Лига

Linglong Тire Супер лига 20/21

19.05.2021 18:30
Нови Пазар
/
/
/
/
18.05.2021 18:05
Лучани
/
/
/
/
19.05.2021 18:30
Београд
/
/
/
/
18.05.2021 16:00
Београд
/
/
/
/
18.05.2021 16:00
Сента
/
/
/
/
19.05.2021 18:30
Нови Сад
/
/
/
/
19.05.2021 18:30
Суботица
/
/
/
/
18.05.2021 16:00
Шабац
/
/
/
/
19.05.2021 18:30
Ниш
/
/
/
/
19.05.2021 16:00
Београд
/
/
/
/
01.08.2020 19:30
Београд
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Ниш
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Шабац
1
0
0
0
31.07.2020 19:00
Суботица
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Нови Сад
2
0
2
0
31.07.2020 19:00
Сента
2
2
1
1
01.08.2020 19:30
Београд
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Београд
1
3
0
1
31.07.2020 20:00
Лучани
2
1
2
0
01.08.2020 17:30
Крушевац
1
3
1
0
05.08.2020 17:00
Нови Пазар
3
2
1
0
05.08.2020 19:00
Ивањица
3
0
1
0
05.08.2020 19:00
Сурдулица
2
3
1
1
05.08.2020 17:00
Инђија
0
1
0
1
05.08.2020 21:00
Нови Сад
2
2
0
1
05.08.2020 19:00
Београд
1
3
1
2
05.08.2020 19:00
Ужице
0
2
0
2
05.08.2020 19:00
Бачка Паланка
1
3
1
2
05.08.2020 19:00
Горњи Милановац
2
1
2
1
05.08.2020 19:00
Београд
3
0
2
0
09.08.2020 19:00
Ниш
2
1
2
0
09.08.2020 18:30
Шабац
0
3
0
1
09.08.2020 19:00
Суботица
4
1
0
1
09.08.2020 20:30
Нови Сад
1
1
0
0
09.08.2020 19:00
Сента
5
1
2
0
09.08.2020 20:30
Београд
3
0
3
0
09.08.2020 20:30
Београд
1
3
0
3
09.08.2020 19:00
Лучани
2
0
2
0
09.08.2020 19:00
Крушевац
2
1
0
0
09.08.2020 20:30
Београд
4
0
3
0
15.08.2020 19:00
Нови Пазар
2
3
2
2
15.08.2020 19:00
Сурдулица
0
2
0
0
15.08.2020 17:00
Инђија
1
0
1
0
16.08.2020 20:00
Нови Сад
3
0
0
0
16.08.2020 20:00
Београд
1
3
1
0
15.08.2020 19:00
Ужице
1
5
1
2
16.08.2020 18:00
Бачка Паланка
1
1
0
1
16.08.2020 20:00
Горњи Милановац
1
1
0
1
14.08.2020 19:00
Београд
3
2
1
1
15.08.2020 19:00
Ниш
1
0
1
0
23.08.2020 19:00
Шабац
1
1
1
0
22.08.2020 19:00
Суботица
2
0
2
0
21.08.2020 18:00
Нови Сад
0
1
0
0
21.08.2020 19:00
Сента
2
3
0
1
22.08.2020 19:00
Београд
1
0
0
0
23.08.2020 19:00
Београд
1
1
0
0
23.08.2020 19:00
Лучани
1
0
0
0
23.08.2020 17:30
Крушевац
0
1
0
0
22.08.2020 19:30
Београд
5
0
1
0
22.08.2020 19:00
Ивањица
2
1
2
1
29.08.2020 19:30
Нови Пазар
0
0
0
0
28.08.2020 17:00
Инђија
3
2
1
0
30.08.2020 18:45
Нови Сад
3
2
0
1
29.08.2020 17:00
Београд
3
1
1
1
29.08.2020 19:30
Ужице
1
0
0
0
29.08.2020 19:30
Бачка Паланка
2
1
2
1
28.08.2020 19:00
Горњи Милановац
0
0
0
0
30.08.2020 21:00
Београд
5
0
3
0
29.08.2020 19:30
Ниш
3
0
3
0
30.08.2020 20:00
Шабац
0
4
0
3
12.09.2020 17:00
Суботица
1
1
0
0
13.09.2020 18:00
Нови Сад
0
0
0
0
12.09.2020 17:00
Сента
1
3
0
1
11.09.2020 19:00
Београд
1
3
0
1
12.09.2020 17:00
Београд
4
0
3
0
13.09.2020 18:00
Лучани
2
1
1
1
13.09.2020 18:00
Крушевац
1
1
0
0
12.09.2020 20:00
Београд
3
0
1
0
13.09.2020 18:00
Ивањица
