
23.09.2020 19:00
Чачак
0
1
0
0
23.09.2020 16:00
Земун
0
3
0
1
23.09.2020 16:00
Лозница
2
1
2
0
23.09.2020 19:00
Лазаревац
1
0
0
0
23.09.2020 19:00
Крушевац
2
1
1
1
23.09.2020 16:00
Добановци
3
0
2
0
27.09.2020 16:00
Врање
0
1
0
1
27.09.2020 16:00
Панчево
2
1
0
1
28.09.2020 16:00
Лесковац
1
0
0
0
27.09.2020 16:00
Краљево
3
1
3
0
27.09.2020 16:00
Сремска Митровица
0
1
0
0
27.09.2020 16:00
Београд
1
0
0
0
27.09.2020 16:00
Нови Београд
0
1
0
0
27.09.2020 16:00
Пирот
2
1
0
1
27.09.2020 16:00
Нови Сад
1
1
1
1
03.10.2020 15:00
Крагујевац
2
0
0
0
04.10.2020 15:00
Београд
0
2
0
0
03.10.2020 18:00
Чачак
3
1
2
0
02.10.2020 15:00
Земун
0
0
0
0
04.10.2020 15:00
Лозница
1
2
0
1
05.10.2020 18:00
Лазаревац
1
0
0
0
05.10.2020 18:00
Крушевац
0
1
0
0
04.10.2020 15:00
Добановци
1
1
0
0
03.10.2020 15:00
Јагодина
1
0
1
0
11.10.2020 15:00
Врање
3
1
1
0
12.10.2020 15:00
Лесковац
3
1
1
0
11.10.2020 15:00
Краљево
1
0
1
0
11.10.2020 15:00
Сремска Митровица
1
2
0
0
12.10.2020 15:00
Београд
0
0
0
0
09.10.2020 15:00
Нови Београд
2
3
2
0
10.10.2020 15:00
Пирот
2
1
1
1
10.10.2020 15:00
Нови Сад
0
1
0
1
10.10.2020 14:00
Крагујевац
3
2
3
0
17.10.2020 15:00
Београд
2
2
1
1
17.10.2020 15:00
Чачак
1
2
1
1
17.10.2020 15:00
Земун
1
0
0
0
16.10.2020 15:00
Лозница
1
1
0
0
17.10.2020 18:00
Лазаревац
2
2
2
1
18.10.2020 15:00
Крушевац
4
1
2
0
18.10.2020 15:00
Добановци
1
1
1
0
18.10.2020 15:00
Јагодина
2
0
2
0
18.10.2020 15:00
Панчево
0
0
0
0
25.10.2020 13:30
Врање
1
2
0
1
24.10.2020 14:30
Краљево
1
1
0
0
24.10.2020 14:30
Сремска Митровица
1
1
1
0
26.10.2020 13:30
Београд
2
1
0
1
26.10.2020 13:30
Нови Београд
0
0
0
0
25.10.2020 13:30
Пирот
1
1
0
1
25.10.2020 13:30
Нови Сад
0
0
0
0
25.10.2020 13:30
Крагујевац
2
1
0
1
25.10.2020 13:30
Београд
1
0
0
0
31.10.2020 13:30
Чачак
0
1
0
1
31.10.2020 13:30
Земун
0
1
0
0
31.10.2020 13:30
Лозница
3
1
1
0
02.11.2020 15:00
Лазаревац
0
0
0
0
02.11.2020 13:30
Крушевац
1
2
1
1
01.11.2020 13:30
Добановци
2
1
1
1
01.11.2020 13:30
Јагодина
0
0
0
0
01.11.2020 13:30
Панчево
0
1
0
0
31.10.2020 13:30
Лесковац
0
0
0
0
06.11.2020 13:00
Врање
3
1
3
0
08.11.2020 13:00
Сремска Митровица
3
0
2
0
07.11.2020 13:00
Београд
3
0
1
0
06.11.2020 13:00
Нови Београд
2
0
1
0
08.11.2020 13:00
Пирот
2
2
2
1
08.11.2020 13:00
Нови Сад
1
1
1
1
09.11.2020 13:00
