Лига

Linglong Тire Супер лига 20/21

06.12.2020 14:00
Лучани
/
/
/
/
04.12.2020 18:00
Крушевац
3
1
1
1
05.12.2020 16:00
Београд
/
/
/
/
06.12.2020
Ивањица
/
/
/
/
06.12.2020 14:00
Сурдулица
/
/
/
/
06.12.2020 13:00
Инђија
/
/
/
/
05.12.2020 14:00
Нови Сад
/
/
/
/
07.12.2020 13:00
Београд
/
/
/
/
06.12.2020 16:00
Ужице
/
/
/
/
07.12.2020 13:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
01.08.2020 19:30
Београд
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Ниш
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Шабац
1
0
0
0
31.07.2020 19:00
Суботица
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Нови Сад
2
0
2
0
31.07.2020 19:00
Сента
2
2
1
1
01.08.2020 19:30
Београд
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Београд
1
3
0
1
31.07.2020 20:00
Лучани
2
1
2
0
01.08.2020 17:30
Крушевац
1
3
1
0
05.08.2020 17:00
Нови Пазар
3
2
1
0
05.08.2020 19:00
Ивањица
3
0
1
0
05.08.2020 19:00
Сурдулица
2
3
1
1
05.08.2020 17:00
Инђија
0
1
0
1
05.08.2020 21:00
Нови Сад
2
2
0
1
05.08.2020 19:00
Београд
1
3
1
2
05.08.2020 19:00
Ужице
0
2
0
2
05.08.2020 19:00
Бачка Паланка
1
3
1
2
05.08.2020 19:00
Горњи Милановац
2
1
2
1
05.08.2020 19:00
Београд
3
0
2
0
09.08.2020 19:00
Ниш
2
1
2
0
09.08.2020 18:30
Шабац
0
3
0
1
09.08.2020 19:00
Суботица
4
1
0
1
09.08.2020 20:30
Нови Сад
1
1
0
0
09.08.2020 19:00
Сента
5
1
2
0
09.08.2020 20:30
Београд
3
0
3
0
09.08.2020 20:30
Београд
1
3
0
3
09.08.2020 19:00
Лучани
2
0
2
0
09.08.2020 19:00
Крушевац
2
1
0
0
09.08.2020 20:30
Београд
4
0
3
0
15.08.2020 19:00
Нови Пазар
2
3
2
2
15.08.2020 19:00
Сурдулица
0
2
0
0
15.08.2020 17:00
Инђија
1
0
1
0
16.08.2020 20:00
Нови Сад
3
0
0
0
16.08.2020 20:00
Београд
1
3
1
0
15.08.2020 19:00
Ужице
1
5
1
2
16.08.2020 18:00
Бачка Паланка
1
1
0
1
16.08.2020 20:00
Горњи Милановац
1
1
0
1
14.08.2020 19:00
Београд
3
2
1
1
15.08.2020 19:00
Ниш
1
0
1
0
23.08.2020 19:00
Шабац
1
1
1
0
22.08.2020 19:00
Суботица
2
0
2
0
21.08.2020 18:00
Нови Сад
0
1
0
0
21.08.2020 19:00
Сента
2
3
0
1
22.08.2020 19:00
Београд
1
0
0
0
23.08.2020 19:00
Београд
1
1
0
0
23.08.2020 19:00
Лучани
1
0
0
0
23.08.2020 17:30
Крушевац
0
1
0
0
22.08.2020 19:30
Београд
5
0
1
0
22.08.2020 19:00
Ивањица
2
1
2
1
29.08.2020 19:30
Нови Пазар
0
0
0
0
28.08.2020 17:00
Инђија
3
2
1
0
30.08.2020 18:45
Нови Сад
3
2
0
1
29.08.2020 17:00
Београд
3
1
1
1
29.08.2020 19:30
Ужице
1
0
0
0
29.08.2020 19:30
Бачка Паланка
2
1
2
1
28.08.2020 19:00
Горњи Милановац
0
0
0
0
30.08.2020 21:00
Београд
5
0
3
0
29.08.2020 19:30
Ниш
3
0
3
0
30.08.2020 20:00
Шабац
0
4
0
3
12.09.2020 17:00
Суботица
1
1
0
0
13.09.2020 18:00
Нови Сад
0
0
0
0
12.09.2020 17:00
Сента
1
3
0
1
11.09.2020 19:00
Београд
1
3
0