2
1
1
0
12.09.2020 17:00
Сурдулица
0
2
0
1
20.09.2020 16:00
Нови Пазар
1
0
1
0
18.09.2020 18:00
Нови Сад
2
0
0
0
20.09.2020 16:00
Београд
1
0
0
0
20.09.2020 19:00
Ужице
0
1
0
0
19.09.2020 16:00
Бачка Паланка
0
0
0
0
19.09.2020 16:00
Горњи Милановац
1
1
1
0
20.09.2020 21:00
Београд
6
0
3
0
19.09.2020 16:00
Ниш
0
0
0
0
21.09.2020 17:30
Шабац
1
4
0
3
20.09.2020 16:00
Суботица
1
2
1
1
27.09.2020 16:00
Нови Сад
1
0
1
0
26.09.2020 16:00
Сента
3
0
2
0
26.09.2020 16:00
Београд
4
0
1
0
25.09.2020 19:00
Београд
5
0
3
0
26.09.2020 18:00
Лучани
0
4
0
1
27.09.2020 16:00
Крушевац
1
2
0
1
28.09.2020 18:00
Београд
2
1
0
0
26.09.2020 16:00
Ивањица
1
1
1
1
26.09.2020 16:00
Сурдулица
4
2
1
1
28.09.2020 16:00
Инђија
0
2
0
0
03.10.2020 16:00
Нови Пазар
3
1
3
0
04.10.2020 16:00
Београд
2
1
1
1
04.10.2020 16:00
Ужице
1
4
1
1
03.10.2020 16:00
Бачка Паланка
2
2
0
2
03.10.2020 18:00
Горњи Милановац
1
1
0
0
04.10.2020 18:00
Београд
3
0
2
0
02.10.2020 19:00
Ниш
1
1
0
0
03.10.2020 16:00
Шабац
0
2
0
0
03.10.2020 16:00
Суботица
4
2
2
2
04.10.2020 16:00
Нови Сад
1
0
1
0
16.10.2020 18:00
Сента
7
0
4
0
16.10.2020 18:00
Београд
1
2
0
1
17.10.2020 16:00
Београд
2
1
2
1
17.10.2020 16:00
Лучани
2
1
0
1
17.10.2020 16:00
Крушевац
0
0
0
0
18.10.2020 17:00
Београд
1
1
1
0
17.10.2020 16:00
Ивањица
1
3
1
2
16.10.2020 18:00
Сурдулица
1
0
1
0
17.10.2020 15:00
Инђија
1
0
1
0
16.10.2020 18:00
Нови Сад
4
1
1
1
25.10.2020 14:00
Нови Пазар
2
1
2
1
25.10.2020 14:00
Ужице
0
2
0
0
25.10.2020 14:00
Бачка Паланка
1
2
1
1
26.10.2020 17:00
Горњи Милановац
1
1
0
1
25.10.2020 21:00
Београд
0
0
0
0
26.10.2020 17:00
Ниш
1
0
0
0
25.10.2020 16:00
Шабац
1
2
0
2
26.10.2020 17:00
Суботица
1
0
0
0
25.10.2020 16:00
Нови Сад
1
1
1
0
26.10.2020 17:00
Сента
0
0
0
0
31.10.2020 15:00
Београд
4
0
1
0
31.10.2020 15:00
Београд
2
0
1
0
01.11.2020 15:00
Лучани
0
0
0
0
01.11.2020 15:00
Крушевац
1
1
1
0
31.10.2020 17:00
Београд
2
0
0
0
01.11.2020 15:00
Ивањица
1
0
0
0
01.11.2020 15:00
Сурдулица
1
4
0
2
31.10.2020 13:00
Инђија
0
1
0
0
30.10.2020 18:00
Нови Сад
3
1
2
0
31.10.2020 15:00
Београд
0
2
0
1
07.11.2020 14:00
Нови Пазар
1
2
1
1
07.11.2020 14:00
Бачка Паланка
0
1
0
1
06.11.2020 18:00
Горњи Милановац
3
3
1
1
08.11.2020 19:00
Београд
3
2
1
1
07.11.2020 16:00
Ниш
0
1
0
1
07.11.2020 16:00
Шабац
1
0
0
0
07.11.2020 18:00
Суботица
1
2
0
1
07.11.2020 14:00
Нови Сад
1
0
0
0
07.11.2020 16:00
Сента
5
0
3
0
07.11.2020 16:00
Београд
3
2
1
1
21.11.2020 14:00
Београд
1
1
1
0
20.11.2020 17:00
Лучани
1
1
0
0
21.11.2020 14:00
Крушевац
2
1
2
1
21.11.2020 16:00
Београд
1
0
0
0
20.11.2020 17:00
Ивањица
1
3
1
3
20.11.2020 17:00
Сурдулица
3
0
2
0
21.11.2020 13:00
Инђија
1
0
0
0
22.11.2020 17:30
Нови Сад
0
2
0
1
03.12.2020 16:00
Београд
1
1
0
1
22.11.2020 16:00
Ужице
1
0
1
0
29.11.2020 15:00
Нови Пазар
0
0
0
0