Крагујевац
2
0
0
0
08.11.2020 13:00
Београд
2
0
0
0
25.11.2020 13:00
Чачак
1
0
1
0
16.11.2020 13:00
Земун
3
2
1
1
14.11.2020 13:00
Лозница
4
4
2
3
15.11.2020 13:00
Лазаревац
1
0
1
0
15.11.2020 13:00
Крушевац
0
0
0
0
15.11.2020 13:00
Добановци
0
1
0
0
13.11.2020 13:00
Јагодина
4
0
2
0
14.11.2020 13:00
Панчево
0
3
0
1
14.11.2020 13:00
Лесковац
0
0
0
0
15.11.2020 13:00
Краљево
1
1
0
1
22.11.2020 13:00
Врање
1
0
0
0
21.11.2020 13:00
Београд
5
1
2
0
20.11.2020 13:00
Нови Београд
3
1
3
0
21.11.2020 13:00
Пирот
0
1
0
1
22.11.2020 13:00
Нови Сад
2
2
2
2
20.11.2020 13:00
Крагујевац
2
0
1
0
22.11.2020 13:00
Београд
1
0
0
0
21.11.2020 13:00
Чачак
1
2
0
1
21.11.2020 13:00
Земун
1
2
1
0
28.11.2020 13:00
Лозница
3
3
2
0
29.11.2020 13:00
Лазаревац
1
1
1
0
29.11.2020 13:00
Крушевац
0
4
0
1
28.11.2020 13:00
Добановци
2
1
0
1
28.11.2020 13:00
Јагодина
0
0
0
0
28.11.2020 13:00
Панчево
0
2
0
1
28.11.2020 13:00
Лесковац
3
2
1
0
30.11.2020 13:00
Краљево
0
0
0
0
29.11.2020 13:00
Сремска Митровица
3
1
1
1
21.02.2021 13:00
Врање
0
0
0
0
21.02.2021 13:00
Сремска Митровица
1
2
1
1
20.02.2021 13:00
Краљево
1
1
1
1
20.02.2021 13:00
Лесковац
1
0
1
0
20.02.2021 13:00
Панчево
0
1
0
0
20.02.2021 13:00
Јагодина
0
0
0
0
20.02.2021 13:00
Добановци
2
1
1
1
19.02.2021 16:00
Крушевац
2
1
0
1
19.02.2021 16:00
Лазаревац
1
2
1
1
28.02.2021 16:00
Лазаревац
1
0
1
0
27.02.2021 13:00
Лозница
1
0
0
0
28.02.2021 13:00
Земун
0
1
0
0
28.02.2021 13:00
Чачак
0
0
0
0
26.02.2021 13:00
Београд
0
1
0
1
27.02.2021 13:00
Крагујевац
0
0
0
0
28.02.2021 13:00
Нови Сад
2
0
0
0
28.02.2021 13:00
Пирот
1
0
0
0
01.03.2021 13:00
Нови Београд
1
0
1
0
07.03.2021 14:00
Врање
1
3
1
1
08.03.2021 14:00
Београд
0
0
0
0
07.03.2021 14:00
Сремска Митровица
1
1
0
1
05.03.2021 14:00
Краљево
0
0
0
0
06.03.2021 14:00
Лесковац
1
2
0
0
06.03.2021 14:00
Панчево
1
0
1
0
06.03.2021 14:00
Јагодина
1
1
0
1
06.03.2021 14:00
Добановци
2
0
0
0
06.03.2021 14:00
Крушевац
1
0
0
0
12.03.2021 15:00
Крушевац
0
0
0
0
13.03.2021 17:00
Лазаревац
1
0
1
0
13.03.2021 15:00
Лозница
4
2
1
2
13.03.2021 15:00
Земун
0
2
0
1
13.03.2021 15:00
Чачак
1
0
1
0
13.03.2021 15:00
Београд
2
0
1
0
13.03.2021 15:00
Крагујевац
2
0
1
0
14.03.2021 15:00
Нови Сад
1
1
1
1
14.03.2021 15:00
Пирот
0
2
0
0
20.03.2021 15:00
Врање
3
2
0
1
19.03.2021 15:00