1
12.09.2020 17:00
Београд
4
0
3
0
13.09.2020 18:00
Лучани
2
1
1
1
13.09.2020 18:00
Крушевац
1
1
0
0
12.09.2020 20:00
Београд
3
0
1
0
13.09.2020 18:00
Ивањица
2
1
1
0
12.09.2020 17:00
Сурдулица
0
2
0
1
20.09.2020 16:00
Нови Пазар
1
0
1
0
18.09.2020 18:00
Нови Сад
2
0
0
0
20.09.2020 16:00
Београд
1
0
0
0
20.09.2020 19:00
Ужице
0
1
0
0
19.09.2020 16:00
Бачка Паланка
0
0
0
0
19.09.2020 16:00
Горњи Милановац
1
1
1
0
20.09.2020 21:00
Београд
6
0
3
0
19.09.2020 16:00
Ниш
0
0
0
0
21.09.2020 17:30
Шабац
1
4
0
3
20.09.2020 16:00
Суботица
1
2
1
1
27.09.2020 16:00
Нови Сад
1
0
1
0
26.09.2020 16:00
Сента
3
0
2
0
26.09.2020 16:00
Београд
4
0
1
0
25.09.2020 19:00
Београд
5
0
3
0
26.09.2020 18:00
Лучани
0
4
0
1
27.09.2020 16:00
Крушевац
1
2
0
1
28.09.2020 18:00
Београд
2
1
0
0
26.09.2020 16:00
Ивањица
1
1
1
1
26.09.2020 16:00
Сурдулица
4
2
1
1
28.09.2020 16:00
Инђија
0
2
0
0
03.10.2020 16:00
Нови Пазар
3
1
3
0
04.10.2020 16:00
Београд
2
1
1
1
04.10.2020 16:00
Ужице
1
4
1
1
03.10.2020 16:00
Бачка Паланка
2
2
0
2
03.10.2020 18:00
Горњи Милановац
1
1
0
0
04.10.2020 18:00
Београд
3
0
2
0
02.10.2020 19:00
Ниш
1
1
0
0
03.10.2020 16:00
Шабац
0
2
0
0
03.10.2020 16:00
Суботица
4
2
2
2
04.10.2020 16:00
Нови Сад
1
0
1
0
16.10.2020 18:00
Сента
7
0
4
0
16.10.2020 18:00
Београд
1
2
0
1
17.10.2020 16:00
Београд
2
1
2
1
17.10.2020 16:00
Лучани
2
1
0
1
17.10.2020 16:00
Крушевац
0
0
0
0
18.10.2020 17:00
Београд
1
1
1
0
17.10.2020 16:00
Ивањица
1
3
1
2
16.10.2020 18:00
Сурдулица
1
0
1
0
17.10.2020 15:00
Инђија
1
0
1
0
16.10.2020 18:00
Нови Сад
4
1
1
1
25.10.2020 14:00
Нови Пазар
2
1
2
1
25.10.2020 14:00
Ужице
0
2
0
0
25.10.2020 14:00
Бачка Паланка
1
2
1
1
26.10.2020 17:00
Горњи Милановац
1
1
0
1
25.10.2020 21:00
Београд
0
0
0
0
26.10.2020 17:00
Ниш
1
0
0
0
25.10.2020 16:00
Шабац
1
2
0
2
26.10.2020 17:00
Суботица
1
0
0
0
25.10.2020 16:00
Нови Сад
1
1
1
0
26.10.2020 17:00
Сента
0
0
0
0
31.10.2020 15:00
Београд
4
0
1
0
31.10.2020 15:00
Београд
2
0
1
0
01.11.2020 15:00
Лучани
0
0
0
0
01.11.2020 15:00
Крушевац
1
1
1
0
31.10.2020 17:00
Београд
2
0
0
0
01.11.2020 15:00
Ивањица
1
0
0
0
01.11.2020 15:00
Сурдулица
1
4
0
2
31.10.2020 13:00
Инђија
0
1
0
0
30.10.2020 18:00
Нови Сад
3
1
2
0
31.10.2020 15:00
Београд
0
2
0
1
07.11.2020 14:00
Нови Пазар
1
2
1
1
07.11.2020 14:00
Бачка Паланка
0
1
0
1
06.11.2020 18:00
Горњи Милановац
3
3
1
1
08.11.2020 19:00
Београд
3
2
1
1
07.11.2020 16:00
Ниш
0
1
0
1
07.11.2020 16:00
Шабац
1
0
0
0
07.11.2020 18:00
Суботица
1
2
0
1
07.11.2020 14:00
Нови Сад
1
0
0
0
07.11.2020 16:00
Сента
5
0
3
0
07.11.2020 16:00
Београд
3
2
1
1
21.11.2020 14:00
Београд
1
1
1
0
20.11.2020 17:00
Лучани
1
1
0
0
21.11.2020 14:00
Крушевац