29.11.2020 15:00
Горњи Милановац
2
0
1
0
29.11.2020 19:00
Београд
3
0
2
0
30.11.2020 16:00
Ниш
0
1
0
1
28.11.2020 13:00
Шабац
3
0
2
0
30.11.2020 16:00
Суботица
0
0
0
0
30.11.2020 16:00
Нови Сад
2
1
1
0
29.11.2020 17:00
Сента
0
4
0
1
29.11.2020 15:00
Београд
3
0
0
0
29.11.2020 15:00
Београд
3
2
2
1
06.12.2020 14:00
Лучани
3
2
2
1
04.12.2020 18:00
Крушевац
3
1
1
1
05.12.2020 16:00
Београд
1
0
0
0
20.12.2020 15:00
Ивањица
1
2
0
0
06.12.2020 14:00
Сурдулица
2
0
0
0
06.12.2020 13:00
Инђија
3
4
3
3
05.12.2020 14:00
Нови Сад
1
0
1
0
07.12.2020 13:00
Београд
0
1
0
0
06.12.2020 16:00
Ужице
0
1
0
1
07.12.2020 13:00
Бачка Паланка
3
1
1
1
12.12.2020 14:00
Нови Пазар
1
0
0
0
13.12.2020 17:00
Београд
2
0
0
0
12.12.2020 14:00
Ниш
2
1
1
0
12.12.2020 14:00
Шабац
0
1
0
0
12.12.2020 14:00
Суботица
0
1
0
0
11.12.2020 16:00
Нови Сад
1
0
0
0
11.12.2020 16:00
Сента
1
3
1
0
11.12.2020 18:00
Београд
3
0
1
0
12.12.2020 17:00
Београд
0
2
0
0
11.12.2020 16:00
Лучани
0
0
0
0
16.12.2020 16:00
Крушевац
0
0
0
0
16.12.2020 14:00
Београд
4
0
2
0
16.12.2020 16:00
Ивањица
3
1
2
1
16.12.2020 16:00
Сурдулица
0
1
0
1
17.12.2020 13:00
Инђија
0
3
0
2
17.12.2020 15:00
Нови Сад
2
0
0
0
16.12.2020 14:00
Београд
0
1
0
1
16.12.2020 14:00
Ужице
0
1
0
0
16.12.2020 14:00
Бачка Паланка
1
2
0
1
16.12.2020 16:00
Горњи Милановац
0
1
0
1
07.02.2021 13:00
Нови Пазар
1
3
0
1
06.02.2021 15:00
Горњи Милановац
1
1
0
0
07.02.2021 15:00
Бачка Паланка
2
0
1
0
06.02.2021 15:00
Ужице
1
1
0
1
07.02.2021 15:00
Београд
1
0
0
0
05.02.2021 16:30
Нови Сад
0
1
0
1
06.02.2021 13:00
Инђија
0
1
0
1
06.02.2021 15:00
Сурдулица
1
1
1
0
07.02.2021 15:00
Ивањица
4
1
3
0
06.02.2021 17:00
Београд
3
0
2
0
12.02.2021 16:30
Београд
4
1
0
0
12.02.2021 14:30
Крушевац
1
1
0
1
13.02.2021 13:30
Лучани
2
2
1
1
13.02.2021 13:30
Београд
1
1
1
1
12.02.2021 18:30
Београд
3
3
2
0
12.02.2021 14:30
Сента
0
0
0
0
12.02.2021 14:30
Нови Сад
2
2
2
2
12.02.2021 14:30
Суботица
1
0
1
0
13.02.2021 13:30
Шабац
2
1
0
0
13.02.2021 15:30
Ниш
0
1
0
1
17.02.2021 16:00
Нови Пазар
3
1
1
1
11.03.2021 19:10
Београд
4
0
2
0
17.02.2021 18:00
Горњи Милановац
3
0
1
0
17.02.2021 16:00
Бачка Паланка
0
2
0
1
16.02.2021 14:00
Ужице
0
1
0
0
16.02.2021 16:00
Београд
0
2
0
1
17.02.2021 16:00
Нови Сад
2
0
0
0
17.02.2021 13:00
Инђија
1
0
0
0
17.02.2021 16:00
Сурдулица
2
1
2
1
17.02.2021 13:00
Ивањица
0
1
0
1
22.02.2021 15:00
Ивањица
1
0
0
0
21.02.2021 13:00
Београд
3
0
1
0
21.02.2021 13:00
Крушевац
1
0
0
0
21.02.2021 13:00
Лучани
1
1
0
1
22.02.2021 15:00
Београд
0
1
0
1
20.02.2021 13:00
Београд
2
0
0
0
22.02.2021 15:00
Сента
3
0
3
0
21.02.2021 13:00
Нови Сад
1
2
1
1
21.02.2021 17:05
Суботица
1
2
1
0
22.02.2021 15:00
Шабац
0
2
0
1
27.02.2021 14:00
Нови Пазар
4
0
3
0
27.02.2021 14:00
Ниш
0
1
0
0
28.02.2021 17:05
Београд
4
0
2
0
27.02.2021 16:05
Горњи Милановац