Нови Београд
0
2
0
1
19.03.2021 15:00
Београд
0
2
0
1
20.03.2021 15:00
Сремска Митровица
0
1
0
0
20.03.2021 15:00
Краљево
1
0
1
0
21.03.2021 15:00
Ниш
3
1
2
1
20.03.2021 15:00
Панчево
1
0
1
0
20.03.2021 15:00
Јагодина
0
3
0
0
20.03.2021 15:00
Добановци
1
0
1
0
25.03.2021 15:00
Добановци
0
1
0
0
25.03.2021 15:00
Крушевац
3
0
1
0
25.03.2021 17:00
Лазаревац
3
1
1
0
25.03.2021 15:00
Лозница
7
0
3
0
25.03.2021 15:00
Земун
1
0
0
0
25.03.2021 15:00
Чачак
0
1
0
0
24.03.2021 15:00
Београд
2
1
2
0
24.03.2021 15:00
Крагујевац
3
1
0
0
25.03.2021 15:00
Нови Сад
1
1
1
0
29.03.2021 16:00
Врање
0
2
0
0
29.03.2021 16:00
Пирот
1
0
0
0
27.03.2021 15:00
Нови Београд
1
0
1
0
29.03.2021 16:00
Београд
1
1
1
1
29.03.2021 16:00
Сремска Митровица
2
0
2
0
29.03.2021 16:00
Краљево
2
2
0
1
29.03.2021 16:00
Власотинце
1
3
0
2
29.03.2021 16:00
Панчево
1
2
0
1
29.03.2021 16:00
Јагодина
1
1
1
0
03.04.2021 16:00
Јагодина
1
1
1
0
03.04.2021 16:00
Добановци
1
1
0
0
04.04.2021 19:00
Крушевац
0
1
0
1
03.04.2021 18:00
Лазаревац
2
1
1
1
03.04.2021 16:00
Лозница
2
1
1
1
03.04.2021 16:00
Земун
1
2
0
0
03.04.2021 16:00
Чачак
1
1
1
0
03.04.2021 16:00
Београд
1
0
0
0
03.04.2021 16:00
Крагујевац
0
0
0
0
07.04.2021 16:00
Врање
2
1
1
0
07.04.2021 16:00
Нови Сад
2
0
0
0
07.04.2021 16:00
Пирот
0
0
0
0
07.04.2021 16:00
Нови Београд
2
0
0
0
08.04.2021 16:00
Београд
1
2
0
0
07.04.2021 16:00
Сремска Митровица
1
1
1
1
08.04.2021 16:00
Краљево
0
0
0
0
08.04.2021 16:00
Власотинце
0
1
0
1
07.04.2021 16:00
Панчево
5
2
1
1
12.04.2021 16:00
Панчево
2
0
0
0
12.04.2021 16:00
Јагодина
1
1
1
0
12.04.2021 16:00
Добановци
1
0
1
0
11.04.2021 16:00
Крушевац
0
2
0
1
12.04.2021 19:00
Лазаревац
1
0
0
0
12.04.2021 16:00
Лозница
1
2
0
0
11.04.2021 16:00
Земун
2
1
0
1
11.04.2021 16:00
Чачак
1
1
1
0
11.04.2021 16:00
Београд
2
0
0
0
18.04.2021 16:00
Врање
2
0
0
0
17.04.2021 16:00
Крагујевац
0
0
0
0
17.04.2021 16:00
Нови Сад
1
0
0
0
17.04.2021 16:00
Пирот
2
1
1
0
19.04.2021 16:00
Нови Београд
1
0
1
0
18.04.2021 16:00
Београд
4
1
0
0
18.04.2021 16:00
Сремска Митровица
2
1
0
0
17.04.2021 16:00
Краљево
0
0
0
0
18.04.2021 16:00
Власотинце
2
1
0
0
24.04.2021 16:00
Власотинце
1
2
0
1
24.04.2021 16:00
Панчево
1
0
0
0
24.04.2021 16:00
Јагодина
1
3
0
1
24.04.2021 16:00
Добановци
1
1
0
1
25.04.2021 16:30
Крушевац
