Лига

Супер лига (ж)

17.08.2019 17:00
Нови Београд
0
1
0
0
18.08.2019 17:00
Ветерник
1
6
0
3
18.08.2019 17:00
Суботица
8
0
3
0
25.08.2019 16:30
Пожаревац
0
6
0
4
25.08.2019 18:00
Београд
0
3
0
1
24.08.2019 10:00
Нови Београд
2
0
2
0
24.08.2019 17:00
Београд
5
1
1
0
12.09.2019 16:30
Ветерник
0
1
0
0
06.09.2019 12:45
Суботица
7
1
7
0
07.09.2019 16:30
Крагујевац
4
0
2
0
15.09.2019 16:00
Ветерник
0
7
0
3
14.09.2019 16:00
Нови Београд
1
1
1
1
14.09.2019 16:00
Београд
3
0
1
0
10.10.2019 13:00
Крагујевац
1
1
0
1
22.09.2019 14:00
Пожаревац
0
7
0
5
22.09.2019 16:00
Суботица
5
0
0
0
09.11.2019 14:00
Нови Београд
5
0
1
0
25.09.2019 15:30
Ветерник
1
1
0
0
30.09.2019 18:00
Суботица
8
0
1
0
12.10.2019 15:00
Пожаревац
1
10
0
7
14.10.2019 13:00
Крагујевац
0
1
0
1
13.10.2019 15:00
Београд
0
3
0
0
26.10.2019 15:30
Крагујевац
1
2
1
1
27.10.2019 19:00
Београд
0
3
0
0
28.10.2019 15:00
Београд
4
2
3
1
26.10.2019 13:00
Пожаревац
0
9
0
5
03.11.2019 14:00
Крагујевац
0
0
0
0
03.11.2019 14:00
Ветерник
5
1
2
1
02.11.2019 14:00
Суботица
1
0
1
0
17.11.2019 15:00
Београд
4
0
0
0
17.11.2019 12:00
Пожаревац
0
4
0
2
13.11.2019 12:00
Нови Београд
0
4
0
2
24.11.2019 13:30
Пожаревац
0
4
0
2
23.11.2019 14:00
Суботица
8
0
3
0
24.11.2019 13:00
Крагујевац
0
2
0
1
22.02.2020 13:00
Нови Београд
0
1
0
0
22.02.2020 14:00
Ветерник
2
1
1
0
23.02.2020 14:00
Београд
8
0
4
0
22.02.2020 16:00
Београд
1
7
1
3
01.03.2020 13:30
Пожаревац
1
1
1
0
01.03.2020 13:00
Крагујевац
0
2
0
1
15.03.2020 14:00
Суботица
5
0
2
0
09.03.2020 15:00
Ветерник
2
1
2
0
12.03.2020 11:00
Нови Београд
0
5
0
2
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЖФК СПАРТАК1414007427242
2.ЖФК СЛОГА ЗЕМУН1491430191128
3.ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА1481538162225
4.ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ147253028223
5.ЖФК ВОЈВОДИНА146172738-1119
6.ЖФК РАДНИЧКИ 1923143381322-912
7.ЖФК ЗЕМУН143381933-1412
8.ЖФК ПОЖАРЕВАЦ140113477-731
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

Напомена: Утакмице 6-ог, 7-ог и 8-ог кола, клуба ЖФК Црвена Звезда регистроване су службеним резултатом у корист противника.

15 голова

Тијана Филиповић (ЖФК СПАРТАК)

11 голова

Мирела Тенков (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

10 голова

Николина Плавшић (ЖФК ВОЈВОДИНА)

9 голова

КАЈЛА ЈОАН ЗОПХИА АДАМЕК (ЖФК СПАРТАК) Ана Барјактаровић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН)

7 голова

Мина Чавић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Анастасија Ћирић (ЖФК СПАРТАК)

6 голова

Александра Савановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ивана Малијар (ЖФК ВОЈВОДИНА) Тијана Матић (ЖФК СПАРТАК)

5 голова

Јована Стојановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Алине Роса да Цоста (ЖФК СПАРТАК) Виолета Словић (ЖФК СПАРТАК) Јована Васиљковић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Ана Лилић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Јована Брусин (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН)

4 гола

Милица Станковић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Николина Миловић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Анђела Шарац (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Крстина Танасковић (ЖФК СПАРТАК)

3 гола

Стефана Битевић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Сара Милосављевић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Јована Аранђеловић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милица Булатовић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Анђела Фрајтовић (ЖФК СПАРТАК) Жељана Максимовић (ЖФК ЗЕМУН) Алина Бака (ЖФК СПАРТАК) Биљана Илић (ЖФК СПАРТАК) Андријана Пејчић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ)

2 гола

Мјра Алеxандра Делгадилло (ЖФК СПАРТАК) Душица Петровић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Николина Батинић (ЖФК ЗЕМУН) Александра Васић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Сара Павловић (ЖФК СПАРТАК) Сара Савановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ксенија Павловић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Миљана Ивановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Емилија Живковић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Адријана Делић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Злата Милановић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Живана Ступар (ЖФК СПАРТАК) Тамара Јуришевић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Сања Крстић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Мариах Ницоле Wиллиамс (ЖФК СПАРТАК) Тајлор Лаурен Портер (ЖФК СПАРТАК) Халеј Мајс Лукас (ЖФК СПАРТАК) Раисса Неллј Мбаппе Етоунди (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

1 гол

Ана Шћепановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ивана Ерац (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Теодора Буркерт (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милица Денда (ЖФК СПАРТАК) Лана Чолић (ЖФК ЗЕМУН) Марија Јоновић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Ана Трутић (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Маргита Васовић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Ања Шево (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Даница Јенић (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Милица Стевановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Даниела Кухут (ЖФК ПОЖАРЕВАЦ) Јелена Варда (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Исидора Вучковић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Марија Дабић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) ВАЊА КРИВОКАПИЋ (ЖФК ВОЈВОДИНА) Теодора Стојаковић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Анђела Крстић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Јана Стевановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Тијана Јанковић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Милица Андрић (ЖФК ЗЕМУН) Нина Чавић (ЖФК ЗЕМУН) Моллј Росе Фиедлер (ЖФК СПАРТАК) Маша Милошевић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Александра Златановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Санда Малешевић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Еве Веритј Барнес (ЖФК СПАРТАК) Весна Миливојевић (ЖФК СПАРТАК)