0
0
0
0
27.02.2021 14:00
Бачка Паланка
1
2
0
0
27.02.2021 16:05
Ужице
0
0
0
0
27.02.2021 16:05
Београд
0
1
0
0
26.02.2021 15:30
Нови Сад
1
0
0
0
26.02.2021 13:00
Инђија
0
6
0
3
27.02.2021 14:00
Сурдулица
2
0
0
0
03.03.2021 14:00
Сурдулица
4
1
1
1
03.03.2021 16:05
Ивањица
1
1
1
0
02.03.2021 16:00
Београд
2
0
1
0
03.03.2021 14:00
Крушевац
0
2
0
1
03.03.2021 14:00
Лучани
0
2
0
2
03.03.2021 14:00
Београд
2
1
0
1
03.03.2021 14:00
Београд
2
0
1
0
03.03.2021 16:05
Сента
1
3
0
0
03.03.2021 16:05
Нови Сад
2
1
1
0
03.03.2021 16:05
Суботица
3
2
1
1
07.03.2021 15:00
Нови Пазар
2
1
1
1
07.03.2021 15:00
Шабац
3
1
2
1
07.03.2021 15:00
Ниш
2
0
1
0
07.03.2021 19:15
Београд
2
0
0
0
07.03.2021 15:00
Горњи Милановац
2
1
0
0
08.03.2021 16:00
Бачка Паланка
1
1
1
0
08.03.2021 18:05
Ужице
1
2
1
1
07.03.2021 17:05
Београд
0
5
0
2
07.03.2021 15:00
Нови Сад
2
0
2
0
07.03.2021 13:00
Инђија
0
1
0
0
14.03.2021 13:00
Инђија
1
0
0
0
15.03.2021 14:00
Сурдулица
2
2
2
1
14.03.2021 13:00
Ивањица
1
1
0
1
15.03.2021 18:10
Београд
5
1
3
0
14.03.2021 13:00
Крушевац
2
1
1
0
14.03.2021 13:00
Лучани
1
1
1
1
15.03.2021 16:05
Београд
1
4
1
2
13.03.2021 16:00
Београд
0
0
0
0
15.03.2021 14:00
Сента
3
0
2
0
15.03.2021 14:00
Нови Сад
2
0
0
0
21.03.2021 15:00
Нови Пазар
5
0
3
0
20.03.2021 15:00
Суботица
2
2
1
0
21.03.2021 15:00
Шабац
1
2
1
1
20.03.2021 15:00
Ниш
0
1
0
0
20.03.2021 19:00
Београд
4
1
3
1
19.03.2021 18:00
Горњи Милановац
2
2
1
1
20.03.2021 15:00
Бачка Паланка
0
4
0
1
20.03.2021 15:00
Ужице
0
2
0
1
21.03.2021 15:00
Београд
2
0
1
0
21.03.2021 15:00
Нови Сад
2
1
2
0
02.04.2021 17:00
Нови Сад
1
0
0
0
03.04.2021 14:55
Инђија
1
0
0
0
03.04.2021 14:55
Сурдулица
2
1
0
0
03.04.2021 14:55
Ивањица
1
1
0
1
03.04.2021 19:05
Београд
3
0
1
0
03.04.2021 17:00
Крушевац
1
4
0
2
02.04.2021 17:00
Лучани
4
1
0
0
02.04.2021 17:00
Београд
0
0
0
0
02.04.2021 19:05
Београд
5
1
2
1
02.04.2021 17:00
Сента
2
0
1
0
06.04.2021 18:00
Нови Пазар
2
1
1
0
06.04.2021 18:00
Нови Сад
0
1
0
0
06.04.2021 18:00
Суботица
3
0
1
0
06.04.2021 18:00
Шабац
0
2
0
1
07.04.2021 14:00
Ниш
1
2
0
1
07.04.2021 18:00
Београд
1
0
0
0
08.04.2021 16:00
Горњи Милановац
1
2
0
2
07.04.2021 14:00
Бачка Паланка
0
2
0
1
08.04.2021 16:00
Ужице
2
2
1
2
07.04.2021 14:00
Београд
2
0
0
0
12.04.2021 18:00
Београд
3
2
1
1
12.04.2021 18:00
Нови Сад
2
1
1
0
12.04.2021 16:00
Инђија
1
0
1
0
12.04.2021 18:00
Сурдулица
1
2
1
1
11.04.2021 15:00
Ивањица
1
5
1
2
11.04.2021 19:00
Београд
2
0
1
0
12.04.2021 18:00
Крушевац
2
0
1
0
10.04.2021 19:00
Лучани
1
0
0
0
10.04.2021 19:00
Београд
1
1
1
0
10.04.2021 19:00
Београд
0
0
0
0
18.04.2021 13:00
Нови Пазар
1
3
1
1
18.04.2021 19:00
Сента
4
1
1
0
18.04.2021 19:00
Нови Сад
0
1
0
0
18.04.2021 19:00
Суботица
0
2
0
1
16.04.2021 18:05
Шабац
1
2
1
1
18.04.2021 19:00
Ниш
0
0
0
0
17.04.2021 19:00