2
3
1
2
25.04.2021 18:00
Лазаревац
2
1
1
0
24.04.2021 16:00
Лозница
0
0
0
0
24.04.2021 16:00
Земун
1
1
1
1
24.04.2021 16:00
Чачак
2
0
1
0
01.05.2021 16:00
Врање
0
1
0
0
01.05.2021 16:00
Београд
0
1
0
1
01.05.2021 16:00
Крагујевац
1
0
1
0
01.05.2021 16:00
Нови Сад
0
1
0
1
01.05.2021 16:00
Пирот
1
1
0
0
01.05.2021 16:00
Нови Београд
5
2
1
1
01.05.2021 16:00
Београд
2
0
1
0
01.05.2021 16:00
Сремска Митровица
2
0
1
0
01.05.2021 16:00
Краљево
2
2
0
0
05.05.2021 17:00
Краљево
2
0
1
0
05.05.2021 17:00
Власотинце
0
1
0
0
05.05.2021 17:00
Панчево
1
1
1
1
05.05.2021 17:00
Јагодина
0
3
0
2
05.05.2021 17:00
Добановци
3
1
2
0
05.05.2021 17:00
Крушевац
0
1
0
0
05.05.2021 19:00
Лазаревац
3
1
0
1
05.05.2021 17:00
Лозница
1
2
1
0
05.05.2021 17:00
Земун
1
1
0
1
09.05.2021 17:00
Врање
1
0
1
0
09.05.2021 17:00
Чачак
0
1
0
0
09.05.2021 17:00
Београд
0
3
0
2
09.05.2021 17:00
Крагујевац
1
0
1
0
09.05.2021 17:00
Нови Сад
0
1
0
1
09.05.2021 17:00
Пирот
0
1
0
0
10.05.2021 17:00
Нови Београд
1
3
0
2
10.05.2021 17:00
Београд
1
1
0
0
09.05.2021 17:00
Сремска Митровица
1
0
0
0
15.05.2021 17:00
Сремска Митровица
/
/
/
/
15.05.2021 17:00
Краљево
/
/
/
/
15.05.2021 17:00
Власотинце
/
/
/
/
15.05.2021 17:00
Панчево
/
/
/
/
15.05.2021 17:00
Јагодина
/
/
/
/
15.05.2021 17:00
Добановци
/
/
/
/
14.05.2021 17:00
Крушевац
/
/
/
/
15.05.2021 17:00
Лазаревац
/
/
/
/
15.05.2021 17:00
Лозница
/
/
/
/
19.05.2021
Врање
/
/
/
/
19.05.2021
Земун
/
/
/
/
19.05.2021
Чачак
/
/
/
/
19.05.2021
Београд
/
/
/
/
19.05.2021
Крагујевац
/
/
/
/
19.05.2021
Нови Сад
/
/
/
/
19.05.2021
Пирот
/
/
/
/
19.05.2021
Нови Београд
/
/
/
/
19.05.2021
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.РАДНИЧКИ 192332198547232465
2.КОЛУБАРА32196746291763
3.КАБЕЛ321611536162059
4.ИМТ32176951331857
5.БУДУЋНОСТ32147113834449
6.ЛОЗНИЦА32139104840848
7.ОФК ЖАРКОВО32145133134-347
8.РФК ГРАФИЧАР32111294133845
9.РАДНИЧКИ (СМ)32135143628844
10.ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР32135143840-244
11.ДИНАМО32115163747-1038
12.ГФК ДУБОЧИЦА32812122942-1336
13.БОРАЦ 1926  (-6)32118133532335
14.ТРАЈАЛ3297162940-1134
15.РАДНИЧКИ3289153046-1633
16.ГФК ЈАГОДИНА  (-6)32714112641-1529
17.ЗЕМУН3276192341-1827
18.СЛОГА (КВ)32511162244-2226
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