2
1
2
1
21.11.2020 16:00
Београд
1
0
0
0
20.11.2020 17:00
Ивањица
1
3
1
3
20.11.2020 17:00
Сурдулица
3
0
2
0
21.11.2020 13:00
Инђија
1
0
0
0
22.11.2020 17:30
Нови Сад
0
2
0
1
03.12.2020 16:00
Београд
1
1
0
1
22.11.2020 16:00
Ужице
1
0
1
0
29.11.2020 15:00
Нови Пазар
0
0
0
0
29.11.2020 15:00
Горњи Милановац
2
0
1
0
29.11.2020 19:00
Београд
3
0
2
0
30.11.2020 16:00
Ниш
0
1
0
1
28.11.2020 13:00
Шабац
3
0
2
0
30.11.2020 16:00
Суботица
0
0
0
0
30.11.2020 16:00
Нови Сад
2
1
1
0
29.11.2020 17:00
Сента
0
4
0
1
29.11.2020 15:00
Београд
3
0
0
0
29.11.2020 15:00
Београд
3
2
2
1
06.12.2020 14:00
Лучани
/
/
/
/
04.12.2020 18:00
Крушевац
3
1
1
1
05.12.2020 16:00
Београд
/
/
/
/
06.12.2020
Ивањица
/
/
/
/
06.12.2020 14:00
Сурдулица
/
/
/
/
06.12.2020 13:00
Инђија
/
/
/
/
05.12.2020 14:00
Нови Сад
/
/
/
/
07.12.2020 13:00
Београд
/
/
/
/
06.12.2020 16:00
Ужице
/
/
/
/
07.12.2020 13:00
Бачка Паланка
/
/
/
/
12.12.2020
Нови Пазар
/
/
/
/
12.12.2020
Београд
/
/
/
/
12.12.2020
Ниш
/
/
/
/
12.12.2020
Шабац
/
/
/
/
12.12.2020
Суботица
/
/
/
/
12.12.2020
Нови Сад
/
/
/
/
12.12.2020
Сента
/
/
/
/
12.12.2020
Београд
/
/
/
/
12.12.2020
Београд
/
/
/
/
12.12.2020
Лучани
/
/
/
/
16.12.2020
Крушевац
/
/
/
/
16.12.2020
Београд
/
/
/
/
16.12.2020
Ивањица
/
/
/
/
16.12.2020
Сурдулица
/
/
/
/
16.12.2020
Инђија
/
/
/
/
16.12.2020
Нови Сад
/
/
/
/
16.12.2020
Београд
/
/
/
/
16.12.2020
Ужице
/
/
/
/
16.12.2020
Бачка Паланка
/
/
/
/
16.12.2020
Горњи Милановац
/
/
/
/
06.02.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
06.02.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
06.02.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
06.02.2021
Ужице
/
/
/
/
06.02.2021
Београд
/
/
/
/
06.02.2021
Нови Сад
/
/
/
/
06.02.2021
Инђија
/
/
/
/
06.02.2021
Сурдулица
/
/
/
/
06.02.2021
Ивањица
/
/
/
/
06.02.2021
Београд
/
/
/
/
13.02.2021
Београд
/
/
/
/
13.02.2021
Крушевац
/
/
/
/
13.02.2021
Лучани
/
/
/
/
13.02.2021
Београд
/
/
/
/
13.02.2021
Београд
/
/
/
/
13.02.2021
Сента
/
/
/
/
13.02.2021
Нови Сад
/
/
/
/
13.02.2021
Суботица
/
/
/
/
13.02.2021
Шабац
/
/
/
/
17.02.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
17.02.2021
Београд
/
/
/
/
17.02.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
17.02.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
17.02.2021
Ужице
/
/
/
/
17.02.2021
Београд
/
/
/
/
17.02.2021
Нови Сад
/
/
/
/
17.02.2021
Инђија
/
/
/
/
17.02.2021
Сурдулица
/
/
/
/
17.02.2021
Ивањица
/
/
/
/
21.02.2021
Ивањица
/
/
/
/
21.02.2021
Београд
/
/
/
/
21.02.2021
Крушевац
/
/
/
/
21.02.2021
Лучани
/
/
/
/
21.02.2021
Београд
/
/
/
/
21.02.2021
Београд
/
/
/
/
21.02.2021
Сента
/
/
/
/
21.02.2021
Нови Сад
/