Београд
2
1
0
1
18.04.2021 13:00
Горњи Милановац
0
0
0
0
16.04.2021 16:00
Бачка Паланка
1
2
0
2
18.04.2021 13:00
Ужице
1
2
0
0
23.04.2021 18:00
Ужице
0
1
0
0
24.04.2021 15:00
Београд
3
0
1
0
25.04.2021 14:30
Нови Сад
1
2
0
0
25.04.2021 17:00
Инђија
1
5
0
4
25.04.2021 14:30
Сурдулица
0
0
0
0
24.04.2021 15:00
Ивањица
2
0
2
0
25.04.2021 19:30
Београд
2
1
1
0
24.04.2021 15:00
Крушевац
5
0
1
0
24.04.2021 15:00
Лучани
2
1
0
1
24.04.2021 15:00
Београд
2
1
1
1
28.04.2021 18:00
Нови Пазар
0
2
0
2
28.04.2021 18:00
Београд
4
2
1
0
29.04.2021 14:45
Сента
1
3
1
0
29.04.2021 16:55
Нови Сад
1
3
0
1
29.04.2021 14:45
Суботица
0
2
0
0
29.04.2021 14:45
Шабац
0
5
0
4
29.04.2021 14:45
Ниш
2
0
1
0
29.04.2021 18:55
Београд
1
0
1
0
29.04.2021 14:45
Горњи Милановац
3
0
2
0
28.04.2021 18:00
Бачка Паланка
0
1
0
1
04.05.2021 18:00
Бачка Паланка
0
1
0
1
05.05.2021 16:00
Ужице
1
0
1
0
05.05.2021 18:05
Београд
2
2
1
2
05.05.2021 16:00
Нови Сад
0
0
0
0
05.05.2021 16:00
Инђија
2
2
1
0
04.05.2021 18:00
Сурдулица
2
0
0
0
04.05.2021 18:00
Ивањица
1
1
1
0
05.05.2021 16:00
Београд
3
1
0
0
04.05.2021 18:00
Крушевац
1
0
0
0
04.05.2021 18:00
Лучани
1
0
1
0
08.05.2021 16:00
Нови Пазар
4
1
3
1
08.05.2021 16:00
Београд
4
2
3
0
09.05.2021 16:40
Београд
0
2
0
1
09.05.2021 14:30
Сента
2
1
2
1
08.05.2021 16:00
Нови Сад
3
0
0
0
09.05.2021 14:30
Суботица
1
0
0
0
09.05.2021 14:30
Шабац
2
5
1
3
09.05.2021 14:30
Ниш
2
2
1
1
09.05.2021 18:45
Београд
6
1
0
1
09.05.2021 14:30
Горњи Милановац
3
0
2
0
15.05.2021 13:30
Горњи Милановац
1
1
1
0
14.05.2021 18:05
Бачка Паланка
0
5
0
4
15.05.2021 13:30
Ужице
0
0
0
0
15.05.2021 13:30
Београд
7
1
4
0
14.05.2021 16:00
Нови Сад
1
1
0
1
15.05.2021 13:30
Инђија
0
5
0
3
14.05.2021 16:00
Сурдулица
0
3
0
0
15.05.2021 13:30
Ивањица
1
2
0
0
15.05.2021 16:00
Београд
3
0
1
0
15.05.2021 13:30
Крушевац
2
0
1
0
19.05.2021 18:30
Нови Пазар
/
/
/
/
18.05.2021 18:05
Лучани
/
/
/
/
19.05.2021 18:30
Београд
/
/
/
/
18.05.2021 16:00
Београд
/
/
/
/
18.05.2021 16:00
Сента
/
/
/
/
19.05.2021 18:30
Нови Сад
/
/
/
/
19.05.2021 18:30
Суботица
/
/
/
/
18.05.2021 16:00
Шабац
/
/
/
/
19.05.2021 18:30
Ниш
/
/
/
/
19.05.2021 16:00
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЦРВЕНА ЗВЕЗДА3734301091990105
2.ПАРТИЗАН37312495197695
3.ВОЈВОДИНА37218862392371
4.ЧУКАРИЧКИ ДОО37218867333471
5.ТСЦ371671466491755
6.РАДНИК37167145447755
7.МЕТАЛАЦ371313114748-152
8.СПАРТАК37156165352151
9.МЛАДОСТ37149144259-1751
10.НАПРЕДАК37148154349-650
11.ПРОЛЕТЕР37148153847-950
12.ФК ВОЖДОВАЦ37138164959-1047
13.РАД37145184356-1347
14.НОВИ ПАЗАР37137174859-1146
15.РАДНИЧКИ371210153238-646
16.ЈАВОР МАТИС37129164553-845
17.ИНЂИЈА37105222864-3635
18.ЗЛАТИБОР3778222863-3529
19.МАЧВА3764272581-5622
20.ОФК БАЧКА3737272363-4016
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