14 голова

Драгиша Комарчевић (ЛОЗНИЦА)

11 голова

Душан Савић (ГФК ДУБОЧИЦА)

9 голова

Александар Месаровић (КАБЕЛ) Ђорђе Ивковић (РАДНИЧКИ (СМ))

8 голова

Дејан Тумбас (ДИНАМО) Горан Матић (ЛОЗНИЦА) Предраг Павловић (ТРАЈАЛ) Игор Савић (ТРАЈАЛ) Владимир Петровић (РАДНИЧКИ (СМ)) Жељко Димитров (ДИНАМО) Огњен Димитрић (ИМТ) Слободан Новаковић (КАБЕЛ) Никола Терзић (ИМТ)

7 голова

Предраг Сикимић (ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР) Страхиња Петровић (РАДНИЧКИ) Ђурађ Добријевић (БУДУЋНОСТ) Дејан Ђенић (КОЛУБАРА) Борисав Бурмаз (РФК ГРАФИЧАР) Марко Мирић (РАДНИЧКИ 1923) Слободан Станојловић (ЛОЗНИЦА) Стефан Илић (БУДУЋНОСТ)

6 голова

Милош Савановић (ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР) Драгољуб Анђелковић (СЛОГА (КВ)) Никола Милинковић (ЛОЗНИЦА) Владан Милосављев (КОЛУБАРА) Никола Дишић (ОФК ЖАРКОВО) Милош Ђокић (КОЛУБАРА) Драган Радосављевић (БОРАЦ 1926) Вељко Кијевчанин (ИМТ) Беко Исмаел Фофана (ИМТ) Стефан Цветковић (РФК ГРАФИЧАР) Марко Гјоргјиевски (РАДНИЧКИ)

5 голова

Никола Васиљевић (КОЛУБАРА) Немања Томић (РАДНИЧКИ 1923) Александар Варјачић (РАДНИЧКИ 1923) Данило Ковачевић (ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР) Милан Јањић (БУДУЋНОСТ) Владимир Ћировић (РАДНИЧКИ 1923) Немања Милошевић (РАДНИЧКИ) Петар Станић (ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР) Александар Крижан (ЗЕМУН) Сладан Никодијевић (РАДНИЧКИ 1923) Стефан Тешић (БОРАЦ 1926) Андрија Ратковић (БОРАЦ 1926)

4 гола

Дејан Видић (РФК ГРАФИЧАР) Стефан Голубовић (ТРАЈАЛ) Андреја Стојановић (КОЛУБАРА) Марко Симић (КОЛУБАРА) Млађан Стевановић (ДИНАМО) Цјрил Изуцхукwу Јуниор Небо (ГФК ЈАГОДИНА) Марко Конатар (ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР) Жељко Жерађанин (СЛОГА (КВ)) Алекса Костић Милутиновић (РАДНИЧКИ) Петар Ристић (ГФК ЈАГОДИНА) Никола Новић (ОФК ЖАРКОВО) Давор Недељковић (ДИНАМО) Лазар Митровић (ГФК ДУБОЧИЦА) Лука Пејовић (РАДНИЧКИ (СМ)) Владимир Лучић (ИМТ) Милан Видаков (КАБЕЛ) Филип Петровић (ЗЕМУН)