/
/
/
21.02.2021
Суботица
/
/
/
/
21.02.2021
Шабац
/
/
/
/
27.02.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
27.02.2021
Ниш
/
/
/
/
27.02.2021
Београд
/
/
/
/
27.02.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
27.02.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
27.02.2021
Ужице
/
/
/
/
27.02.2021
Београд
/
/
/
/
27.02.2021
Нови Сад
/
/
/
/
27.02.2021
Инђија
/
/
/
/
27.02.2021
Сурдулица
/
/
/
/
03.03.2021
Сурдулица
/
/
/
/
03.03.2021
Ивањица
/
/
/
/
03.03.2021
Београд
/
/
/
/
03.03.2021
Крушевац
/
/
/
/
03.03.2021
Лучани
/
/
/
/
03.03.2021
Београд
/
/
/
/
03.03.2021
Београд
/
/
/
/
03.03.2021
Сента
/
/
/
/
03.03.2021
Нови Сад
/
/
/
/
03.03.2021
Суботица
/
/
/
/
07.03.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
07.03.2021
Шабац
/
/
/
/
07.03.2021
Ниш
/
/
/
/
07.03.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
07.03.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
07.03.2021
Ужице
/
/
/
/
07.03.2021
Београд
/
/
/
/
07.03.2021
Нови Сад
/
/
/
/
07.03.2021
Инђија
/
/
/
/
14.03.2021
Инђија
/
/
/
/
14.03.2021
Сурдулица
/
/
/
/
14.03.2021
Ивањица
/
/
/
/
14.03.2021
Београд
/
/
/
/
14.03.2021
Крушевац
/
/
/
/
14.03.2021
Лучани
/
/
/
/
14.03.2021
Београд
/
/
/
/
14.03.2021
Београд
/
/
/
/
14.03.2021
Сента
/
/
/
/
14.03.2021
Нови Сад
/
/
/
/
20.03.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
20.03.2021
Суботица
/
/
/
/
20.03.2021
Шабац
/
/
/
/
20.03.2021
Београд
/
/
/
/
20.03.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
20.03.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
20.03.2021
Ужице
/
/
/
/
20.03.2021
Београд
/
/
/
/
20.03.2021
Нови Сад
/
/
/
/
03.04.2021
Нови Сад
/
/
/
/
03.04.2021
Инђија
/
/
/
/
03.04.2021
Сурдулица
/
/
/
/
03.04.2021
Ивањица
/
/
/
/
03.04.2021
Београд
/
/
/
/
03.04.2021
Крушевац
/
/
/
/
03.04.2021
Лучани
/
/
/
/
03.04.2021
Београд
/
/
/
/
03.04.2021
Београд
/
/
/
/
03.04.2021
Сента
/
/
/
/
07.04.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
07.04.2021
Нови Сад
/
/
/
/
07.04.2021
Суботица
/
/
/
/
07.04.2021
Шабац
/
/
/
/
07.04.2021
Ниш
/
/
/
/
07.04.2021
Београд
/
/
/
/
07.04.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
07.04.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
07.04.2021
Ужице
/
/
/
/
07.04.2021
Београд
/
/
/
/
11.04.2021
Београд
/
/
/
/
11.04.2021
Нови Сад
/
/
/
/
11.04.2021
Инђија
/
/
/
/
11.04.2021
Сурдулица
/
/
/
/
11.04.2021
Ивањица
/
/
/
/
11.04.2021
Београд
/
/
/
/
11.04.2021
Крушевац
/
/
/
/
11.04.2021
Лучани
/
/
/
/
11.04.2021
Београд
/
/
/
/
11.04.2021
Београд
/
/
/
/
17.04.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
17.04.2021
Сента
/
/
/
/
17.04.2021