25 голова

Милан Макарић (РАДНИК)

18 голова

Такума Асано (ПАРТИЗАН)

17 голова

Ненад Лукић (ТСЦ) Милан Бојовић (МЛАДОСТ)

16 голова

Мирко Иванић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лука Луковић (ЈАВОР МАТИС)

15 голова

Лазар ТуфегдЖић (СПАРТАК)

14 голова

Ален Мелуновић (НАПРЕДАК) Александар Катаи (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

13 голова

Милан Павков (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

12 голова

Бибарс Натцхо (ПАРТИЗАН)

11 голова

Лазар Марковић (ПАРТИЗАН) Ђуро Зец (ТСЦ) Алмир Аганспахић (НОВИ ПАЗАР) Миљан Вукадиновић (ВОЈВОДИНА)

10 голова

Ел Фарду Бен Мохамед (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

9 голова

Вељко Бирманчевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Андрија Калуђеровић (РАД) Небојша Бастајић (ИНЂИЈА) Немања Човић (ВОЈВОДИНА) Стефан Вукић (ЗЛАТИБОР) Ђорђе Јовановић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Диего Фалцинелли (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Андреј Илић (ЈАВОР МАТИС) Филип Холендер (ПАРТИЗАН)

8 голова

Виктор Живојиновић (ПРОЛЕТЕР) Стефан Цветковић (МЕТАЛАЦ) Александар Катанић (МЕТАЛАЦ) Жељко Гаврић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Петар Бојић (ВОЈВОДИНА)

7 голова

Немања Николић (СПАРТАК) Милан Миросављев (ПРОЛЕТЕР) Вељко Николић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Мбонгоу Виељеуx Престиге (МЕТАЛАЦ) Милан Марчић (СПАРТАК) Игор Максимовић (МЕТАЛАЦ) Марко Бачанин (НАПРЕДАК)

6 голова

Иевген Павлов (РАДНИК) Никола Жакула (ОФК БАЧКА) Лазар Јовановић (МЛАДОСТ) Михајло Бањац (ТСЦ) Ибрахима Ндиаје (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Асмир Кајевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Момчило Мркаић (ВОЈВОДИНА) Бранислав Кнежевић (МАЧВА) Дилан Андрес Ортиз Арагон (МАЧВА) Садиq Умар (ПАРТИЗАН)

5 голова

Синиша Бабић (ПРОЛЕТЕР) Миодраг Гемовић (ВОЈВОДИНА) Душан Стоиљковић (НОВИ ПАЗАР) Абдоулаје Циссе (НОВИ ПАЗАР) Немања Јовић (ПАРТИЗАН) Филип Кнежевић (ПРОЛЕТЕР) Нобору Схимура (СПАРТАК) Јован Нишић (ФК ВОЖДОВАЦ) Никола Вујновић (ФК ВОЖДОВАЦ) Југ Станојев (ТСЦ) Ненад Гаврић (РАДНИЧКИ) Василије Јањић (ЗЛАТИБОР) Марко Шарић (РАД) Езе Винцент Океухие (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Сејдоуба Соумах (ПАРТИЗАН) Гуелор Канга Каку (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милош Стојчев (ФК ВОЖДОВАЦ)

4 гола

Саша Томановић (ТСЦ) Драган Стоисављевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Александар Шћекић (ПАРТИЗАН) Милош Адамовић (МАЧВА) Милош Јојић (ПАРТИЗАН) Лука Милуновић (НАПРЕДАК) Милош Зличић (ОФК БАЧКА) Игор Вујачић (ПАРТИЗАН) Владимир Силађи (ТСЦ) Марко Доцић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Дејан Милићевић (ТСЦ) Стефан Шапић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Немања Милуновић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милош Шатара (МЛАДОСТ) Филип Стевановић (ПАРТИЗАН) Жарко Марковић (РАДНИЧКИ) Михајло Нешковић (ИНЂИЈА) Никола Срећковић (СПАРТАК) Бранислав Томић (НОВИ ПАЗАР) Мартин Новаковић (РАД) Немања Суботић (РАДНИК) Милан Савић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Немања Младеновић (РАД) Марко Путинчанин (ФК ВОЖДОВАЦ) Дејан Зукић (ВОЈВОДИНА) Стефан Пуртић (ФК ВОЖДОВАЦ)