3 гола

Никола Младеновић (ГФК ДУБОЧИЦА) Страхиња Каришић (ОФК ЖАРКОВО) Лазар Марјановић (РФК ГРАФИЧАР) Ђорђе Максимовић (РАДНИЧКИ 1923) Филип Аврић (ЗЕМУН) Урош Стаменић (ИМТ) Филип Бајић (БОРАЦ 1926) Коста Дражић (ЛОЗНИЦА) Милан Басрак (ГФК ЈАГОДИНА) Владимир Радочај (ДИНАМО) Владимир Илић (ГФК ЈАГОДИНА) Данко Киковић (ОФК ЖАРКОВО) Милан Илић (ЛОЗНИЦА) Немања Стојић (РФК ГРАФИЧАР) Немања Цветковић (КОЛУБАРА) Андреја Лазовић (ИМТ) Дејан Јанковић (РАДНИЧКИ (СМ)) Ненад Радоњић (ОФК ЖАРКОВО) Томислав Требовац (РАДНИЧКИ (СМ)) Зоран Караћ (КАБЕЛ) Милош Видовић (РАДНИЧКИ 1923) Норман Одале Цампбелл (РФК ГРАФИЧАР)

2 гола

Филип Маркишић (БУДУЋНОСТ) Милан Зорица (ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР) Филип Јездовић (ДИНАМО) Димитрије Побулић (РФК ГРАФИЧАР) Живорад Арнаутовић (РАДНИЧКИ (СМ)) Саша Манић (ОФК ЖАРКОВО) Стеван Ковачевић (РАДНИЧКИ 1923) Ненад Јовановић (ОФК ЖАРКОВО) Немања Којичић (КАБЕЛ) Никола Ристовић (ЗЕМУН) Оусман Јооф (ТРАЈАЛ) Милан Илић (СЛОГА (КВ)) Бошко Враштановић (ЛОЗНИЦА) Илија Бабић (РФК ГРАФИЧАР) Иван Тејић (КОЛУБАРА) Марко Лазетић (РФК ГРАФИЧАР) Милан Србијанац (КАБЕЛ) Стефан Пауновић (ЗЕМУН) Марко Михајловић (СЛОГА (КВ)) Лука Зорић (ИМТ) Јован Јовановић (ГФК ДУБОЧИЦА) Срђан Николић (РАДНИЧКИ (СМ)) Филип Рајевац (БУДУЋНОСТ) Небојша Иванчевић (БУДУЋНОСТ) Огњен Илић (РАДНИЧКИ 1923) Александар Стевановић (ОФК ЖАРКОВО) Лука Лукић (ИМТ) Марко Кеча (ДИНАМО) Бојан Гочанин (СЛОГА (КВ)) Јордан Јовановић (ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР) Никола Дивац (ГФК ЈАГОДИНА) Ненад Кисо (ОФК ЖАРКОВО) Душан Кувељић (БОРАЦ 1926) Никола Глишић (ИМТ) Лазар Марковић (ГФК ДУБОЧИЦА) Александар Гојковић (СЛОГА (КВ)) Никола Микић (РФК ГРАФИЧАР) Слободан Стојковић (ГФК ЈАГОДИНА) Филип Стојановић (КОЛУБАРА) Филип Толић (РАДНИЧКИ) Александар Јовановић (КОЛУБАРА) Филип Обадовић (КАБЕЛ) Владимир Мијаиловић (РАДНИЧКИ (СМ)) Милош Кукољ (РАДНИЧКИ) Горан Смиљанић (БУДУЋНОСТ) Томислав Пајовић (БУДУЋНОСТ) Андрија Мијаиловић (ЗЕМУН) Адама Јарју (СЛОГА (КВ)) Радован Аврам (РАДНИЧКИ 1923) Стефан Филиповић (РАДНИЧКИ 1923) Илија Стојановић (ГФК ЈАГОДИНА)