Нови Сад
/
/
/
/
17.04.2021
Суботица
/
/
/
/
17.04.2021
Шабац
/
/
/
/
17.04.2021
Београд
/
/
/
/
17.04.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
17.04.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
17.04.2021
Ужице
/
/
/
/
24.04.2021
Ужице
/
/
/
/
24.04.2021
Београд
/
/
/
/
24.04.2021
Нови Сад
/
/
/
/
24.04.2021
Инђија
/
/
/
/
24.04.2021
Сурдулица
/
/
/
/
24.04.2021
Ивањица
/
/
/
/
24.04.2021
Београд
/
/
/
/
24.04.2021
Крушевац
/
/
/
/
24.04.2021
Лучани
/
/
/
/
24.04.2021
Београд
/
/
/
/
29.04.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
29.04.2021
Београд
/
/
/
/
29.04.2021
Сента
/
/
/
/
29.04.2021
Нови Сад
/
/
/
/
29.04.2021
Суботица
/
/
/
/
29.04.2021
Шабац
/
/
/
/
29.04.2021
Ниш
/
/
/
/
29.04.2021
Београд
/
/
/
/
29.04.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
29.04.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
05.05.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
05.05.2021
Ужице
/
/
/
/
05.05.2021
Београд
/
/
/
/
05.05.2021
Нови Сад
/
/
/
/
05.05.2021
Инђија
/
/
/
/
05.05.2021
Сурдулица
/
/
/
/
05.05.2021
Ивањица
/
/
/
/
05.05.2021
Београд
/
/
/
/
05.05.2021
Крушевац
/
/
/
/
05.05.2021
Лучани
/
/
/
/
09.05.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
09.05.2021
Београд
/
/
/
/
09.05.2021
Београд
/
/
/
/
09.05.2021
Сента
/
/
/
/
09.05.2021
Нови Сад
/
/
/
/
09.05.2021
Суботица
/
/
/
/
09.05.2021
Шабац
/
/
/
/
09.05.2021
Ниш
/
/
/
/
09.05.2021
Београд
/
/
/
/
09.05.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
15.05.2021
Горњи Милановац
/
/
/
/
15.05.2021
Бачка Паланка
/
/
/
/
15.05.2021
Ужице
/
/
/
/
15.05.2021
Београд
/
/
/
/
15.05.2021
Нови Сад
/
/
/
/
15.05.2021
Инђија
/
/
/
/
15.05.2021
Сурдулица
/
/
/
/
15.05.2021
Ивањица
/
/
/
/
15.05.2021
Београд
/
/
/
/
15.05.2021
Крушевац
/
/
/
/
19.05.2021
Нови Пазар
/
/
/
/
19.05.2021
Лучани
/
/
/
/
19.05.2021
Београд
/
/
/
/
19.05.2021
Београд
/
/
/
/
19.05.2021
Сента
/
/
/
/
19.05.2021
Нови Сад
/
/
/
/
19.05.2021
Суботица
/
/
/
/
19.05.2021
Шабац
/
/
/
/
19.05.2021
Ниш
/
/
/
/
19.05.2021
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЦРВЕНА ЗВЕЗДА1614204774044
2.ПАРТИЗАН16112335122335
3.ВОЈВОДИНА16103333191433
4.ЧУКАРИЧКИ ДОО1685333151829
5.ПРОЛЕТЕР168531611529
6.СПАРТАК1683531191227
7.ФК ВОЖДОВАЦ178363127427
8.МЕТАЛАЦ166732224-225
9.МЛАДОСТ166461725-822
10.ТСЦ166373426821
11.РАДНИК166372222021
12.РАДНИЧКИ166371417-321
13.ЈАВОР МАТИС165382026-618
14.ИНЂИЈА1660101326-1318
15.НОВИ ПАЗАР164571629-1317
16.НАПРЕДАК174491426-1216
17.ЗЛАТИБОР164391229-1715
18.РАД1641111433-1913
19.МАЧВА1632111030-2011
20.ОФК БАЧКА1615101122-118
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