3 гола

Саша Јовановић (РАД) Милан Јокић (МЕТАЛАЦ) Фалцо Филиппо (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лука Марковић (НОВИ ПАЗАР) Милан Ђокић (ЗЛАТИБОР) Никола Фуртула (СПАРТАК) Саша Јовановић (МЛАДОСТ) Лука Ратковић (ОФК БАЧКА) Немања Којић (РАДНИЧКИ) Урош Дамњановић (РАД) Срђан Кочић (НАПРЕДАК) Миле Савковић (СПАРТАК) Иван Милосављевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Леандро Цлимацо Пинто (ПРОЛЕТЕР) Ифет Ђаковац (ЗЛАТИБОР) Вук Митошевић (РАДНИК) Стефан Томовић (ПРОЛЕТЕР) Стефан Ковач (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Александар Јешић (МЛАДОСТ) Саша Марјановић (НАПРЕДАК) Милош Пантовић (ФК ВОЖДОВАЦ) Владан Видаковић (СПАРТАК) Милутин Видосављевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Филип Антонијевић (МЕТАЛАЦ) Синиша Саничанин (ВОЈВОДИНА) Жељко Димитров (ИНЂИЈА) Милош Мијић (НОВИ ПАЗАР) Стефан Денковић (СПАРТАК) Марко Петковић (ТСЦ) Мирослав Маричић (ЈАВОР МАТИС) Вељко Симић (ВОЈВОДИНА) Огњен Ђуричин (РАДНИЧКИ) Срђан Спиридоновић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Недељко Пишчевић (ЈАВОР МАТИС) Дамјан Крајишник (МЕТАЛАЦ) Алекса Вукановић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

2 гола

Милош Спасић (РАДНИК) Лазар Николић (ЈАВОР МАТИС) Аранђел Стојковић (ВОЈВОДИНА) Милош Остојић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Бојица Никчевић (НОВИ ПАЗАР) Никола Недељковић (НОВИ ПАЗАР) Вељко Трифуновић (РАДНИЧКИ) Петар Гигић (НОВИ ПАЗАР) Стефан Милошевић (СПАРТАК) Един Ајдиновић (ФК ВОЖДОВАЦ) Никола Дринчић (ВОЈВОДИНА) Милан Лазаревић (РАД) Марко Гајић (ФК ВОЖДОВАЦ) Марко Момчиловић (ЗЛАТИБОР) Филип Павишић (ЈАВОР МАТИС) Слободан Урошевић (ПАРТИЗАН) Димитрије Каменовић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Марко Јевтић (ЈАВОР МАТИС) Марко Живковић (ФК ВОЖДОВАЦ) Филип Касалица (РАДНИЧКИ) Марко Пантић (ОФК БАЧКА) Василије Ђурић (ИНЂИЈА) Никола Крчмаревић (ОФК БАЧКА) Милош Вулић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Петар Ђуричковић (РАДНИЧКИ) Милијан Илић (ИНЂИЈА) Лазар Арсић (ФК ВОЖДОВАЦ) Мирза Делимеђац (НОВИ ПАЗАР) Ненад Севић (ЗЛАТИБОР) Саво Арамбашић (МЕТАЛАЦ) Александар Трнинић (РАД) Филип Бабић (ТСЦ) Лука Гојковић (РАД) Немања Обрадовић (ИНЂИЈА) Александар Васиљевић (МЕТАЛАЦ) Немања Кос (МЛАДОСТ) Јован Маринковић (НАПРЕДАК) Обироа Одита (МЛАДОСТ) Стефан Чоловић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Огњен Митровић (ПРОЛЕТЕР) Борко Дуроњић (ТСЦ) Никола Богдановски (РАДНИК) Никола Ашћерић (ОФК БАЧКА) Зоран Даноски (РАДНИК) Рицхмонд Боакје-Јиадом (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Урош Миловановић (РАДНИК) Јустас Ласицкас (ФК ВОЖДОВАЦ) Секоу Јуниор Саного (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Љубиша Пецељ (МЕТАЛАЦ) Немања Драгутиновић (НОВИ ПАЗАР) Урош Ђурановић (РАДНИЧКИ)