1 гол

Немања Марковић (ИМТ) Немања Иванов (ГФК ДУБОЧИЦА) Никола Јанковић (КОЛУБАРА) Дајлан Баждаревић (ДИНАМО) Лазар Обрадовић (БОРАЦ 1926) Филип Средојевић (ТРАЈАЛ) Његош Јањушевић (ЛОЗНИЦА) Никола Петковић (СЛОГА (КВ)) Милован Петрић (КАБЕЛ) Вељко Кузмановић (ЗЕМУН) Ивица Јовановић (ТРАЈАЛ) Ибрахим Мустапха (РАДНИЧКИ (СМ)) Марко Миленковић (РАДНИЧКИ) Богдан Богдановић (ЛОЗНИЦА) Стефан Петровић (КАБЕЛ) Марко Видовић (ОФК ЖАРКОВО) Иван Милић (ГФК ДУБОЧИЦА) Звездан Ђорђиловић (БОРАЦ 1926) Милош Николић (ГФК ДУБОЧИЦА) Стефан Стефановић (ИМТ) Бошко Паповић (БУДУЋНОСТ) Илија Матејевић (ТРАЈАЛ) Астериос Оикономикос (ДИНАМО) Вељко Јовковић (ТРАЈАЛ) Никола Пурић (ИМТ) Ђорђе Лазовић (ДИНАМО) Дамјан Гојков (ОФК ЖАРКОВО) Никола Анђелковић (БУДУЋНОСТ) Ђорђе Белић (ЛОЗНИЦА) Лазар Стокић (ЗЕМУН) Дејан Бабић (ОФК ЖАРКОВО) Алекса Матић (РФК ГРАФИЧАР) Марко Јеремић (БОРАЦ 1926) Урош Благојевић (РФК ГРАФИЧАР) Стеван Луковић (БУДУЋНОСТ) Андреја Стаменковић (ГФК ЈАГОДИНА) Филип Гогић (ТРАЈАЛ) Лука Петровић (ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР) Милош Станковић (ГФК ДУБОЧИЦА) Слободан Лучић (БУДУЋНОСТ) Лука Стојановић (ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР) Василије Спасић (ДИНАМО) Лука Ристивојевић (ИМТ) Лазар Ивић (ЛОЗНИЦА) Ђорђе Ђуковић (ИМТ) Милош Милисављевић (КОЛУБАРА) Филип Јовић (ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР) Милош Бајић (ИМТ) Урош Лазић (РФК ГРАФИЧАР) Немања Горчић (ГФК ДУБОЧИЦА) Никола Митровић (ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР) Игор Јеличић (КАБЕЛ) Петар Илић (БОРАЦ 1926) Филип Ђуровић (ТРАЈАЛ) Милан Гашић (ТРАЈАЛ) Топлица Грбовић (БОРАЦ 1926) Саша Марковић (ГФК ДУБОЧИЦА) Марко Илић (БОРАЦ 1926) Оусман Маронг (РФК ГРАФИЧАР) Марко Килибарда (ТРАЈАЛ) Ненад Кочовић (КАБЕЛ) Алекса Матић (ЛОЗНИЦА) Деспот Обреновић (РАДНИЧКИ (СМ)) Марко Стоиљковић (ДИНАМО) Ђорђе Шошевић (ОФК ЖАРКОВО) Милош Ђорђевић (БУДУЋНОСТ) Жељко Арсић (ИМТ) Иван Јовановић (ИМТ) Андрија Милић (ГФК ЈАГОДИНА) Милан Делевић (ОФК ЖАРКОВО) Предраг Станимировић (ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР) Виктор Амос (СЛОГА (КВ)) Емека Емерум (БУДУЋНОСТ) Немања Исидоровић (ЗЕМУН) Предраг Медић (ГФК ЈАГОДИНА) Небојша Ћирковић (ДИНАМО) Никола Игњатовић (ОФК ЖАРКОВО) Урош Томовић (РАДНИЧКИ (СМ)) Страхиња Урошевић (КОЛУБАРА) Матија Николић (ТРАЈАЛ) Митар Милановић (ЗЕМУН) Немања Босанчић (КОЛУБАРА) Александар Тасић (БУДУЋНОСТ) Урош Мирковић (РАДНИЧКИ) Милош Зукановић (РАДНИЧКИ 1923) Александар Мирков (ФК ЖЕЛЕЗНИЧАР) Александар Трајковић (ТРАЈАЛ) Петар Павлићевић (КАБЕЛ)