11 голова

Милан Макарић (РАДНИК)

9 голова

Ненад Лукић (ТСЦ)

8 голова

Такума Асано (ПАРТИЗАН)

7 голова

Лазар ТуфегдЖић (СПАРТАК) Петар Бојић (ВОЈВОДИНА) Александар Катанић (МЕТАЛАЦ) Александар Катаи (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Немања Николић (СПАРТАК)

6 голова

Диего Фалцинелли (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милан Марчић (СПАРТАК) Ибрахима Ндиаје (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Мирко Иванић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Асмир Кајевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Лука Луковић (ЈАВОР МАТИС) Садиq Умар (ПАРТИЗАН)

5 голова

Иевген Павлов (РАДНИК) Јован Нишић (ФК ВОЖДОВАЦ) Синиша Бабић (ПРОЛЕТЕР) Немања Човић (ВОЈВОДИНА) Ел Фарду Бен Мохамед (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Вујновић (ФК ВОЖДОВАЦ) Вељко Бирманчевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Ђуро Зец (ТСЦ)

4 гола

Михајло Бањац (ТСЦ) Марко Доцић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Жељко Гаврић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Виктор Живојиновић (ПРОЛЕТЕР) Милан Бојовић (МЛАДОСТ) Никола Жакула (ОФК БАЧКА) Езе Винцент Океухие (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Миљан Вукадиновић (ВОЈВОДИНА) Бибарс Натцхо (ПАРТИЗАН) Владимир Силађи (ТСЦ)

3 гола

Милош Стојчев (ФК ВОЖДОВАЦ) Недељко Пишчевић (ЈАВОР МАТИС) Василије Јањић (ЗЛАТИБОР) Вељко Николић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Стефан Денковић (СПАРТАК) Михајло Нешковић (ИНЂИЈА) Лука Марковић (НОВИ ПАЗАР) Сејдоуба Соумах (ПАРТИЗАН) Милош Адамовић (МАЧВА) Лазар Јовановић (МЛАДОСТ) Игор Максимовић (МЕТАЛАЦ) Дилан Андрес Ортиз Арагон (МАЧВА) Саша Јовановић (РАД) Нобору Схимура (СПАРТАК) Саша Томановић (ТСЦ) Марко Путинчанин (ФК ВОЖДОВАЦ) Александар Јешић (МЛАДОСТ) Ален Мелуновић (НАПРЕДАК) Филип Стевановић (ПАРТИЗАН) Филип Холендер (ПАРТИЗАН) Срђан Кочић (НАПРЕДАК) Милош Пантовић (ФК ВОЖДОВАЦ) Мартин Новаковић (РАД) Синиша Саничанин (ВОЈВОДИНА) Милан Ђокић (ЗЛАТИБОР) Срђан Спиридоновић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

2 гола

Ифет Ђаковац (ЗЛАТИБОР) Лазар Марковић (ПАРТИЗАН) Немања Којић (РАДНИЧКИ) Андреј Илић (ЈАВОР МАТИС) Милош Остојић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Огњен Ђуричин (ВОЈВОДИНА) Никола Недељковић (НОВИ ПАЗАР) Душан Стоиљковић (РАДНИЧКИ) Гуелор Канга Каку (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Един Ајдиновић (ФК ВОЖДОВАЦ) Милан Павков (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вук Митошевић (РАДНИК) Владан Видаковић (СПАРТАК) Марко Живковић (ФК ВОЖДОВАЦ) Никола Крчмаревић (ОФК БАЧКА) Иван Милосављевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Милош Вулић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милан Јокић (МЕТАЛАЦ) Момчило Мркаић (ВОЈВОДИНА) Лука Милуновић (НАПРЕДАК) Милијан Илић (ИНЂИЈА) Филип Антонијевић (МЕТАЛАЦ) Драган Стоисављевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Саво Арамбашић (МЕТАЛАЦ) Филип Бабић (ТСЦ) Милош Зличић (ОФК БАЧКА) Милан Миросављев (ПРОЛЕТЕР) Александар Шћекић (ПАРТИЗАН) Јустас Ласицкас (ФК ВОЖДОВАЦ) Абдоулаје Циссе (НОВИ ПАЗАР)