1 гол

Јово Којић (НОВИ ПАЗАР) Лазар Милошев (НАПРЕДАК) Ђорђе Башановић (ПРОЛЕТЕР) Душан Живковић (РАД) Саша Здјелар (ПАРТИЗАН) Дамјан Достанић (ТСЦ) Иван Милошевић (МЛАДОСТ) Александар Пејовић (РАДНИЧКИ) Иван Кричак (РАДНИК) Никола Андрић (ВОЈВОДИНА) Јанко Тумбасевић (ТСЦ) Данко Киковић (НОВИ ПАЗАР) Богдан Стаменковић (РАДНИК) Шевкија Ресић (НОВИ ПАЗАР) Марко Јевремовић (ЈАВОР МАТИС) Његош Петровић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Немања Текијашки (СПАРТАК) Милорад Балабановић (ЈАВОР МАТИС) Никола Чолић (ПАРТИЗАН) Милан Ђурић (РАД) Александар Ђоковић (МАЧВА) Немања Перић (НОВИ ПАЗАР) Александар Ђорђевић (ИНЂИЈА) Горан Антонић (ТСЦ) Семир Хаџибулић (НОВИ ПАЗАР) Стефан Хајдин (ФК ВОЖДОВАЦ) Душан Пантелић (РАДНИЧКИ) Бојан Ковачевић (ПРОЛЕТЕР) Марко Мијаиловић (МАЧВА) Добривоје Велемир (ОФК БАЧКА) Анес Рушевић (ЈАВОР МАТИС) Никола Стевановић (РАДНИЧКИ) Лазар Павловић (ПАРТИЗАН) Ђорђе Бабић (МЛАДОСТ) Стефан Ђорђевић (ВОЈВОДИНА) Никола Грбовић (МЕТАЛАЦ) Игор Почек (ЗЛАТИБОР) Бранислав Марковић (МАЧВА) Александар Богдановић (ФК ВОЖДОВАЦ) Страхиња Танасијевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Небојша Скопљак (ТСЦ) Танко Ибрахим (ЈАВОР МАТИС) Александар Ћирковић (МАЧВА) Љубомир Ковачевић (РАД) Милан Родић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Немања Крстић (ЗЛАТИБОР) Алекса Јанковић (ФК ВОЖДОВАЦ) Милош Гордић (НОВИ ПАЗАР) Славко Дамјановић (ТСЦ) Огњен Димитрић (РАДНИК) Виктор Лукић (РАДНИК) Милош Врањанин (МЕТАЛАЦ) Алекса Пејић (ПРОЛЕТЕР) Лука Радивојевић (ЈАВОР МАТИС) Александар Станисављевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Ненад Иванић (НАПРЕДАК) Лука Цветићанин (ФК ВОЖДОВАЦ) Данило Бацановић (ПРОЛЕТЕР) Срђан Мијаиловић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Вукашин Марковић (МЛАДОСТ) Никола Влајковић (НОВИ ПАЗАР) Бојан Чечарић (НАПРЕДАК) Филип Божић (МАЧВА) Коста Алексић (ИНЂИЈА) Лука Писачић (ОФК БАЧКА) Стефан Трипковић (МАЧВА) Димитрије Петронијевић (ЗЛАТИБОР) Стефан Тримановић (МАЧВА) Душан Стевић (НАПРЕДАК) Павле Радуновић (РАД) Иван Обровац (МАЧВА) Никола Штулић (ПАРТИЗАН) Милан Гајић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ервин Курти (НОВИ ПАЗАР) Владимир Оташевић (ЈАВОР МАТИС) Петар Караклајић (РАД) Јован Илић (ПРОЛЕТЕР) Милош Зукановић (МАЧВА) Аднан Исламовић (ЗЛАТИБОР) Митар Ћуковић (НАПРЕДАК) Јеан-Цхристопхе Бахебецк (ПАРТИЗАН) Антонио Мануел Фернандес Мендес (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Крстовић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Елиомар Цорреиа Силва (ИНЂИЈА) Митар Ергелаш (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Мирољуб Костић (НАПРЕДАК) Периша Пешукић (НОВИ ПАЗАР) Милош Радивојевић (РАД) Дејан Парађина (ОФК БАЧКА) Александар Буснић (РАД) Вања Звеканов (ЈАВОР МАТИС) Иван Обрадовић (ПАРТИЗАН) Марко Ракоњац (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Крста Ђорђевић (ОФК БАЧКА) Василије Бакић (ИНЂИЈА) Стефан Сантрач (ТСЦ) Светозар Марковић (ПАРТИЗАН) Немања Милојевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Милош Милисављевић (МЕТАЛАЦ) Стефан Митровић (РАДНИЧКИ) Никола Ћирковић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Милан Спремо (НАПРЕДАК) Лазар Стојсављевић (РАД) Ранко Јокић (РАДНИК) Немања Мићевић (МЛАДОСТ) Срђан Димитров (ИНЂИЈА) Илија Тучевић (РАД) Михајло Баић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Славко Бралић (ВОЈВОДИНА) Богдан Младеновић (ВОЈВОДИНА) Урош Благојевић (НОВИ ПАЗАР) Марко Мркић (НАПРЕДАК)