1 гол

Стефан Митровић (РАДНИЧКИ) Душан Пантелић (РАДНИЧКИ) Бранислав Кнежевић (МАЧВА) Мбонгоу Виељеуx Престиге (МЕТАЛАЦ) Славко Бралић (ВОЈВОДИНА) Филип Павишић (ЈАВОР МАТИС) Стефан Ђорђевић (ВОЈВОДИНА) Анес Рушевић (ЈАВОР МАТИС) Стефан Сантрач (ТСЦ) Ненад Гаврић (РАДНИЧКИ) Василије Бакић (ИНЂИЈА) Љубиша Пецељ (МЕТАЛАЦ) Бранислав Марковић (МАЧВА) Крста Ђорђевић (ОФК БАЧКА) Мирза Делимеђац (НОВИ ПАЗАР) Вања Звеканов (ЈАВОР МАТИС) Небојша Скопљак (ТСЦ) Шевкија Ресић (НОВИ ПАЗАР) Миодраг Гемовић (ВОЈВОДИНА) Бранислав Томић (НОВИ ПАЗАР) Стефан Шапић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Никола Срећковић (СПАРТАК) Милош Милисављевић (МЕТАЛАЦ) Немања Драгутиновић (НОВИ ПАЗАР) Александар Трнинић (РАД) Аранђел Стојковић (ВОЈВОДИНА) Милош Врањанин (МЕТАЛАЦ) Немања Мићевић (МЛАДОСТ) Срђан Димитров (ИНЂИЈА) Дамјан Крајишник (МЛАДОСТ) Немања Обрадовић (ИНЂИЈА) Александар Васиљевић (МЕТАЛАЦ) Лука Писачић (ОФК БАЧКА) Миле Савковић (СПАРТАК) Немања Кос (МЛАДОСТ) Немања Милуновић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Душан Живковић (РАД) Марко Гајић (ФК ВОЖДОВАЦ) Јован Маринковић (НАПРЕДАК) Иван Милошевић (МЛАДОСТ) Александар Пејовић (РАДНИЧКИ) Милан Лазаревић (РАД) Никола Андрић (ВОЈВОДИНА) Милош Шатара (МЛАДОСТ) Обироа Одита (МЛАДОСТ) Марко Јевремовић (ЈАВОР МАТИС) Игор Почек (ЗЛАТИБОР) Филип Божић (МАЧВА) Коста Алексић (ИНЂИЈА) Милан Ђурић (РАД) Филип Кнежевић (ПРОЛЕТЕР) Марко Шарић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Александар Ђорђевић (ИНЂИЈА) Огњен Митровић (ПРОЛЕТЕР) Владимир Оташевић (ЈАВОР МАТИС) Милош Зукановић (МАЧВА) Урош Дамњановић (РАД) Борко Дуроњић (ТСЦ) Никола Дринчић (ВОЈВОДИНА) Ђорђе Бабић (МЛАДОСТ) Дејан Милићевић (ТСЦ) Никола Грбовић (МЕТАЛАЦ) Стефан Ковач (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Урош Ђурановић (РАДНИЧКИ) Зоран Даноски (РАДНИК) Љубомир Ковачевић (РАД) Рицхмонд Боакје-Јиадом (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милош Гордић (НОВИ ПАЗАР) Огњен Димитрић (РАДНИК) Алекса Пејић (ПРОЛЕТЕР) Лука Радивојевић (ЈАВОР МАТИС) Дејан Зукић (ВОЈВОДИНА) Данило Бацановић (ПРОЛЕТЕР) Стефан Милошевић (СПАРТАК) Стефан Пуртић (ИНЂИЈА) Аднан Исламовић (ЗЛАТИБОР) Димитрије Петронијевић (ЗЛАТИБОР) Душан Стевић (НАПРЕДАК) Павле Радуновић (РАД) Мирољуб Костић (НАПРЕДАК) Жарко Марковић (РАДНИЧКИ) Милан Гајић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ервин Курти (НОВИ ПАЗАР) Стефан Вукић (ЗЛАТИБОР) Милош Спасић (РАДНИК) Александар Буснић (РАД) Леандро Цлимацо Пинро (ПРОЛЕТЕР) Милош Мијић (НАПРЕДАК) Антонио Мануел Фернандес Мендес (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Крстовић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Елиомар Цорреиа Силва (ИНЂИЈА) Богдан Младеновић (ВОЈВОДИНА) Василије Ђурић (ТСЦ) Бојица Никчевић (НОВИ ПАЗАР) Марко Пантић (ОФК БАЧКА) Алекса Вукановић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Марко Петковић (ТСЦ) Милан Савић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Никола Чолић (ПАРТИЗАН) Иван Кричак (РАДНИК) Немања Младеновић (ЈАВОР МАТИС) Марко Јевтић (ЈАВОР МАТИС) Саша Здјелар (ПАРТИЗАН) Немања Перић (НОВИ ПАЗАР) Небојша Бастајић (ИНЂИЈА) Марко Мркић (НАПРЕДАК) Димитрије Каменовић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Мирослав Маричић (ЈАВОР МАТИС)